MİNİ ETEK

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.
1,318 sonuç bulundu.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

Mini Etek

Mini etek pek çok kadının her mevsimde severek ve beğenerek kullandığı parçalar arasında yer almaktadır. Kolay bir şekilde her türlü kombine uydurabileceğiniz ve birbirinden farklı modellere sahip olan bu eteklerin spor, klasik, modern, resmi gibi çeşitli havalara uyum sağlaması da çokça kullanılmasına neden olmaktadır. Kumaşından rengine, deseninden modeline kadar oldukça geniş bir alanda ürün veren bu etekler yalnızca yaz ve bahar aylarında değil kışın ve soğuk havalarda da giyilebilmektedir. Mini boy etek denince akla pek çok model gelebilmektedir. Pileli, yırtmaçlı, kot, dar veya bol gibi farklı kumaş ve modeller ile sunulan mini boy eteklerin boyları da değişiklik gösterebilmektedir. Stilinizi yansıtabileceğiniz ve şık kombinler yapabileceğiniz bu kıyafetler alt giyim kategorisinde oldukça tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Modanın yenilenmesi ile modellerinde de çeşitli değişiklik ve yenilikler olan kısa etekler hem modern ve yeni tarzlar hem klasik ve eski tarzları bünyesinde barındıran farklı havaları yansıtabilmektedir. Çeşitli renklerde ve desenlerde üretilebilen bu ürünler pek çok ayakkabı tarzı ile de kombin edilebilmektedir. Topuklu, spor ayakkabı veya babetler ayakkabılar fark etmeksizin her tarza uyum sağlayan mini etek modelleri külotlu veya diz üstü çoraplarla da sıkça kullanılabilmektedir. Özellikle kış aylarında sıcak tutması için tercih edilen külotlu çoraplar mini boy eteklerin vazgeçilmez tamamlayıcıları arasında yer almaktadır.

Mini Etek ile Klasik Şıklık

Mini Etek ile Klasik Şıklık

Mini etek çeşitleri farklı yerlerde ve mekanlarda giyilebilen ve oldukça çeşitli tarzlara sahip kombinlemeler yaratmanıza yardımcı olmaktadır. Kadın giyiminde önemli bir yer tutan ve sıklıkla kullanılan parçalar arasında sayılan mini boy etekleri gündelik yaşamınızda, akşam kutlamalarında, özel günlerde hatta resmi olmanız gereken iş yerlerinde dahi kullanabilirsiniz. Kısa boyu ile ortak bir nokta sunan ürünler geniş modellere ve seçeneklere sahiptir. Bu sayede her türlü renkte, kumaşla, desende ve özelliklerde üretilebilen etekler yaz kış her mevsim giyilmektedir. Zengin ürün seçenekleri sayesinde dolaplarınızda yer bulan etekler iş hayatının ciddi tarzına da uyum sağlayabilmektedir. Çoğunlukla blazer ceketlerle ve gömleklerle kombin edilebilen eteklerinizi takım halinde de kullanabilirsiniz. Aynı tür kumaş ve renk paletinden üretilen ceketli veya üst giyime sahip mini etek takımları iş dünyasında sıkça tercih edilmektedir. Hem kombin yapma sürenizi oldukça azaltmakta hem de presentabl ve şık bir görünüme sahip olmanıza yardımcı olmaktadır. Takımlı kombinler düz siyah, lacivert, açık renklerde veya çeşitli soft renklerde üretilebileceği gibi canlı ve parlak renk seçenekleri ile de tasarlanabilmektedir. İçerisine farklı renklerde veya çoğunlukla beyaz, krem gibi açık renklerde gömlekler giyebileceğiniz bu takımları düz ayakkabılar veya topuklularla kombinleyebilirsiniz. Hem klasik hem de sade bir tarza sahip olan minimal şıklıktaki kombinlerinizle göz alıcı görünmeniz oldukça mümkündür. Bu takımların altına külotlu çorap giyebileceğiniz gibi sade şekilde de giyebilirsiniz. Kalem etek olarak da adlandırılan etek formuna yakın dar ve daha uzun modeller iş dünyasında kadınlar için kurtarıcı rol oynamaktadır. Takımlı modeller yalnızca ceket ve eteklerden değil mini boy eteklerinizle çeşitli üstler olarak da tasarlanabilmektedir. Örneğin; gömlek, bluz veya kısa croplar da mini boy eteklerle takım haline getirilen üst seçenekleri arasında yer almaktadır. Klasik modeller iş hayatında veya resmi ortamlarda tercih edildikleri için ekose, düz renk şekillerde tasarlanabilmektedir. Yırtmaç detayları ise çok derin olmayan resmi eteklerinizin üzerine farklı üstler giyerek eteğinizin havasını bir anda değiştirebilirsiniz.

Mini Etek Model Seçenekleri Farklı Tarzlar

Mini Etek Model Seçenekleri Farklı Tarzlar

Boyutlarının diz üzerinde ve genellikle kısa olmaları ile bilinen bu etekler dar, bol, pileli gibi çeşitli tarzlarda tasarlanmaktadır. Modellerin kumaşlarından renklerine, tarzlarından bolluklarına kadar her detay farklı bir hava yaratmalarına yardımcı olmaktadır. Geniş ürün yelpazesi ve zengin modeller içerisinde her tarzın sıkça kullanılabildiği alanlar ve ortamlar bulunmaktadır. Bu nedenle gardıropların içerisinde temel alt giyim seçeneklerinden olan mini boyutlara sahip eteklere sıklıkla rastlanmaktadır. Yalnızca cesur yerlerde ve zamanlarda değil, farklı kombin ve aksesuarlar sayesinde günlük hayatın hemen hemen her alanında giyilebilen bu etekler kadın kullanıcılar tarafından oldukça rağbet görmektedir. Mini etek dar modeller bol üstlerle kombinlerek sportif ve daha doğal bir hava verirken, dar üstlerle bir arada giyilerek daha gösterişli ve klasik şekilde kullanılabilmektedir. Kot kumaşından elde edilen dar kot eteklerinizi dilerseniz yazın tişörtlerinizle veya askılı bluzlarla dilerseniz crop üstlerle kombinleyerek tercih edebilirsiniz. Kışın ise çeşitli renk külotlu çoraplarla canlı ve enerjik bir hava yaratarak, tozluklarla, sweatshirtlerle veya kazaklarla kullanabilirsiniz. Dar modeller içerisinde sıkça kullanılan bir diğer tarz ise hiç şüphesiz klasik, siyah, dar ve yırtmaçlı modellerdir. Klasik tarzın vazgeçilmez elementlerinden biri haline gelen bu etekler iş ortamında, akşam kutlamalarında, günlük hayatta ve pek çok yerde giyilebilmektedir. Etek modelleri içerisinde yalnızca dar değil bol modeller de ön plana çıkmaktadır. Özellikle daha hareketli ve canlı bir görünüm için pileli olan eteklerden tercih ederek hem modunuzu hem stilinizi renklendirebilirsiniz. Okul modellerinden ilham alınarak da tasarlanabilen bu etekler genç ve dinamik bir tasarım ruhuna sahiptir. Kolej tipi olarak da isimlendirilebilen bu modeller çeşitli renk kombinleri ile üretilmektedir. Bunun yanı sıra mini etek pileli modeller de oldukça zengin çeşitlere sahiptir. Deriden kadifeye, tülden uç uç kumaşlara kadar pek çok kumaş seçeneği pileli eteklerin üretiminde kullanılmaktadır. Üzerine çeşitli üst giyim modelleri giyebileceğiniz bu etekler stilinizin ve ruhunuzun hareketini dışa vurmanıza yardımcı olmaktadır. Ayrıca uzun etek modellerine de bakabilirsiniz.

Mini Etek ile Her Mevsim Şıklık

Mini Etek ile Her Mevsim Şıklık

Mini boyları ile dikkatleri üzerine çeken ve sizleri farklı tarzlarla buluşturan etekler yaz, kış ve bahar aylarında giyilebilmekte, yıl boyu aynı şekilde kadın kullanıcılardan rağbet görmeye devam etmektedir. Kullanılan kumaşları ve malzemelerinin kalınlığı ile mevsimlere uygun şekilde üretilmeye elverişli bu modeller dört mevsim dolaplarınızdaki yerlerini korumaktadır. Yaz aylarında genellikle daha ince kumaşlar kullanılarak üretilen etekler geniş, ferah, bol modellerde veya dar olarak da üretilmektedir. Çoğunlukla güneş altında yakmayan ve terletmeyen kumaşların kullanılması nedeniyle; deri, kadife gibi malzemeler daha çok kışın kullanılmakta ve yazın nefes alabilirliği yüksek seçenekler tercih edilmektedir. Hava geçirgenliği yüksek ve nefes alan kumaşlardan elde edilen etekler; bol tişörtler, askılı bluzlar, kısa büstiyer veya croplar ile kombin edilmektedir. Altına ise sandalet, terlik, babet hatta spor ayakkabı modellerinden dilediğinizi giyebilir, tarzınızı tamamlayabilirsiniz. Yaz aylarında daha çok açık veya canlı renkler tercih edilmekte, ısınan havaların verdiği enerji ile ruhunuzu daha da hareketlendirmektedir. Aynı zamanda koyu renklerin daha çok ısınması sebebiyle yaz aylarında açık renklere yönelim daha fazladır. Kumaş, kot, penye, pamuk gibi çeşitli tekstil malzemelerinden ve kumaşlardan üretilen bu etekler yaz sıcaklarında sizi hem serinletmekte hem de tarzınızı yansıtmanızı sağlamaktadır. Mini etek siyah, kahverengi, lacivert gibi ısıyı soğuran koyu renkler ise çoğunlukla kışın kullanılmaktadır. Elbette ki bir kural bulunmamakta ve her renk her mevsimde tercih edilebilmektedir; ancak kış mevsiminde çoğunlukla daha koyu tonlar kıyafetleri renklendirmektedir. Kumaş olarak da daha sıcak tutan; kadife, deri, yün gibi seçenekler tercih edilmektedir. Sıcak kalmanızı sağlayan ve kış modasına ayak uyduran bu kumaşların altından dilerseniz külotlu çoraplarınızı da giyerek kombin yapabilirsiniz. Aynı zamanda kış aylarının vazgeçilmez ayakkabı modellerinden olan botlar ve çizmeler de mini eteklerinizin altına oldukça yakışmakta, çeşitli tarzlar yansıtmanızı sağlamaktadır. Eteklerin iç kısmında sıcak tutması amacıyla astar, kürk veya tüyler koyulabilmektedir.

Mini Etek Seçenekleri ile Çarpıcı Tarzlar

Mini Etek Seçenekleri ile Çarpıcı Tarzlar

Etek modelleri içerisinde mini boylar da çeşitli detaylar ile zenginleştirilmektedir. En çok kullanılan ve hem zarif hem cesur bir ambiyans yaratan modeller arasında yırtmaçlı mini etek seçenekleri yer almaktadır. Kullanım kolaylığı açısından genellikle dar eteklerde tercih edilen yırtmaç detayı ön, arka veya yan profillerde kullanılabilmektedir. Çoğunlukla yırtmaç detaylarına sahip bu modeller rahat hareket edebileceğiniz derinliklerde ve kumaşlara uygun olarak üretilmektedir. Bedeninizi saran ve hatlarınızı daha da ortaya çıkan etek modelleri içerisinde farklı kombinler yaparak kendi tarzınızı yansıtabilir, özgüvenli bir stilin sahibi olabilirsiniz. Mini, dar ve yırtmaçlı etek modellerinde eteğin bedeninizi olabildiğince sarması daha rahat hareket edebilmenize yardımcı olmaktadır. Arka ve yan profillerde bırakılan yırtmaç detayları ise çoğunlukla daha rahat oturup kalkmanız açısından konforlu kullanım sağlamaktadır. Klasik, şık veya cesur stillerin önemli parçalarından biri olan bu etek modelleri dışında farklı detaylarla oluşturulan modeller de bulunmaktadır. Tül, dantel veya transparan eklemelere sahip olan modeller de mini eteklerin farklı tasarımlarında kullanılmaktadır. Özellikle dar veya bol mini modellerin üzerinde yer alan ve kendinden daha uzun tüle sahip olan modeller kullanım açısından daha rahat hareket etmenizi ve mini şıklığı orijinal bir şekilde yansıtmanız için özgün alternatifler arasında yer almaktadır. Diğer bir yandan içerisinde şort bulunan mini şort etekler de hareket özgürlüğü açısından sıklıkla tercih edilen ve oldukça zengin modellere sahip ürünler arasında yer almaktadır. Uç kısmında volanlar, püsküller ve benzeri detaylar bulunan eteklerden, üzeri taşlarla bezenen seçeneklere kadar pek çoğu zengin ürün yelpazesi içerisinde yer almaktadır.

Mini Etek Tercih Ederken Dikkat Edilecekler

Mini Etek Tercih Ederken Dikkat Edilecekler

Dolapların şık ve modası asla geçmeyen parçaları içerisinde yer alan kısa etekleri satın alırken ve kullanırken dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar bulunabilmektedir. Öncelikle nerede kullanacağınıza karar vermeli ve giyebileceğiniz tarz ve modellerde ürünleri satın almalısınız. Örneğin; iş yönetmeliğinde belirli sınırları olan işyerlerinde her modeli giyebilmek mümkün olmamaktadır. Diğer bir nokta ise aldığınız ürünlerin malzeme ve kumaş kalitesidir. Hemen hemen her kumaştan üretilebilen mini etek fiyatları farklı bütçelere hitap edebilmektedir; ancak malzemeleri kaliteli olan ve uzun süre kullanabileceğiniz ürünleri satın almak bütçenize de katkı sağlayacaktır. Kolayca yıpranmayan, çamaşır makinesinde yıkanabilen, nefes alabilen kumaşlar tercih etmek kullanıcıları daha çok tatmin etmektedir. Öte yandan kullanacağınız ürünleri kombinleyebileceğiniz ayakkabı ve üstlerin renklerine, zevklerinize göre satın almak da oldukça önemlidir. Uzun zaman boyunca ürünlerinizi kullanabilmek ve modası geçmeyen seçeneklerden satın almak istiyorsanız daha klasik ve her daim farklı tarzlara adapte edilebilecek olanları tercih edebilirsiniz. Eteklerinizi almadan önce boyunu öğrenmek ve kendi ölçülerinizle kıyaslamak da daha sonra sürpriz yaşamanızı önleyecektir. Standart bir mini boy ölçüsü olmamakta bu nedenle herkesin üzerinde her etek farklı durabilmektedir. Siz de kendi boyunuzu göz önünde bulundurarak vücut tipinize en uygun seçeneği satın alırsanız daha konforlu bir kullanım sağlayabilirsiniz. Eteklerinizi aldıktan sonra uzun süre boyunca kullanabilmek için mutlaka yıkama talimatlarına uygun sıcaklıklarda ve programlarda yıkamalı, renklerini soldurmayacak ve karışmayacak kıyafetlerle birlikte makineye atmalısınız. Kuru temizleme, ütüleme ve benzeri işlemleri yapıp yapamayacağınızı talimatları okuyarak karar veriniz. Koton mini etek modelleri ve fiyatları geniş ve çeşitli bir kategori sunmaktadır. Bu nedenle siz de kendinize, bedeninize en uygun ve zevkinize en çok hitap eden modelleri fiyatları ile birlikte incelemek, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini görebilmek için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Mini Etek Nasıl Kombinlenir?

Mini etek kombinleri oldukça bol alternatiflere sahip ve farklı zevklere uygun yapılabilmektedir. Yaz aylarında genellikle askılı veya yarım kollu bluzların altına gündüzleri ve yazlık alanlarda spor ayakkabılar ile tercih edilebilmektedir. Yazlık ve sportif bir hava elde edebilmek için kot kumaşından olan modeller daha çok kullanılmaktadır. Sportiflikten uzak, şık bir görünüm yakalamak için daha çok dar mini modeller üzerinde şık ve gösterişli üstlerle birlikte tercih edilmekte, altında ise stiletto veya topuklu ayakkabı modelleri giyilmektedir. Daha resmi ve şık olurken aynı zamanda sade bir görünüm için siyah bir mini model üzerine beyaz gibi açık tonlarda bir gömlek tercih edebilirsiniz. Tarzınıza hareketli bir dokunuş kazandırmak, canlı bir hava yaratmak için de pileli modelleri çeşitli üstlerle kombin ederek kullanabilirsiniz. Kış aylarında ise eteklerinizi uzun çizmelerle, botlarla hatta çorap çizmelerle kombinleyebilir, altından külotlu çorap giyebilirsiniz. Kazaklarla, sweatshirtlerle hatta gömleklerle dahi oldukça kolay bir şekilde giyilebilen eteklerinizi altında çorap olmadan da giyebilirsiniz. Ciddi ve resmi ortamlarda takım halinde giyebileceğiniz eteklerinizin üzerine gömlek ve üzerinde blazer ceket ile daha şık, resmi bir hale getirerek kullanmanız da mümkündür.