Teknoloji

İlginç teknolojik ürünler arasında birçok farlı seçenek bulunmaktadır. Bunların her biri hayatı kolaylaştırmak ve birazcık da hayata eğlence katmak için üretilmiştir. Oldukça pratik ve kullanışlı olan bu ürünler ile ufak tefek işlerinizi karşılayabilirsiniz. Çok sinekli bir ortamda bulunmak zorunda kalıyorsanız ya da yaz günleri dışarıda keyif yapmanıza sivrisinekler ve karasinekler mani oluyorsa elektrikli sineksavar raket sizi sineklerden koruyabilir. Elektrikli sineksavarın boyutu gerçek bir raket boyutundadır. Kullanımı da oldukça kolay ve pratiktir. İki adet kalem pille çalışır ve pilleri bitince yenisi ile değiştirilebilir. Sivrisinekleri ve karasinekleri sizden uzak tutma konusunda oldukça başarılıdır. Piller sayesinde ürettiği yüksek voltaj ile sinekleri yok eder. Oldukça hafiftir ve kullanırken kişiyi yormaz. Evinizde veya dışarıda arkadaşlarınızla vakit geçirirken kendinizi sineklerden korumak için elektrikli sineksavarı kullanabilirsiniz.

Siz de çok üşüyenler grubundansanız, çalışırken sürekli sıcak kalabilmek için bir tane elektrikli minder edinebilirsiniz. Elektrikli minderin kullanımı çok kolaydır. Sandalyenin üzerine sıradan bir minder gibi yerleştirilir ve gün içerisinde sizi kesinlikle rahatsız etmez. Dilediğiniz zaman çalıştırabilir ve gününüzün sıcacık geçmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle bilgisayar başında çalışan kişiler hareketsiz kaldığı için daha çok üşüme problemi çeker, buna çözüm olarak üretilen elektrikli minderin kullanımı pratiktir: USB bilgisayar bağlantısından enerji alarak çalışır. 1 dakika kadar kısa süre içerisinde ısınır ve siz de kendinizi sıcacık bir çalışma ortamında bulursunuz. İsterseniz minder olarak üzerine oturabilir, isterseniz da sırtınızı destekleyebilirsiniz. 12V araç çakmaklık girişinde de çalışabildiği için uzun yolculuklara çıkarken rahat ve sıcak bir yolculuğu garantileyebilirsiniz. Rahatınız ve konforunuz için geliştirilmiş olan elektrikli minder ile artık üşüyenler arasında yer almayacaksınız.

Soğuk havalarda işiniz gereği sürekli dışarıda olmak zorunda kalıyorsanız ve elleriniz çok üşüyorsa teknolojik ilginç ürünler kategorisinde yer alan cep sobası tam size göre! Cep sobası, küçük boyutu ile cebinize kolayca sığabilecek yapıdadır. Elleriniz çok üşüdüğünde sobanın içindeki metale bastırarak çalıştırabilirsiniz. Yaklaşık 45 dakika boyunca etkisini gösteren cep sobasını ihtiyaç duyduğunuzda tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Bu ilginç ürünü dilerseniz kendiniz için satın alabilir, dilerseniz de sevdikleriniz üşümesin diye onlara hediye edebilirsiniz.

Teknoloji

için 3,204 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(68)
ve üzeri (103)
ve üzeri (122)
ve üzeri (131)
ve üzeri (144)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL