Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Genital Bölge Temizleme

için 726 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Genital Bölge Temizleme

Kadınların kullandığı farklı bakım ürünleri bulunuyor. Farklı bakım ürünleri kullanmayı tercih eden kadınlar için farklı markaların çok çeşitli ürünleri sayfamızda yer alıyor. Kadınların en hassas bölgelerinden olan genital bölge temizliğinde birçok noktaya dikkat etmek gerekiyor. Yanlış ürün kullanımı sonucunda tahriş, yaralanma, zedelenme, kuruma ve enfeksiyon kapma gibi birçok sağlık sorunu ortaya çıkabiliyor. Genital bölge temizliği için özel olarak tasarlanmış ve bölgenin doğal yapısını koruyacak maddeler kullanılarak hazırlanmış olan bu ürünler sağlık açısından bir sorun teşkil etmiyor. Büyük bir hassasiyet ve titizlik isteyen bu bölge düzenli olarak temizlik gerektiriyor. Kadınların özel ihtiyaçları doğrultusunda istekleri ve beklentileri göz ardı edilmeksizin hazırlanan ürünler, istenilen her tür de kullanıma uygunluk sağlıyor. Hassas yapı ve ince bir derisi bulunan genital bölge sert darbeler sonucu kötü sonuçlar doğurabiliyor. Genital bölge temizleme malzemeleri öncelik olarak cildin pH değerine uygun bir şekilde hazırlanmış ve uzman bir kadro ile her aşamasında farklı bir testten geçiriliyor. Özel yapısı cilt sağlığını koruyacak malzemelerin hazırlanması ve daima kalitenin öncelik ilke olması öngörülüyor. Dinamik ve profesyonel uzmanlar tarafından etkili ve kullanışlı olarak tasarlanmış ürünler günümüzde sıklıkla tercih ediliyor. İnsan cildinin hassas yapısı ile uygun olan ve her cilt tipine özel bir şekilde tasarlanan bakım ürünleri kullanıcı tercihine bırakılıyor. Kolay ve pratik kullanımı ile etkili sonuçlar sağlayarak genellikle 20’li yaş ve üzerindeki yaş kesimine sunuluyor. Kadınların özel ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanan ve ihtiyaca uygun hizmet veren bu ürünler farklı çeşitleri ile piyasaya sürülüyor. Genital bölge temizleme jeli, mendili, köpüğü, losyonu ve deodorantı gibi birden fazla ürün seçeneği sağlanırken alternatif ürün modelleri ile geniş bir kullanıcı kitlesi hedefleniyor. Son zamanlarda oldukça popüler olan temizleme ürünleri, kolay kullanımı ile tüm dikkati üzerine topluyor. Kullanıcı memnuniyeti sağlayarak piyasada belirli bir konum belirlemiş olup geniş ürün yelpazesi sunuluyor.

Kadınlara Özel Tasarlanmış Bakım Ürünleri

Kadınlara Özel Tasarlanmış Bakım Ürünleri

Kadınların kendileri için özel zamanları vardır. Böyle zamanlarda kendilerine ve ciltlerine özen gösteren kadınlar, cilt yapısına uygun olarak farklı bakım ürünleri tercih ediyor. Zaman zaman temizlik gerektiren ve düzenli bir kullanım ile sağlıklı vücut yapısı oluşturan kadınlar kendileri için özel anlar yaşatıyor. Kadın vücudunun birçok bölgesinde hassaslık durumu oluşuyor. Bu hassasiyet oluşan bölgelerden bir de genital bölge olup özle bakım ürünleri gerektiriyor. İnce bir deri ve yumuşak yapıya sahip olan bu bölge özenli bir bakım gerektiriyor. Genital bölge temizliği için özel olarak hazırlanmış çeşitli ürünler piyasaya sunuluyor. Kadınların farklı cilt tipine uygun olarak alternatif temizleme materyalleri sağlanıyor. Bu bölgenin hijyenini sağlamak ve sağlıklı bir yapı oluşturmak amacıyla bu bakım ürünleri özel bir koruma sağlıyor. Temizliğin yanı sıra genital bölge üzerinde oluşan kötü kokuları engellemek için de birçok kişi tarafından tercih ediyor. Bu özel olarak tasarlanan genital bölge jelleri, bölgeye belirtilen miktar kadarıyla uygulandıktan bir süre sonra bölgeyi hijyenli bi hale getirerek hoş koku oluşmasını sağlıyor. pH değerini dengede tutarak ve cildin doğal yapısını koruyarak genital bölgenin sağlıklı kalmasına yardımcı oluyor. Bir diğer genital bölge temizleme jeli ,se içeriğinde çay ağacı özü, papatya ve lavanta özlerini bulundurarak genital bölgenin organik yapısını korumaya çalışıyor. Özel bölge hijyeni sağlanırken hassas ciltler üzerinde oluşan sivilce ve kızarıklıkların 3-5 gün içinde geçmesini sağlıyor. Kolay kullanım ile pH değerini değiştirmeden, cildi kurutmadan ve dışarıdan gelene zararlı etken maddeler karşı koruma kalkanı oluşturuyor. Genital bölge temizleme jeli, düzenli kullanım sağlandığında o bölge üzerinde akıntı, koku, mantar ve kaşıntıyı önlemeye yardımcı oluyor. Dış bölge üzerinde hasar oluşumunu engelleyerek koruma oluşturan bu ürün modeli, kullanım sonrasında canlılık, zindelik ve ipeksi bir cilt yüzeyi sağlıyor. Bir diğer temizleme ürünü, probiyotik genital bölge temizleme jeli olup fresh yapısı sayesinde ekstra güç sağlıyor. Temizleme sırasında genital bölge üzerinde üst düzey rahatlama sağlayarak bakıma yardımcı oluyor. İçindeki probiyotikler sayesinde cildin canlı ve sağlıklı kalmasına yardımcı olan bu jel, pH değeri ile genital bölgeye uygun olarak tasarlanıyor. Günlük kullanıma uygun olarak hazırlanmış bu ürün kullanıcı beğenisine sunulmadan önce dermatolog ve jinekologlar tarafından gerekli testlerden geçiyor.

 Özenli Kadınların Kişisel Bakım Sırları

Özenli Kadınların Kişisel Bakım Sırları

Ekolojik denge ile birlikte insanların vücut yapısı değişiklik gösteriyor. Farklı çevresel koşullar ve yoğun tempo ile gündelik yaşam üzerinde insanlar bazen kendilerine vakit ayıramıyor. Böyle zamanlar için özel olarak tasarlanmış ve pratik kullanıma uygun olarak hazırlanmış olan kişisel bakım ürünü kadınların adeta kurtarıcı parçası haline geliyor. Kendini iyi hissetmek ve kişisel bakımlarını aksatmamak için düzenli hareket eden kadınlar, genital bölge temizliğine oldukça fazla önem veriyor. Enerjik bir dünyanın hızlı temposuna yetişmek için hazırlanan bu kolay pratik kullanım sağlayan genital bölge temizleme mendili en sıkışık ve dar alanlarda bile işlevsel bir kullanım sağlıyor. Kurtarıcı bir ürün olan bu mendil, genellikle çalışan kadınlar tarafından oldukça sık tercih ediliyor. Bunlardan bir tanesi genital bölge temizlik mendili olup çanta boyu hazırlanarak 20 adet mendil sunuluyor. İstenilen her alanda rahat ve pratik kullanım sağlayan bu ürün, cildin pH değerini koruyarak dengede kalmasını sağlıyor. Kolay kullanımı ve hoş kokusu ile kısa kadınların zamanda iyi hissetmesine yardımcı oluyor. bir diğer temizleme mendili ise hijyen mendili olarak da adlandırılıyor. Bölge üzerinde kuruluk, mantar ve enfeksiyonlara karşı koruma oluşturan bu temizleme mendili, kadınlara özel bakım sağlayarak güvenli alanlar oluşturuyor. İçeriğindeki laktik asit ile genital bölgede astik ortamı optimum seviyede tutarak dış bölgenin doğal yapısını korumaya çalışıyor. Pratik tek kullanımlık özel paketler gün içinde sıklıkla kullanıma uygun olup her alanda rahatlıkla kullanılıyor. Menopoz ve hamile kadınlar içinde uygun olan bu temizleme mendili, günlük bakım, spor sonrası, yolculuk ve iş ortamında hoş bir koku ile genital bölge temizliğinin yanı sıra iyi hissettiriyor. Temizlikten hoşlanan ancak kokusuz olmasını tercih eden kadınlara özel tasarlanmış kokusuz özel bölge temizleme mendili, istenilen her alanda rahatlıkla taşınabilirlik sağlıyor. Gün içinde sıklıkla kullanıma uygun olan bu mendil, temiz ve tazelenmiş hissetmek için alternatif bir ürün sunuyor. Kokusuz temizleme mendili, kliniksel testler tarafından onaylanarak cilt sağlığını korurken aynı zamanda hipoalerjenik yapısı ile ekstra koruma sağlıyor. Hassas yapısı ile nazik kullanım sunan bu ürün pH dengesini sağlarken bunun yanı sıra boya ve paraben içermeyen özelliği ile tüm kullanıcıların ilgi odağı oluyor.

Pratik Kullanım ile İyi Hisseden Kadınlar

Pratik Kullanım ile İyi Hisseden Kadınlar

Kadınların hassas bölgeleri için özel olarak tasarlanmış olan genital bölge temizleme ürünleri çeşitli ürün alternatifleri sunuyor. Her kadının cilt tipine uygun olarak hazırlanmış ve ph dengesini düzenli tutarak koruma sağlayan bu ürünler, içerikleri açısından farklı çiçek özleri ile cildin beslenmesini sağlıyor. Kullanım sonrasında hoş bir koku ve ferah bir etki bırakan bu temizleme ürünleri farklı nitelikleri ile birbirinden ayrıcalıklı özellikler sunuyor. Kullanılan duş jelleri bazen bu bölgenin temizlenmesi için yeterli olmayabiliyor. Genital bölge temizleme köpüğü duş sırasında kullanılarak ekstre bir etki sağlıyor. Cilt yapısına uygun olarak üretilen özel köpük, hijyenik temizleme sağlayarak kullanıcısını iyi hissettiriyor. Ferahlık sağlayan bu bakım ürünü bölgede nazik bir temizleme sağlayarak kuruluk, tahriş olma ve buna benzer cilde zarar veren dış etkilerden korumaya yardımcı oluyor. Son zamanlarda oldukça popüler olan bakım ürünleri kadınlara her an yanında taşıma fırsatı sunuyor. Kolay ve taşınabilir özellikte olan bir diğer temizleme köpük modeli, içeriğindeki laktik asit ile genital bölgenin asidik dengesini optimum seviyede tutarak cildi koruyor. Sabun içermediği için kuruluk meydana getirmeyen bu ürün, doğal ph dengesini sağlayarak güvenli bir kullanım sunuyor. Kadınların pratik ve işlevsel özelliği ile tercih ettiği bu ürün geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olup dünya üzerinde belirli bir hedef kitle oluşturuyor. Çanta boyu olan hijyen köpüğü, genital bölge temizleme ürünlerinde bir diğeri olup ph 4.2 seviyesi ile genital bölgenin florasını koruyor. Bakteri mantar, enfeksiyon gibi durumlara karşı koruma kalkanı oluştururken aynı zamanda kötü kokuların oluşmasını engelliyor. İçeriğinde sabun bulundurmayan bu temizleme köpüğü cilt üzerinde kuruluğa sebep olmayarak cildi tahriş etmiyor. Küçük ve pratik kullanımı ile istenilen her alanda kullanım imkanı sunarak nitelikli bir ürün sergileniyor. Sayfamız üzerinden Winion hijyenik ped çeşitlerine de ulaşabilirsiniz.

 Kadınların Hassas Cilt Yapısını Koruyan Özel Ürünler

Kadınların Hassas Cilt Yapısını Koruyan Özel Ürünler

Günlük yaşamın getirileri bazen sade bazen de hızlı bir koşuşturma sağlıyor. İnsanların yaşam uyum sağlaması ve bu süregelen tempo ile işlerin düzen içinde olması her zaman sağlanamıyor. Kadınların özel bakımları için gerekli olan ürünler pratik ve kolay kullanım imkanı ile kullanıcıya olduğundan daha özel hissettiriyor. Etkili ve kısa süreli kullanım sağlaması ile genital bölge deodorantları, işyeri, çarşı, alışveriş merkezi ya da yolculuk durumlarında kurtarıcı bir ürün olarak görülüyor. Çanta için oldukça uygun boyutlara sahip olan bu bakım ürünleri farklı boyut ve özellikleri ile kullanıcı tercihine sunuluyor. Genital bölge hijyen ürünleri arasında pratik kullanımı ile sunulan deodorantlar hem cilt yapısını koruyor hem de etkili bir temizlik sağlıyor. Kısa süre içinde kadınların ferahlık hissi ile canlı bir moda yokselemsini sağlıyor. Jinekologlar tarafından test edilen deodorant modeli, doğal içerikler ile hazırlanarak cilt yapısına zarar verebilecek hiçbir madde kullanılmıyor. Hassas bölge üzerinde kullanım sırasında ya da sonrasında kararma yapmayan bu ürün kadınların öncül ürünlerinden biri olarak yerini alıyor. Olmazsa olmaz bir bakım ürünü haline gelen genital bölge temizleme deodorantı, sprey ürün özelliği ile anlık etki sağlıyor. Yan etkileri ve kaşıntı gibi durumlara sebep olmayan bu ürün modeli, hoş bir koku sağlayarak cildin zinde kalmasına zemin hazırlıyor. Bi diğer deodorant modeli ise, özel bölge için çiçek özlerinden hazırlanıyor. Kararma ve terlemeyi engelleyen bu ürün, kötü kokuların oluşmasını önleyerek hoş bir koku ile kadınlara ferahlatıcı bir etki sağlıyor. Cilt kuruluğu yerine nemli ve canlı bir cilde bırakırken genital bölge temizleme deodorantı kullanıcılarından büyük ilgi topluyor. Kendilerine bakım yapmaktan hoşlanan ancak vakit bulamayan kadınlar için ideal bir tasarım olarak görülüyor. Sayfamızdan Avon genital bölge temizleme ürünlerine kolayca ulaşabilirsiniz.

 Özel Bakım Ürünlerinin Özel Hissettirmesine İzin Verin

Özel Bakım Ürünlerinin Özel Hissettirmesine İzin Verin

Modern dünya üzerinde kadınların kullandığı kişisel bakım ürünleri ve kozmetik ürünler oldukça büyük bir hedef kitleye sahip. Bu hedef kitlenin kullanıcıları farklı tarz ve cilt tipine uygun ürünleri tercih ederek kendilerine özel alanlar oluşturuyor. Kadınların özel hissetmek istediği bazı zamanlarda koşullar her zaman uygun olmayabiliyor. Bu sebeple oldukça sık tercih edilen özel bölge temizleyici ürünleri, artık farklı çeşitleri ile kolay ve pratik kullanım imkanı sağlıyor. Gelişen teknoloji ile birlikte hizmet sektörünün de gelişmesi dünya üzerinde bazı markaların ilerlemesini sağlıyor. Bu markaların ürettiği genital bölge temizleme losyonu sabun ve alkali içermeyen yapısı ile cilt derisine zarar vermiyor. Ergenlik döneminden menopoza kadar her dönem için uygun kullanım sağlayan bu losyon, pratik ve kolay kullanımı ile genital dış bölgede etkili temizlik sunuyor. Kötü kokuların oluşmasını engelleyen yapısı sayesinde kişisel konfor sağlayarak aynı zamanda bisabolol içeriği ile yumuşak ve nemli bir cilt oluşturuyor. Bir diğer temizleme losyonu ise içeriğindeki E vitamini sayesinde cildin canlı kalmasını sağlıyor. Jinekologlar tarafında test edilerek sunulmuş olan bu losyon modeli, gün boyu ferahlık hissi uyandırıyor. Hoş kokular ile kadınlara iyi hissettirerek taşınabilirlik özelliği ile her alanda kullanım fırsatı sunuyor. Genital bölge temizleme losyonu, cilt pH dengesini koruyarak cilde daha sağlıklı bir görünüm kazandırıyor. Pamuklu iç çamaşırları ile vücut dengesinin sağlaması ve bu tarz ürünlerin kullanılması kadınlar için kolaylık sağlarken bunun yanı sıra cilt sağlığına önem veriyor. Markaların kişisel bakım ürünlerinde hassas olarak hazırlamış olduğu bir ürün modeli birçok kadın için büyük önem arz ediyor. Sprey şeklinde sunulan bir diğer losyon modeli, iç çamaşır üzerinde de kullanım imkanı sunuyor. Cilt yapısının flora dengesini sağlayarak eşsiz kullanım imkanı ile her kadının özel hissetmesine yardımcı oluyor. Geniş ürün yelpazesi ve çeşitli niteliklerde sunulan bu genital bölge temizleme ürünleri uzmanlar tarafından tavsiye ediliyor. Bazı kadınsal hastalıkların oluşması ve bunu yanı sıra enfeksiyonel olan, mantar, iltihaplanma, kaşıntı gibi rahatsız edici hastalıklara karşı koruyucu özelliği sebebiyle kullanılması öneriliyor. Siz de bu özel tasarlanan kişisel bakım ürünleri ile kendinize iyi hissettirecek zamanlar yaratabilirsiniz. İstediğiniz her alanda rahatlıkla kullanım imkanı sunan bu genital bölge temizleme ürünlerine genital ürünler sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Sebamed (44)
Braun (70)
Femfresh (54)
Avon (39)
Farmasi (31)
Gvyna (30)
Viaxi (30)
Philips (19)
Babe (13)
Bioder (10)
Oriflame (8)
Ecowell (7)
Moos (6)
Equilibra (5)
L'rouge (4)
Uni (4)
Uriage (4)
Acto (3)
Missha (3)
Nivea (3)
Carviens (2)
Cvs (2)
Dr. Angel (2)
Faberlic (2)
Orkid (2)
Rowenta (2)
V-Pills (2)
Ziaja (2)
Cosmed (1)
Dermapol (1)
Dr.EA (1)
Ege Sir (1)
Ekowell (1)
Glory (1)
Joly (1)
Mikrotem (1)
Organique (1)
Ossion (1)
Panasonic (1)
Pielor (1)
Salkom (1)
Sally (1)
Silkn (1)
Sinoz (1)
(280)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(66)
(39)
(29)
(28)
(17)
(15)
(9)
(4)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Türü

Jel (113)
Mendil (33)
Losyon (18)
Deodorant (12)
Köpük (12)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(101)
ve üzeri (133)
ve üzeri (143)
ve üzeri (143)
ve üzeri (146)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL