Hijyenik Ped

Hijyenik ped, kadınların regl günlerinde kullandığı kişisel bakım ürünüdür. Birçok marka tarafından üretilmiş hijyenik ped çeşitleri bulunur. Özel günlerde meydana gelen akıntının yoğunluğuna göre normal veya uzun boyutlara sahip pedleri tercih edebilirsiniz. Normal boyutlardaki pedler, normal akıntılar için; uzun pedler, akıntısı daha çok olan kadınlar için üretilmiştir. Uzun olması ile daha çok sıvıyı hapsedebilir niteliktedir. Günlük hayatınızda zor durumlar yaşamamak için pedinizi kendinize uygun olarak seçmeniz çok önemlidir. Cildi çok hassas olan kadınların pamuksu üst yüzeye sahip hijyenik ped çeşitlerinden tercih etmeleri önerilir. Pamuksu üst yüzeye sahip pedler, sürtünmeden kaynaklanabilecek tahriş olmaları en aza indirerek rahat hareket imkanı sunar.

Bazı hijyenik ped markaları, kokulu pedler geliştirmiştir. Kokulu ped kullanmayı tercih ederek, özel günlerinizde oluşan kötü kokuların hissedilmemesini sağlayabilirsiniz. En çok tercih edilen kadın pedi markaları arasında: Orkid, Molped, Kotex, Carefree, Helen Harper yer alıyor. Tüm bu markalar tarafından üretilen kadın pedlerinin farklı özellikleri vardır. Kotex markası tarafından üretilen pedler, pamuksu üst yüzeye ve geniş kanatlara sahiptir. Bu özelliği sayesinde hem cildi tahriş etmez hem de sızıntıların en aza inmesini sağlar. En uygun Kotex ped fiyatları için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Kadınlar tarafından en çok tercih edilen bir diğer ped markası da Orkid'dir. Orkid pedlerinin de normal, uzun ve gece ped çeşitleri bulunur. Özel günlerinizde rahat bir uyku çekebilmek için gece pedleri üretilmiştir. Gece pedleri, normal pedlere göre daha uzun yapıdadır ve yatar pozisyonda oluşabilecek sızıntıların önlenmesini sağlar. Bu sayede gece rahat rahat uyurken, sızıntıların yatağınızı ve geceliklerinizi kirletmesini engelleyebilirsiniz.

Kadın pedi nasıl takılır diye merak ediyorsanız, paketlerin üzerinde yer alan resimli anlatımlardan yararlanabilirsiniz. Genellikle iki kanadının üzerindeki bant ve pedin arka yüzeyindeki bant çıkartılarak, iç çamaşırına uygun bir şekilde yapıştırılır. Sağlık ve hijyen açısından pedin 2-3 saatte bir yenisi ile değiştirilmesi önerilir. Ped değişim işleminde; öncelikle kirli ped iç çamaşırından çekilerek kolayca ayrılır, ardından rulo şeklinde sarılır ve tuvalet kağıdına sarılarak çöpe atılır. (Sağlığın ve hijyenin korunması açısından pedin üzeri açık bir şekilde çöpe atılmaması gerekir.) Sonrasında yeni bir hijyenik ped, uygun hareketlerle iç çamaşırına geri takılır. Pedinizi uygun aralıklarla değiştirdiğinizde kokuların ve sızıntıların önüne geçebilir ve gününüzün keyifli geçmesini sağlayabilirsiniz.

Hijyenik Ped

için 1,547 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
Carefree (23)
Depend (8)
Depileve (13)
Discreet (8)
(273)
(2)
Kotex (160)
(2)
Masmi (6)
Molped (234)
(1)
O.B (38)
O.B. (9)
Organyc (6)
Orkid (639)
(4)
(5)
(1)
(1)
Winion (14)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(483)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(131)
ve üzeri (168)
ve üzeri (179)
ve üzeri (184)
ve üzeri (190)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL