Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Masaj Ürünleri

için 2,134 sonuç bulundu.

Masaj Ürünleri

Hem fiziksel hem de ruhsal olarak rahatlamanızı sağlayan masaj geçmişten günümüze uygulanan bir yöntemdir. Teknolojinin gelişmesiyle masaj yapma ürünleri de değişmiş ve şekillenmiştir. Evde herhangi birine ihtiyaç duymadan ve yorulmadan kolayca masaj yapabilmenize olanak sağlayan masaj ürünlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Masaj Cihazları

Masaj Cihazları

Masaj cihazları; vücudunuzda oluşan kas ağrılarından kurtulmanın en etkili yöntemlerinden biridir. Ayrıca rahatlamanızı ve dinlenmenizi sağlayacak olan masaj cihazları; bedensel yorgunluğunuzu atmanızda oldukça etkilidir. Masaj cihazlarının farklı kullanım prensiplerine sahip farklı modelleri bulunmaktadır. Örneğin; Butterfly Abs karın geliştirme aleti, masaj yapmanın yanı sıra karın kaslarınızı geliştirmeye de yardımcı olur. Bir başka masaj aleti olan ısıtmalı boyun masaj cihazı ise boyun ağrılarını gidermede oldukça faydalıdır. Bunun yanı sıra; her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz mini masaj aletlerini seyahatlerinizde yanınızda götürebilir ve rahatlamanın keyfini her an her yerde sürebilirsiniz. Masaj cihazı seçiminde bulunurken ağrılarınıza hitap eden cihazlar tercih edebilirsiniz. Örneğin; eğer sık sık baş ağrınız varsa kafa masaj aletini, sırt ağrıları yaşıyorsanız ise kupa çekme setini satın alabilirsiniz.

Masaj Kemeri

Masaj Kemeri

Masaj kemerleri genellikle zayıflama kemeri olarak da bilinir. Karın, bel, bacak, basen, göğüs, sırt gibi bölgelerinizde kullanabileceğiniz masaj kemerleri bu bölgelerde rahatlama ve masaj etkisi yaratmanın yanı sıra bu bölgelerinizde gözle görülür zayıflama ve incelme de sağlar. Ayrıca özellikle bel bölgesinde ağrı ve yağlanma hissedenler için masaj kemerleri sıkça tavsiye edilmektedir. Genel olarak iki ayrı modeli bulunan masaj kemerlerinin titreşim yöntemiyle vücuda hareket kazandıranı ve vücudu terletmeye yarayan sauna kemerleridir. Zayıflama amacıyla daha çok sauna kemerleri kullanılmaktadır. Titreşim prensibiyle çalışan masaj kemerleri ise yarattığı titreşimini uygulandığı bölgeye yayar ve buradaki kasları çalıştırarak dolaşımı hızlandırır. Bu da ilgili bölgede hem masaj etkisi uyandırır hem de bölgede gözle görülür bir incelmeye yardımcı olur.

Masaj Koltuğu

Masaj Koltuğu

Masaj ürünleri arasında yer alan bir başka alet de masaj koltuğudur. Masaj koltukları genellikle alışveriş merkezlerinde görmeye alışkın olduğumuz ürünlerdir. Eğer siz de her alışveriş merkezine gittiğinizde kendinizi masaj koltuğuna oturmaktan alıkoyamıyorsanız evinize bu keyfi taşıyabilirsiniz. Masaj koltuğu; ayak bileklerinden başlayarak boyun bölgesine kadar daierel titreşim hareketleriyle etkili bir masaj sunmaktadır. Üstelik masaj koltuğunda masaj yaptırmak için yapmanız gereken tek şey koltuğa oturmak ve arkanıza yaslanmak. Yorulmadan zahmetsizce dinlenme ve masaj keyfini sizlerle buluşturan masaj koltukları geniş fiyat seçenekleriyle kategorimizde sizlere sunulmaktadır. Masaj koltuklarının geniş model seçeneği bulunduğundan seçiminizi yaparken ürünün özelliklerini dikkatlice incelemenizi ve kendi ihtiyacınıza uygun bir ürünü sipariş etmenizi öneririz. Tüm masaj koltuğu modellerini incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Actifoam (5)
Acura (30)
Aden Spor (1)
Alex (1)
All Stars (1)
Altis (6)
Amix (1)
And1 (2)
Avessa (1)
Bellis (1)
Beurer (32)
Bobble (1)
Busso (1)
Cefar (2)
Cellini (8)
CELLİNİ (4)
Comfort (3)
Cosfer (6)
Dalps (1)
Diadora (1)
(1519)
Domyos (1)
Dynamic (9)
Hattrick (1)
Havana (8)
Herbalife (1)
Hyperice (14)
Iron Gym (1)
Livepro (8)
Liveup (1)
Longaflex (1)
LP (1)
MAD WAVE (3)
Marpo (1)
Max Life (2)
Max Tech (1)
Medisana (19)
Merrell (1)
Metx (3)
Natrol (1)
Naturade (1)
Ncs (1)
Nike (2)
Nordmende (57)
NSD (1)
Ocean (9)
Omron (2)
Orthocare (1)
Panatta (1)
Princeton (1)
Proforce (3)
Promio (1)
Protech (1)
Pure (11)
Relax (18)
Ritim (3)
Rovera (1)
Rox (2)
Skechers (1)
Sklz (12)
Smart (1)
Specco (3)
Sportica (1)
Styletics (4)
T-Mac (1)
Tabia (11)
TheraBand (10)
Tryon (1)
Usr (2)
Vinex (1)
Wollex (4)
Xiaomi (3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Mod Sayısı

(5)
(3)
(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(168)
ve üzeri (255)
ve üzeri (282)
ve üzeri (289)
ve üzeri (304)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL