Öne Çıkanlar

Kuru Boya

için 2,599 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kuru Boya

Kuru boya çeşitleri, özellikle çocukların en çok kullandığı boyalar arasındadır. Kolay ve pratik kullanım imkanı sunmaları ile neredeyse anasınıfından itibaren çocukların en çok oyalandığı boyalar arasında yer almaktadır. Kuru boya renkleri arasında tüm ana renklerle birlikte ara renkler de bulunmaktadır. Kuru boya kalemleri kurşun kalem gibi görünen renkli kalemlerdir. Özellikle boyama ve çizgi çalışmalarında kullanılır. Çok geniş alanların boyanmasında kullanılsa da bunu gerçekleştirmek zordur. Kurşun kalem görünümünde olan kuru boya kalemleri ile çizildiği zaman ortaya renkli izler çıkar. Kuru boya resmi yapmayı sevenlerdenseniz, siz de kategorimizde yer alan kuru boya çeşitlerini inceleyebilir ve dilediğiniz kuru boya setini anında satın alabilirsiniz.

Günümüzde, yetişkinler de kuru boya çeşitleri ile boyama yaparak kendilerine yeni bir hobi yaratmışlardır. Siz de kendinize yeni bir hobi arıyorsanız, yetişkin boyama kitaplarından ve kuru boya çeşitlerinden satın alabilirsiniz. Profesyonel kuru boya arıyorsanız, kategorimizde yer alan ürünlerimize bakabilirsiniz. Kuru boya kalemleri genelde resim yapmak için kullanılsa da renkli yazı yazmak için de tercih edilmektedir. Kuru boya çeşitleri arasında bir de pastel boyalar yer almaktadır. Pastel boya çeşitleri, kuru boyalardan biraz farklı olsa da kuru boyalar gibi kolay kullanım imkanı sunmaktadır. Pastel boyalar da hem yetişkinler hem de çocuklar tarafından fazlasıyla kullanılmaktadır. Pastel boya kategorisinde yer alan ürünlerimizi inceleyebilir ve dilerseniz hem kendiniz için hem de çocuğunuz için pastel boya satın alabilirsiniz.

Kuru boya markaları arasında: Faber-Castell, Lets, Adel, Monami, BIC, Play-Doh, Pritt gibi çeşitli markalar yer almaktadır. Kuru boya tekniklerini ve kuru boya örneklerini merak ediyorsanız bilen birilerinden ya da internette yer alan bilgilerden yararlanabilirsiniz. Alpino kuru boya ve Giotto kuru boya, en çok tercih edilenler arasındadır. Kuru boya nasıl yapılıyor diye merak ediyorsanız; ince tabanlı grafit ve kil tozu karışımına su eklenerek ahşap çubuklara yerleştirilip fırınlanmasıyla ortaya çıkan bu dizeler, erimiş muma daldırılarak sarıldığını ve bu şekilde üretildiğini söyleyebilirsiniz. Kuru boya fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve markalarına göre değişiklik göstermektedir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(302)
Fatih (146)
Adel (129)
BIC (129)
Derwent (128)
Stabilo (118)
Play-Doh (109)
Lets (88)
Alpino (54)
Monami (54)
3K (53)
Adeland (46)
Pritt (42)
Maped (41)
Carioca (28)
Fantasia (26)
Milan (26)
PENSAN (25)
Giotto (24)
Vincent (19)
Lyra (18)
Nova Color (18)
Südor (18)
Bigpoint (17)
Leitz (12)
Jovi (10)
Umix (10)
Mikro (9)
Fujika (6)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(209)
ve üzeri (238)
ve üzeri (251)
ve üzeri (254)
ve üzeri (260)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL