TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Palet

için 545 sonuç bulundu.

Palet

Sanatsal malzemeler boyalar ve fırçalar dahil birçok ürünü barındırır. Boya renkleri genelde çok çeşitlidir ama profesyonel bir sanatçı için asla yeterli olmayacaktır. O yüzden boyaları fırçayla istediği şekilde karıştırabileceği bir palete ihtiyaç duyar.

Boya Paleti Nedir?

Boya Paleti Nedir?

Palet kelimesi sert, düz bir yüzey anlamına gelir; iş makineleri palet ile yük taşır, dalgıçlar ayaklarında palet ile yüzer. Ama sanatta kullanılan palet, yani boya paleti ressamların renkleri karıştırdığı ve düzenlediği yüzey anlamına gelir. Boya paletleri genelde ahşap, plastik, seramik veya diğer sert, etkisiz ve gözeneksiz malzemelerden yapılabilir. Paletlerin birçok boyutu ve şekli bulunur. En yaygın bilinen palet modeli, ressamın bir parmağını geçirerek koluna yasladığı geniş ve ince ahşap paletlerdir. Bu paletler yağlı boya, guaj boya veya akrilik boya için kullanılabilir. Sulu boya paleti ise çoğunlukla plastik veya seramikten yapılır, kare veya yuvarlık olur ve üstünde renkleri karıştırmak için çukurlar bulunur.

Boya Paleti Nasıl Kullanılır?

Boya Paleti Nasıl Kullanılır?

Boya paletini kullanmak paletin çeşidiyle bağlantılıdır. Yağlı boya, guaj boya ve akrilik boya kağıdın üstünde katman oluşturan katı boyalardır. Dolayısıyla, düz ahşap palet üstünde bir fırça veya spatula yardımıyla karıştırıldıktan sonra kullanılabilirler. Sulu boya ise sıvı yapıda olduğu ve akmaması gerektiği için paletteki çukurlarda karıştırılır ve öyle kullanılır. Sulu boya paletlerinde de parmak yeri vardır ama diğer boyaların paletleri kadar eğik tutmak mümkün olmaz. Boya paleti, standart boya setleri içinde bulunmayan renkleri ve farklı tonları elde etmenize olanak tanır. Boya paletini kullandıktan sonra temizlemeniz önemli. Sulu boya, guaj boya ve akrilik boyayı suya tutarak yıkayabilirsiniz ama yağlı boya ve diğer yağ bazlı boyaları paletten çıkarmak için bir pamuğa tiner gibi bir inceltici sürmeniz gerekebilir.

Boya Paleti Fiyatları

Boya Paleti Fiyatları

Palet fiyatları veya boya paleti fiyatları ne tür bir ürün istediğinize göre değişir. Resimle amatör olarak uğraşıyorsanız küçük plastik paletler ihtiyacınızı görecektir. Ama profesyonel hale geldikçe daha kaliteli malzemelerden yapılmış büyük paletlere yönelmeniz kaçınılmaz olacaktır. Yine de sizi çok büyük bir masrafın beklemediğini söyleyelim. Dolayısıyla, artık temizlenemeyen, boyaların yer ettiği bir paleti zamanı geldiğinde değiştirmek için uzun uzadıya düşünmenize gerek yok. Paletinizi ilgilendiğiniz resim dalına uygun boyalar ve fırçalarla birleştirdikten sonra mükemmel eserler üretmek için önünüzde hiçbir engel yok. Lutart, Pebeo, Yıldızlar, Bigpoint, Monopol, Talens, Südor ve diğer markaların palet modellerini burada bulabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3K (5)
Ark (12)
Artdeco (1)
Bianyo (1)
Bigpoint (62)
Brons (37)
Cem (1)
Ceo Art (1)
(138)
Faber (1)
Fanart (10)
Fatih (3)
Hatas (35)
İdora (3)
Kisan (1)
Linea (1)
Lukas (1)
Lutart (14)
Maped (1)
Mijello (29)
Mission (11)
Monalisa (1)
Monopol (10)
No Name (1)
Pebeo (3)
Ponart (10)
Replay (1)
Rich (5)
Rio (10)
Rubenis (2)
Samur (1)
Simba (1)
Südor (38)
Tabac (1)
Talens (10)
Vincent (2)
Vox Art (7)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(75)
ve üzeri (98)
ve üzeri (101)
ve üzeri (103)
ve üzeri (106)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL