TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Pilates Seti

için 1.135 sonuç bulundu.

Pilates Seti

Uzun zamandır sırt ve bel ağrıları çekiyor, kambur duruşunuzdan şikayet ediyor ve daha fit, daha sıkı ve daha diri bir vücudun hayalini kuruyorsunuz. Tüm bu sorunların tek bir çözümü varsa o da tabii ki mucizevi spor pilates! Her ne kadar aletsiz pilates en az aletli pilates kadar etkili olsa da, pilates topu, dambıl, pilates bandı ve strong>pilates çemberi gibi ek aletlerle çalışmanın zevki de bambaşka. Karşınızda pilates yaparken ihtiyacınız olabilecek her bir aleti barındıran pilates seti çeşitleri!

Pilates Seti İçerisinde Neler Var?

Pilates Seti İçerisinde Neler Var?

En standart pilates setinin içerisinde çoğunlukla pilates topu, pilates matı ve direnç bandı bulunur. Bununla birlikte pilates setlerine daha fazla ürün ekleyerek onları çeşitlendirmek ve genişletmek mümkün. Bir pilates setinin içerisine dahil edilebilecek pilates aletleri arasında dambıl, atlama ipi, mini denge topları, pilates topu pompası ve bel inceltme diski gibi farklı ürünler de mevcut. Revoflex pilates seti ise pilatesin alt dallarından birine yoğunlaşan bir yapıya sahip olup içerisinde sadece Revoflex egzersizlerine yönelik, özel üretim ürünler bulunur. Özellikle üst, orta ve alt karın kaslarını çalıştırmaya yönelik Revoflex anlayışı, şınav ve mekik çekmeyi çok daha etkili ve eğlenceli hale getirebiliyor. Bununla birlikte bu setin içerisinde yer alan pilates bantları ve toplar da yine bu anlayışa göre dizayn edilmiş aletler olarak karşımıza çıkıyor. Kategorimizde pek çok farklı pilates tercihine göre karışık setler bulmanız ve güvenle kullanmanız mümkün.

Pilates Seti Nasıl Kullanılır?

Pilates Seti Nasıl Kullanılır?

Pilates seti satın aldıktan sonra elinizdeki bir hayli bol miktarda malzeme ile ilk etapta tam olarak ne yapmanız gerektiğini şaşırabilirsiniz; bu çok doğal. Eğer bir pilates hocası ya da eğitmeni eşliğinde spor yapmayı planlıyorsanız, kendisi hangi aleti ne zaman ve nasıl kullanmanız gerektiğini zaten hali hazırda gösterecektir. Bunun yanı sıra bir pilates seti alarak kendi çabalarınızla, evinizde de en az eğitmenle olduğu kadar verimli bir çalışma seansı gerçekleştirmeniz mümkün. Çoğu pilates seti, içerisinde hali hazırda bir egzersiz CD'si barındırmakta. Bu CD eşliğinde hangi aleti hangi egzersizler için kullanabileceğinizi, aletleri kullanırken hangi püf noktalara dikkat etmenizi ve hangi ürünü ne sıklıkla kullanmanız gerektiğini öğrenebilir, kendi kendinize bir pilates seansı düzenleyerek eğitmen olmadan da forma girebilirsiniz. Üniversal pilates seti satın aldığınız takdirde internette ücretsiz olarak bulabileceğiniz pilates eğitim seanslarından da kolaylıkla yararlanabilir, aletler konusunda hiçbir yabancılık çekmeden programları takip edebilirsiniz.

Pilates Seti Fiyatları Ne Civarda?

Pilates Seti Fiyatları Ne Civarda?

Kategorimizde pek çok farklı markaya ait çeşitli pilates seti çeşitleri ile karşılaşmanız mümkün. Pilates ürünleri konusunda ün yapmış Cosfer, Delta, Avessa, Busso, Voit ve Reebok gibi markaların pilates setleri birbirinden uygun fiyat seçenekleri ile burada beğeninize sunuluyor. Hazır konu fiyattan açılmışken; pilates seti fiyatları arasında inceleme yaptığınız zaman aslında her bir aleti ayrı ayrı satın almaktansa tek bir seferde set halinde satın almanın çok daha bütçe dostu bir yaklaşım olacağını fark edersiniz. Tüm fiyat ve modeller arasında inceleme yapmak, ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize en uygun pilates setini satın almak ve n11.com güvencesi ile pilates yaparak forma girmek için doğru yerde olduğunuz kesin. Daha fazla fitness ürünü için ise tek yapmanız gereken Fitness & Kardiyo kategorimizi ziyaret etmek.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Actifoam (2)
Activa (3)
Adidas (1)
Adler (1)
Altis (5)
Avessa (30)
Bactolac (1)
Busso (11)
Cosfer (13)
Dalps (1)
Delta (528)
(364)
Do-Smai (1)
Dynamic (14)
Ebruli (3)
Hattrick (2)
Lenwave (1)
Leyaton (16)
Liveup (3)
Pasifik (5)
povit (32)
Pure (3)
Ravel (3)
Reebok (2)
Remax (1)
Sportive (1)
Sportiz (2)
Toesox (1)
Tryon (7)
USR (2)
Valeo (7)
Vertex (7)
Voit (7)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(109)
ve üzeri (167)
ve üzeri (195)
ve üzeri (196)
ve üzeri (203)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL