TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Hobi

için 29,423 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Hobi

Hobiler boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz, başlı başına keyifli uğraşlardır. İlginç ve yaratıcı hobi ürünleri sayesinde hiçbir anınızın sıkıcı geçmemesini sağlayabilirsiniz. Birbirinden farklı seçenekler arasında bir gezintiye çıkmanızın tam zamanı.

Hobilerle Keyifli Anlar

Hobilerle Keyifli Anlar

Hobinizi icra edebilmeniz için öncelikle onunla ilgili malzemelerin size olması gerekir. En yaygın hobilerden biri olan örgüyü ele alalım. Bunun için şişleriniz ve örgü ipleriniz olmalı. Ama iş bundan sonra ilginçleşir. Farklı örgü teknikleri ve ip türleriyle bir yandan keyifli vakit geçirirken diğer yandan yaptıklarınıza kendi imzanızı atabilirsiniz. Amigurumi yünleri, pofuduk ipler, kadife ipler, XL yün ve halat ip gibi alternatiflerle harikalar yaratmanız mümkün. Elbette ilginç hobi ürünleri ile alışılmışın dışına çıkabilirsiniz. Mesela 3D kalemler standart kalemlerle üç boyutlu yazıcı mantığını bir araya getirerek yeni nesil bir hobi ortaya çıkartıyor. Bu kalemleri kullanmak için ayrıca satılan renkli filamentlere de ihtiyacınız var. Fotoğraf çekimlerinizi ürün fotoğraflarına genişletmek isterseniz de çift LED lambalı fotoğraf çekim stüdyolarından edinmeniz lazım.

En Popüler Hobi Ürünleri

En Popüler Hobi Ürünleri

Hobiler aslında düzenli olarak yaptığınız etkinliklerdir ama zaman zaman keyifli vakit geçirmek için de bazı popüler hobi ürünlerinden yararlanabilirsiniz. Bu ürünlerin başında popülerliğini kaptırmamaya niyetli olan stres çarkı geliyor. Stres çarkı aslında basit bir mekanizma üzerine kurulu. İki parmağınızla ortasından tutarak başka bir parmağınızla çevirerek kendinizi oyalayabilirsiniz. Stres çarkı çeşitleri Kaptan Amerika kalkanı, ejderha kanadı, YouTube sembolü, nükleer tehlike işareti gibi birçok modeli içerir. Stres çarkı gibi stres topu da her an elimizin altında olabilecek bir ürün. Bunlar üstü resimli yumuşak bir sünger veya içine minik topçuklar doldurulmuş bir balon olabilir ve avuç içine sığarak stres atmanızı sağlar. Son olarak, yılların eskitmediği Rubik küp ile hem eğlenebilir hem de zekanızı geliştirebilirsiniz.

İlginç Hobi Ürünlerinin Fiyatları

İlginç Hobi Ürünlerinin Fiyatları

Hobi ürünlerinin fiyatları ürünün mekanizmasından kalitesine kadar pek çok etmene bağlı olarak değişiklik gösterir. 3D kalem ve filamentleri veya LED’li fotoğraf çekim stüdyoları mekanizmalarından dolayı ortalamanın üstünde kalıyor. Ama örgü malzemelerinin ve diğer hobi ürünlerinin fiyatları, belli bir hobiniz yoksa da stres çarkı fiyatları, stres topu fiyatları veya rubik küp fiyatları bütçenizi yormayacak seviyelerde beğeninize sunulmakta. Bunca ilginç hobi ürünleri arasında zevklerinize uygun bir ürünü bulamamanız imkansız. İstediğiniz hobi ürünlerinden fazlasıysa o zaman evinizde, ofisinizde ve günlük kullanımınız için herhangi yerde istediğiniz zaman yararlanabileceğiniz İlginç & Akıllı Ürünler kategorimizi ziyaret etmenizi öneririz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(2,500)
ve üzeri (3,112)
ve üzeri (3,327)
ve üzeri (3,414)
ve üzeri (3,554)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL