Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Sağlık Destek Ürünleri

için 33,453 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Sağlık Destek Ürünleri

Sağlık hayatta en önem verilen konudur. Sağlığı korumak ve sağlık açısından olabildiğince iyi bir durumda olmak neredeyse her insanın önem verdiği ve bu konuda çaba gösterdiği bir konudur. Rahat, mümkün olduğu kadar en az sorunla yaşamak ve yaşam süresini de elden geldiğinde uzatmak amaçlarını gerçekleştirmek için sağlığı korumak gerekir. Sağlığı korumak için aktif olmak, düzenli ve dengeli beslenmenin, zararlı, kötü alışkanlıklardan uzak durmanın önemi vardır. Bunlar günlük alışkanlıklar haline getirilmelidir. Bunların dışında da sağlığın korunması için destek alınabilir. Sağlık destek ürünleri ve takviyeler tam da bu sebeple kullanılır. Doktor kontrolünde kullanılan bu araçlar; farklı özelliklere, içeriklere ve kullanım amaçlarına sahip olan gıda takviye ilaçları bulunur. Bu besin takviyeleri ilaçların içinde birçok çeşit bulunmaktadır. İçerik olarak çeşitlilik olduğu gibi şekil ve kullanım açısından da çeşitli ürünler bulunur. Her ürün kullanılmadan önce mutlaka alanında uzman bir doktora danışılmalı, doktor kontrolünde ürün kullanımı sağlanmalıdır. Gıda takviyeleri genellikle kapsül ve hap şeklinde olduğu gibi şurup şeklinde de olabilir. Kullanacak kişiye doktor tarafından önerilirse bu takviyelerde uygulanabilir. Gıda takviye ilaçlarından alınmadan önce bu ilaçlar ve içerikleri hakkında bilgi edinilmelidir. Gıda takviyeleri; vücudunuzdaki eksik olan değerleri, vitamin ve minerallerin değerlerini gerekli seviyelere getirir ve böylece daha sağlıklı, daha dinç olmanıza yardımcı olur. İyi, kaliteli ve aktif bir hayat tarzı ile birleştirildiğinde bu takviyelerden hayat kalitesi anlamında daha çok etki alınabilir. Gıda takviyeleri düzenli ve doğru şekilde doktor tarafından belirlenen süre zarfı içerisinde kullanıldığında, vitamin ve mineral eksikliğinden dolayı oluşan yorgunluk, bitkinlik, uyku hali veya düşük bağışıklık gibi sorunların azalması ve hatta ortadan kalkmasına yardımcı olur. Bu şekilde kullanan kişinin enerjisini artırır, insanların daha dinç ve sağlıklı olmasına yardımcı olur. Gıda takviyelerinden alınmaya karar verildiğinde yine de bu takviyeler hakkında bir doktordan bilgi edinilmesi ve ihtiyaç olan takviyelerden doktor kontrolü altında alınması gerekmektedir. Bunun için gıda takviyesi yorum kısımları okunabilir. Bu kısımlarda, belirli gıda takviyelerini kullanan kullanıcıların yorumları ve takviyeler hakkında düşünceleri, gıda takviyesini önerip önermedikleri görülebilir. Böylece fikir sahibi olunabilir ve sonrasında alınacak gıda takviyesine daha doğru ve daha kolay bir şekilde karar verilebilir.

 Sağlığınızı Korumanıza Yardımcı Olan Sağlık Destek Ürünleri

Sağlığınızı Korumanıza Yardımcı Olan Sağlık Destek Ürünleri

Sağlığı korumak, özellikle yaş aldıkça insanların daha çok önem verdiği bir konudur. Sağlığı korumak için doğal yollar vardır. Bunlar aktif bir hayat yaşamak, hareketli olmak, düzenli ve dengeli beslenmek, stresten uzak durmak gibi yöntemlerdir. Bunlar sağlandığında bile bazen vücutta bazı eksiklikler bulunabilir. Bu eksiklikler dış etkenlerden dolayı olabileceği gibi genetik yatkınlık sebebi ile de görülebilir. Bu zamanlarda da gıda takviye ilaçları doktor gözetimi altında alınabilir. Gıda takviyeleri vücudunuzdaki eksik vitamin ve mineralleri gerekli seviyelere getirir ve bir nevi vücudunuzun gerekli dengesini sağlamasına yardımcı olur. böylece vücudunuzdaki ve kanınızdaki eksik değerlerden dolayı oluşan yorgunluk, halsizlik gibi sorunların ortadan kaldırılmasına yardımcı olur. Gıda takviyeleri düzenli şekilde ve doktorunuz tarafından önerilen sürede kullanıldığında vücutta gözle görülür değişimler oluşur. Bu değişimler kişiden kişiye değişebilmektedir. Aynı zamanda alınan takviyelerin içeriği de bu değişimleri belirlenmesini etkilemektedir. Gıda takviye ürünleri ve ilaçları kullanıldığında kan değerlerini gerekli değerlere getirebilir, vücutta eksik olan vitamin ve minerallerini tamamlayarak kemiklerin, kasların, dişlerin, tırnakların ve cildin daha iyi bir durumda olmasını, daha güzel ve canlı gözükmesini sağlamaya yarar. Gıda takviyesi vitaminler açısından olan eksikliklerin tamamlanması için oldukça sık tercih edilir ve bu amaçla doktor gözetimi altında kullanımı oldukça yaygındır. Vitamin takviyelerinde çok fazla çeşitte vitamin bulunabilir. Bu vitaminler; C vitamini, D vitamini, B12 vitamini gibi ayrı ayrı olabildiği gibi birkaç vitaminin bir arada bulunması şeklinde de haplarda olabilir. Doktorun önerisine ve kişinin bu takviyelerden alması ihtiyacına göre gıda takviyeleri arasından seçim yapılabilir. Gıda takviyesi kullananlar da kendi vücutları için gerekli olan özelliklere ve içeriğe sahip olan gıda takviyelerini doktor tarafından önerilen dozda ve düzenli şekilde kullandıklarında kendilerindeki farkı görürler. Bu farkların ve kullanıcıların belirli gıda takviyeleri hakkındaki görüş ve fikirleri bu ürünlerin yorumlarından öğrenilebilir. Gıda takviyelerinin bilgi kısımlarına da dikkat edilmeli ve bu kısım dikkatli şekilde okunarak takviyelerinin içeriği ve kullanım şekli hakkında bilgi edinilmelidir. İşin ucunda sağlık olduğundan bu konularda dikkatli olmak oldukça önemlidir. Diğer takviye gıdalar için Ocean vitamin ve mineraller ürün seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

 Sağlık Destek Ürünleri Çeşitleri ve Özellikleri

Sağlık Destek Ürünleri Çeşitleri ve Özellikleri

Sağlık destek ürünleri; vücudun eksik değerlerini tamamlamak, genel olarak sağlığı olabileceği en iyi seviyeye getirmek için kullanılan ve bu konuda doğru ve düzenli kullanıldıklarında oldukça büyük rol oynayabilen ürünlerdir. Bu ürünler çoğunlukla gıda takviyeleridir. Gıda takviyeleri vitamin ve mineraller içerir, içerdikleri bu vitamin ve mineraller ile vücuttaki eksik değerlerin olmaları gereken değere gelmelerine yardımcı olurlar. Gıda takviyesi ürünleri, içerik olarak oldukça çeşitli olabilecekleri gibi yapı olarak da tablet, hap, kapsül, şurup şekillerinde olabilirler. Hangi formunun kullanılması gerektiği yine doktor önerisiyle sağlanmaktadır. Gıda takviyesi hapları da gıda takviyesi kapsül ürünleri de oldukça sık kullanılan takviye ilaçlardandır. Bu ilaçların kullanımının ekstrem bir durum olmadığı sürece oldukça faydalı olduğu bilinmektedir. Vitamin ve mineral içeren ve vücudun dengesini sağlamaya yarayan bu takviyeler daha dinç, sağlıklı hissetmenize yardımcı olur. vitamin, mineral eksikliğinden doğan bazı sorunların azalması ve giderilmesinde de bu takviyelerin rolü büyüktür. Ürünler, içerdikleri vitamin ve mineraller ile; tırnakların, dişlerin, saçların, cildin, kemiklerin daha canlı, daha sağlıklı görünmesini sağlar. Genel olarak vücudun dengesini sağlayarak kemiklerin, kasların ve organların doğru şekilde işlemesine yardımcı olurlar. Üstelik tüm bunlar olurken sizin zamanınızdan gitmez. Her gün sadece birkaç saniyede aldığınız gıda takviyesi tablet veya tabletler düzenli kullanımda oldukça fazla fayda ve iyi yönde etki gösterirler. Bu etkiler bir süre sonra oldukça görülür hale gelir. Özellikle hissedilen enerji, dinçlik, sabahları daha rahat kalkabilme ve daha rahat uyuma gibi olumlu etkiler gıda takviyeleri kullananlar arasında sık görülen etkilerdir. Gıda takviyeleri alınırken içeriklerine dikkat edilmelidir. Mutlaka doktor kontrolü altında kullanılması gerekir. Vücudunuzda hangi vitamin veya mineraller eksikse bunları tamamlayıcı takviyelerin alınması önemlidir. Bunların dışında da genel olarak sadece günlük hayatınızın kalitesini artırma ve sağlığınızı koruma amaçlı gıda takviyeleri bulunmaktadır. Bu takviyeleri özel bir durumu olmayan herkes doktor kontrolünde kullanılabilir. Bu gıdalar da sağlığınızı destekler ve daha iyi, daha aktif rol aldığınız bir hayatınızın olmasında size yardımcı olur.

 Sağlık Destek Ürünleri ve Kullanım Şekilleri

Sağlık Destek Ürünleri ve Kullanım Şekilleri

Sağlık destek ürünleri, sağlığın korunması ve desteklenmesi açısından oldukça sık kullanılan ürünlerdir. Takviye edici gıda ve gıda takviye isimleri ile bilinen sağlık destek ürünlerinin amacı; vücudun eksiklerini tamamlamak, vücudu desteklemek ve bu sayede daha dinç, daha sağlıklı bir beden elde edilmesine yardımcı olmaktır. Takviye gıda nedir sorusunun yanıtı da aslında budur. Gıda takviyeleri genellikle kapsül ve hap şeklinde bulunurlar. Genellikle de günlük kullanıma sahip olan bu ilaçların etki etmesi için doktor önerisine göre kullanım gerekir. Bu ilaçların kullanım sıklığı gıda takviyesinin çeşidine ve kişiye göre değişebilir ve bu sebeple de alanında uzman bir doktor yönlendirmesiyle kullanılmalıdır. Alınan bu gıda takviyesi tablet veya haplarının her gün aynı zaman civarlarında alınması ve aksatılmadan kullanılması etki göstermesi açısından oldukça önemli olacaktır. Bu kapsüllerden kişiye uygun ve kişinin ihtiyacı olanlar alındığında vücuttaki eksikleri tamamlar. İçerdiği vitamin ve mineraller ile kas ve iskelet sisteminin güçlenmesine yardımcı olur. Bazı takviye ilaçlar kan değerlerinin gereken seviyeye gelmesine yardımcı olur ve bu sayede dolaylı olarak tüm vücudun işleyişini iyi yönde etkiler ve daha iyi şekilde çalışmalarını sağlar. Bunun dışında; cildin tırnakların, dişlerin, saçların daha canlı, daha parlak, sağlıklı gözükmelerini sağlayabilen gıda takviyeleri, bu şekilde bir süre içinde gözle görülür fark yaratabilirler. Daha sağlıklı olmak çok fazla insanın hedeflediği bir şeydir. Aktif ve hareketli olmak, düzenli ve dengeli beslenmenin yanında gıda takviyelerinin de kullanılması ile olabilecek en iyi beden sağlığı hedeflenebilir. Gıda takviyeleri ile birlikte sağlıklı yaşama alışkanlıklarının da edinilmesi bu takviyelerden alınabilecek olan verimin en yüksek derecede olmasına yardımcı olur. Gıda takviyelerinin yararları genel olarak bilinmektedir. Kullanıcılar tarafından gözle görülür etkiler gözlemlendiğinde çoğu insan doktor kontrolünde kullanmaya devam eder. Yararları bu kadar etkili ve gözle görülen gıda takviyelerinde bu etkileri almanın garantisi düzenli kullanım ve sağlığı destekleyecek bir yaşam biçimidir. Gıda takviyelerinden C vitamini, D vitamini, Omega 3, B12 gibi vitaminleri içerenler oldukça sık tercih edilen takviyelerdir. Gıda takviye ürünlerinden sadece bir çeşidi kullanılabileceği gibi aynı zamanda birkaç gıda takviyesi de kullanılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken bu kullanılan takviyelerin birbirlerini etkilemiyor olmasıdır. Birbirlerini etkileyecek olan gıda takviyeleri de gün içinde doktor önerisine bağlı olarak farklı saat aralıklarında alınarak kolayca kullanılabilir.

 Her Bütçeye Uygun Sağlık Destek Ürünleri

Her Bütçeye Uygun Sağlık Destek Ürünleri

Sağlık destek ürünleri yani gıda takviyeleri oldukça yaygın şekilde kullanılan ürünler ve hatta ilaçlardır. Bazen dengeli ve düzenli beslenmek ve yeteri kadar hareket etmek tam olarak sağlığın sağlanması ve korunmasında yeterli olmayabilir. Bunun sebebi bazı dış etkenler olabileceği gibi genetik sebeplerin de bu durumda etkisi olabilir. Bu durumlarda da gıda takviyeleri ile bedenin ihtiyaç duyduğu bazı maddeler karşılanabilir ve böylece sağlık açısından daha iyi bir duruma gelinebilir. Gıda takviyeleri alınırken mutlaka doktora danışılması gerektiği gibi, ürün içeriklerine de dikkat edilir. İçeriklerinden ve kalitelerinden sonra dikkat edilen ise bu takviyelerin fiyatlarıdır. Gıda takviyesi fiyatları; üretici markadan bir diğer üretici markaya, takviyenin çeşidine, içinde bulunan kapsül sayısına, üretim şekline, içeriğine ve daha ayrıntılı özelliklerine göre şekillenebilir. Bu şekilde bir takviye diğerinden farklı fiyatlarda olabilmektedir. Yine de, gıda takviyelerinde içerik açısından çeşitlilik olduğu gibi fiyat açısından da çeşitlilik mevcut bulunur. Bu sayede kişilerinin vücudunun ihtiyaç duyduğu bazı vitamin ve mineraller uygun fiyatlara karşılanabilir. Bu fiyat çeşitliliği sayesinde her bütçeye uygun olacak şekilde gıda takviyeleri rahatça bulunabilir. Gıda takviyeleri alınmadan önce doktor önerisi kesinlikle göz önünde bulundurulmalıdır. Bu takviyelerden ve çeşitlerinden kullanmış kişilerden takviye gıda önerileri alınabilir. Takviye edici gıda önerileri alındıktan sonra bu takviye edici gıdaların özellikleri, olumlu olumsuz yanları kullanıcı gözünden görülebilir ve böylece daha açık bir görüş sağlanabilir. Üstelik ürünlerin bilgileri okunup bilgi edindikten ve kullanıcı yorumlarından da fikir alındıktan sonra bu takviye gıdalar hakkında daha doğru ve açık şekilde bilgi sahibi olmanız muhtemeldir. Gıda takviyeleri bir çeşitten kullanılabileceği gibi birden fazla çeşitte gıda takviyesi de kullanılabilir. Bu hususta da doktor önerisine göre kullanım sağlanmaktadır. Bir kutu gıda takviyesinin içinde oldukça fazla kapsül bulunur ve bu takviyelerin kullanım süresi de kullanılan takviye dozajına göre değiştiği gibi hekim tarafından önerilen dozda ve sürede kullanılmalıdır.

 Sağlık Destek Ürünlerinin Yararları

Sağlık Destek Ürünlerinin Yararları

Gıda takviyesi yararları oldukça fazla ve etkilidir. Bu ürünler ile vücuttaki eksiklikler tamamlanır ve bunun sonucunda da; kemikler daha güçlü, kaslar daha sağlam, dişler, saçlar ve cilt daha sağlıklı, daha parlak olur. Aynı zamanda bazı sağlık destek ürünleri ve ilaçları kan seviyelerini düzenlemeye yardımcı olduğundan tüm vücudun işleyişini olumlu yönde etkilerler ve işleyişin düzenlenmesine yardımcı olurlar. Gıda takviyeleri etkileri sonucunda kullanan kişinin; yorgunluk, bitkinlik, uyku hali gibi durumlarının azalması ve hatta ortadan kaldırmasına yardımcı olur. Yorgunluk, bitkinlik gibi sağlık sorunları vücuttaki değerlerin eksikliklerinden kaynaklandığından bu eksiklikler gıda takviyeleri ile giderildiğinde bu sorunlar da seviyeli olarak ortadan kaldırılabilir. Böylece kişi daha rahat uyur, sabahları daha kolay uyanır, daha dinç ve enerjik hisseder. Takviye gıda kullanmanın böyle yararları olmaktadır. Bu yararların gözle görülür ve kullanan kişi tarafından hissedilir olması için gereken şeyler vardır. Bunlardan birisi doğru takviyeleri kullanmaktır. Sizin için en doğru ürünü doktorunuz belirleyecektir. Mutlaka doktor kontrolünde ürün tercihi yapmalısınız. Vücuttaki eksikliklere göre ve vücudun ihtiyaç duyduklarına göre takviye kullanmak etki görmek açısından önemli olacaktır. Bu yüzden vücudun eksiklerine göre tek bir gıda takviyesi kullanılabileceği gibi birden fazla gıda takviyesi de kullanılabilir. Bu noktada da hekim gözetimi altında ve önerilen miktarda tüketim sağlanmalıdır. Gereken bir diğer şeyi ise düzenli kullanımdır. Bu hapların ve tabletlerin günlük olarak düzenli şekilde alınması ve mümkünse aynı saat civarında alınması vücudun dengesinin sağlanması açısından önemli olacak ve etkilerin daha açık şekilde görülmesine yardımcı olacaktır. gıda takviyesi c vitamini ve omega 3 takviye edici gıda gibi ürünler oldukça fazla tercih edilen gıda takviyeleridir. C vitamini ve omega 3 eksikliği oldukça sık ve yaygın görülen sorunlar olduğundan bu takviyelerin de kullanımı yaygın hale gelmiştir. Siz de doktorunuza danışarak uygun gıda takviyeleri ve sağlık destek ürünleri ile sağlığınızı destekleyebilir, sağlıklı ve dinç olabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Activa (7)
Acura (5)
Adidas (1)
Adler (6)
AFT (18)
Afye (9)
Agroma (10)
Aktar (47)
Algamax (4)
All Stars (1)
Allergo (13)
Altis (1)
Amix (1)
Apimaya (12)
Apitera (12)
Apitonic (6)
Apivital (17)
Aytume (1)
Bactolac (9)
Balen (2987)
Beeo (142)
Bell (6)
BellaNut (5)
Bellis (1)
BFİXX (1)
Big Joy (15)
Bigjoy (57)
Biosal (6)
BURZEK (3)
Butterfly (2)
BV Sport (1)
Byopecia (1)
CALIVITA (7)
Carlson (1)
cbtx (2)
Cefar (1)
Cellucor (1)
Com (5)
Cosfer (1)
CosVia (3)
Dalps (2)
Day2Day (28)
Dc (1)
Delta (4)
DEPHAVİT (1)
(22531)
Doala (1)
Dolphin (2)
Dr Quick's (17)
Dunlop (1)
Dynamic (12)
EAS (2)
Easy Body (5)
Easy Fish (29)
Ebruli (1)
Efa (4)
Egert (4)
Eltabia (47)
ELYSUISSE (14)
Enoant (2)
Exvitamin (15)
FAİDA (7)
Fellas (8)
Fenolive (10)
Fila (1)
Fitback (30)
FİTOMER (5)
Foltirex (1)
Forever (61)
Free (1)
Fulfil (1)
Genast (1)
Gildafish (1)
GLUCODIM (1)
GNC (16)
Goodfish (2)
Gu Energy (1)
Gökçek (82)
Haizel (2)
Hardline (19)
Herbalife (325)
İmmu-Nat (1)
İmmusept (33)
İodays (2)
KANGE (1)
Kawai (1)
Kettler (1)
KGC (4)
Kidio (1)
L'actone (10)
Lotto (1)
LP (3)
LR (20)
Mastervit (1)
MDA (1)
Mecitefendi (235)
Medisana (1)
Metabolic (1)
Mnk (165)
Möller's (8)
Nanobolix (2)
Natrol (6)
Naturagen (3)
Naturiga (1)
NatVitDay (4)
Nbl (58)
Ncs (264)
NEVFIX (152)
NEW LİFE (37)
Now (1)
Nursi̇ma (5)
Nut's all (1)
Nutracell (5)
Nutrade (1)
Nutraxin (127)
Nutrever (1)
Nutrex (6)
Nutrigen (24)
Nutrigold (2)
Nutripure (2)
Ocean (211)
Ocuvite (4)
OhMega (1)
Olimp (9)
Omron (2)
One Up (1)
Orkavitals (12)
OSTEOCARE (13)
Pasifik (1)
Pharmaton (43)
Phytodef (43)
Polisorb (3)
Powerbar (1)
Probien (5)
Proherb (4)
Protech (1)
PROTOUCH (1)
Ravel (1)
ResQ Plus (2)
Reusch (1)
Safir Kimya (137)
Sambucol (35)
Sapphire (24)
Schiff (1)
Selpiar (1)
Sepe Natural (139)
Serotis (2)
Shiffa Home (2649)
SIS (1)
Solgar (249)
Sorvagen (4)
Splenda (15)
Sportive (8)
Steelex (1)
STORCK (1)
supcoll (2)
Supradyn (33)
Sweat (1)
Tabia (227)
Talya (66)
The LifeCo (134)
Toesox (1)
Trunature (58)
turkuma (1)
Universal (2)
Vegrano (1)
Vialife (2)
vitallday (1)
Vitapol (56)
VNC (1)
Voonka (78)
Voop (10)
Wefood (38)
Wellcare (45)
WiseLab (8)
York (1)
Zade Vital (290)
Zamst (2)
Züber (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

İçerik Tipi

(13143)
(8646)
(5386)
(4292)
(307)
(106)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(3,932)
ve üzeri (4,804)
ve üzeri (5,006)
ve üzeri (5,045)
ve üzeri (5,152)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL