EŞARP VE AKSESUARLARI

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kadın Eşarp ve Aksesuarları

Eşarp, kadınlar tarafından genellikle başlarını örtmek için kullanılır. Özellikle tesettür giyimde kendine büyük yer edinmiştir. Farklı bağlama tarzları ile geniş ilgi uyandıran eşarp, geniş kitlelerce beğenilerek satın alınarak stillerinin vazgeçilmez ürünü haline gelmiştir. Bu ilgiden dolayı da geniş bir çeşitliliğe sahiptir, son yılların en çok gelişen tekstil ürünlerinin başında gelmektedir. Yüksek renk skalası ile kadınların bütün kıyafetlerine uyması hatta kombinlerini zenginleştirerek onları ifade eden bir görüntü çıkarması beklenir. Kumaş yönünden de bir o kadar fazla çeşitliliğe sahiptir. Mevsimler tercih yaparken gözetilmesi daha sağlıklı sonuçlar doğuracaktır. Genele bakıldığı zaman kadınlar tarafından en çok tercih edilen ürünlerin ipek ve pamuk içerikli olduğu görülür. Desen seçimi konusunda da kullanıcılara birçok seçenek sunmaktadır. Çiçekli cıvıl cıvıl desenler, geometrik modern dokunuşlar ya da düz renkler en çok tercih edilen desenlerdendir. Bağlama tarzları, medeniyetlere ve dini inanca göre değişiklik gösterebilir. Daha modern ya da geleneksel bağlama tarzlarının ortak tercihi olmayı sürdüren eşarp tesettür giyim dışında da kullanılır. Eşarp denildiği zaman çoğu kişinin aklında eski filmlerde ve kliplerde, üstü açık araba ile saçlarının uçuşarak bozulmasını engellemek isteyen kadınlar ile bağdaşan bir görüntü gelir. Hala retro bir stil için tercih edilen bir tekstil ürünüdür. Ayrıca takı olarak da son dönemlerde pek çok kullanımı görülebilir, bileğe bağlanan canlı renkli bir eşarp ile dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. adeta fular gibi boyun kısmına bağlanarak tarzınıza seçkin bir hava katması sağlanır. Bazen kemer olarak da kullanılan eşarplar, canlı renklerle kıyafetleri tamamlar. Çanta saplarında hareket katması için bağlanarak görsel bir detay yaratmak için de kullanabilirsiniz. Eşarp kullanmak isteyen kadınlar için pek çok model mevcuttur, kendi kullanım ve bağlama tarzlarına göre eşarp modelleri arasından kendilerine en uygun olanı bulabilirler.

 Eşarp Bağlama Modellerine Yakın Bakış

Eşarp Bağlama Modellerine Yakın Bakış

Eşarp bağlama stilleri farklılık gösterebilir. Pratik olan ve yaptıkça oturan bu işlem kadınların özgüveni için önemlidir. Bazen kullandığı bağlama şeklinden sıkılan kadınlar yeni yöntemler deneyerek görüntülerinde değişikliklere gitmek isteyebilirler. Modelleri kendi yüzünüzde gördükçe daha iyi karar verebilirsiniz. Kendinize özgü stili bulurken bağlama tarzınız, kumaş türünüz ve kullandığınız desen, stilinizin en zengin noktasını oluşturur. Gençler daha sportif bir görüntü tercih ettiği için bol bir bağlama modeli ile daha doğal duran salaş bir tarz kazanılar. Bu bağlama için eşarbın sertliği ve duruşu önemlidir yoksa isteğiniz formu almayabilir. Yüz şekline göre de bu stillerde değişikliğe gidebilir, yüzünüze en çok yakışacak bağlama tarzı ile güzelliğinizi açığa çıkarabilirsiniz. Eğer ürünün üzerinizde güzel olmadığını düşünüyorsanız farklı bir bağlama tarzı ile yeniden denemeniz isabetli bir karar olacaktır. Eşarp bonesi kullanımı topuzunuzun düzgün durmasını sağlayarak gün boyu kalıcı bir görüntü kazanmanızı sağlar. Bone eşarp, tek başına da kullanılabilirken; şal ve eşarbın iç kısmında da kullanılarak boşluk kalmaması ve kaymamasına yardım eder. Tarzınıza uygun olan yönü hangisi ise o şekilde kullanabilirsiniz. Dolama eşarp bağlama stili; boyun bölgesine eşarp dolamanız ile oluşturulur. Oldukça basit ve şık olan görüntüye ulaşmak için bir kenarı diğerinden daha kısa olacak şekilde başınıza örttükten sonra uzun tarafını diğer kenar ile aynı duruma getirerek boyun bölgenizin etrafında sarmanız gerekir. pamuklu eşarp, size günlük bir kullanım sağlarken, tafta eşarp ile özel günlerde kullanabileceğiniz bir bağlama tarzı oluşturabilirsiniz. Daha klasik bir tarz arayışındaysanız üçgen stilini kullanabilirsiniz. Sol alt ve sağ üst köşesini birleştirdikten sonra üçgen biçimini verdiğiniz eşarbın geniş bölümü ile başınızı örterek yan taraflardaki kumaşı, eşarp iğnesi ile sabitledikten sonra köşeleri omuzların arkasına bırakılır. Son olarak uçlarını başın arkasına sabitleyerek gün boyu kalıcı bir görüntü sağlanır. Her zaman ve her ortamda kullanabileceğiniz bu tarz ile klasik bir model ile sade bir zarafete erişebilirsiniz. Daha sonra farklı şey denemek isterseniz, çeşitli modelleri araştırarak yüzünüze en uygun modeli bulabilir, ürün seçenekleri üzerinden alacağınız ürün ile şıklığınızı tamamlayacak o parçayı bulabilirsiniz.

 Eşarp Çeşitleri

Eşarp Çeşitleri

Modanın her geçen gün kendini yenilemesiyle eşarp modellerinde de her yaştan insana hitap etmeyi amaçlayan yeni tasarımlar üretilmektedir. Eşarp çeşitleri, her renkten ve çeşitli desenlerden oluşturularak kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Eşarp bağlama stilini en çok etkileyen faktörler; eşarp modeli ve el alışkanlığıdır. Fiyat bakımından da içerdiği hammaddeye göre değişim göstermektedir. Sırf uygun fiyatlı olduğu için alınan yapay içerikli eşarplardan kaçınmak hem cilt rahatsızlıklarından korunmanızı hem de sıcak havanın ağır etkilerine maruz kaldığınızda daha ciddi sağlık sorunları yaşamanızı engeller. Kadınlar tarafından en çok sevilen türlerden biri olan ipek eşarp yerli ve yabancı markaların kataloglarında yer alır. Canlı ve parlak renkleri ile düz ya da desenli seçenekleri ile yoğun ilgi görür. Günümüzün en değerli dokuma maddesi olan ipek, binlerce yıl önce anavatanı Çin’den tüm dünyaya yayılmıştır. Sura ve tivil olarak ikiye ayrılır. Çok yumuşak ve kaygan bir yapıya sahip olan Sura (saten) ipek eşarpzor şekil alır. Diğer yandan tivil daha sert olduğu için şekil vermesi kolaydır. Doğal içerikli olan İpek eşarp, cilde temasında nemlendirici bir etki gösterir. Her yaş grubundan kadının gerek doğal içeriğe sahip olması gerekse canlı duruşundan dolayı favorileri arasındadır. Pamuklu eşarp ise cilt sağlığını tehlikeye atmayan, terletmeyen, doğal içerikli ürünlerdendir. Pamuklu büyük boy eşarp günlük kıyafetlerin en iyi tamamlayıcısıdır. Her renk ve desende karşınıza çıkabilir. İpekli ve sert kumaşlarından karışımından oluşturulan tafta eşarp ışıltılı bir görüntüye sahiptir. Her mevsim için kullanıma uygundur. Uzun süre bozulmaması ve kayma yapmaması bu kadar sevilmesinin altında yatan sebeptir. Sağlığınız ve güzelliğiniz için seçeceğiniz eşarp seçenekleri için sizde ürün seçeneklerine göz atabilir, yüzlerce çeşit arasından seçim yapabilirsiniz.

 Eşarp Aksesuarları

Eşarp Aksesuarları

Tüm kıyafet ve aksesuarların kırışmadan kullanılması, zamandan tasarruf edilmesini sağlayacağı gibi aynı zamanda size daha kusursuz bir görünüm kazandıracaktır. Seçtiğiniz ürünler için siz de eşarp askısı tercih ederek hem düzenli hem de temiz bir kullanım sağlayabilirsiniz. Kadınlar büyük bir dikkat ile eşarbını bağlayarak güne hazırlanır. Hareketli günün temposu, hava durumu ve başka bir sürü faktörden dolayı eşarpları bozulabilir. Ya da söz konusu ürünlerin kullanımına yeni başlayan bir kadın, henüz el alışkanlığı kazanmadığı için isteği modeli yapmakta zorlanabilir. En dikkat çekici parçanızın daha düzenli ve özenli olması için bu işe özel aksesuarlarla şıklığınızı garanti altına alabilirsiniz. Aksesuarlardan alacağınız destek ile ürün kalitesini arttırabilirsiniz. Eşarp iğnesi ile ürününüzü sabitleyerek gün içerisinde oluşacak şekil bozukluklarını önleyerek stilinizin tadını çıkarabilirsiniz. Diğer yandan eşarp klipsi, iğne deliklerinin yol açtığı tahribattan rahatsızlık duyanlar tarafından sevilen bir üründür. Özellikle değerli ipek eşarp için kullanmayı tercih edebilirsiniz. Taşlı ya da mineli gibi alternatiflerle kombininize şık bir detay katabilirsiniz. Aynı şekilde kullanılan eşarp mıknatısı da yırtılma sökülme gibi sorunlar doğurmadan ürününüzü tutarak kullanım sağlar. Ne yaparsanız yapın eşarbınızın önü istediğiniz gibi durmuyorsa yine aksesuarlardan yardım alabilirsiniz. Ayrıca yeni yeni eşarp kullanımına başladıysanız ve istediğiniz şekilde durmasını sağlayamıyorsanız tek yapmanız gereken eşarp süngeri kullanmak. Eşarp, gün içerisinde kayma yapıyor ve istediğiniz kullanıma ulaşamıyorsanız bunu durdurabilir, eşarp spreyi ile sabitleyebilirsiniz. Eğer kaygan bir kumaşa sahip olduğu için kullanmaktan çekindiğiniz bir eşarbınız varsa model verdikten sonra eşarp spreyi ile sabitleyebilirsiniz. Sizde en iyi şekilde görünmek için bu aksesuarların yardımını istiyorsanız Levidor eşarp ve aksesuarları ürün seçenekleri üzerinden ziyaret edebilir, şık ve ulaşılabilir ürünler arasından size en çok yakışanı hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Eşarp Kombinleri ile Yeni Stilinizi Keşfedin

Eşarp Kombinleri ile Yeni Stilinizi Keşfedin

Giyim tercihleriniz doğrudan dış görünüşünüzü etkilediği için doğru parçaları gardırobunuza eklemek ve doğru eşleştirmeleri yapmak oldukça önemlidir. Kıyafetinizin en önemli noktası uyumlu eşarp renkleri seçebilmenizdir. Koyu mor renkli bir tunik ile pudra pembesi büyük eşarp güzel bir renk uyumu sergileyecektir. Bulunduğunuz ortamın kıyafetlerinize yön vereceğini unutmayın. Kendinden emin bir tarz için kendinizi içinde en rahat hissettiğiniz kıyafetleri seçmelisiniz. Eğer eşarbınızı iyi bağlayamadığınızı düşünüyorsanız şimdilik gereken el alışkanlığını kazanmadığınızı göz önünde bulundurmalısınız. Sabahları işe, okula geç kalmaktan korkuyorsanız farklı alternatiflere sıcak bakabilirsiniz. Beyaz elbisenizin üzerine krem renkte bir pratik eşarp tercih ederek zamandan kazanırken tarzınızdan ödün vermezsiniz. Adının karşılığını veren pratik eşarp son derece hızlı olmanız gereken durumlarda günü kurtaracak bir üründür. Oldukça görsel olduğu için gönül rahatlığı ile kombinlerinizde kullanabilirsiniz. Stil radarınızda yeni trenler varsa denemekten çekinmeyerek yeni imajlara imza atabilirsiniz. Rahatlığınızı şıklığa dönüştürerek günün keyfini çıkartabilirsiniz. Stiliniz için eforsuz bir şıklığa kavuşmak konforlu bir kombin ile mümkün olmaktadır. Sezonun trend ürünü bol pantolonlarla salaş bir görüntü elde edebilirsiniz. Beyaz oversize bir eşofman üstü ile soğuktan korunurken havalı stilinizi devam ettirebilirsiniz. Klasik bir eşarp takmak istemiyorsanız yeniliklerden faydalanabilirsiniz. Şapkalı eşarp ile kombininizi tamamlayabilirsiniz. Hazır bir ürün olduğu için pratik bir kullanım sağlayacaktır. Ön kısmı şapka arka kısmı eşarp olan ürün, her baş bölgesine uygun olduğu için sorunsuz bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Basit parçalarla her zaman sade bir şıklığa ulaşabilirsiniz. Abartılı ürünlere ihtiyacınız olmadan yeniliklerle tarzınızı yaratabilirsiniz. Zamanla dolabınızda toplanan uyumlu parçalarla zorlanmadan yeni kombinler yapabilirsiniz. Bu ve daha pek çok alternatif ürünü görmek, sadeliğin zarif güzelliğini yaşamak için hemen Armine eşarp ve aksesuarları ürün seçeneklerinden onlarca ürünü inceleyebilir, ihtiyacın olan her şeyi sipariş verebilirsiniz.

 Eşarplarda Fiyat Seçenekleri

Eşarplarda Fiyat Seçenekleri

Tüm dünyada tekstil sektörü yeniliği benimseyerek gelişmeyi sürdürürken insanlara yeni tasarımlar, yeni imajlar ve zevkler kazandırıyor. Her şeyin değiştiği günümüzde stilinizin de değişip gelişmesi için yenilikleri takip edebilir, kendinize en iyi şekilde yakışacak ürünleri araştırabilirsiniz. Her zaman hayatınızın bir noktasında yolumuzun kesiştiği eşarp yeni ve farklı şekillerde geliyor. Bazen bir takı olarak kullanılarak bekleyen bir kombinin yardımcı öğesi olurken bazen de bir kadının başına bağlaması ile derin anlamlar içerdiği için kombinin tamamlayıcısı haline geliyor. Farklı çeşitler ile karşınıza çıkıyor. İpek eşarp şıklığı, eskimeyen güzelliği ve ışıltısı ile göz alıcı kombinler için akıldan çıkmayan bir seçenek haline geliyor. Her yaş grubuna hitap ettiği için hediye içinde güzel bir alternatif oluşturuyor. Eğer siz de sevdiklerinize kendilerini değerli hissettirmek istiyor ve uzun yıllar kullanabilecekleri bir hediye arıyorsanız, ipek eşarp alarak onları sevindirebilirsiniz. Pamuklu eşarp ile gündelik güzelliğin keyfini sürerken, yeni eşarp bağlama tarzları deneyebilirsiniz. Yaz mevsimi için ideal olan ürün, doğal içeriğe sahip olması yönü sayesinde cilt sağlığınızı destekleyecektir. Batik, etnik, geometrik, puantiyeli, ebru, şal, çiçekli ve renk bloklu eşarplara ihtiyacınız varsa ürün seçeneklerini ziyaret ederek beğendiğiniz ürünleri hemen satın alabilirsiniz. Pamuklu eşarp almak için bir araştırma yaptıysanız ürünler arasında fiyat farkı olduğunu hemen fark etmişsinizdir. Eşarp fiyatlarını etkileyen pek çok unsur vardır. Markalar göre fiyat değişimleri; yurtdışından gelen ürünlere yansıyan yabancı kurdan etkilenir. Diğer sebepler ise ürün içeriği olmaktadır. İpek eşarp fiyatı ile naylon içerikli bir eşarp fiyatı aynı olmayacaktır. Kesim, desen ve renkte diğer etkileyici faktörler arasında yer alıyor. Her kullanıcının kendi zevki ile seçim yaptığı bu ürünler arasında fiyat faktörü de önem taşımaktadır. Ürün tercihinde bulunurken kullanılan materyale bağlı olarak farklı fiyatlandırmalarla kullanıcıların beğenisine sunulan ürünler arasından dilediğiniz ürünü tercih edebilirsiniz. Vücudunuz ile yakın ilişkisi olan eşarp alırken sağlığınızı hesaba katmalısınız. Kadın aksesuar çeşitleri ile görünüşünüzü tamamlayan parçalara kavuşabilirsiniz. Bütçeniz ayarında alabileceğiniz en sağlıklı ürüne yönelmeniz sizin açınızdan daha sağlıklı olacaktır. eşarp fiyatlarıhakkında daha detaylı bilgi için ürün seçeneklerini ziyaret edebilirsiniz. Daha fazla model seçeneği görmek için Piramit eşarp modellerine de göz atabilirsiniz.