Eşarp ve Aksesuarları

Başörtüsü ve kıyafetler üzerinde aksesuar olarak kullanılan kadın eşarpları çeşitli renk ve modellerde karşımıza çıkar. Eşarplar genelde ipek ve pamuk kumaşlardan üretilir. Eşarbın tamamlayıcısı olan bone, iğne gibi aksesuarlardan kullanışlı modelleri seçmelisiniz. Eşarplar ile ilgili geniş seçenekleri bu kategoride cevap bulacaksınız.

Başörtüsü Eşarpları Nasıl Bağlanır?

Başörtüsü Eşarpları Nasıl Bağlanır?

Başörtüsü eşarplarının geneli kare şeklinde ve 90 x 90 cm ebatında üretilir. Bu standart ölçüler eşarpların başörtüsü olarak rahatça kullanmalarında yardımcı olur. Tesettürlü bayanların başlarına örtmek için kullandığı eşarplarda çeşitli, model ve bağlama şekilleri bulunur. Eşarbı kafa şeklinize göre bağlarsanız rahat bir kullanım ve şık bir görüntü elde edersiniz. Yüz hatlarınız üçgen şeklindeyse eşarbın iki ucunu birleştirerek üçgen şekli verip çene altınızdan iğneleyebilirsiniz. Dikdörtgen ya da kare bir yüz tipiniz varsa eşarbı bone ile kullanabilirsiniz. Boneyi eşarbın altından gözükecek şekilde kullanırsanız yüzünüz oval ve orantılı bir şekil alır. Ayrıca bu yüz hatlarına sahip olan kadınlar mümkün olduğunca eşarplarını sıkı bağlamamalı.

Boyunda Kullanılan Eşarp Modelleri

Boyunda Kullanılan Eşarp Modelleri

Eşarbı uzunlamasına katlayıp boğazına dolayarak iki ucunu birleştirebilirsiniz. Uç kısımları boynunuzun arka kısmına ya da yan kısmına gelebilir. Fular eşarp modelini spor ve klasik tarzda kıyafetlerinizle kombin edebilirsiniz. Eşarbın iki ucunu birleştirerek üçgen şekline getirebilir ve omzunuza atabilirsiniz. Bu şekilde şal görünümünde bir kullanım modeli elde edersiniz. Eşarbı bandana şekline getirip de kullanabilirsiniz. Ceketin yakasının altından eşarbı geçirerek fular görünümü sağlayabilirsiniz. Boneler sayesinde eşarplar kafanızdan kaymaz. Ayrıca boneler, başörtüsü eşarplarının kafada şekilli durmasını sağlar. Eşarp boneleri genelde arkadan bağlamalıdır. Bonenin alt kısmı lastikli olduğu için ensenizi sıkıştırmaz ve rahat bir kullanım sağlar. Alacağınız boneyi çeşitli eşarpların altında kullanacaksanız beyaz, bej renk tonlarında olan modellerini tercih edebilirsiniz. Boneyi pamuk kumaştan tercih ederseniz hem kafanızdaki teri çeker hem de eşarbın altında kaymaz. Bone yerine beyaz tülbent de kullanabilirsiniz.

Eşarp Aksesuarları Nelerdir?

Eşarp Aksesuarları Nelerdir?

Eşarpları elinizde ya da 30 derecelik düşük ısıda makinede yıkayabilirsiniz. Eşarplara çeşitli modeller vermek için genelde mineli iğne kullanılır. Diğer adıyla toplu iğne olan bu yardımcı aksesuarların eşarplarda rahat kullanılabilmesi için 3 cm olan modellerini tercih edebilirsiniz. Bu iğneler çeşitli renklerde satılır. Eşarplarda kullanacağınız iğneler biraz daha gösterişli, süslü olsun isterseniz kristal taşlı ve incili model eşarp iğnelerini tercih edebilirsiniz. Eğer iğne kullanmak istemezseniz eşarp mıknatısını alabilirsiniz. Bu mıknatıs eşarbın uçlarını birbirine tutturmanızı sağlar. Farklı renk modelleri bulunan mıknatıs çok uygun fiyatlarda satılır. Eşarpları çiçekli, çizgili, baskılı, düz, geometrik, leopar, ekose, egzotik, puantiye, şal ve kare modellerinde bulabileceksiniz. Dilerseniz Aksesuarlar kategorimizi ziyaret ederek diğer kadın aksesuarlarını inceleyebilirsiniz.

Eşarp ve Aksesuarları

için 3,151 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aker (54)
Armine (306)
Bendi (15)
Bijuty (25)
(4)
(2)
(1)
(208)
(2)
(2)
FSG Takı (331)
(2)
Minelli (206)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Desen / Figür

(27)
Leopar (16)
Çiçekli (16)
(5)
(5)
(4)
(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Sezon

Başka bir kelime deneyin

Malzeme

Polyester (17)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(42)
ve üzeri (53)
ve üzeri (57)
ve üzeri (58)
ve üzeri (61)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL