Pilates Seti

Vücuttaki kas ve kemik sistemini daha işlevsel ve verimli bir hale getiren pilates egzersizleri, ev kadınlarından sporculara, iş insanlarından öğrencilere kadar birçok kişi tarafından uygulanmaktadır. Pilates, pilates egzersiz aletleri ile yapılmaktadır. Pilates egzersiz aletleri arasında; pilates topu, pilates minderi, pilates lastiği, pilates egzersiz çemberi gibi ürün çeşitleri bulunmaktadır. Düzenli bir pilates çalışma programı oluşturmaya karar verdiyseniz, pilates ürün çeşitlerini tek tek almak yerine pilates seti olarak alabilirsiniz. Birçok marka tarafından üretilen pilates setleri ile sporseverler ihtiyaçları olan ürünleri tek seferde temin edebilmektedirler.

Pilates seti aldıktan sonra internetteki pilates videolarını inceleyerek ve araştırma yaparak bu ürünleri daha etkili kullanmanın yollarını öğrenebilirsiniz. Pilates topu ile bel ve sırt bölgenizi, ihtiyacı olan esnekliğe ve dik duruşa kavuşturabilirsiniz. Pilates topu ile karın ve göğüs bölgesindeki kaslarınızı yorulmadan kolaylıkla çalıştırırken, pilates egzersiz çemberi ile kol ve bacak kaslarınızı şekillendirebilirsiniz. Pilates seti içinde bulunan pilates matı sayesinde bel ve omuz bölgenizi koruyarak istediğiniz pilates egzersizini yumuşak bir yüzeyde yapabilirsiniz. Pilates egzersizlerini tercih eden kullanıcıların en sevdiği ürünlerinden biri olan pilates lastiği ile kaslarınıza direnç kazandırarak onları kısa bir süre içinde kuvvetlendirebilirsiniz.

Pilates setlerinin fiyatları, setin içindeki ürünlere göre değişiklik göstermektedir. Pilates hareketlerinin tümünü yapmanız için gerekli olan tüm pilates ürünlerini pilates setinin içinde bulabilirsiniz. Delta pilates setinin içinden çıkan 7 ayrı ürün ile vücudunuzun ihtiyacı olan tüm pilates egzersizlerini gerçekleştirebilirsiniz. En ucuz pilates setlerinden olan Dynamic pilates seti ile evinizde uygun maliyetlerle kendi spor alanınızı kurabilirsiniz. 10’lu pilates setleri, 12’li pilates setleri ve 13’lü pilates setlerinden birini seçerek tasarruf edebilirsiniz. Pilates setine sahip olmanın bir diğer yolu da, sevdiğiniz markaların ürünleri ile kendi pilates setinizi oluşturmaktır. Birçok kullanıcının tercih ettiği Reebok pilates matı, Adidas pilates topu, Sportive pilates bandı ile kendi pilates setinizi oluşturabilir ve bu sette istediğiniz markaların ürünlerine yer verebilirsiniz.

Öne Çıkanlar

Pilates Seti

için 1,404 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(2)
(1)
(1)
Adidas (17)
Altis (8)
Avessa (18)
Busso (24)
Cosfer (261)
Delta (498)
(288)
(1)
Dynamic (25)
(1)
Ebruli (20)
Gymstick (8)
(1)
(1)
(1)
(2)
(2)
Pasifik (6)
povit (6)
(1)
Ravel (8)
Reebok (25)
(3)
Selex (6)
(3)
(4)
Valeo (18)
(5)
Voit (74)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(112)
ve üzeri (238)
ve üzeri (283)
ve üzeri (294)
ve üzeri (305)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL