Hamile Giyim

Hamileliğin öğrenildiği andan itibaren zamanla kilo artışı meydana gelir. Her geçen gün biraz daha kilo alan anne adayları için kıyafetlerin içine girmek artık çok zor bir hal almaya başlar. İşte bu noktaya gelindiğinde devreye hamile giyim ürünleri girer. Hamile giyim iç giyim ve dış giyim olarak ikiye ayrılmaktadır. Kategorimizde hem hamile iç giyim hem de hamile dış giyim konseptinde pek çok farklı model seçeneği bulunmaktadır.

Hamile İç Giyim

Hamile İç Giyim

Hamile iç giyim kıyafetlerinden bazıları hamile gecelik & pijama, bebek doğumundan itibaren kullanılmaya başlanan emzirme sütyenleri, hamile külot, hamile korse, atlet, body ve hamile çorabı gibi ürünlerdir. Hamile gecelik ve pijama hem lohusalık döneminde hem de hastanedeyken yeni doğum yapmış annelerin en çok kullandıkları, en rahat edebildikleri hamile giyim ürünleri arasında yer almaktadır. Hamile külot, atlet ve body gibi iç giyim ürünleri ise yine hamilelerin rahatını sağlamak amacıyla tasarlanmış kıyafetlerdir. Hamile çorabı, özellikle hamileliği kış aylarına denk gelen anne adaylarının kullandıkları çoraplardır. Hamilelik döneminde pek çok anne adayının ayaklarında şişme ve ödem meydana geldiğinden normal çoraplar sıkabilmektedir. Doğum sonrası korseler özellikle sezeryanla doğum gerçekleştirmiş annelerin göbek bölgesindeki sarkmayı önlemek için kullanılan ürünlerdir.

Hamile Dış Giyim

Hamile Dış Giyim

Hem yaz hem de kış hamileleri için en çok kullanılan hamile dış giyim ürünlerinden bazıları; hamile elbisesi, tulum, etek, hamile pantolonu, şort, tayt, hamile tunik, gömlek, tişört, eşofman ve hırka gibi ürünlerdir. Bir anne adayında ilk kilo artışı genel olarak karın ve basen bölgesinde görülür. Hamile pantolonları bu nedenle son derece gerekli ve kullanışlı ürünlerdir. Hamile pantolonlarının bel kısmında bulunan ve karnı saran örme kumaştan yapılmış olması hamilelere büyük konfor sağlamaktadır. Hamile elbisesi ve hamile eteği ise özellikle yaz hamileleri için kurtarıcı kıyafetlerdir. Tek parçadan oluşan elbiseler giyme ve çıkarma kolaylığı sunmanın yanı sıra tiril tiril olduğu için de terletmezler. Hamile şort ve taytları ise hamile tunikleri ve gömlekleri ile kombinlenerek kullananılabilecek hamile kıyafetleri arasında yer almaktadır. Kategorimizde yer alan her bedene, her zevke ve her bütçeye uygun hamile dış giyim ürünü arasından siz de beğendiğinizi kolayca sipariş edebilirsiniz.

Hamile Giyim Marka & Fiyatları

Hamile Giyim Marka & Fiyatları

Hamile giyim fiyatları tıpkı normal giyim ürünleri fiyatları gibi oldukça geniş bir yelpazede sunulmaktadır. Hamile kıyafetlerinin fiyatları ürünün markasına, kumaşına ve modeline bağlı olarak farklılık göstermektedir. Genel olarak normal kadın giyim ile fiyat performansı anlamında benzerlik gösteren hamile giyim ürünleri pek çok farklı marka tarafından beğenilerinize sunulmaktadır. Kategorimizde de bulabileceğiniz hamile giyim markalarından bazıları; Chezman, Even Hamile Giyim, Gör&Sin, Pierre Cardin, Moda Labio, Şahinler, NBB, Penti gibi markalardır. Tüm bu markaların ve çok daha fazlasının hamile iç & dış giyim ürünlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Hamilelik döneminde spor ve hareketin önemi yadsınamaz bir gerçek. Hamilelikle spor & egzersizle ilgili merak ettikleriniz varsa bu yazımıza göz atmayı unutmayın!

Hamile Giyim

için 13,078 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Beden

(2653)
(2535)
(2319)
(2202)
(956)
(871)
(769)
(755)
(741)
(275)
(252)
(245)
(152)
(148)
(147)
(143)
(131)
(111)
(100)
(96)
(67)
(52)
(35)
(35)
(33)
(32)
(31)
(30)
(27)
(22)
(21)
(20)
(20)
(19)
(19)
(18)
(18)
(13)
(13)
(12)
(10)
(9)
(8)
(8)
(8)
(8)
(7)
(7)
(7)
(7)
(6)
(6)
(6)
(5)
(5)
(4)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(765)
ve üzeri (1,106)
ve üzeri (1,196)
ve üzeri (1,214)
ve üzeri (1,257)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL