Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Yayınevi

Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Yayın Dili

Kitap Türü

Başka bir kelime deneyin

Baskı Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Yayın Tarihi

Başka bir kelime deneyin

Sayfa Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Yazar

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Sahaflar Çarşısı

için 27,513 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

2. El Kitaplar

Kitaplar, neredeyse herkesin hayatında önemli derecede alan kaplamaktadır. Kitaplar, farklı türleri ve farklı çeşitleri ile bilgilerin ve olayların geçmişten bulunulan güne aktarılmasını sağlar ve bu konuda bir köprü görevi görür. Edebiyat, felsefe, sosyoloji, psikoloji, hikaye, şiir gibi birçok konuda kitap bulunduğu gibi okul kitapları, test kitapları, sınavlara hazırlık kitapları da gereken alanlarda kullanılarak hayatın gidişatında ve bazı başarıların elde edilmesi konusunda insanlara yardımcı olur. Kitaplar bazen çok fazla alındıklarında ya da nadir bulunduklarında yüksek fiyatlara sahip olabilirler. Bu durumlarda da bütçe dostu olması ve bununla birlikte kişinin kitap ihtiyacını en iyi şekilde karşılayabilmesi açısından 2. el kitap okuyucular için uygun olmaktadır. 2. el kitaplar diğer okuyucular tarafından satın alınmış, temiz şekilde kullanılmış, tekrar kullanıma uygun olan kitaplardır. Bu kitaplar sıfır kitaplara tercih edildiğinde bütçe dostu olabilirler. Farklı fiyat seçeneklerine sahip olan kitaplar ikinci el olarak alındığında da kitaptan beklenen verim alınabilir ve bunun yanında bu kitapların kişilerin bütçesine de katkısı olur. İkinci el kitaplar genelde sahaf dükkanlarından elde edilirken içinde bulunulan zamanda teknoloji ve internet alışverişinin gelişmesi ile ikinci el kitaplar internet üzerinden de kolayca bulunabilir hale gelmiştir. Farklı türlere, konulara sahip kitaplar, yerli yazarlara ait kitaplar, yabancı yazarların çeviri kitapları veya orijinal dillerindeki kitaplar, sınav hazırlık kitapları, sözlükler, test kitapları, konu kitapları gibi kitap türleri ve çeşitleri kişilerin ihtiyacına göre ikinci el kitaplar arasından kolayca bulunabilir olacaktır. Farklı fiyat seçenekleriyle elde edilebilen ikinci el kitaplar kullanıma uygun ve gereken verimin tamamen sağlanabileceği kitaplardır. 2. el kitap fiyatları da uygun olduğundan özellikle bu kitaplara ihtiyaç duyan öğrenciler, sınavlara hazırlanan kişiler açısından bu olumlu bir durum oluşturacaktır. Farklı yazarlar tarafından kaleme alınmış olan romanlar, hikâye kitapları, felsefe, sosyoloji, psikoloji, din konularını merkeze alan kitaplar, KPSS, YKS, YÖS, YGS, YDS gibi üniversite veya kamu giriş sınavlarında kullanılan kaynak kitaplar veya hayatın her alanında kullanılabilir olan sözlük ve yazım kılavuzlarının farklı çeşitlerinin mevcut bulunduğu sayfamızda aradığınız ikinci el kitap çeşitleri kolayca bulunabilir olacaktır. Tercih edebileceğiniz özel ikinci el kitaplar, sizin için iyi birer kaynak olacak, bilgi edinmenizde ve hedeflediğiniz başarılarınıza ulaşmanızda size yardımcı olacaktır.

Uygun Fiyatlı Okumanın Yolu 2. El Kitaplar

Uygun Fiyatlı Okumanın Yolu 2. El Kitaplar

Kitaplar, bilgilerin geleceğe aktarılmasında kullanılan önemli araçlardır. Kitaplar sayesinde bilgi edinilebilir, hedeflenen başarılara ulaşılabilir ve kültür sahibi olunabilir. Farklı ilgi alanları ve hayatın farklı alanlarına uygun farklı kitap türleri ve çeşitleri bulunur. Birçok konuda ve farklı türlerde şimdiye kadar milyonlarca yazar ve milyonlarca kitap basılmıştır. Bu kitaplar insanların geçmişinin aydınlatılması ve geleceğinin ön görülüp planlanması açısından büyük önem taşırlar. Kitapları çeşitleri ne olursa olsun daha uygun fiyatlara elde edebilmenin bir yolu bulunur. Bu yol da ikinci el kitapçılıktır. İkinci el kitaplar, sıfır kitapların okuyucular tarafından alındıktan sonra temiz şekilde, kitabın bütünlüğüne bir zarar verilmeden kullanıldıktan sonra diğer okuyucuların okuyabilmesi için tekrar satılan kitaplardır. Bu kitapların bütünlüğü bozulmadığı ve zarar almadıkları için sıfır kitaplardan alınan verim ve bilgi bu kitaplardan da alınabilir. Üstelik bu şekilde alınan kitaplar daha uygun fiyatlara gelmektedir. Özellikle öğrenciler tarafından ihtiyaç duyulan ve kullanılan kitapların uygun fiyatlı olmasının önemi büyüktür. Sınırlı olan bütçelerini zorlamayan kitaplar öğrenciler için bütçe dostu olacaktır. Gereken bilgiyi edinmeleri, araştırmalarını, ödevlerini yapmaları, sınavlara hazırlanmaları gibi durumlarda bunu olabilecek en uygun fiyatta yapabilmeleri onlar için önemli ve gerekli olacak, öğrencilerin zorlanmaması bu sayede sağlanabilecektir. 2. el üniversite hazırlık kitapları YGS, LYS, YKS, TYT, AYT, YDT gibi üniversite giriş sınavlarına hazırlık kitaplarıdır ve bu kitaplar ikinci el kitaplar arasında sıkça tercih edilirler. Diğer kullanıcıları tarafından alınıp bazı sebepler ile kullanımı mümkün olmayan üniversite hazırlık kitapları, konu kitapları ve test kitapları bir diğer öğrencinin kullanımının sağlanabilmesi için uygun fiyatlarla satılırlar. Bu hem alıcı hem satıcı açısından karlı ve verimli bir alışveriş olur. Öğrencilerin kendilerinin genellikle sabit bir gelir kaynakları olmadığından 2. el YDS kitapları ve 2. el YGS kitapları gibi sınav hazırlık kitaplarının uygun fiyata bulunmaları öğrenciler açısından gerekli olacaktır. İkinci el kitapları tercih etmek ve gereken kitapları ikinci el kitaplardan bulmak kitabı alacak kişiler için uygun olacaktır.

Çeşitlerine ve Konularına Göre 2. El Kitaplar

Çeşitlerine ve Konularına Göre 2. El Kitaplar

İkinci el kitaplar, uygun fiyatları ve sıfır kitaplar ile aynı seviyede verim alınabilmeleri gibi özellikleri ile sık şekilde tercih edilen kitaplardır. Birçok açıdan insanlar için önem taşıyan kitaplar başta öğrenciler olmak üzere neredeyse her insan tarafından kullanılırlar. Eğitim için, bilgi edinmek için, eğlence için veya bazı başarılara erişebilmek için kullanılan kitapların ikinci el olarak alınabilmesi fiyat açısından avantajlı olmaktadır. Üstelik ikinci el kitapların satın alınması, kitapların elde edilebilmesi için kesilen ağaçların sayısının azaltılması ve kitapların yapımının doğaya verdiği zararın azaltılmasında yardımcı olmaktadır. İkinci el kitaplar, sıfır şekilde alınan kitapların kullanılmaması veya temiz şekilde kullanılması sonucunda ikinci el kitap olarak bir diğer okuyucusunu bulabilmektedir. İkinci el kitaplar arasında birçok türde ve çeşitte, farklı yazarlar tarafından farklı konularda, farklı üsluplarda ve tarzlarda yazılmış, kullanım amaçları farklı birçok kitap bulunmaktadır. Genelde sahaflardan elde edilen bu kitap çeşitleri internet alışverişinin yaygınlaşması ile internet üzerinden de yapılır hale gelmiştir. Birçok çeşidi olan kitapların tek tek aranmasındansa internet üzerinde kolayca bulunabilir olması internet üzerinden satın alınmasını cazip kılmaktadır. İkinci el kitap çeşitleri arasında 2. el okul kitapları bulunmaktadır. Genellikle liselerde ve üniversitelerde kullanılan kitaplar sonrasında bu kitaplara ihtiyacı olan diğer öğrenciler tarafından kullanılabilir. Mesleki kitaplar da ikinci el kitaplar arasında bulunabilir kitaplardır. 2. el hemşirelik kitapları veya 2. el mühendislik kitapları gibi ikinci el kitaplar teknik ve mesleki amaçlar ile bilgi edinilmek için ihtiyaç duyulan ve kullanılan ikinci el kitap çeşitlerindendir. Farklı çeşitleri ile farklı kişilere ve ihtiyaçlara hitap edebilen ikinci el kitaplar okuyucular için son derece avantajlı olurlar. Gerek eğitim amaçlı gerek hobi amaçlı kullanılabilir olan ikinci el kitaplar en başta bütçe dostu olmaları sebebinden tercih edilirler. Doğaya verilen zararın en aza indirilmesinde de etkili olan ikinci el kitapçılığın yayılması hem insanlar hem de doğa açısından olumlu bir gelişme olmaktadır. Farklı kullanımlara sahip olan kitapların ikinci el olarak satın alınanlarından da sıfır kitaplar ile aynı şekilde bilgi edinilebilir ve bu kitaplar da okuyucular tarafından maksimum verim elde edilecek şekilde kullanılabilir. Özellikle 2. el okuma kitapları sık ve yaygın şekilde ikinci el olarak alınıp okunmaktadır. Okuma kitapları yıpratılmadan ve üzerine kitabın bütünlüğünü bozacak durumlar oluşturmadan okunabildiklerinden daha sonrasında da farklı okuyucular tarafından alınıp okunabilir halde olurlar. İkinci el okuma kitapları arasında edebiyat, felsefe, sosyoloji, psikoloji, kişisel gelişim, tarih, din, eğitim, dil gibi türlerde; yerli ve yabancı yazarlar tarafından kaleme alınmış çok fazla kitap bulunabilir haldedir.

2. El Kitaplarının Sağladığı Kolaylıklar ve Faydalar

2. El Kitaplarının Sağladığı Kolaylıklar ve Faydalar

Kitaplar, dün ve yarın arasında adeta bir köprü görevi gören önemli araçlardır. Farklı türleri, kullanım alanları ve tarzları ile hayatın farklı alanlarına ve farklı kişilere hitap eden kitaplar neredeyse tüm insanların hayatında yer kaplamakta, çoğu insanın ise hayatında büyük bir alan kaplamaktadır. Eğitim almak, bilgi edinmek, hobi edinmek gibi amaçlarla okunabilen kitaplar farklı yazarlar tarafından farklı tarzlarda ve türlerde yazılmaktadır. Yazarların bilgi birikimleri ve düşüncelerinin diğer insanlara aktarılmasını sağlayan kitaplar insanlara çok fazla katkıda bulunmaktadır. Kitaplar, ikinci el olarak satın alındıklarında bu durumun birçok farklı açıdan birçok faydası bulunmaktadır. Öncelikle, bulunması zor olan ve az basımı olan kitaplar ikinci el olarak bulunabilmektedir. Bu sayede belirli kitaplara ihtiyacı olan kişiler bu kitapları ikinci el olarak bulabilir ve kullanabilirler. İkinci el kitapların bir diğer yararı ise sürdürülebilirliktir. Kitaplar sıfır olarak alındıklarında iyi, temiz bakılır, bütünlüğü bozulmaz ve kullanılır halde olduğu sürece bu kitaplar ikinci, üçüncü olarak diğer okuyucular tarafından kullanılabilir ve böylece yeni kitapların basılması gerekmez. Bunun sonucunda da itapların üretilmesi için gerekli olan kağıtların elde edilebilmesi için kullanılan ağaçlar ve diğer maddelerden tasarrufa gidilir ve insanlar tarafından bu amaç doğrultusunda doğaya verilen zarar azaltılarak sürdürülebilirlik arttırılabilir. 2. el kitapların kullanımının bir diğer faydası ise ikinci el olarak kitap alan okuyucuyadır. İkinci el kitaplar çok daha uygun fiyatlarda tedarik edilebilir olduklarından bu durum öncelikli olarak öğrenciler ve sonrasında tüm insanlar açısından avantajlı bir durum oluşturmaktadır. Eskiden genellikle 2. el kitap sahaf dükkanlarında bulunabilir haldeyken ikinci el kitap alım satımı da diğer her şey gibi internet alışverişine dahil olmuştur. Bu sayede aranan kitaplar kolayca bulunabilir ve satın alınabilir. Gerek farklı yazarlar tarafından yazılmış olan farklı türlerdeki kitaplar gerekse sınav hazırlık kitapları 2. el kitaplar arasından bulunabilir, seçilebilir ve sahip olunabilir.

2. El Kitap Çeşitleri ve Kullanım Alanları

2. El Kitap Çeşitleri ve Kullanım Alanları

İkinci el kitaplar, ulaşımı kolay olan ürünlerdir. İhtiyaç duyulan ve okunmak istenen kitaplar ikinci el olarak alındıklarında daha uygun fiyatlara elde edilebildikleri gibi doğaya verilen zararın aza indirgenmesinde de ikinci el kitapların alışverişinin artması rol oynamaktadır. İkinci el kitaplar, sıfır olarak alınan kitapların sahipleri tarafından kullanılma fırsatı bulunulamaması, artık ihtiyacın kalmaması ya da temiz şeklide kullanıldığından dolayı başkalarının kullanımına da uygun olması durumunda bir diğer kullanıcısına ulaşırlar. Kitapların her türünün ikinci eli bulunabilir. Ders kitapları, test kitapları, farklı türlerdeki okuma kitapları, üniversite hazırlık kitapları, ansiklopediler, mesleki kitaplar ve her seviyenin okul kitabı gibi kitapların ikinci el olanları kolayca bulunabilir. 2. el hikaye kitapları ve 2. el dini kitap çeşitleri gibi kitaplar yaygın şekilde satın alınan türlerdir. Kurgusal veya kurgusal olmayan kitaplar ve daha fazlası ikinci el okuma kitapları arasından uygun fiyatlara bulunabilir. Sık şekilde kullanılan bir diğer ikinci el kitap çeşidi ise 2. el üniversite kitapları çeşitleridir. Üniversitelerde kullanılan kitaplar üniversiteye, bölümüne ve dersi veren eğitmene göre değişiyor olsa da kullanılan ortak kitaplar mutlaka olmaktadır. Bu durumlarda derslerde kullanılan ve başka birisinin kullanımına uygun olan, bütünlüğü bozulmamış kitaplar bir diğer sahibi tarafından kullanılabilir. Bu durumda kitap normale göre daha uygun fiyata geleceğinden öğrenciler için ikinci el kitap almak bütçe dostu bir durum olacaktır. Oldukça çeşitli ve çok sayıda bulunan ikinci el kitaplar arasından herkesin ihtiyacına ve dileğine uygun kitap çeşitleri bulunabilir. Özellikle internet alışverişi ile son derece uygun hale gelen ikinci el kitap alışverişi bütçe dostu olduğu gibi aynı zamanda insanlar tarafından doğaya verilen zararın da azaltılmasında etkili olmaktadır.

Bütçe ve Doğa Dostu İkinci El Kitaplar

Bütçe ve Doğa Dostu İkinci El Kitaplar

Genellikle sahaflardan satın alınabilir halde olan ikinci el kitaplar artık diğer her çeşit ürün gibi internet alışverişlerine dahil edilmiştir. Roman, hikaye, şiir, psikoloji, sosyoloji, kişisel gelişim, psikoloji, dil, din, tarih gibi konulardaki kurgusal veya kurgusal olmayan okuma kitapları, okul kitapları, YKS, YDS, TYT, AYT, YGS, LYS, YDT gibi üniversitelere giriş sınavlarına hazırlık kitapları veya KPSS, ALES, TOEFL, IELTS, YDS gibi kurumsal alanlarda çalışma veya dil yeterliliği gösterme sınavlarına hazırlık kitapları gibi kitaplar barındıran ikinci el kitaplar farklı insanlara ve farklı ihtiyaçlara uygun çeşitler içermektedirler. Alınacak olan kitapları ikinci el kitaplardan tercih etmenin farklı açılardan avantajları bulunmaktadır. Öncelikle, ikinci el kitaplar daha uygun fiyatlara tedarik edilebilmektedir. Bu da çoğu insan için avantajlı ve bütçe dostu bir durum oluşturmaktadır. İkinci el kitapların kullanımı sayesinde yeni kitapların basımına daha az ihtiyaç duyulmaktadır ve böylece kitap üretimi sırasında doğaya verilen zarar da azaltılmaktadır. Bu sayede ikinci el kitapların sürdürülebilirliğe büyük oranda katkıda bulunduğu söylenebilir. Aynı zamanda piyasada bulunmayan veya basımı durmuş olan kitaplar da ikinci el olarak bulunabilir. Dünden bugüne bilgi taşınmasında önemli rol oynayan ve uzun süreler çok fazla insan tarafından kullanıma uygun olan kitaplar temiz kullanıldıkları sürece kolayca farklı kişiler tarafından kullanılabilirler. Birçok çeşidi bulunan ikinci el kitapların arasında bazı türlerdeki kitaplar daha sık tercih edilmektedir. Bu çeşitlerden birisi 2. el Oxford kitapları çeşitleridir. Kullanımı son derece yaygın olan bu kitaplar ikinci el olarak tedarik edildiklerinde uygun fiyatlara alınabilirler. Bunun yanında 2. el kitap KPSS kitapları gibi sınavlara hazırlık kitapları da kullanılmadıklarında ikinci bir kullanıcısının kullanımı için ikinci el kitap olarak satılırlar. Okuma kitapları da yıpranmadan ve bütünlüğü bozulmadan kullanıldıklarında 2. el okuma kitapları olarak farklı okuyucular tarafından satın alınıp okunurlar. İnternet alışverişi ile ihtiyaç duyulan kitapların tedarik edilmesi oldukça kolay hale gelmiştir. Aradığınız kitapları sayfamızda yer alan çeşitler arasından inceleyerek satın alabilirsiniz.