KADIN TRENÇKOT & PARDESÜ

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.
732 sonuç bulundu.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

Kadın Trençkot ve Yağmurluk

Bazı mevsimlerde ne giyeceğinize karar verirken kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Bu mevsimler geçiş mevsimi olarak adlandırılan sonbahar ve ilkbahardır. Geçiş mevsimlerine giyilmek için tasarlanan özel kadın kıyafetleri bulunmaktadır. Bu kıyafetler havaların ortalama sıcaklıklarla olduğu günlerde rahatlıkla giyilebilir. Kadın giyiminde en fazla ilgi gösterilen kıyafetler arasında trençkotlar ve yağmurluklar yer almaktadır. Trençkot ve yağmurluklar geçiş mevsimlerinin kurtartıcılarından olmaktadır. Kadın trençkot modelleri farklı kumaş ve tarzlarda üretilmektedir. Trençkotlarda çok fazla seçenek bulunmaktadır. Bu nedenle aradığınız trençkotu kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Trençkotlar ilkbahar ve sonbahar mevsimlerinde kadın giyiminin vazgeçilmezlerinden bir tanesidir. Trençkotlar ortalama hava sıcaklığı olan günlerde çok işe yaramaktadır. Geçiş mevsimlerinde kadınların en fazla tercih ettiği kıyafetlerden bir tanesi de yağmurluklardır. Kadın yağmurluk modelleri arasında çok fazla seçenek bulunmaktadır. Trençkotta olduğu gibi kendinize uygun yağmurluğu rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Trençkot veya yağmurluğunuzu günlük kıyafetlerinizle güzel bir şekilde kombin haline getirebilirsiniz. Özellikle kadın giyimindeki mevsimlik ürünler diğer kıyafetlerle uyum açısından öne çıkmaktadır. Kadın trençkot modelleri dış giyim olduğu için kaliteli kumaşlar kullanılarak üretilmektedir. Dayanıklılığıyla dikkat çeken trençkotunuzu geçiş mevsimlerindeki havalarda rahatlıkla giyebilirsiniz. İki ürün de yağmurlu ve rüzgarlı havalarda üşümemenizi sağlar. Sıcak kaldığınız için geçiş mevsimlerinde yaşanan grip, nezle gibi hastalıklardan korunabilirsiniz. Kadın yağmurluk modelleri ara mevsimlerde çok işe yaramaktadır. Yağmurlu bir günde ıslanmamanızı sağlayan bu ürünler, hafif ve kullanışlı olmasıyla büyük beğeni toplamaktadır. Trençkot ve yağmurluğunuzu giyim tarzınıza göre seçebilirsiniz. İki ürünün de spor, klasik gibi tarzlar için uygun modelleri bulunmaktadır. Yağmurluk ve trençkotunuzla kendi tarzınızı en iyi şekilde yansıtabileceksiniz. Şık modeller arasından kendi kalıbınıza uyanı ve beğendiğiniz tarzdakini tercih edebilirsiniz. Ayrıca trençkot ve yağmurluğunuz ile tarzınızı en baştan yaratabilirsiniz.

Trençkot ve Yağmurluklar Şıklık Sağlıyor

Kadın Trençkot ve Yağmurluklar Şıklık Sağlıyor

Kadın trençkot ve yağmurluklar sonbaharın yanı sıra diğer mevsimlerle de rahatlıkla giyilebilmektedir. Bu iki ürün sonbaharın ilk günlerinde, ilkbahar ve yaz başlangıcındaki havalarda giyilmek için çok uygundur. İki modelde de hafiflik ve rahatlık ön plandadır. Ayrıca yağmurluk ve trençkotlarda farklı tarzlar oluşturulmaktadır. Renk, tasarım ve dikişleriyle büyük beğeni toplayan ürünler, kadın dış giyiminde en fazla tercih edilenlerdendir. Yağmurluklar su geçirmezlik ve hafif olma özellikleriyle en iyi rahatlığı sağlamaktadır. Özellikle yağışlı havalarda giyilen bu modellerde naylon özelliğine sahip kumaşlar tercih edilmektedir. Yağmurluklar spor ve klasik tarza uygun olacak şekilde üretilmektedir. Farklı kumaşların kullanılması sonucunda da farklı modeller sunulmaktadır. Kadın trençkot modelleri kumaş özellikleri nedeniyle yağmurluk olarak da kullanılabilmektedir. Kadın yağmurluk trençkot su geçirmemektedir. Bu sayede yağmurluk olarak da kullanılabilir. Kadın trençkotlar salaş ve dar kalıplarda olduğu gibi yağmurluklar da aynı kalıplar geçerlidir. İki üründe de modanın son trendleri takip edilmektedir. Son zamanlarda kadın yağmurluk modellerinde uzun tasarımlar kullanılmaya başlandı. Kadın yağmurluk uzun modelleri diğer kıyafetlerle kombin yapılarak şık bir hale getirilebiliyor. Yağmurluklarda ceket modelleri de fazlasıyla tercih edilmeye başlandı. Kadın yağmurluk ceket özelliklere sahip oluyor ve aynı zamanda su geçirmiyor. Ceket olarak da giyilebilen yağmurluğunuz hafif ve şık tasarımıyla sizi fazlasıyla mutlu edecek. Yağmurluğunuzu hafif tasarımından dolayı çantanızda veya yanınızda taşıyabilirsiniz. İhtiyacınız anında yağmurluğunuzu anında giyebilirsiniz. Yağmurluk ve trençkotlar mevsimlik kıyafetler oldukları için sürekli giyilmez. Bu nedenle iki ürünün de taşınmasının kolay olması gerekir. Trençkotlarda farklı tasarımlara yer verilmektedir. Uzun ve kısa trençkotlar kadınların en fazla tercih ettiği modeller olarak öne çıkmaktadır. Kadın trençkot uzun özellikli modelini klasik kıyafetlerinizle kombin yapabilirsiniz. Trençkot ve yağmurlukların şıklığını giydiğiniz anda hissedeceksiniz. Hem tarzınızı hem de zevklerinizi yansıtmalı ile trençkot ve yağmurluklardan fazlasıyla memnun kalacaksınız.

Kadın Trençkot ve Yağmurluk Özellikleri

Kadın Trençkot ve Yağmurluk Özellikleri

Kadın trençkot ve yağmurluk modelleri özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Özellikle trençkotlarda kısa ve uzun boylu ürünler kullanılmaya başlanmıştır. Trençkot ve yağmurluklar özelliklerine göre mevsimlik dış giyim kıyafetleridir. Kadın giyiminde önemli bir yere sahip olan iki kıyafette de farklı özellikler bulunmaktadır. Trençkotların özelliklerini tasarımı ve ürerim malzemesi belirlemektedir. Kadın trençkotlar pamuk ve polyesterin karıştırılmasıyla üretilmektedir. Bu kumaşların su geçirme özelliği çok azdır. Bu nedenle ideal bir trençkot ile yağmurlu havaları geçirebilirsiniz. Yağmurluklarda da dayanıklı kumaşlar kullanılmaktadır. Yağmurluklar direkt olarak yağışlı havalar için tasarlandığından kumaşlarında pamuk oranı azdır. Yağmurluk veya trençkotunuzu geçiş mevsimlerinde rahatlıkla giyebilirsiniz. Trençkotlarda deri özellikli modeller de bulunmaktadır. Deri kıyafetler modası geçmeyen nadir ürünlerdendir. Kadın deri Perspective trençkot modelleri farklı renk ve tasarımlardadır. Kendinize göre uygun deri trençkotu dilediğiniz gibi giyebilirsiniz. Kadın giyimindeki diğer model ise süettir. Trençkot ürünlerinde de kadınlara özel olarak süet modeller bulunmaktadır. Bayan süet trençkot modellerini klasik tarzı seviyorsanız güzel bir şekilde kombin yapabilirsiniz. Trençkot ve yağmurluklarda herkesin giyebilmesi için uygun kalıp ve bedenler tercih edilmektedir. Kadın su geçirmez yağmurluk özellikleri bakımından oldukça incedir. Bu ürünün temel amacı su geçirmemek olduğu için hafif ve rahat bir tasarıma sahiptir. Yağmurluklar naylon veya polyesterden üretilmektedir. Bu iki kumaş geçirmemektedir. Yağmurluğunuzu seçerken farklı modellere bakabilirsiniz. Özellikle panço yağmurluklar kadın dış giyiminde fazlasıyla tercih edilmektedir. Kadın panço yağmurluk ile salaş bir tarza kavuşabilirsiniz. Trençkot ve yağmurlukların özellikleri giyim tarzına göre değişmektedir. İki üründe de farklı renk seçenekleri ve tasarımlarda bulunmaktadır. Özelliklerini araştırarak kendinize en uygun ürünü bulabilirsiniz. Yağmurluk ve trençkotunuzu farklı mevsimlerde giyebileceğiniz için uygun rengi seçebilirsiniz. Mevsime uygun renkler daha şık bir görünüm kazanmanızı sağlar. İki ürün modellerinde dar, salaş, uzun ve kısa dış giyim kıyafetleri kendinize göre bulabilirsiniz.

Kadın Trençkot ve Yağmurluk Modelleri

Kadın Trençkot ve Yağmurluk Modelleri

Trençkot ve yağmurluk modellerinde uzun ve kısa modeller öne çıkmaktadır. Özellikle trençkotlarda genel olarak yakalı ve kemerli modeller fazlasıyla giyilmektedir. İki ürünün de uzun, kısa ve ara boy modelleri bulunmaktadır. Kemer tasarımları klas bir görünüm kazanmanıza yardımcı olmaktadır. Uzun ürünler tarzınızı tamamlayacak özelliklere sahiptir. Kısa modeller ise diğer kıyafetlerinizle bütünlük sağlayacak özelliklere sahiptir. Kadın trençkot kısa modellerinde öne çıkacak renk ve tasarımları tercih edebilirsiniz. Kısa modellerde kumaşın kalitesini ve tarzını sonuna kadar hissedeceksiniz. Kol bölümüne eklenen detaylar ile şıklık kazandıran kısa trençkotlar omuzlarda tercih edilen kumaşlarla farklı bir hava kazandırmaktadır. Trençkotlar kadınların en fazla tercih ettiği modeller arasında spor ürünler de yer almaktadır. Kadın spor trençkot daha dar ve fit bir tasarıma sahiptir. Spor modeller özellikle yürüyüş ve aktivitelerde giymek için uygundur. Trençkotlarda mevsimlik ürünlerin yanında yazlık modeller de bulunmaktadır. Yazlık trençkotunuzu serin bir yaz akşamında giyebilirsiniz. Kadın yazlık trençkot modelleri özellikleri gereği ince bir yapıya sahiptir. Bu sayede trençkotunuzu yaz akşamlarında terlemeden rahatlıkla giyebilirsiniz. Kanguru modelleri dış giyimde moda haline gelmeyi başarmıştır. Kanguru tarzda yağmurluklar da üretilmektedir. Fermuar ve ön cep detaylarıyla öne çıkan kanguru yağmurluklar farklı bir tarz kazandırmaktadır. Kadın kanguru yağmurluk modelleri ile modanın son akımlarını yakalayabilirsiniz. Kanguru yağmurlukların farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. Yağmurluk modellerinden rengini beğendiğiniz ürünü seçebilirsiniz. Renkler tarzların yansıtılması açısından çok önemlidir. Yağmurluklarda kadın modasında dikkat çeken renkler pembe tonlardır. Mizalle yağmurluk modellerini diğer kıyafetlerinizle iyi bir şekilde kombin yapabilirsiniz. Trençkot ve yağmurluk modelleri her tarza uygun olarak üretilmektedir. Modellerde kullanılan tüm detaylar tarzınıza uyum sağlar. Modelleri kullanarak tarzınızı geliştirebileceğiniz gibi yeni bir tarza açılabilirsiniz. Dış giyim ürünleri farklı tarzlara açılmak için oldukça uygundur.

Kadın Trençkot ve Yağmurluk ile Şık Kombinler Oluşturabilirsiniz

Kadın Trençkot ve Yağmurluk ile Şık Kombinler Oluşturabilirsiniz

Dış giyimdeki kıyafetler tarzları yansıtmada ve yeni kombinler yaratmadan etkili olmaktadır. Siz de trençkot veya yağmurluğunuz ile en şık kombinlerinizi oluşturabilirsiniz. Açık renkli yağmurluklar transparan yapısıyla iç kısma giyilen kıyafetleri göstermektedir. Yağmurluğunuzu öne çıkarmamak için transparan açık renkteki ürünleri tercih edebilirsiniz. Bu bakımdan Kadın beyaz yağmurluk modelleri dikkat çekmektedir. Beyaz yağmurluğunuz altınıza giymiş olduğunuz kıyafetlerin önüne geçmez. Aksine alttaki kıyafetlerinizin aynı şekilde gözükmesini sağlar. Yağmurluğunuzda kapalı renkler için siyah ve kahverengi tonlarına bakabilirsiniz. Kapalı renkteki ürünler yağmurlukları ön plana çıkarmaktadır. Bayan yağmurluk siyah renktekiler bu açıdan önemlidir. Kadın trençkotları da kombinler için önemlidir. Trençkotlar ile yapılan kombinler dışarıdan daha şık bir gözükmenize yardımcı olmaktadır. Kadın trençkotların salaş modellerinde yakadan başlayan büyük yaka detayları daha marjinal bir tarz yakalamanızı sağlamaktadır. Salaş tarz için büyük beden trençkotları tercih edebilirsiniz. Trençkot kadın büyük beden modellerinde farklı yerlerdeki düğme ve dikiş detayları çeşitlilik sunmaktadır. Trençkotlar mevsimlik ürünler olduğu için pek çok rengi bulunmaktadır. Yazlık trençkotlarda sarı, mavi, lila gibi açık renkler tercih edilir. Ancak siz tarzınıza göre trençkot renginizi belirleyebilirsiniz. Kapalı tonlardaki trençkotlar diğer kıyafetlerle kolay bir şekilde kaynaşabilmektedir. Bu nedenle kadın trençkot siyah ürünleriyle kombin yapabilirsiniz. Siyah rengiyle zıt renkler en iyi şekilde uyum yakalamaktadır. Trençkotunuz haricindeki kıyafetleri açık tonlarda seçerek güzel bir kombin oluşturabilirsiniz. İki üründe de bulunan özellikler hem işlevsel hem de şıklık katmaktadır. Klasik, spor, salaş gibi tarzlarınız için uyun olan yağmurluk veya trençkota kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Kombinler için giydiğiniz tüm kıyafetler önemlidir. Bu nedenle yağmurluk ve trençkotunuz ile uyumlu olan renk ve tasarımları seçmelisiniz. Kombinlerinizde kullanacağınız ek aksesuarlar ile daha farklı bir hava yakalayabilirsiniz. Doğru ürün seçimi hem vücut tipiniz hem de tarzınızı göstermeniz için dikkat edilmesi gereken bir noktadır.

Trençkot ve Yağmurluklarda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Trençkot ve Yağmurluklarda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Trençkot ve yağmurluk seçerken bazı noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir. Ürün satın almadan önce ilk olarak özelliklerine bakmalısınız. Yağmurluk ve trençkotlarda dikişler çok önemlidir. Dikişlerin dayanıklılığı ürünü uzun süre giyebilmeniz için uygun olmalıdır. Zayıf dikişler ürününüzün zarar görmesine neden olabilir. Özellikle yağmurluklarda su geçirmeme özelliğine dikkat etmelisiniz. Yağmurlukların temel amacı yağışlı havalarda su geçirmemesidir. Trençkotların da bazı modellerinde su geçirmeme özelliği bulunmamaktadır. Tercih ettiğiniz ürüne göre bu özelliğe dikkat etmelisiniz. Yağmurluk ve trençkotların bazıları kalın kumaşlardan üretilmektedir. Kalın kumaşlar daha fazla koruma sağlamaktadır. Ancak ince kumaştan üretilenler sadece rüzgar ve su geçirmeme özelliğine sahip olmaktadır. Trençkot ve yağmurluklar çok fazla ürüne sahip dış giyimlerdir. Bu nedenle ürünlerdeki fiyatlar farklılık göstermektedir. Bayan yağmurluk fiyatları modelin özelliklerine göre değişmektedir. Fiyatlar ve ürünler arasında araştırma yapmanız gerekmektedir. Kadın yağmurluk fiyatları konusunda belirleyici olan kumaş, uzunluk ve ürünün modelidir. Yağmurluk ve trençkotların boylarına dikkat etmelisiniz. Ayrıca iç astarın rengine, kumaşına ve tasarımlarına da bakmanız gerekmektedir. Ürünlerdeki cep özelliği kullanışlılık sağlamaktadır. Cep olan dış giyim kıyafetleri yanınızda başka eşyalar taşıyabilmenize imkan sağlar. Modellerin boyuna bakarken kendi tarzınızı göz önünde bulundurun. Her tarza göre kıyafet bulabilirsiniz. Renk seçiminiz de önemli bir noktadır. Kapalı renkler için kadın yağmurluk siyah modellerine bakabilirsiniz. Yağmurluk ve trençkot alırken vücut tipinize göre seçim yapmalısınız. Göğüs bölgeniz büyükse geniş kulakçıkları olan modeller size göre değildir. Kol kesimi, salaş, tek sıra düğmeli, büyük boyun dekoltesi ve uzun ürünleri tercih edebilirsiniz. Göğüs bölgeniz küçükse dar kalıplı ve beli iyice sıkan modelleri alabilirsiniz. Trençkot ve yağmurluklar soğuk havalarda giymek için uygun değildir. Bu nedenle içinize kalık kıyafetler giyerek trençkot ve yağmurluğunuzu giyebilirsiniz. Geçiş mevsimlerinde trençkot ve yağmurluklarınızı güzel kombinlerle rahatlıkla giyebilirsiniz.

Kadın Trençkot Nasıl Kombinlenir?

Kadın trençkot modelleri farklı kıyafetlerle güzel bir şekilde kombin yapılabilir. Trençkotunuzu kot pantolon, yuvarlak yaka tişört ya da trikolarla birlikte giyebilirsiniz. Ayrıca trençkotunuz ile uyum için babet ve sneaker ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Etek giymek istiyorsanız, trençkotunuz uzun olması gerekmektedir. Trençkotunuzu klasik tarzda giymek için, tam giymede omuzlarınıza atabilirsiniz. Bu sayede daha havalı bir görünüm kazanabilirsiniz. Trençkotunuz ile renkli kombinler elde etmek için farklı renklere sahip şal, atkı veya eşarpları kullanabilirsiniz. Standart bir kazakla yapacağınız kombini boynunuza saracağınız bir eşarplar şık bir hale getirebilirsiniz. Trençkotlarınızın yanına aksesuar olarak farklı eşyaları ekleyebilirsiniz. Bunun için şapka, güneş gözlüğü, toka ve saatlerinizi kullanabilirsiniz. Ayrıca aksesuarlarla uyumlu olması için kemerli trençkotlara bakabilirsiniz. Trençkotlarda uzun modellere bakıyorsanız bacak boyunuzu kapatmaması gerekiyor. Bu nedenle etekle giydiğinizde trençkotunuz uzun olmalı ve ayakkabı olarak bileksiz bir model seçmelisiniz. Trençkotunuz ile yapacağınız kombinler şık bir görünüm kazanmanızı sağlayacak.

Kadın Yağmurluk Modelleri Nelerdir?

Kadın yağmurluklarında kuşaklı ve kapüşonlu modeller bulunmaktadır. Farklı tarz ve renklerdeki yağmurlukların herkese uygun olması her türlü bedeni bulunmaktadır. Yağmurluklar fermuar detayları sayesinde pratiklik sağlamaktadır. Rahat bir şekilde giyilip çıkarılabilen yağmurluklar, çizme ve botlarla güzel bir şekilde kombin haline getirilebilir. Kadın yağmurluk modelleri ince ve hafif olması nedeniyle çantada rahat bir şekilde taşınabilmektedir. Çantanızda taşıyabileceğiniz yağmurluğu seyahatlerinizde giyebilirsiniz. Kısa modeldeki yağmurluklar kazak, bluz, gömlek, bluz gibi kıyafetlerle birlikte tercih edilebilir. Desenli kıyafetlerle uyum sağlayan yağmurluklar cep detaylarıyla beklentileri karşılamaktadır. Uzun yağmurluk modelleri ise bot ve çizmenin yanı sıra etek, bluz, gömlek, kot pantolon ile birlikte kullanılabilir. Uzun modeller diz üstü olabileceği gibi diz altına kadar da uzanabilmektedir. Giyim tarzınıza göre uzun modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Yağmurluk modellerinde en fazla tercih edilen renkler açık tonlarda olanlardır. Açık tonlu, fermuar ve cep detaylı yağmurluklar arasından uzun veya kısa olan modeli tercih edebilirsiniz.

Kadın Trençkot Nasıl Seçilir?

Trençkot seçerken öncelikle vücut tipinize göre model bakmanız gerekmektedir. Sonrasında ise trençkotunuzu hangi mevsimde giyeceğinize göre karar verebilirsiniz. Yanlış trençkot seçimi ideal görünümünüzden uzaklaşmanıza neden olabilir. Büyük göğüslere sahipseniz, geniş kulakçıklı modellere bakmamalısınız. Bunun için salaş, düğmeli, boyun dekolteli ve uzun trençkotları tercih edebilirsiniz. Göğüs bölgeniz küçükse, belinizi sıkan ve ince gösteren kemerli ürünlere bakabilirsiniz. Küçük göğüsler için lazer kesim, geniş klapalar ve büyük tokalı kemerleri olan trençkotlar seçilmelidir. Kalçalarınızda fazlalık varsa uzun ve düz kesimli trençkotları tercih etmelisiniz. Boyunuz uzun değilse yüksek belli ve vücudunuza oturan modellere bakabilirsiniz. Fiziki özelliklerinize göre trençkotu bulduktan sonra mevsimine göre seçim yapabilirsiniz. Trençkotlar hafif ve ince kumaşlardan üretilmektedir. Bu nedenle soğuk havalarda giymek için uygun değildir. Trençkotlar mevsimliktir. Trençkotunuzu ilkbahar ve sonbahar gibi geçiş mevsimlerinde giyebilirsiniz. Ayrıca yaz akşamlarında giyebileceğiniz yazlık trençkotlar da bulunmaktadır.