Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Bantlar

için 3,357 sonuç bulundu.

Bantlar

İster evlerimizde ister iş yerlerimizde olsun birtakım vazgeçemeyeceğimiz ofis ürünleri vardır. Bantlar dokümanlarla uğraştığımız ve bazen yırtıklarla, yıpranmalarla başımızın dertte olduğu zamanlarda hemen yardımımıza koşar. Ya da ev taşıyorken bütün o kolilerin sağlam durmasını sağlayan ilk aktörün koli bantları olduğunu kim inkâr edebilir? İş yerinizde satışını yaptığınız ürünleri kolilemek ve zarar görmeden alıcısına ulaştığından emin olmanın ilk adımı doğru bant seçiminden geçer. N11.com mağazaları size piyasada bulabileceğiniz ya da belki de haberdar bile olmadığınız bant çeşitlerini en uygun fiyatlarla sunuyor.

İzole Bant

İzole Bant

İzole bant çeşitleri aynı zamanda elektrik bandı olarak da bilinir. Elektrik izolasyon bandı kabloları ve kabloların içindeki telleri açıkta bırakmamak için kullanılır ve ortamınızı daha güvenli bir hale getirir.

Şeffaf Bant

Şeffaf bant, adı üstünde şeffaf maddeden üretilen bantlara verilen addır. Çoğunlukla para bandı diğer adı olan şeffaf bant olarak anılır ya da bu iki isim birbirleri yerine kullanılır. Ancak aslında kastedilen selofan banttır. Bu üç isim de aynı şeyi betimler. Başka büyük üreticilerin yanı sıra, Panfix selofan bant ürünleri için kategorimizi mutlaka inceleyin.

Koli Bandı

Koli Bandı

Taşınma zamanlarımızın can kurtarıcısı olarak bilinen koli bantları en çok aranan bant çeşitlerinden biridir. Çoğunlukla şeffaf koli bant ve taba koli bandı olarak piyasada bulunur ancak n11.com’da renkli koli bantları da beğeninize sunulmaktadır.

Kağıt Bant

Bir diğer adı da maskeleme bandı olan kağıt bantlar işlevsel kullanıma uygun ürünlerdir. Hızlıca yapışırlar ve her ortamda kullanılabilirler. Linea markası kağıt bant üreticileri arasında yer alır ve Linea marka kağıt bantlarını n11.com’da bulabilirsiniz. Ayrıca birbirinden güzel desenli kağıt bantlar için de kategorimize kesinlikle göz atın.

Fosforlu Bant

Fosforlu Bant

Fosforlu bantlar şirket binalarınız, iş yerleriniz ve apartmanlarınızdaki merdivenlerde ışık söndüğünde ya da elektrik kesintisi olduğunda yönünüzü tayin etmenizde yardımcıdır. Aynı zamanda yangın gibi kötü olaylar karşısında, duman altında da yine fosforlu şerit bant parlayacak ve çıkışı bulmanızda yardımcı olacaktır. Aynı zamanda merdiven bandı olarak da bilinen fosforlu bantları sitemizden satın alabilirsiniz.

Folyolu Bant

Folyolu bant özellikleri itibariyle yanmaz bant olarak değerlendirilir. Folyo kısmı, alüminyum folyodan yapılmıştır. Alüminyum folyo bant kullanım alanları genellikle soba ya da davlumbaz boru ve bacalarıdır.

Çift Taraflı Silikon Bant

Çift Taraflı Silikon Bant

Çift taraflı silikon bant çeşitleri montaj ve ev dekorasyonu gibi pek çok alanda işinizi kolaylaştıran, dayanıklı bantlardır. Her iki tarafından da yapışkanlı olmaları, pek çok alanda iş yükünüzü azaltır ve objeleri kolaylıkla yapıştırmanıza olanak sağlar. Bununla birlikte çift taraflı silikon bantlar, yapışkanlık bakımından oldukça dayanıklı ve sağlam ürünlerdir. Bu tip bantlarla duvara çivi çakarak ya da maktapla delerek asmak istemediğiniz objeleri asabilir, dayanıklılığından yararlanabilirsiniz. Silikon bantlarla ilgili bilmeniz gereken en önemli nokta, uygulama sırasında uygulama alanınızın kuru olması ve uygulama tamamlandıktan sonra 24 saat beklenmesi gerektiğidir. Böylece asacağınız objenin sağlam durmasını garantilemiş olursunuz. Fuji, Scotch, Vege ve birçok bant üreten markanın ürünlerini n11.com mağazaları üzerinden satın alabilirsiniz. En uygun bant fiyatları için tek adresiniz n11.com!

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

10 Parmak (3)
2K (8)
3K (8)
3M (116)
404 (2)
A5 (1)
Adel (14)
Adeland (1)
Alemdar (1)
Alfa (7)
Alpino (3)
Ark (2)
Artdeco (3)
Astral (2)
Atlas (2)
Bafix (1)
Ballet (1)
Bant-Kes (7)
Bigpoint (40)
Bold (2)
Brons (7)
Brother (1)
Bruno (2)
BU-BU (2)
Cassa (31)
Catiga (2)
Copytech (1)
D'S Damat (2)
Daf (2)
Dalvey (2)
Das (1)
Diamine (1)
(1318)
Elba (1)
Elbe (1)
Emça (6)
Etona (4)
Evelle (1)
Evobond (3)
Exxo (2)
Flame (2)
Force (1)
Gen-Of (12)
Giotto (2)
Gıpta (86)
GIPTA (6)
Globox (16)
Gold (1)
HALİO (1)
Ibis (1)
İdeal (3)
İnox (3)
Kaukko (3)
KM (2)
Kolicim (2)
Kraf (56)
Kw-Trio (1)
Kzy (8)
Linea (1)
Lino (2)
Marla (2)
Mas (103)
MAS (40)
Max (1)
Mead (2)
Metylan (2)
Mikro (19)
Mimaks (8)
Monami (1)
Monopol (1)
No Name (4)
Noki (43)
Oem (8)
Ofica (4)
ONAS (1)
owl (2)
Panfix (108)
Pattex (63)
Pelikan (7)
Piano (2)
Picador (25)
Poliart (1)
Ponart (1)
Printix (1)
Pritt (32)
Rafburada (1)
Red Apple (7)
Rot (5)
Rubenis (33)
Scotch (128)
Sentor (2)
Snc (1)
Spiderman (1)
Südor (24)
Tablosan (1)
Tanex (6)
Temser (6)
Tenex (1)
Tesa (273)
TICON (5)
Tombow (1)
UHU (44)
Umix (1)
Uni (1)
Uniform (1)
Uğur (1)
Vatan (1)
Ve-Ge (252)
Vege (122)
Vodaseal (11)
Vox Art (26)
VPW (1)
Vuki (8)
Yongfa (1)
Zig (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(267)
ve üzeri (321)
ve üzeri (354)
ve üzeri (358)
ve üzeri (372)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL