Aksesuar

Akıllı ve ilginç ürünler kategorisinde yer alan birbirinden değişik ürünlerle sevdiklerinize sürprizler ve şakalar yapabilirsiniz. İlginç aksesuar ürünleri arasında bulunan kanlı el havlusu ile evinize gelen misafirlerinize farklı bir deneyim yaşatabilirsiniz. Banyoya giren misafiriniz karşısında kanlı el havlusunu görünce çok şaşıracak. Tıpkı bir cinayet delili süsü veren kanlı el havlusunu gerçek sanan misafiriniz korkacak ve size de doyasıya eğleneceksiniz. Zaten şakaların amacı karşınızdaki kişiye birazcık adrenalin yaşatmak değil mi? Korkutarak şaka yapmak istiyorsanız kanlı el havlusu sizin için iyi bir seçenek olabilir. Kanlı el havlusunun beyaz zemininde kırmızı kan izleri bulunur ve oldukça gerçekçi görünür.

Bıyık modası günümüzde birçok aksesuarda yerini aldı. Siz de bıyık modasını evinize taşımak istiyorsanız bıyık görünümündeki seramik kutuyu tercih edebilirsiniz. Oldukça ilginç bir saklama kabı olan bıyık kutuyu havalı bir dekorasyon objesi olarak evinizin bir köşesinde kullanabilirsiniz. Bıyık kutu ile evinizde bulunan ıvır zıvırlarınızı bir araya toplayabilirsiniz. Hem evinizin dağınık görünmesini engelleyebilir hem de bıyık kutu ile evinizi şenlendirebilirsiniz. Salonda, mutfakta ve banyoda kullanılabilme imkanına sahip olan bıyık kutusunu ihtiyaç duyduğunuz her yerde kullanabilirsiniz. Seramik malzemeden üretildiği için kullanıldığı her yerde şıklığı temsil eder.

Yemek masanızı biraz renklendirmek için yangın tüpü görünümündeki sürahiyi tercih edebilirsiniz. Daha önce, bir yangın tüpünün sürahi olabileceğini hiç düşünmüş müydünüz? Eminim ki birçok kişi bu soruya hayır cevabı verir. Sevdiklerinizi küçük değişikliklerle şaşırtmak için ilginç ürünleri kullanabilirsiniz. İlginç ürünlerin en çok sevilenlerinden bir diğeri de klozet görünümündeki espresso bardağıdır. Bir bardak klozet tasarımında olabilir mi diye düşündünüz. Evet olabiliyor, üstelik bu bardaklarla sevdiklerinizle birlikte kahve içmek daha da keyifli oluyor. Hayatınıza biraz eğlence katmak için "beğen" butonu bulunan shot bardakları satın alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir arada olduğunuz vakit bu bardakları kullanarak eğlencenizi katlayabilirsiniz. Evinizin dekorasyonuna güzellik katmak için ışıklı küreyi kullanabilirsiniz. Işıklı küre aynı zamanda cadı küresi olarak da bilinir. Işıklı kürenin bir özelliği de; kürenin üzerine dokunduğunuzda elektriği parmaklarınızın üzerine yayması. Sevdiklerinizi şaşırtmak ve onlara sürpriz yapmak için ışıklı küreyi tercih edebilirsiniz.

Aksesuar

için 16,908 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(228)
ve üzeri (350)
ve üzeri (413)
ve üzeri (432)
ve üzeri (468)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL