KADIN KOT PANTOLON

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Bu ürünleri gördünüz mü? i

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Siyah Yüksek Bel Skinny Fit Jean Pantolon

  99,90 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Beyaz Beli Lastikli Çift Düğmeli Luv Jean

  137,99 TL

  SEPETTE %20 İNDİRİM

  110,39 TL

 • Kemerli Trend Bol Pantolon Kırmızı - 0752.128.

  131,16 TL

  65,58 TL

 • Levi's 711 Skinny Kadın Jean Pantlon (18881-0197)

  599,00 TL

  449,25 TL

 • Yanı Şeritli Bol Paça Pantolon Taba - 3055.150.

  136,80 TL

  68,40 TL

Kadın Kot Pantolon

Günlük hayatta çokça kullanılan, gardıropların ayrılmaz parçası olan bayan kot pantolonlar, çeşitli renk ve modellerde üretilmektedir. Eskiden belirli bir amaç uğruna tekdüze üretilmiş olan kot pantolon çeşitleri o zamandan bugüne ulaşılmış olan model çeşitliliği sayesinde vazgeçilmez olmuştur. Kolayca yıpranmayan ve birçok kıyafetle kombinleyebileceğiniz bu pantolonlar kadın modasının mihenk taşlarından biri haline gelmiştir.

Kadın Kot Pantolonlar Dolapların Vazgeçilmezi

Kadın Kot Pantolonlar Dolapların Vazgeçilmez

Bayan kot pantolon renkleri, moda endüstrisinin gelişmesiyle birlikte çok geniş bir skalada sunulmaktadır ancak çoğu kişi için vazgeçilmez ve ikonik hale gelmiş asıl kot renkleri mavi ve tonlarıdır. Mavinin hemen her tonunda ve diğer renklerde üretilen bu kotlar arasında renk tercih ederken kişilerin baktığı diğer bir unsur ise mevsimlerdir. Çoğunlukla kadınlar, kışın lacivert gibi koyu renk kot modellerini yazın ise buz mavisi gibi açık renkli modelleri tercih etmektedir. Mevsim geçişleri sırasında değişmeyen tek unsur diğer renklerin yanı sıra klasik kot denildiği zaman akla mavi tonlarının gelmesidir. Kadın kot pantolon fiyatları da bu geniş yelpaze içerisinde şekillenmektedir. Kumaşın kalitesi, tercih edilen renkler, kesimler, sezonda moda olan modeller gibi pek çok etken fiyat için belirleyici unsurlardandır ancak hemen herkesin bütçesine uyabilecek alternatifler sunulmaktadır. Her yaşa ve bütçeye hitap edebilecek kot seçenekleri beden açısından da geniş bir yelpazeye sahiptir. Bayan kot pantolon bedenleri arasında herkese uygun bir parça bulmak mümkündür. Bu nedenle vücut tipiniz ne olursa olsun, kendi tarzınıza uygun ve içinde kendinizi iyi hissedebileceğiniz pantolon çeşitleri sunulmaktadır.

Kot Pantolon Modaya Yön Veriyor

Kot Pantolon Modaya Yön Veriyor

Modaya şekil veren kadın kot pantolon modelleri farklı tarzlara uydurulabilir oluşu ile dolaplardan asla eksilmeyen parçalardan biridir. Her sene kreasyonlara eklenen yeni parçalar senenin kadın giyim modasını belirlerken bunların yanında, her dönemde tercih edilen klasikleşmiş parçalar da bulunmaktadır. Klasik bu parçalara örnek olarak paçalarının bol olmasıyla İspanyol paça ismini alan, eski zamanların modası olup ancak hala sıklıkla tercih edilmesiyle zamansızlaşmış modeller sayılabilir. Çoğu kişinin tercih ettiği ancak özellikle genç kadınlar arasında oldukça yaygın olan diğer bir kot pantolon bayan modeli de skinny olarak adlandırılan dar kesim ve dar paçalı kotlardır. Mom jean gibi modellerde de görüldüğü gibi yaşça büyük insanlardan esinlenilen bu model, gençler arasında şu an revaçta olan bir modeldir. Modeller arasında bol, yırtık, püsküllü, baskılı ve daha birçok değişik stil bulunur. Zaman içerisinde klasik modellerden üstü baskılı, işlemeli, farklı farklı kesimlerde pek çok modele kadar değişen ve gelişen bu kotlar kadınlar için kombinlerin kurtarıcı parçalarından biridir.

Bayan Kot Pantolon ile Konforlu Şıklık

Bayan Kot Pantolon ile Konforlu Şıklık

Kot modellerinden farklı kesimleri tercih ederek farklı stillere bürünerek tarzınıza yeni bir soluk getirebilirsiniz. Örneğin yüksek bel kotlarla kısa üstleri kombinleyerek hem karın bölgesi kusurlarınızı kapatabilir hem özgüvenli ve göz alıcı bir tarz yaratabilir, yırtık kotlarla stilinize sokak havasını taşıyabilir, kısa kot modelleri ile bileklerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Şık gözükmenin yanı sıra günlük hayatın koşuşturmacasında oldukça rahat ve kullanışlı olmalarıyla da kot pantolon kadın kullanıcılar tarafından çokça tercih edilmektedir. Tarzınızdan ödün vermek istemiyor ancak kıyafetlerinizin içinde kendinizi konforlu hissetmek istiyorsanız bu parçalar sizin için kurtarıcı olmaktadır. Yalnızca belirli kalıplar için değil hemen herkes için uygun rahatlıkta kot bulunmaktadır. Siz de aktif ve hareketli geçireceğiniz bir gün için, okula giderken, seyahate çıkarken ve pek çok aktivite de kadın kot pantolon tercih ederek konforlu bir gün geçirebilirsiniz. Ayrıca isterseniz kot pantolon dışındaki pantolon ve tayt modellerine Pantolon & Tayt kategorimizden ulaşabilir, fiyatları hakkında bilgi alabilir ve alışverişinizi kısa sürede tamamlayabilirsiniz.