TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Karton Klasör

için 1.567 sonuç bulundu.

Karton Klasör

Dosyalama ve arşivleme denince akla dokümanlarınızı dış etkenlerden koruyan ve onları düzenli olarak saklamanızı sağlayan malzemeler gelir. Bu kategoride poşet dosya ve plastik klasör çeşitlerinin en iddialı alternatifi karton klasörler.

Karton Klasör Nedir?

Karton Klasör Nedir?

Karton klasör adı üstünde olduğu üzere kartondan yapılmış klasördür ama karton klasör denildiğinde akla iki farklı tür karton klasör gelir ve bu iki klasör de genelde iş yerlerinde kullanılır. Karton klasör çeşitleri tam kapaklı veya yarım kapaklı olan lastikli karton klasör (başka adıyla karton dosya) ve geniş karton klasördür. Karton dosya aslında poşet dosyanın alternatifi sayılabilir ama ıslaklığa karşı onun kadar iyi koruma sağlamaz ve dokümanınızı görmenize izin vermez. Yine de aradığınız dokümanlara kolayca ulaşmanızı sağlayan pratik bir arşivleme ürünüdür. Geniş karton klasörler ise içinde birçok karton dosya ve poşet dosya saklayabilen ürünlerdir. İçlerindeki klips sayesinde dosyalar sabitlenir ve düşmez. Karton dosyanın aksine oldukça sağlam bir dosyalama imkanı sunar.

Karton Klasör Nasıl Kullanılır?

Karton Klasör Nasıl Kullanılır?

Karton klasör kullanımı hangi karton klasörü kullandığınıza göre değişiklik gösterir. Karton dosyalar genelde pastel pembe bir tonda olur ve delik açılmış kağıt dokümanları takmak için kullanılır. Yarım kapaklı karton dosyalar dokümanınızın başlangıcını görüp fikir edinmenizi sağlar, tam kapaklı karton dosyalarda ise dokümanınızı göremezsiniz ama onu daha fazla koruyabilirsiniz. Her halükarda, karışıklıkları önlemek için karton dosyaların ön kısmında bizzat doldurabileceğiniz bilgi alanları bulunur. Böylece dosyalama ve arşivleme konusunda sıkıntı yaşamazsınız. Geniş karton klasörlerin de sırtında bilgi alanı bulunur. Kağıt dosya ve plastik dosyalarınızın ne olduklarını buraya yazabilirsiniz. Ayrıca farklı renklere sahip klasörlerle farklı kategorilerdeki dokümanlarınızı ayırmak da başka bir dosyalama ve arşivleme yöntemi olarak kullanılabilir.

Karton Klasör Fiyatları Ne Kadar?

Karton Klasör Fiyatları Ne Kadar?

Aynı poşet dosya ve plastik klasörler gibi karton klasör fiyatları da oldukça ekonomik. İster ipli karton klasör, ister lastikli karton klasör ister başka bir karton klasör çeşidi alın durum böyle. Hatta karton klasör dosya 50’li ve 100’lü paketler halinde de alınabilir. Bunlara her an ihtiyacınız olabileceğini düşünürseniz elinizin altında fazladan boş karton klasör bulunması sizin avantajınıza olur. Karton klasörlerinizi kilitli dolap ve kitaplık raflarınızda yan yana veya üst üste saklayabilirsiniz. Günümüz ne kadar internet çağı olsa da fiziksel doküman kullanımı devam ettiği ve bu dokümanların birçok şirket için hayati önem taşıdığı düşünülürse karton klasörlerin önemi de anlaşılacaktır. 3K, 3M, Bigpoint ve diğer markaların karton klasörleri burada.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

10 Parmak (1)
2K (5)
3K (2)
Abka (4)
Alemdar (98)
Alex (1)
Beze (1)
Bigpoint (130)
Cassa (32)
Cem (1)
Ceo (1)
Comix (6)
Dilman (3)
Disney (1)
(568)
Elba (15)
Esselte (68)
Etika (4)
Frozen (1)
Fulsan (3)
Gen-Of (1)
Gestetner (2)
Gıpta (10)
GIPTA (6)
Gülpaş (9)
Herma (3)
İnox (1)
Kraf (40)
Le Color (1)
Leitz (86)
Liz (1)
Manu (10)
MAS (2)
Multiofis (2)
Noki (54)
Ofix (5)
Perfect (1)
Puti (14)
Salvo (1)
Sarff (1)
Südor (110)
Temat (8)
Tigra (5)
Umix (4)
Umur (6)
Umurofis (70)
Uni (1)
World (8)
Önder (4)
Özkan (62)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(63)
ve üzeri (86)
ve üzeri (95)
ve üzeri (96)
ve üzeri (100)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL