TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Korse & Bel Bandı

için 978 sonuç bulundu.

Korse & Bel Bandı

Doğum sonrası korseler ve hamilelik bel bantları, özellikle son dönemde pek çok yeni annenin eski formuna kavuşabilmesi ve doğum sonrası sarkan bölgelerini toparlayabilmesi için başvurduğu ürünlerin başında geliyor. Hamilelik korseleri ve hamile bel destek bandı çeşitleri ile ilgili bilmeniz gereken her şey burada.

Hamilelik Sonrası Korse Nedir, Neden Kullanılır?

Hamilelik Sonrası Korse Nedir, Neden Kullanılır?

Hamile korsesi, doğumdan sonra kullanılmak üzere tasarlanmış, özellikle karın ve göbek bölgesini toparlama amacı güden bir korse çeşididir. Hamile korseleri, doğumdan sonra sarkmaya meyilli olan göbek bölgesini toparlayarak yeni annelere daha sıkı ve fit bir görünüm vermeyi amaçlar. Bununla birlikte hamile destek korsesi, aynı zamanda uzun vadeli kullanımda annenin eski formuna çok daha hızlı bir şekilde kavuşmasını sağlar. Düzenli olarak hamile korsesi kullananlar, bu korselerin karın bölgesinde kasları aktive ederek daha çabuk toparlanmalarına vesile olduğunu vurguluyor. Hamile korsesi ne işe yarar sorusunun cevabını da anneye fit bir görünüm kazandırma, hamilelik sonrası vücudun daha çabuk toplarlanmasını sağlama ve yeni doğum yapmış kişiye daha fazla özgüven kazandırma olarak özetlemek mümkün.

Hamilelik Bel Bandı Nedir, Ne İşe Yarar?

Hamilelik Bel Bandı Nedir, Ne İşe Yarar?

En az hamilelikte korse kullanımı kadar etkili olan bir diğer toparlayıcı hamile iç giyim ürünü de bel bandıdır. Hamilelik sonrası dönem için özel olarak tasarlanan hamile bel bantları, annenin estetik görünümünden çok doğumdan sonra hissedebileceği ağrı ve sancılara yönelik tasarlanan bir üründür. Özellikle sezeryan doğumdan ya da zor ve uzun geçen doğal doğumlardan sonra annenin göbek ve karın bölgesi, ilk birkaç hafta boyunca hassas ve narin olacaktır; bu da zaman zaman ağrı hissedilmesine sebebiyet verebilmektedir. Doğum sonrası bel bandı, hamilelikten sonra sarkmaya meyilli olan göbek bölgesine sırttan destek sağlayarak daha az ağrı ve sızı hissedilmesine yardımcı olur. Bebeğinizi emzirirken rahat bir oturma pozisyonu bulmanız ve uyurken daha konforlu bir uyku çekmeniz için kullanabileceğiniz hamilelik bel bantları, elbette hamilelik öncesi fit vücudunuza bir an önce kavuşmanıza da yardımcı olmaktadır.

Hamilelik Korsesi & Bel Bandı Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Hamilelik Korsesi & Bel Bandı Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Hamilelik korseleri ve bel bantları arasından seçim yaparken ilk olarak dikkat etmeniz gereken nokta, korse ve bandın kaliteli bir malzemeden üretilmiş olmasıdır. Eğer ikinci sınıf malzemeden üretilen bir kumaş kullanılmışsa, hamilelik korsesinin size faydadan çok zararı dokunur. Bu tip ürünler giysilerinizin altından net bir şekilde görünmekle kalmaz, aynı zamanda birkaç kullanımdan sonra esneyerek sıkılaştırma ve toparlama fonksiyonunu tamamen kaybeder. Hamilelik korseleri arasından seçim yaparken dikkat etmeniz gereken bir diğer husus da doğru bedende bir korse seçmenizdir. İlk etapta satın aldığınız hamilelik korsesi fazla sıkı hissettirebilir, bu da sizde yanlış bedende bir korse tercih ettiğiniz hissi uyandırabilir. Hamilelik korselerinin fazlaca sıkı ve sağlam olması çok normaldir; unutmayın ki vücudunuz da onun ölçü ve ebatlarına göre kendini şekillendirmeye başlayacak, zamanla da bu sıkılığa alışacaktır. Hamilelik korsesi satın almadan önce pek çok anne, hamile iken korse giyilir mi sorusunun cevabını da merak eder oluyor. Belirtmekte fayda vardır ki hamilelik sırasında korse, bel bandı ve benzeri sıkılaştırıcı ürünler kullanmak, hem annenin hem bebeğin sağlığına ciddi zararlar teşkil eder, bu nedenle de bu tip ürünleri yalnızca doğumdan sonra ve doktor kontrolünde kullanmak gerekir. Hamilelik bel bandı ve hamilelik korsesi fiyatlarını incelemek, ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü satın almak ve kısa bir süre içerisinde onu teslim almak için kategorimizi incelemenizi tavsiye ederiz. Daha fazla hamilelik kıyafetleri ve ürünleri için Hamile Giyim kategorimizi ziyaret etmeniz yeterli.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Beden

(122)
(119)
(118)
(111)
(21)
(21)
(20)
(20)
(18)
(17)
(15)
(7)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

9FASHION (1)
Anıl (2)
Baby Jem (16)
Charismom (1)
Chezmam (17)
Dagi (1)
Elija (13)
Emay (1)
Emzikform (44)
Evvota (1)
Form (6)
Gebbe (10)
GeBe (13)
Modaverda (1)
Moje (8)
Nbb (5)
Ninniline (7)
Sevi Bebe (2)
Ten (4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(49)
ve üzeri (74)
ve üzeri (82)
ve üzeri (83)
ve üzeri (90)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL