TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

TOEFL

için 44 sonuç bulundu.

TOEFL

Günümüzde dünya dili olarak kabul edilen İngilizce, akademik hayatta ve kariyer yollarında çoğunlukla aranan bir şarttır. Birçok ülkede kabul gören ve İngilizce bilginizin belli bir akademik seviyenin üzerinde olduğunu ölçmeye yarayan TOEFL; yüksek öğrenim kurumlarına, yurtdışında çeşitli iş pozisyonlarına başvururken oldukça önemlidir. Okuma, dinleme, konuşma ve yazma bölümlerden oluşan bu sınav İngilizceyi etkin kullanabilme becerinizi ölçtüğü için adaylar genellikle sınava girmeden önce çeşitli TOEFL kitabı ve kaynaklarından hazırlanırlar.

TOEFL Kitapları ile İngilizceniniz Geliştirin

TOEFL Kitapları ile İngilizcenizi Geliştirin

TOEFL hazırlık kitaplarında; okuma bölümünde çıkacak sorulara hazırlık yapabilmek için belirli seviyelerde hazırlanmış okuma parçaları ve bu parçalardan hareketle çözülmesi istenen çoktan seçmeli veya açık uçlu soru tipleri bulunur. Dinleme bölümüne hazırlık yapabilmek için genellikle TOEFL çalışma kitabı yanında parçaları dinleyebilmek için CD veya video bağlantıları gibi çeşitli materyaller bulunabilir. Burada amaç dinleme becerisini geliştirmek için sınava yönelik pratik yapmak ve dinlenen parçalarla ilgili soruları cevaplayabilme oranını arttırmaktır. Pratik kitaplarınızda; dinleme ve not alma aşamasında ses kaydından not alma teknikleri, önceden çıkmış örnek pasajlar ve çoktan seçmeli sorularda şık eleme yöntemiyle cevaba ulaşma stratejilerini bulabilirsiniz. Sınav aşamalarına hazırlık pratikleri yanı sıra, sınava hazırlanırken uygulayabileceğiniz tavsiyeleri, doğru çalıma tekniklerini, başarılı olmak için çeşitli stratejileri anlatan rehber bölüm içerikli kitapları da tercih edebilir böylelikle sınava daha kolay hazırlanabilirsiniz. Sınav esnasında size yardımcı olacak ipuçları geliştirmenizi sağlayan rehber kitaplar sayesinde daha sakin ve soğukkanlı şekilde sınava girebilirsiniz.

TOEFL Kitapları Çeşitleri, Özellikleri ve Fiyatları

TOEFL Kitapları Çeşitleri, Özellikleri ve Fiyatları

Her düzeyde bulabileceğiniz TOEFL sınavı kitapları ile hazırlık yaparken İngilizce seviyenizin B2 düzeyinde olması sizlere fayda sağlayacaktır ancak sıfırdan başlayanlar için Türkçe yönergelerle hazırlanmış kitapları da sayfamızda bulmanız mümkündür. Her aşamaya ait soru ve alıştırmalar, sınav içeriğine uygun şekilde adayların başarılı olmalarına yardımcı olmak amacıyla hazırlanır. Okuma pasajları, dinleme parçaları, yazı kalıpları ve ipuçları, konuşma kalıpları ve pratikleri ile sınavın tüm aşamalarına hazırlanabilirsiniz. Konularına göre kategorize edilmiş alıştırmaları, gerçek test formatına uygun test sorularını, uzun okuma parçaları için pratik yapmanızı sağlayan okuma pasajlarını bu kitaplarda bulabilirsiniz. İngilizce deyimlerine veya kalıplarına aşina değilseniz ve farklı bir kültüre aitseniz genel olarak kullanılan bu deyim ve kalıpları da bu çalışma kitaplarında bulabilirsiniz. Kolaydan zora hazırlanmış kitaplarla gelişiminizi takip edebilir, eksik hissettiğiniz konular üzerinden tekrar geçebilirsiniz. TOEFL kitap fiyatları; kitaptaki alıştırmaların sayısına, İngilizce düzeyine, kalınlıklarına veya markasına göre çeşitlilik göstermektedir. Geniş yelpazede fiyat aralığına sahip olan bu kitaplardan kendi bütçenize ve ihtiyacınıza göre olanları bulabilirsiniz. Farklı sınav kitaplarına erişmek ve incelemek istiyorsanız Eğitim & Ders Kitapları kategorisi üzerinden farklı seçenekleri de inceleyebilirsiniz.

 TOEFL Kitapları ile Başarıyı Yakalayın

TOEFL Kitapları ile Başarıyı Yakalayın

İngilizce seviyenizi ölçmeye yarayan bu sınavda başarılı olabilmek için sınavın tüm aşamalarında belli düzeyde kelime bilgisine sahip olmak oldukça önemlidir. TOEFL için kelime kitabı alarak kelime haznenizi güçlendirebilir, sınavda başarılı olma şansınızı yükseltebilirsiniz. Günlük hayatta kullanabileceğiniz kadar İngilizce bilgisine sahipseniz ancak akademik kelime eksikleriniz varsa TOEFL kelime kitabı sayesinde bu eksiklerinizi giderebilir, eş anlamlı, zıt anlamlı, kalıplaşmış kelime gruplarını öğrenebilirsiniz. Dinleme veya konuşma aşamalarında kelime bilgisinin yanında doğru telaffuz kullanmak da dikkat edilmesi gereken noktalardan biridir. Kelime kitaplarında bulabileceğiniz doğru telaffuz açıklamaları ile bu konuda kendinizi geliştirebilir böylelikle sınav anında kendinizi daha doğru ifade ederken karşı tarafı da daha kolay anlayabilirsiniz. TOEFL kitap tavsiyeleri arasında yazma bölümünde işinize yarayacak ipuçlarını, kalıpları ve yazım tekniklerini detaylıca anlatan seçenekler sıkça yer almaktadır. Yazma aşamasında kullanabileceğiniz giriş, gelişme, sonuç paragraflarında kullanabileceğiniz kelimeler ve kalıplar, kelime tekrarından kaçınmak için farklı bağlaçlar ve doğru kullanım için gramer bilgisini de pratik kitaplarından öğrenebilirsiniz. Sınav Kitapları kategorisi üzerinden tüm seçeneklere ulaşabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yayınevi

(5)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yayın Dili

İngilizce (13)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Sayfa Sayısı

(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Baskı Sayısı

(6)
(3)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Basım Tarihi

(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

ISBN

(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(2)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL