Atlet & Body

Hamilelik döneminde ve doğum sonrasında rahat hareket edebilmek için kategorimizde yer alan hamile atletlerinden yararlanabilirsiniz. Hamile atletleri arasında en çok kullanılanlar emzirme atletleridir. Emzirme atletleri, annelere son derece kolay ve pratik bir kullanım imkanı sunmaktadır. Emzirme saati geldiğinde, tüm atletinizi çıkarmak zorunda kalmadan, sadece atletinizin askılarını indirerek göğüs kısmınızı açabilirsiniz. Bebeğinize rahatsızlık vermeyen özel yapısı ile minik yavrunuzun karnını istediğiniz her yerde rahatça doyurabilirsiniz. Misafirliğe gittiğinizde ya da evinizde başka birileri olduğunda, insanların önünde tüm vücudunuzu soymak ya da kıyafetlerinizi yukarı kadar sıyırmak yerine, emzirme sütyeni ile sadece göğüs kısmınızı açabilirsiniz. Böylece emzirme anında karın ve bel bölgenizin kapalı kalmasını sağlayabilirsiniz.

Silverlife markası tarafından üretilen hamile atleti, radyasyon önleyici özelliktedir. Hamilelik süresi boyunca anneyi ve bebeği dışarıdan gelen her türlü radyasyon akımından korumaya çalışır. Radyasyon önleyici hamile atleti, bebeğin ve annenin gebelik süresinde dışarıdan gelen her türlü radyasyon akımından korunması amacıyla üretilmiştir. Karın bölgesine yerleştirilen ve belirli periyotlarda yerleştirilmiş olan iç gümüş kanallar dışarıdan gelen radyasyon dalgalarını % 99 oranında süzerek bebeğin anne karnında zihinsel ve fiziksel gelişiminin sağlıklı şekilde tamamlanması sağlamaktadır. Çeşitli testlerden geçirilerek ürünün yeterliliği ve kalitesi kanıtlanmıştır. Siz de hamilelik süresince bebeğinize olan sorumluluklarınızı yerine getirmek istiyorsanız, bu ürünü kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Hamilelik süresince rahat rahat hareket edebilmek için hamile atleti kullanmanız gerekmektedir. Diğer atletler büyüyen karnınızı sıkacağı için bebeğin de rahatsız olmasına neden olabilir. Hamile atletlerinin göbek kısmı kolayca esneyebilen yapıda üretilmektedir. Üstelik hamile atletlerinin üretiminde kullanılan özel kumaş, terletme yapmaz ve bakteri oluşumunu engeller. Chezmam, Elija, Motherway gibi çeşitli markalar tarafından üretilen hamile atletlerinin fiyatları, ürünlerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Kategorimizde yer alan ürünleri inceleyerek kendinize uygun olanı kolayca seçebilirsiniz. Hamile atletleri çeşitlerinin arasında, kalın askılı olanları ve ince askılı olanları bulunmaktadır.

Atlet & Body

için 876 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Beden

(147)
(139)
(129)
(100)
(43)
(42)
(32)
(26)
(25)
(24)
(23)
(17)
(13)
(5)
(5)
(5)
(5)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

(1)
(3)
Baby Jem (12)
Bebefox (7)
Charismom (10)
Chezmam (23)
(1)
(2)
(1)
Elija (33)
(1)
(1)
(3)
Hilarity (7)
(1)
(2)
(1)
(1)
Moje (7)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(44)
ve üzeri (69)
ve üzeri (72)
ve üzeri (76)
ve üzeri (78)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL