Masaj Ürünleri

Stres ve gerginlikten uzaklaşarak, hem fiziksel hem de psikolojik olarak rahatlayabilmek için en etkili yolların başında masaj yaptırmak gelmektedir. Masaj, sinir ve kas sistemlerindeki kan dolaşımının düzenlenmesi için uygulanan sistematik ve bilimsel işlemdir. El, ayak, sırt ve bacak bölgesi gibi birçok noktaya uygulanabilen, vücudu ve zihni rahatlatabilen fiziksel bir uygulamadır. Masaj teknikleri ve masaj çeşitleri, uzman masörler tarafından uygulanan ve bilgi birikimi gerektiren uygulamalardır. Gelişen teknoloji sayesinde sayıları artan masaj ürünleri ile bireysel olarak da masaj konusunda ustalaşabilirsiniz. Masaj ürünleri ile SPA merkezlerine gitmeye gerek duymadan evde rahatlama molası verebilirsiniz.

Masaj ürünlerinin özellikleri arasında yer alan çok sayıda ek fonksiyon ile vücudunuzun birçok bölgesine kimseden yardım almadan masaj yapabilirsiniz. Masaj aletlerinin fiyatları, ürünlerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Masaj uygulamaları; vücudun belirli bir bölgesindeki şişliği azaltmak, ağrı ve sancıyı dindirmek, burkulma ve incinme durumlarında kaslar arasındaki kan akışını dengelemek için yapılabilmektedir. Fizyolojik ilkelere dayanan masaj uygulaması, kan damarlarındaki kanın akışını değiştirdiği için iç organlara kadar etki edebilmektedir. Masaj ürünleri ya da masaj aletleri günümüzde zayıflamak için de kullanılmaktadırlar. Medikal masaj ürünleri hastanelerde kullanılırken, son kullanıcı için üretilen masaj ürünleri çoğunlukla bireysel kullanıma uygun olan modellerdir.

Acura marka masaj ve zayıflama kemeri sayesinde vücudunuzun sarkan bölgelerine masaj yapabilir ve bu bölgelerdeki yağ tabakalarının yakılmasını sağlayabilirsiniz. Yaydığı titreşimlerle karın bölgenizdeki kaslara masaj yaparak onların şekillenmesini sağlayan Butterfly ABS masaj aleti en çok tercih edilen masaj ürünleri arasında yer almaktadır. Vücudunuzun birçok bölgesine masaj yapabileceğiniz bir cihaz olan Voit Tone masaj aleti ile evinizde günün bütün stresinden kurtulabilirsiniz. Relax Tone zayıflama ve masaj aleti sayesinde vücudunuzda oluşan selülit ve benzeri şekil bozukluklarına çözüm bulabilirsiniz. Kafa masaj aleti ile baş bölgenizde biriken negatif elektriği nötralize edebilir ve manyetik dik duruş kemeri ile bel bölgenizde deformeleri iyileştirebilirsiniz. Ayaklarınız ve ayak tabanlarınız için masaj yapabilen bir cihaz olan Sinbo ayak masaj aleti ile ayaklarınızdan günün yorgunluğunu alabilirsiniz.

Masaj Ürünleri

için 1,511 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(5)
(5)
Acura (62)
Adler (12)
(3)
(1)
(1)
(1)
(2)
(2)
(2)
(4)
(1)
CELLİNİ (19)
(4)
(1)
(884)
(2)
(1)
EFX (8)
(3)
(1)
(1)
(1)
(5)
(2)
(1)
(2)
(5)
Medisana (32)
(1)
(2)
NSD (6)
Relax (64)
(2)
(1)
(1)
(2)
(1)
Voit (26)
Wollex (6)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(80)
ve üzeri (151)
ve üzeri (175)
ve üzeri (188)
ve üzeri (198)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL