Filtreleri Temizle
Marka
Mavi

Kategoriler

Marka

Beden

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Sezon

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Kadın Jean

için 89 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Mavi Kadın Jean

Mavi markası 40 yıllık denim deneyimini kot pantolonlarının üretiminde kullanır. Marka uluslararası moda dünyasında söz sahibi bir yaşam tarzı olarak bilinir. Ürünlerinin ana odağını denim ürünler ve kot pantolonlar oluşturur. Hazır giyim ve aksesuar kategorilerinde tanınırlığı yüksek bir markadır. Ürünlerini “perfect fit” felsefesini baz alarak oluşturur. “Perfect fit” anlayışıyla oluşturulan ürünlerinde kullanıcıların ihtiyaçları ve bütçeleri göz önünde bulundurulur. Marka kullanıcılarına fiyatını hak eden ürünler sunar. Denim sektöründe yenilikçi anlayışla oluşturduğu yüksek kalite ürünleri ile küresel pazarda yerini korumasını sağlar. Marka denim alanındaki son teknolojik gelişmeleri ve yenilikçi anlayışları takip eder. Marka Adriano Goldschmied gibi denim alanında uzmanlığı uluslararası alanda kabul gören yaratıcı ve yetenekli tasarımcılarla çalışır. Mavi jeans kadın pantolon çeşitleri sizler için birçok farklı seçenek ve modelleri ile sunulur. Markanın ürünlerini servis ederken markanın imajını ve güvenilirliğini destekler. Markanın ürünleri yurt içi pazarının yanı sıra küresel alanda da Amerika, Avustralya, Kanada, Almanya ve Rusya gibi otuz beş kadar ülkede de farklı noktalarıyla kullanıcılara hizmet eder. Marka kadın ve erkek giyimde genç yetişkinlere yönelik olarak üretimler yapar. Marka kadın ve erkek grubunun her ikisi içinde kaliteli üretimler yapar. Markanın ürünlerinin reklamı global alanda ünlü olan modeller tarafından yapılır. Mavi ürünleriyle tüketicinin güvenilir markası olmayı öncelikleri arasında bulundurur. Mavi etik kurallara uygun olarak üretimlerini yapar. Markanın ürünleri çevreye duyarlı bir anlayışla oluşturulur. Marka bu özellikleri ile sevilen marka olmaya devam eder.

Mavi Kot Pantolon Çeşitleri

Mavi Bayan Jean Çeşitleri

Mavi denim ürünlerini odak alarak kadın erkek ve çocuk giyim kategorilerinde üretimler yapar. Markanın kot pantolonları dışında sweatshirt, tişört, ceket, mont, triko kazak, gömlek, bluz, tunik, salopet, elbise ve etek kategorilerinde de geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Mavi kadın kot pantolon modelleri ikonik yüksek bel, yüksek bel, skinny, geniş paça ve mom jeans olmak üzere çeşitli kategorilere ayrılır. Markanın ikonik yüksek belli kot pantolonları görünümü düzgünleştiren tasarımları, esnek kumaşları ve yüksek, rahat bel formu kullanıcılar tarafından tercih edilir. Skinny kot pantolonlar vücudu saran yapısı ve dar kesimleri ile giyimlerinde pantolonu ön plana çıkarmak isteyen kullanıcılar tarafından tercih edilir. Skinny kot pantolonlar daha ince bir görünüm sunar. Pantolonlar formları ile hareket özgürlüğünü kısıtlamaz ve formunu gün boyunca korur. Markanın mom jeans pantolonları rahatlıktan ve spor tarzdan vazgeçemeyen kullanıcılar için özenle tasarlanır. Mom jeanslerde genellikle yüksek belli kesimler tercih edilir. Mavi kadın kot pantolon yırtıklı modelleriyle de ilgi görür. Markanın belirli mom jeans modellerinde geri dönüştürülmüş pamuk kullanılarak çevreye duyarlı bir anlayışla üretim yapılır. Markanın kot pantolonlarında mavinin birçok tonu, gri, beyaz, indigo ve siyah renkler kullanılır. Ürünlerde her kullanıcının zevkine hitap edebilecek geniş bir renk skalası mevcuttur. Markanın kot pantolonlarında pamuk, elastan ve viskoz gibi kumaş karışımları kullanılır. Markanın kot pantolonlarında 23 bedenden 34 beden aralığına kadar geniş bir yelpazede ürünler bulunur. Marka ürünlerinde kalite ve uygun fiyatı kullanıcılarla buluşturur. Markanın ürünleri günün her saatine uyum sağlamak isteyen ve hareket özgürlüğünü tercih eden kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Markanın ürünleri spordan şık tarza kadar geniş bir tarz aralığına hitap eder. Marka kot pantolon modelleri ile her tarza ve zevke sahip kullanıcıların ihtiyacına cevap verebilecek çeşitlilikte ürünler sunar. Eğer hem günlük kullanım için hem de özel durumlarda kombininizi tamamlayacak ürünler arıyorsanız doğru yerdesiniz. Markanın tüm kot pantolon çeşitlerini görüntülemek ve zevkinize göre filtreleyerek arama yapmak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Mavi Kot Pantolon Seçerken Dikkat Edilecekler

Mavi Kadın Jean Seçerken Dikkat Edilecekler

Kot pantolonlar günümüzde her yaştan, beden tipinden ve zevkten kullanıcılar tarafından tercih edilir. Kot pantolonun iyi bir görünüm sağlaması ve içinde rahat hissetmeniz için doğru seçimler yapmak önem taşır. Kot pantolon seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta beden ölçüleriniz ile seçtiğiniz kot pantolonun beden ölçülerinin uyumlu olmasıdır. Boyunuzu olduğundan daha uzun göstermek için yüksek belli kot pantolonları tercih edebilirsiniz. Yüksek belli pantolonlar bel tasarımları ile bacak boyunuzu olduğundan daha uzun göstererek size ince ve uzun bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur. Eğer uzun bir bacak boyuna sahipseniz skinny jeanleri ve İspanyol paça kot pantolonları tercih edebilirsiniz. Bel bölgenizi olduğundan daha ince göstermek için de yüksek belli kot pantolonlar ideal bir seçimdir. Pantolon seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri de pantolonun dikişleri ve üzerinize tam oturmasıdır. Üzerinize tam oturmayan kot pantolonlar size gün içinde rahatsızlık verir. Kot pantolonları iş hayatınızda da kullanmak için koyu renk ve klasik kesimli kot pantolarını tercih edebilir ceketler ile kombinleyerek iş yaşamına da uyarlayabilirsiniz. Kot pantolon seçiminde genellikle kullandığınız ayakkabı türleri de önem taşır. Genellikle spor ayakkabı kullanan biriyseniz çoğu jean modelini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kot pantolonlarınızı bot ve çizmeleriniz ile giymek için skinny jean türünden seçebilirsiniz. Skinny jeanler ayrıca topuklu ayakkabılar ve şık üstler ile de kombinlenerek farklı bir tarz yaratılabilir. Vücut hatlarınızı daha yumuşak göstermek için düz kesimli bol paça jeanleri tercih edebilirsiniz. Kot pantolonlar hakkında fikir edinmek için Mavi kadın kot pantolon yorum ve tavsiyelerini de okuyabilirsiniz.

Mavi Kot Pantolon Fiyatları

Mavi Bayan Jean Fiyatları

Mavi markası son teknolojik gelişmeleri takip eder ve ürünlerini yenilikçi bir anlayışla oluşturur. Denimlerinin tasarımları uluslararası alanda kabul gören ünlü tasarımcılar tarafından oluşturulur. Denimlerin tasarımlarında rahatlık ve iyi görünüm ön plana alınır. Ürünlerinin imalatında çevreye duyarlı bir anlayışla hareket eder. Marka olarak sosyal sorumluluk projelerini destekler. Markanın ürünlerinde geri dönüştürülmüş pamuk kullanılarak tasarruflu üretimler yapılır. Üretim süreçlerinde daha az su ve daha az enerji kullanımını sağlayan inovatif teknikler kullanır. Marka kot pantolonlarını ürettiği kumaşları kaliteli kumaşlardan titizlikle seçer. Kumaş seçiminde gösterdiği kalite anlayışı ürünün tüm üretim süreçlerinde de sürdürür. Marka ürünlerinin üretimlerinde kullanıcıların ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamayı hedefler. Marka kullanıcı odaklı bir marka olma yolunda çalışmalar yapar. Marka her kesimden kullanıcının ihtiyaçlarına ve zevkine hitap edebilmek için ürün yelpazesini geniş tutar. Mavi üretimlerinde ve ürünlerinde tüm yasalara ve kalite standartlarına uyar. Mavi marka olarak modadaki gelişmeleri yakından takip ederken kendi stil ve çizgisini daima korur. Markanın ürünlerinde tüm bu özellikleri sebebiyle fiyat artışı olabilir. Marka ürün fiyatlarını belirlerken ürünün kategorisi, üretildiği kumaş cinsi, tasarımı ve üretim maliyeti gibi bazı kriterleri göz önünde bulundurur. Marka kot pantolon alanında kalite ile en uygun fiyatları kullanıcılar ile buluşturarak müşteri memnuniyetini en üst düzeylere taşır. Mavi kot pantolonlarının kullanıcı yorumlarına bakıldığında kullanıcıların ürünlerin fiyat performans dengesinden memnun oldukları görülür. Mavi kadın kot pantolon fiyatları ile kullanıcılar tarafından tercih edilmeye ve sektördeki yerini korumaya devam eder. Mavi kot pantolon çeşitlerinden zevkinize uygun kot pantolonları en ucuz fiyatlarla edinmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.