Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kitap Türü

Başka bir kelime deneyin

Yayın Tarihi

Başka bir kelime deneyin

Yayınevi

Başka bir kelime deneyin

Sayfa Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Yazar

Başka bir kelime deneyin

ISBN

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Çocuk Bakımı

için 1,254 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Çocuk ve Bebek Bakım Kitapları

Ebeveynler, hamilelik döneminden itibaren dünyaya getirecekleri bebekleri, çocukları için büyük bir telaşa kapılır ve varlığını hissettikleri andan itibaren hayatını en iyi şekilde sürdürebilmesi için çabalarlar. Bu nedenle gerek doğumdan önce gerek doğumdan sonra ve devamında çeşitli destekler almaya çalışırlar. Bu dönemde kurslar, terapiler oldukça zaman harcanan bir destek yöntemi olmakla birlikte kitaplar da sıkça tercih edilen profesyonel destekler arasında sayılabilir. Ebeveynler özellikle doğum öncesinde bu kitaplardan oldukça yararlanarak, bebekleri dünyaya geldikten sonraki süreçte başlarına gelecek her türlü duruma kendilerini hazırlamak isterler. Çok doğal bir ebeveyn tepkisi olan bu durumu alanında yetkin kişiler tarafından çok çeşitli konularda kaleme alınmış olan çocuk ve bebek bakımı kitapları bulunmaktadır. Ebeveynlik içten gelen içgüdüler doğrultusunda sergilenen davranışlar olmasıyla bilinse de profesyonel görüşlerden destek almak, kimi doğru bilinen yanlışları düzeltmek kitaplar sayesinde mümkün olabilecek durumlar arasında yer alır. Sadece bebek ve çocuk bakımı için değil sağlıklı bir hamilelik süreci devam ettirebilmek ve sakin bir dönem geçirebilmek için hamilelik ve doğum dönemiyle ilgili yazılmış olan kitaplar da sıkça tercih edilen kitaplar arasında yer almaktadır. Hamilelik ve doğum süreci fiziksel olarak anneye ait olan bir durum olsa da annenin yanındaki kişi veya kişilerin de bilinçli olması en az anne kadar önemlidir. Anneyi olumlu veya olumsuz herhangi bir duruma karşı süreci sağlıklı yönetebilmek, normal veya anormal durumları farkında olmak için doğum öncesi süreçte bebek sağlığı ile ilgili bilgi edinmek son derece önemlidir.

Hamilelik Dönemi, Doğum ve Annelik Kitapları Özellikleri

Hamilelik Dönemi, Doğum ve Annelik Kitapları Özellikleri

Hamilelik dönemi, annenin vücudundaki değişimlere tanık olduğu ve bebeğinin gelişimini en yakından takip edebildiği, hissedebildiği dönem olarak tanımlanabilir. Bu dönemde elbette ki annenin vücudunda alışık olmadığı birtakım değişimler meydana gelir. Anne, bu duruma hazırlıklı olmak ve kimi durumlarda korku ya da paniği minimuma düşürmek için hamilelik dönemi boyunca ne kadar bilgili olursa kendisi ve bebeği için o kadar sağlıklı bir süreç geçirir. Bu dönemde anne en çok hamilelik, doğum ve bebek bakımı kitabı veya kitaplarından yararlanır. Bu kitaplar olası her değişime karşı anneyi hazırlar ve tüm bunların doğal sürece dahil olduğunu, herhangi bir strese gerek olmadığını bilimsel önermelerle destekleyen kitaplardır. Aynı zamanda doğum sürecini de oldukça detaylı bir şekilde ele alarak anneyi doğum anına da hazırlamayı amaçlar. Erken doğum beklenilen bir hamilelik sürecinde anne, prematüre bebek bakımı kitapları gibi kaynaklardan faydalanabilir. Annelik ve bebek bakımı kitapları oldukça bilgilendirici ve daha bebek dünyaya gelmeden anneye yeterli tecrübe ve bilgi birikimi kazandırmayı amaçlayan kitaplardır. Annelik ve bebek bakım kitabı seçenekleri aynı zamanda anne ve bebek arasındaki psikolojik ve zihinsel etkileşimi de anneye detaylı bir şekilde anlatan ve bu bağı geliştirmek için neler yapılabileceği hakkında bilgi veren kitaplardır. Anne bebeğini hissettiği ilk andan itibaren bu araştırmalar içine girer ve süreci bu şekilde ilerletmeye devam ederse oldukça sağlıklı bir anne-çocuk ilişkisi içinde bebeğinin büyümesine tanık olabilir. Siz de bir anne adayı iseniz ve bebeğiniz doğmadan önce süreç hakkında yeterli bilgi sahibi olmak istiyorsanız sayfamızdaki ürünler arasında yer alan çocuk ve bebek bakımı kitaplarını incelemeye başlayabilirsiniz.

Bebek Bakım Kitapları Çeşitleri

Bebek Bakım Kitapları Çeşitleri

Bebek bakımı oldukça özveri ve sabır gerek gerektiren bir süreçtir. Bu süreç boyunca bebek bakımından sorumlu olan her insan ekstra bir özen ve çaba içerisinde olmalıdır. Bebekler oldukça hassas olduğundan dolayı etrafındaki eşyalardan, insanlara kadar her şeyin ekstra bir titizlik ve çaba içerisinde olması gerekir. Bu konuda tecrübe sahibi olmayan ebeveynler yine bebek bakımı kitaplarına başvurabilir. Bebekliğin çoğu dönemi için farklı başlıklar altında yazılmış olan kitaplar bulunmaktadır. Yenidoğan bebek kitapları genellikle 0-6 aylık bebeklerin bakımı ve doğum sonrası annenin psikolojisi ve davranışlarını, bunların bebek üzerindeki etkilerini ele alan kitaplardır. Bununla beraber 0-1 yaş bebek bakımı kitapları da okuyucular tarafından sıkça tercih edilen kitaplardır. Gebelik döneminden yeni çıkmış ve anneliğe fiziken adım atmış olan anneler ve babalar için kaleme alınmış olan bu kitaplar oldukça fazla bilgi ve tecrübe içerir. Adeta yol gösterici bir rehber niteliği taşır. Bunlar dışında ailelerin bir başka tercihi olan kitaplar da ikiz bebek bakımı kitapları olmaktadır. İkiz bebek bakımı, tek bir bebek bakımından çok daha zahmetli olduğundan ebeveynler, çocukları dünyaya gelmeden önce bu duruma ve bakım aşamalarına kendilerini hazırlamak için bu kitapları tercih edebilirler. Bunun yanında ebeveynler için bir diğer önemli konu da bebeklerinin gelişim sürecidir. Bebek bakım ve gelişim kitapları çocuklarının gelişimini yakından takip etmek, olumlu ve olumsuz durumlara karşı hazırlıklı ve bilinçli olmak isteyen aile bireyleri için tercih edilen kitaplar arasında yer alır. Oldukça fazla bilgi birikimi sağlayan bu kitaplar son zamanlarda sıkça ebeveyn ve ebeveyn adaylarının elinde görülse de daha çok yaygınlaşması daha sağlıklı bir nesil yetiştirmek için gereklidir.

Bebek ve Çocuk Bakımı Kitapları Fiyatları

Bebek ve Çocuk Bakımı Kitapları Fiyatları

Bebek ve çocuk bakımı oldukça hassas bir konu olduğundan dolayı gerek ebeveynler gerekse profesyonel olarak çocuk bakıcılığı yapan kişiler tarafından mutlaka okunması gereken kitaplardır. Bebek bakıcıları ya da aile büyükleri konu hakkında oldukça fazla bilgiye sahip olsalar dahi, her konuda olduğu gibi, bebek ve çocuk bakımı konusunda da yanlış bilinen doğrular bulunmaktadır. Bu yanlışları düzeltmek veya eksiklikleri fark edebilmek için bu kitaplardan faydalanmak oldukça etkili bir yöntem olabilir. Okuyucuların kafasını karıştıran en önemli konulardan biri olan, kimlerin yazdığı kitapları okumalıyız sorusu ise yine bu kitaplardan edinilecek bilgiler için önemli bir unsurdur. Konuyla ilgili yetkin kişilerce yazılmış kitaplar tercih etmek okuyucuyu doğru yönlendirmek açısından gereklidir. Bebek bakımı kitabı Ayşe Öner eserlerini inceleyebilir, bu yazarın sizlere sunduğu kitaplardan faydalanabilirsiniz. Bebek bakım kitabı fiyatları seçilen ürünlere göre değişiklik gösterebilir. Siz de sayfamızda yer alan çocuk ve bebek bakımı kitaplarını inceleyerek tercih yapabilir, merak ettiğiniz konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.