KADIN TRENÇKOT & YAĞMURLUK

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kadın Trençkot & Yağmurluk

Bazı mevsimler vardır ki, ne mont ne de ince giysileri giymek mümkün olur. Geçiş dönemlerinde, sonbahar gibi inanılmaz soğuk olmayan asla sıcak da denilemeyecek mevsimlerde kurtarıcı bir dış giysi olarak trençkotlar tercih ediliyor. Kadın trençkot modelleri türlü kumaşlardan ve modellerden üretiliyor. Çeşitlilik konusunda oldukça verimli olan kategoride bayan trençkot uzun, kısa salaş veya dar kesim gibi pek çok çeşitle sergileniyor. Trençkot üretimlerinde dış kıyafet kategorisinde olmasından dolayı dayanıklı kumaşlar kullanılıyor. Kaliteli seçimler pek çok mevsim kullanılabilecek ürünleri sahip olunmasını sağlıyor.

Yağmurluklar Birçok Yönden Pozitif Sonuçlar Oluşturuyor

Yağmurluklar Birçok Yönden Pozitif Sonuçlar Oluşturuyor

Trençkotlar sonbahar başta olmak üzere pek çok mevsim giyilebiliyor. Sonbahar başlangıcı, yaz yağmurlarının olduğu günler ve mevsim geçişlerinde yaşanan yağmurlarda kadın yağmurluk modellerinin de fazlasıyla tercih edildiği oluyor. Yağmurluk modelleri yalnızca hafif mevsimleri yağmurlarında değil kışın kaban üzerine kıyafeti korumak amacıyla da tercih ediliyor. Yağmurlukların hafif ve suyu engelleyen yapısı kalın veya ince fark etmeksizin kıyafetleri koruduğundan yağmurlu havalar bir dezavantaj olmaktan çıkıyor. Trençkotlar genelde polyester kumaştan üretildiği gibi yağmurluklarda naylon ve naylon özelliklerine sahip kumaşlar tercih ediliyor. Böylece soğuk hava şartlarına kolaylıkla uyum sağlayan dış kıyafetler tasarlanmış oluyor. Farklı kumaşların birleştirilmesi sonucunda daha farklı özelliklere sahip modeller de elde edilebiliyor. Kadın trençkot modelleri kumaşlarının özelliklerine göre yağmurluk olarak da kullanılabiliyor. Trençkot seçimi sırasında su geçirmeyen bir ürün tercih edilmişse bu ürün kolaylıkla yağmurluk şeklinde de kombinlenebiliyor. Trençkotlar salaş veya dar kesim olabildiği gibi aynı durum yağmurluk modelleri için de geçerli oluyor. Yağmurluk modellerinde büyük şapka detayı ekleniyor ve olabildiğince koruma sağlanması amaçlanıyor. Trençkotların özellikle klasik tasarımlarında çok fazla şapka detayı tercih edilmemekle beraber yer yer tercih edildiği de oluyor. Kapüşonlu yağmurluk kadın kategorisi sayesinde günlük yapılan şık kombinlerden yağmurlu hava şartlarından dolayı vazgeçilmemiş oluyor. Bayan yağmurluk, mont özelliklerine de sahip olabiliyor. Tamamen sudan korunmak amacıyla üretilmeyen bu yağmurluk modelleri daha kalın yapıda oluyor ve böylece sıcak da tutuyor. Mont olarak kullanılması için üretilmeyen yağmurluk modellerinin ince yapısı kolaylıkla taşınabilmelerini sağlıyor. Gayet rahat bir şekilde çantaya eklenerek taşınabilen bu modeller, gün içerisinde ne zaman lazım olursa kullanılıyor. Sürekli giyilmesi gerekmediğinden oldukça kolay bir kullanımları olmuş oluyor. Yağmurluk modelleri çok salaş tercih edildiği takdirde çantanın içine takılması ile de kullanılabiliyor. Hem iç kıyafetler hem de çanta ve çantada muhafaza edilmek istenenler ekstra korunmuş oluyor. Mevsimlerin gerektirdiği kıyafetleri doğru seçmek hiçbir kombinden geri kalmamayı beraberinde getiriyor. Yağmurluk kullanımı ıslanıp rüzgara maruz kalınması halinde hasta olma ihtimalini de ortadan kaldırdığından sağlık bir sonucu da oluyor. Kadın Giyim & Aksesuarlarının en önemli parçalarından biri olan trençkot, modayı takip edenlere tavsiye edilecek ürünlerden biridir.

Kadın Trençkot ve Yağmurluk Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kadın Trençkot ve Yağmurluk Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bayan trençkot modelleri genelde yakalı ve kemerli olarak kısa veya ara boy şeklinde üretiliyor. Trençkotların kemerli tasarımları olduğu gibi kemersiz tasarımları da bulunuyor. Normalden büyük yakalar kullanılabildiği gibi standart yaka detayları daha yoğunlukla görülüyor. Gerek kemer gerekse yaka detaylarından gelen klas görünüm kaliteli kumaşlarla desteklendiğinde kombinlerin star parçası olması hiç de zor olmuyor. Özellikle uzun trençkot modellerinin görüntüyü tamamlayan yapısı kolaylıkla kombin yapılmasını sağlıyor. Kadın süet trençkot modelleri kumaşın iyi hissettiren dokusu ve kaliteli duruşu ile modelin klas halini birleştirmiş oluyor. Dedektif model trençkot olarak da adlandırılan modeller genelde keten kumaştan elde ediliyor. Kollara eklenen minimal kemer detaylarıyla desteklenen bu modelleri arka omuzlarındaki kumaş eklemesi ayrı bir eleganlığı beraberinde getiriyor. Kadın süet trençkot modellerinde iddialı renklere yer verilebildiği gibi dedektif model keten trençkotlarda daha çok haki gibi soft renkler kullanılıyor. Trençkotların pek çok mevsimde giyilmesinden dolayı pek çok mevsimin rengine de uyum sağlaması amaçlanıyor. Özellikle krem veya kahve tonlarında pek çok ürün kategorilerinde kullanıcıyla buluşmayı bekliyor. Kadın trençkot kısa modelleri çok fazla kısa olmuyor. Genelde bir blazer ceket havasında tasarlanan kısa modellere de kemer ve yaka eklemeleri yapılarak trençkot görünümü destekleniyor. Kadın yağmurluk modelleri naylon veya polyesterin herhangi bir çeşidiyle üretiliyor. Kalın yağmurluk modelleri mont niyetiyle de kullanılabiliyor. Yağmurluk seçerken salaş modellerden yana tercih kullanmak soğuk kış günlerinde kaban veya çeşitli montların üzerinde giyilerek ekstra koruma sağlamaya olanak veriyor. Şapka detaylarının büyük olmasına özen göstermek konforlu kullanımı beraberinde getiriyor. Yağmurluk giyilecek günlerde yağmurluğun sığabileceği bir çanta tercih etmek lazım olmadığı saatlerde yağmurluğu bir yük olmaktan kurtarıyor. Bayan trençkot fiyatları modellere, modelin kalitesine, kumaşın ve genel oalrak modelin bulundurduğu özelliklere göre değişkenlik gösteriyor. Bayan yağmurluk fiyatları da aynı şekilde modellerine ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor. Her iki ürünün de güzel duruşları, kolay kombinlenebilir olmaları ve mevsimlerin pek çok döneminde tercih edilebiliyor olmaları muhakkak bulundurulmak istenmelerine sebep oluyor.

Kadın Trençkot ve Yağmurluklarda Doğru Seçimler Şık Kombinleri Beraberinde Getiriyor

Kadın Trençkot ve Yağmurluklarda Doğru Seçimler Şık Kombinleri Beraberinde Getiriyor

Bayan yağmurluk modelleri iç gösteren transparan modellerden tercih edildiğinde oldukça şık bir görünüme imza atılabiliyor. Krem rengi transparan bir yağmurluk, kahve tonlarıyla mükemmel bir uyum sağlayabiliyor. Şal yaka trençkotların oldukça klas bir duruşa sahip olduğunu da göz ardı etmemek gerekiyor. Kalıpları kullanıcının üzerine tam oturan modeller kemer detaylarıyla kullanıldığında oluşan sabit görünüm dik ve kararlı bir görünümü de beraberinde getiriyor. Her iki modele de eklenebilen cepler kullanım konforunu arttırıyor. Özellikle uzun modellerde derin ceplerin eklenebilmesi bu kondorun daha da artmasına sebep oluyor. Bayan yağmurluk uzun olarak tercih edildiğinde kıyafetlerin korunması daha verimli sonuçlarla sağlanıyor. Deri yağmurluk modelleri, yağmurluğun sağladığı konfora ayrı bir şıklık da ekliyor. Deri yapmurlukların ince yapılı olması yağmurlukların hafiflik detayından ödün vermemeyi sağlıyor. Sabah yürüyüşlerinden hafif yağmurlardan dolayı mahrum kalmak istemeyenler için oldukça sportif yağmurluk modelleri de üretiliyor. Çeşit çeşit renkleri bulunan bu modeller bütün taleplerin karşılanmasını sağlıyor. Yağmurluk modellerinin fermuarlı olarak tercih edilmesi kullanım kolaylığını arttırıyor. Ancak bunun dışında fermuarsız hatta önü açılmayan yağmurluk modelleri de kullanıcılarla buluşuyor. Trençkotların salaş modelleri yakadan başlayan uzun büyük yaka detaylarıyla tasarlandığında marjinal ancak bir o kadar şık bir görünüm elde edilebiliyor. Trençkotların farklı bölgelere yerleştirilen düğme detayları modellerin çeşitliliğini sağlayan unsurlardan biri oluyor. Bayan yazlık trençkot modellerinin daha çok açık renklerde tasarlandığı görülüyor. Limon sarılar, gök maviler, lilalar, pudra pembeler yazın neşeli ve pozitif havasına ayrı bir uyum sağlanmasına sebep oluyor. Yağmurluk ve trençkotlar kaliteli şekilde üretilen profesyonel yerlerden seçildiğinde hem işlevsel hem de görüntü açısından bütün talepler karşılanmış oluyor. Dış Giyim ürünlerine göz atabilir, dilediğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.