Eşarp ve Aksesuarları

için 4,291 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Eşarp ve Aksesuarları

Kapalı kadınların kullandığı başörtüsü modelleri arasında eşarplar ve türbanlar yer almaktadır. Türban modelleri, ince örgüden yapılmış olan ve başı sıkıca kavrayan başörtüsüdür. Eşarp ise günlük hayatta kadınların başını örtmek için kullandığı başörtüsüdür. Kategorimizde yer alan baş örtüsü modellerini ve gerekli olan aksesuarları inceleyerek ihtiyacınız olanı satın alabilirsiniz. Günlük hayatta son derece şık ve uyumlu görünmek için başörtüsü seçiminizi kıyafetlerinizle uygun olan renklerde yapabilirsiniz. Özellikle yazlık eşarp modellerinde yer alan renkli ve çiçekli tasarımlar, en çok rağbet görenler arasındadır. İlkbaharın ve yazın cıvıl cıvıl enerjisine ayak uydurmak için sarılı, pembeli ve morlu eşarp modellerinden kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Eşarp markaları arasında: Ayşe Tasarım, Sarar, Bonjela, Karaca, Miray, Gülsoy, Pierre Cardin, Cacharel gibi ünlü markalar yer almaktadır. Armine eşarp modelleri ve Aker eşarp modelleri, tarzına ve görüntüsüne son derece özen gösteren kadınlar tarafından fazlasıyla tercih edilmektedir. Eşarbını kolayca bağlamak isteyen kadınlar, günlük hayatta eşarp spreyi kullanmayı tercih ediyor. Eşarp spreyleri, yıkayıncaya kadar eşarbın şeklini korumaya yardımcı olmaktadır. Eşarbı bağlamadan önce ters yüzeyine sıkılır ve ütülenerek eşarba şekil verilir. Eşarp çeşitleri arasında yer alan ipek eşarplar ve ipek şallar, yumuşacık yapıları ile kadınlar tarafından fazlasıyla tercih edilmektedir. Eşarp renklerini mevsimlere göre tercih ederek son derece uyumlu bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Kapalı kadınların rahatı ve konforu için tasarlanan hazır türbanlar, çeşitli işlemelerle ve süslemelerle yapılmaktadır. Bir düğüne ya da bir davete giderken tercih edilen hazır türbanların birçok farklı rengi ve modeli bulunmaktadır. Özellikle tesettür abiye elbiselere uyum sağlayan bu ürünler, kolayca takılıp çıkarılabilir yapıdadır. Hazır eşarp modellerinin üzerine, kumaşlarla oluşturulan süsler yer almaktadır. Düğüne gideceğiniz zaman uzun uzun eşarbınızın şekillenmesini beklemek yerine hazır eşarp modelini kullanmayı tercih edebilirsiniz. Başörtüsü bağlama modelleri için internette yer alan verilerden yararlanabilir ve günlük hayatta başörtünüzü farklı farklı bağlayabilirsiniz. Eşarp fiyatları için kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilir ve dilediğinizi kolayca satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aker (961)
Armine (350)
FSG Takı (330)
(192)
Sarar (166)
Silkhome (151)
Levidor (95)
Cacharel (60)
Vakko (32)
Miray (31)
İpekzade (21)
Tilla (17)
Avandia (15)
(5)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Sezon

Başka bir kelime deneyin

Desen / Figür

(321)
Çiçekli (175)
Çizgili (50)
Baskılı (49)
Düz (36)
Geometrik (27)
Leopar (19)
Ekose (13)
Egzotik (10)
Puantiyeli (10)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(52)
ve üzeri (71)
ve üzeri (75)
ve üzeri (80)
ve üzeri (87)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL