Hobi

Sevdiklerinize, onları ne kadar çok sevdiğinizi anlatmak için sevgi kapsüllerinden yardım alabilirsiniz. Rengarenk görünen bu kapsüllerin içine sevdikleriniz için küçük notlar yazabilirsiniz. Hap görünümünde olan bu kapsüller ilk bakışta ilaç gibi görünüyor. Sevdikleriniz bunları görünce çok şaşıracak ve çok sevinecek. Genellikle sevgililer arasında çok kullanılan bir sürpriz ürünü olsa da kardeşinize, anne ve babanıza sürpriz yaparken de kullanabilirsiniz. Küçük notlara duygularınızı veya sevgi mesajınızı yazarak onları mutlu edebilirsiniz.

Kendinize ilginç hobiler arıyorsanız, lastik bileklik yapma setini deneyebilirsiniz. Lastik bileklik yapma setinin içerisinde rengarenk bileklik lastikleri bulunur. Dilediğiniz renkte bileklikleri kolayca yapabilmeniz için set içerisinde kullanım kılavuzu, örme tezgahı, kanca ve örme tığı bulunur. Lastik bileklik yapma kiti ile farklı örme yöntemleri kullanarak bileklik ve kolye gibi takılar yapabilir ve bunları sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Üstelik rengarenk bileklikler sayesinde kıyafet kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bilekliklerinizi kendiniz tasarladığınız için aynı ürünü başkasında görmeniz mümkün değildir. En sevdiğiniz kankanızla kendinize bir örnek bileklik yaparak aranızdaki dostluk bağını güçlendirebilirsiniz. Kullanım kılavuzunda yer alan bilgiler sayesinde takı yapmayı kolayca öğrenebileceksiniz.

Kumdan kaleler inşa etmeyi kim sevmez ki! Tatile giden birçok kişi güneşlenirken veya yüzme sonrasında oturur ve kumdan şekiller oluşturur kendine. Birçok kişi kale yapmayı tercih eder kolay olduğu için. İstenirse kumdan birçok farklı şekil ortaya çıkarılabilir, bu tamamen kişinin el becerisine ve hayal dünyasına bağlı. Yılın tüm ayı vaktinizi tatilde geçirebilmeniz mümkün olmadığı için kumla oynama zevkinizi sadece tatillere saklamak zorunda kalmayın. Evinize kum havuzu olarak kendinize ilginç bir hobi edinebilirsiniz. Kum havuzu ile ister kendiniz, ister çocuğunuz büyük bir keyifle oynayabilir. Kum havuzu ile kendi kumdan şehrinizi inşa edebilirsiniz. Dilerseniz farklı hayvan figürleri ya da daha farklı sanatsal çalışmaları kum havuzu ile evinizde yapabilirsiniz. Kumla oynamak, size zorlu hayat şartlarının stresini biraz olsun unutturacak ve rahatlamanızı sağlayacak. Üstelik bu kumu yoğurabilerek şekillendirebilmeniz mümkün. Yoğurarak şekillendirilebilen kum ile etrafa kum tanelerinin saçılmasını engelleyebilirsiniz. Eviniz veya ofisinizi kirletmeden kullanabileceğiniz kum havuzu ile keyifli vakit geçirebilmeniz mümkün.

Öne Çıkanlar

Hobi

için 18,103 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(922)
ve üzeri (1,150)
ve üzeri (1,254)
ve üzeri (1,284)
ve üzeri (1,348)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL