KADIN GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Bvlgari Kadın Güneş Gözlüğü

Kadınların en sevdikleri aksesuarlar arasında bulunan güneş gözlükleri, kombinleri tamamlayan nadide parçalar olmalarının yanı sıra göz sağlığı için büyük önem taşır. Güneş gözlükleri gün içerisinde güneş ışınlarının yeryüzüne yoğun şekilde geldiği saatlerde yansıma ve aşırı parlamaları azaltarak görüş rahatlığını ve kalitesini artırır. Özellikle ultraviyole ışınları insan sağlığına ciddi anlamda zarar verir. Ultraviyole ışınlarına gün içerisinde fazla maruz kalmak korneanın kurumasına yol açar. Gözlerin zararlı ışınlara maruz kalması gözlerde kızarıklık, kaşıntı, yanma, kanlanma ve enfeksiyon oluşumuna sebep olur. Sahte ve kalitesiz güneş gözlüğü kullanımı da bu etkileri hızlandırır ve yanlış kullanım sonucunda meydana gelen sorunlar ancak ilaç tedavisi ile iyileştirilebilir. Kaliteli bir güneş gözlüğü seçimi böyle rahatsızlıklara yol açmaz ve bu tür zararlardan ve toz, kir gibi dış etkenlerden gözü korumaya yardımcı olur. Bvlgari güneş gözlükleri, güneşin zararlı ışınlarını kaliteli camları ve özel tasarımları sayesinde engeller. Bvlgari göz sağlığınız için en iyi kalitede ürünler sunan dünyaca ünlü markalardan biridir. Markanın gözlüklerinde Antik Roma kültürünün sembolleşmiş figürlerinin etkisi oldukça fazladır. Bu kültürden ilham alarak koleksiyonlarını tamamlayan marka, her modelinde sıra dışı işçiliği ve ihtişamlı tasarımlarıyla kadınların vazgeçilmez tercihi haline gelmiştir. Emsalsiz tasarımlarıyla karşınıza çıkan Bvlgari kadın güneş gözlüğü göz sağlığınıza iyi gelirken sizlere lüks ve şık bir görünüm kazandırır. Bvlgari’nin modaya yön veren kadın güneş gözlükleri ile siz de en son trendleri yakalayabilirsiniz.

Bvlgari Kadın Güneş Gözlüğü Modelleri

Bvlgari Kadın Güneş Gözlüğü Modelleri

Modellerine Antik Roma’nın benzersiz sanat anlayışını yansıtan Bvlgari, modaya uygun konseptler tasarlayarak kullanıcıların beğenisine sunduğu güneş gözlüklerine unutulmaz bir tarz katmıştır. Her yüz tipine özel güneş gözlükleri tasarlayan marka, şıklığı ve rahatlığı ön planda tutar. Bvlgari güneş gözlükleri her yaşa ve yüz şekline uygun farklı tasarımlarıyla çok geniş bir kitleye hitap eder. Bvlgari kadın güneş gözlükleri çerçeveli, çerçevesiz, çekik, yuvarlak, kare, altıgen, dikdörtgen ve köprülü modellerinde zarafeti, dayanıklılığı ve kaliteyi bir araya getirerek zevkli tasarımlar ortaya çıkarır. Farklı yüz hatları için ayrı ayrı tasarlanan Bvlgari kadın güneş gözlüğü modelleri elegan, spor ve maskülen tarzlardaki zengin tasarımlarıyla modaseverlere muhteşem bir görünüm vadeder. Gösterişli ve ilgi çekici güneş gözlükleri tasarlayan marka, modelleri arasında sadeliği ve şıklığı da ön plana çıkarır. Güneşli günlerde araba kullanırken, yürürken Bvlgari güneş gözlükleri ile daha iyi bir görüş rahatlığı elde edersiniz. Markanın kadın güneş gözlükleri hafifletilmiş malzemeleriyle yüzünüzde ağırlık yapmaz ve yüz hatlarınıza güzel bir uyum sağlar. Stilinizi ön plana çıkaracak ve kombinlerinize kusursuz uyum sağlayacak eşsiz tasarımlar üreten Bvlgari, kadın güneş gözlükleri camlarındaki ultraviyole ışınlarına karşı geliştirilen filtreler sayesinde göz sağlığınızı %100’e kadar korur. Bvlgari kadın güneş gözlüklerinin camları en kaliteli malzemeler kullanılarak çeşitli cam tiplerinden yapılmıştır. Marka güneş gözlüklerinde organik, degrade, polikarbon, polarize, aynalı, aynalı-organik cam seçenekleri kullanır. Bvlgari’nin güneş gözlüklerinde kullandığı çerçeve tipleri kemik, metal ve kemik metal karışımı maddelerdir. Marka çerçevelerinde iddialı tasarımlarıyla karşınıza çıkarken cam renkleri de oldukça zengin bir skalaya sahiptir. Bvlgari kadın güneş gözlükleri aynalı camlarında pembe ve sarı tonlara, diğer cam tiplerinde füme, siyah, kahverengi, gri, mor, pembe renk kategorisine sahiptir.

Bvlgari Kadın Güneş Gözlüğü Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bvlgari Kadın Güneş Gözlüğü Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bvlgari yıllardır tasarladığı kadın güneş gözlüklerinde kendine özgü tarzıyla tanınır ve bu alanda dünyanın en prestijli markaları arasında yer alır. Bvlgari bünyesinde barındırdığı ürünlerinden en çok kadın güneş gözlüklerinde adından sıkça söz ettirir. Çeşit çeşit, her birinde ayrı estetik ve incelik bulunan çerçeveleri, çerçeveleriyle bütünleşen cam renkleri günlük tarzınızla da güzel bir uyum sağlar. Bvlgari güneş gözlüğünü uzun saatler kullansanız da burun ve kulak köşelerinizde herhangi bir ize rastlamazsınız, çünkü bu gözlükler oldukça hafif yapılıdır. Bvlgari kadın güneş gözlüğü modeli seçerken dikkat edilmesi gereken en temel unsur, gözlüğün yüz hatlarınıza uygunluğudur. Gözlük kullanımından yanaklar, burun ve göz çukurları etkilenir. Eğer yuvarlak bir yüze sahipseniz; yanaklarınızın dolgunluğuna göre köşeli ve geometrik Bvlgari kadın güneş gözlüğü modelleri sizin için daha uygun olacaktır. Orantılı yüz hatları olan kişilere hemen hemen tüm çerçeveler çok yakışır. Fakat çok geniş ve büyük çerçeveli güneş gözlüğü modelleri yüz hatları genel olarak birbirine orantılı kişilere pek tavsiye edilmez. Geniş bir alın ve geniş bir çeneye sahip olan kişilere oval ve yuvarlak güneş gözlükleri çok yakışır. Çıkık alınlı, uzun kemikli ve sivri çeneli yüz hatlarına sahip bireyler, kenarları köşeli güneş gözlüğü modellerini tercih etmelidir. Belirgin elmacık kemikli, dar alınlı ve ince çeneli yüz hatlarına sahip kullanıcılar oval, yuvarlak, köşeli ve şeffaf çerçeveli Bvlgari kadın güneş gözlüğü modellerini seçebilir. Yüksek elmacık kemikli, uzun ve ince çeneli, geniş alınlı, kalbe benzeyen yüz hatlarına sahip kişilerin küçük ve yuvarlak çerçeveli gözlük modellerini tercih etmeleri daha doğrudur. Kalın çerçeveli gözlük modelleri ise dar çeneli ve geniş alınlı kişiler için ideal bir seçimdir. Bvlgari kadın güneş gözlüğü kullananlar tarafından yazılan yorumlar da gözlük modeli seçiminde sizin için iyi bir rehber olabilir.

Bvlgari Kadın Güneş Gözlüğü Fiyatları

Bvlgari Kadın Güneş Gözlüğü Fiyatları

Bvlgari kadın güneş gözlükleri her stile uygun şık bir duruş kazandırırken diğer yandan göz sağlığınızı maksimum seviyede korumayı amaçlar. Marka, kadın güneş gözlüklerinin camları henüz hamur haldeyken içerisine göz sağlığını korumak ve zarif bir görünüm elde etmek için eklenen farklı farklı filtreler sayesinde gözlerinizi katarakt ve kornea hastalıklarından korumayı hedefler. Sahte güneş gözlükleri üretilirken filtre yerine boyalardan yardım alınır. Boyalı camların arkasından görmeye çalışmak gözler için değişik komplikasyonlara neden olur. Ultraviyole, diğer adıyla mor ötesi ışınlar gözle fark edilebilir olmamasına rağmen göze en çok zarar veren güneş ışınlarıdır. Kalitesiz ve sahte güneş gözlükleri, gözleri ultraviyole ve başka zararlı ışınlardan korumadığı gibi ultraviyole ışınlarını normalden çok çekerek göz sağlığına ciddi anlamda zarar verir. Sahte güneş gözlükleri camlarının UV filtresi içermemesi ve cam yapılarının görme duyusuna yeterince hizmet etmemesi ileride körlüğe bile neden olabilir. Bvlgari, UV ışınlarını en iyi şekilde süzecek kaliteli güneş gözlüğü modelleri üreten bir markadır. Bvlgari kadın güneş gözlüğü modellerinin hepsinde CE sertifikası vardır. CE sertifikası, bir ürünün amacına uygun şekilde üretildiğini ve insan, hayvan ve çevre sağlığı için güvenilir olduğunu kanıtlayan bir belgedir. Avrupa Birliği standartlarının verdiği bir işarettir. CE sertifikalı Bvlgari güneş gözlükleri dünyanın farklı ülkelerindeki kullanıcılara sunulmadan önce gerekli tüm mercilerin onayından geçer. Bvlgari güneş gözlüğü fiyatları ürünlerde kullanılan malzemelere, tasarımlara ve işçiliklere göre değişkenlik gösterir. Göz sağlığınızı riske atmamak için orijinal ve güvenilir olan, bütçenize uygun Bvlgari güneş gözlüğü modellerini sayfamızdan inceleyebilir ve Bvlgari kadın güneş gözlüğü yorum alanlarından modeller hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.