L-Karnitin ve CLA

için 1,497 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

L-Karnitin ve CLA

Yağ yakıcı ürünler ve egzersiz esnasında performansını artıran besin takviyeleri arıyorsanız, L karnitin ve CLA adını verdiğimiz takviyeler tam size göre. Bigjoy, Hardline, Powerlife gibi ünlü besin takviyesi firmalarının ürünlerini en uygun CLA ve L karnitin fiyatları ile kategorimizden satın alabilirsiniz.

L Karnitin Nedir?

L Karnitin Nedir?

L karnitin dünya çapında tüm sporcular tarafından performans gelişimi amacıyla kullanılan bir üründür. Kilo verme ve yağ yakma konusunda ayrıca en popüler besin takviyesi olma özelliği taşır. Normalde vücudun ürettiği bu bileşen, kimi zaman yetersiz kalabilmektedir. Özellikle vegan ve vejetaryen kişilerde çoğunlukla hayvansal gıdadan elde edilen L karnitin eksikliği daha sık görülmektedir. Bu durumda da L karnitin takviyesi gereklidir. Kilo vermek için besin takviyeleri kullanımına yönelen hemen herkes tarafından tercih edilen L karnitin kullanımı kilo kaybı, egzersiz esnasında performans artışı, beyin fonksiyonlarının gelişimi gibi faydalarla anılmaktadır.

CLA Nedir?

CLA Nedir?

CLA yağ asitlerinden meydana gelen bir besin takviyesidir. Omega 6 yağ asitlerden biri olarak kabul edilen CLA, insan sağlığı için vazgeçilmez önemdedir. CLA yağ yakıcı olarak da kullanılmaktadır. CLA, meme kanseri ve deri kanseri gibi kanser ve diğer tümör tedavilerinde de kullanılan oldukça faydalı bir maddedir. Eğer vücut geliştirme ile uğraşıyorsanız, piyasadaki en iyi yağ yakıcı ürünlerden biri de CLA’dir. İnsülin seviyelerini artırarak, sentetik diyabet ilaçlarını taklit eder. Böylece yağ yakımını hızlandırır. Pek çok sporcu ve atlet, özellikle belli başlı ve katı bir beslenme düzeni içindelerse, CLA besin takviyesi almaya yönelirler. Kategorimizde yer alan CLA kapsülleri sayesinde siz de yağ yakım sürecinizi hızlandırabilir ve vücudunuzun gerek duyduğu yağ asitlerini takviye edebilirsiniz.

L Karnitin Ne İşe Yarar?

L Karnitin Ne İşe Yarar?

L karnitin yağ yakıcı olarak kullanıldığında çalışma veriminizi yüzde 11 oranında artırmaktadır. Özellikle almanız gereken bir zaman yoktur. Antrenman öncesi ya da antrenman sonrası olmak üzere kendinizi kısıtlamanıza gerek olmayan L karnitin takviyesini düzenli olarak günlük dozlarda almaya devam ettiğinizde farkı göreceksiniz. L karnitinin düzenli olarak alınması öncelikle beynin çalışmasında büyük bir fark yaratacaktır. Çalışmalar, unutkanlık ve Alzheimer hastalığının tedavisinde de L Karnitin kullanımının etkili olduğunu kanıtlamıştır. Metabolik stres ve kas ağrılarının giderilmesinde de L karnitin kullanımı önerilmektedir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

İçerik Tipi

(481)
(222)
(72)
(16)
Başka bir kelime deneyin

-Aroma-

(281)
(127)
(124)
(99)
(87)
(33)
(32)
(30)
(24)
(16)
(7)
(6)
(4)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(327)
ve üzeri (421)
ve üzeri (434)
ve üzeri (436)
ve üzeri (441)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL