Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Yayınevi

Başka bir kelime deneyin

Yayın Dili

Başka bir kelime deneyin

Kitap Türü

Başka bir kelime deneyin

Basım Tarihi

Başka bir kelime deneyin

Çevirmen

Başka bir kelime deneyin

Sayfa Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Baskı Sayısı

Başka bir kelime deneyin

ISBN

Başka bir kelime deneyin

Editör

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Popüler Tıp & Şifalı Bitkiler

için 1,741 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Popüler Tıp ve Şifalı Bitkiler

Yüzyıllar boyunca, dünyanın dört bir yanındaki kültürler, sağlık ihtiyaçlarını karşılamak için geleneksel bitkisel ilaçlara güvenmektedirler. Modern çağın tıbbi ve teknolojik ilerlemelerine rağmen, bitkisel ilaçlara yönelik küresel talep buna rağmen hala artmaktadır. Doğanın iyileştirme gücüne sahip olmasını ve doğru kullanıldığında yeryüzündeki elementlerin vücuda yardım edip fayda sağlayabilmesi yüzünden şifalı bitkiler günümüzde hala oldukça popülerdir. Siz de doğada bulunan bitkisel ilaçlar ve doğal ilaçlar hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız veya bu bitkileri kendiniz yetiştirmek ya da sadece bu bitkiler hakkında bilgi edinmek istiyorsanız şifalı bitkiler kitapları ile bun sağlayabilmeniz mümkündür. Bu kitaplardan bazıları yemek tariflerini içerirken, diğerleri bitkileri doğal ortamlarında tanımlamaya ilişkin bilgileri içerir ancak hepsi kapsamlı, anlaşılır ve bu alandaki uzmanlar tarafından yazılmış kitaplardır. -

Alternatif Tıp Kitapları ile Farklı Bir Bakış Açısı Yakalayın

Alternatif Tıp Kitapları ile Farklı Bir Bakış Açısı Yakalayın

Alternatif tıp, geleneksel tedaviler yerine kullanılan tıbbi tedavileri tanımlayan bir terimdir. Bu alan, akupunktur, homeopati ve Doğu uygulamaları gibi daha yaygın ve kabul gören terapi biçimlerini içerir. Bu terapiler dünya çapında yüzyıllardır uygulanmaktadır. Alternatif tıp kitapları ile bitkisel ilaçlar ve doğal ilaçlar dünyasında bir yolculuğa başlayabilirsiniz. İster böcek ısırıkları için tarifler ister kalp sağlığı ilaçları için tedaviler arıyor olun, bu kitaplar kendi doğal ilacınızı yapmak için zamansız ve anlaşılır bir rehberdir. Özellikle bazı kitaplardaki önerilen malzemelerin çoğunun uygun fiyatlı, güvenli ve yerel marketinizde kolayca bulunabilecek olması sayesinde tedavinizi rahatlıkla yapabilmeniz mümkündür. Özellikle okuyuculara kendi ilaçlarını nasıl uygun fiyatla üretebileceklerini göstermeye odaklanmış olan otların yetiştirilmesinden hasat edilmesine ve tıbbi kullanıma hazırlanmasına kadar her şeyi bu kitaplardan öğrenmeniz mümkün olabilir. Şifalı bitkiler kitapları ile doğada bu bitkilerle nasıl saygılı bir şekilde etkileşime girileceğini, nasıl kurutulacağını ve saklanacağını ve evde ilaç yapmak için nasıl kullanılacağını ayrıntılarıyla anlatmaktadır. İster bir çayla demlenmiş olsun, ister tropikal bir merhem olarak hazırlanmış olsun, bu bitkilerin bağışıklık sisteminizi güçlendirmek, mide kramplarını yatıştırmak veya cinsel sağlığınıza yönelmek için nasıl kullanılabileceğini bu kitaplar sayesinde öğrenebilirsiniz. Bazı alternatif tıp kitapları botanik çizimleri ve fotoğrafları kullanarak ve okunması kolay alfabetik sırayla listelenmiş olarak her bitkinin ailesini, mevsimini, bölgesini, kullanımlarını, sağlık yararlarını ve daha fazlasını yazarak size yardımcı olmayı amaçlar. Böylece bitkisel tedaviyi nasıl yapacağınız veya hangi hastalık için hangi malzeme ve bitkileri kullanacağınızı daha kolay öğrenebilirsiniz. Bazı yardımcı kitaplar ise size mutfak dolabınızda bulunan yiyecekler ve malzemelerle vücudunuzu nasıl iyileştireceğinizi göstermeyi amaçlamaktadır. Hem tarifleri hem de şifalı bitkilerin tarihini içeren bu kitaplar, kendi doğal ilaçlarınızı yapma ve kullanma yolculuğunuza başlamak için çok önemli bir adım olma haline gelmişlerdir.

 Tıp Kitapları ile Hızla Öğrenin

Tıp Kitapları ile Hızla Öğrenin

Tıp kitapları doktorluk öğrencileri ve doktorlar arasında oldukça popüler olmakla birlikte diğer evlerde de mutlaka kütüphanede bulunan kitaplardan biridir. Fakat bazı tıp kitapları içerikleri ve kalınlıkları bakımından herkese uygun olmayabilir. Bu yüzden basit tıp kitapları da günümüzde özellikle yeni başlayanlar için oldukça popülerdir. Tıp kitapları sayesinde insan doğası ve vücudu hakkında farklı bilgiler öğrenebilmeniz mümkündür. Hayatınızın hemen hemen yer yerinde işe yarayacak bu bilgiler size vücudunuzu tanıma ve teşhis koyma fırsatı dahi sunmaktadır. Hastalıklar ve belirtileri hakkında bilgiler de içeren bu kitaplar vücudun belirli bölümlerine göre kategorize edilmiştir. Gözden kalbe, sinirden damarlara kadar çeşidi olan bu kitapların tek bir kitap halinde toplanmış şekli de mevcuttur. Fakat fazla detaylı bir kitap arıyorsanız, kategorize edilmiş bir bölümü almanız daha iyi olacaktır. Ayrıca bu kitaplar ile beynin ve zihnin yapısını da keşfedebilir ve bu muazzam yapılar arasında bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Salgınlar ve ölümcül hastalıklara kadar birçok bilgi edinebileceğiniz bu kitaplar tıp alanında kariyer yapmayı düşünenlerden meraklılara kadar her yaştan insanın okuyup bilgilenmesi gereken kitaplardır. Eski zamanlarda yapılan akıl almaz deneyler, bulunan aşılar ve tedaviler, atlatılan salgın ve hastalıklar tarzında birçok bilgi bulabileceğiniz bu kitaplarda ayrıca tıp ve tedavinin nasıl bir gelişme gösterdiğini görmeniz açısından da önemlidir. Yakalanılan hastalıkların nasıl atlatıldığı, nasıl tedavi veya aşı bulunulduğu gibi birçok bilgi yer alan bu kitaplar özellikle de günümüzde oldukça tercih edilmektedir. Doktor öğrencileri için de oldukça yararlı olan bu kitaplar tıp okuma kitapları arasına rahatlıkla girmektedirler. Siz de şimdi sayfamız üzerinde yer alan birçok tıp kitapları arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

 Geleneksel Tedavi Kitapları ile Hastalıklara Geleneksel Bir Bakış

Geleneksel Tedavi Kitapları ile Hastalıklara Geleneksel Bir Bakış

Geleneksel tıp, hastalıkları tedavi etmek, teşhis etmek ve önlemek veya refahı sürdürmek için tek başına veya kombinasyon halinde uygulanan bitki, hayvan ve mineral bazlı ilaçları, ruhsal terapileri, manuel teknikleri ve egzersizleri içeren sağlık uygulamaları, yaklaşımları, bilgileri ve inançlarını ifade eder. Alternatif tıptan farklıdır. Geleneksel tıp kitapları ile tıbbın geleneksel yönlerini ve tedavilerini birinci ağızdan öğrenmeniz mümkündür. Bu kitapların çoğu doktorlar veya ünlü bilimciler tarafından yazılmaktadır. Bu kitaplar ile geçmişteki birçok hastalık hakkında bilgi edinebileceğiniz gibi bunların hangi ve nasıl geleneksel tedavi yöntemleri ile tedavi edildiğini görmeniz de mümkündür. Modern tıp döneminden önce oldukça yaygın olan bu geleneksel tıp kavramı merak edenler ve okumak isteyenler arasında da oldukça popülerdir. İnsanlar modern tıp yokken, geçmişte hangi hastalıkları nasıl yollarla atlattıklarını merak etmektedir. Bu kitaplar ayrıca tıbbın kat ettiği mesafeyi ve gelişimini görmek açısından da oldukça önemlidir. Oldukça eskiye dayanan bu tedavi eskiliğine rağmen hala birçok hastanenin bazı ünitelerinde hizmet vermektedir. İğne tedavisi, kupa tedavisi, sülük tedavisi, larva tedavisi ve daha birçok tedavi olarak karşımıza çıkan bu tedavileri kitaplarda bulmanız mümkündür. Bitkilerden hipnoza, arılardan ozon gazına, sineklerden vitaminlere kadar birçok çeşit bulunduran bu tıbbın bu tedavi yöntemlerini nasıl keşfettiğini öğrenmek ve denemek için bu kitapları satın alabilirsiniz. Her ne kadar temel tıp kitapları ile kıyaslanılmaması gereken bu kitapların her birinin tıpta çok önemli bir yeri vardır. Her bir tedavi tıbbın şu anki durumuna gelmesine yardımcı olmuştur. Geleneksel tıp tedavisi kitaplarında bu gelişimin hangi yollarla olduğuna şahit olacak, hangi hayvanın, bitkinin, eşyanın veya nasıl bir tedavinin neye ve niçin iyi geldiğini okuyacaksınız. Merak eden veya denemek isteyen birçok kişi tarafından günümüzde oldukça tercih edilen bu kitapları şimdi satın almak istiyorsanız sayfamızı inceleyebilirsiniz.