TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Atlet & Body

için 668 sonuç bulundu.

Atlet & Body

Hamile giyim ürünleri üstünde durulması gereken bir konu. Neyi nasıl ve ne zaman alacağınıza veya gerekli olup olmadığına karar vermek zor. Ama hamile atlet ve hamile body gerekliliği konusunda neredeyse fikir birliği mevcut. Zira, bedeninize uygun bir atlet veya body rahatlığınıza ve dış giyiminin görünüşüne direkt etki edebilir.

Hamile Atlet ve Body Çeşitleri

Hamile Atlet ve Body Çeşitleri

Atlet ve body arasındaki temel fark atletin alttan birleşmemesi, badinin ise klips veya çıtçıt ile birleşmesidir. Yani, hamile çıtçıtlı atlet aslında hamile badisi olarak da adlandırılabilir. Bunlar hamile emzirme atleti ile karıştırılmamalıdır. Bu atletlerin üst kısmında, emzirmeyi kolaylaştırmak için açılıp kapanabilir bir kısım olur. Hamile atlet modelleri ve hamile body modelleri karın bölgesinde daha geniştir, hamile atletleri alt giyime sıkıştırılabilmesi için biraz uzundur. Onun dışında normal body ve atletlerden pek farkları yok. Bunlar genelde beyaz, krem veya siyah renkli olur. İç giyim ürünü oldukları için ipli ve kolsuz modeller yaygındır. Hamile uzun kollu body veya kısa kollu body gibi çeşitleri ayrı olarak dış giyimde bulmak mümkün. Hamileliğinize daha fazla keyif katmak isterseniz baskılı hamile body veya esprili hamile body modellerini tercih edebilirsiniz.

Hamile Atlet ve Body Almadan Önce

Hamile Atlet ve Body Almadan Önce

Hamilelik size yeni beden ve ölçüler verir ve buna alışmanız zaman alabilir. Body ve atletlerde de birtakım bedenler olsa da bunlardan hangilerinin size uyacağını deneyerek öğrenmeniz gerekecek. Hamilelikte dört vücut tipi görülür; vücut genelinde kilo alanlar, az kilo alanlar, karnı aşağıda olanlar ve karnı yukarıda olanlar. Kendi vücut tipinize göre bedeninizi ve karnınızın duruşuna göre modeli belirledikten sonra sıra geldi kumaşı incelemeye. Body ve atletin vücudunuza oturması için içerisinde elastan madde bulunması beklenebilir ama pamuklu kumaş oranının her zaman daha yüksek olmasına dikkat edin. Soğuk havalarda kalın ama kaşındırmayan kumaşları tercih edebilirsiniz. Elbette atlet ve body giysilerinizin altından kaymayacak kadar sıkı olmalı ama hareketlerinizi kısıtlayacak kadar gergin olmamalıdır. Ürünlerde doğal boyalar ve baskı malzemeleri kullanılması da gereksiz kimyasal maddelere maruz kalmanızı önleyecektir.

Hamile Atlet ve Body Fiyatları

Hamile Atlet ve Body Fiyatları

Hamile atlet fiyatları ve hamile body fiyatları bütçenizi yormayacak seviyelerdedir. Üşütmemeniz için size destek olacaklarını da düşünürseniz onlardan bol bol almamanız için hiçbir sebep yok. Birçoğunda bulunan ayarlanabilir askılar sayesinde body ve atletleri hamileliğiniz boyunca giymenizin önünde engel kalmıyor. Telefon ve bilgisayar gibi elektronik ürünleri sık kullanıyorsanız radyasyon önleyici hamile atleti ile biraz koruma sağlamanız mümkün. Dagi, Ten, Bebefox, Chezmam, Charismon ve daha birçok markanın hamile çıtçıtlı body ve atlet modellerini burada bulabilirsiniz. Gecelik, pijama, emzirme sutyeni, külot, korse ve hamile çorabı gibi hamile giysilerini İç Giyim kategorimizde bulabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Beden

(284)
(257)
(235)
(221)
(25)
(23)
(22)
(21)
(12)
(12)
(10)
(8)
(8)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Akala (1)
Anıl (11)
Baby Jem (5)
Bebefox (4)
Belinay (1)
Busa (2)
Chezmam (3)
DeFacto (1)
(2)
Dorya (2)
Elija (20)
Emay (4)
GeBe (2)
Hilarity (4)
İmer (29)
Liza (8)
LuvmaBelly (86)
Malabadi (1)
Miss Fit (2)
Moje (4)
Nbb (24)
Nuse (2)
Orkide (7)
Sevi Bebe (4)
Sistina (2)
Tampap (2)
Şahinler (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(48)
ve üzeri (72)
ve üzeri (78)
ve üzeri (80)
ve üzeri (83)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL