Öne Çıkanlar

L-Karnitin ve CLA

için 966 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

L-Karnitin ve CLA

Sporcuların egzersiz programlarını desteklemek için kullandıkları birçok besin takviyesi bulunmaktadır. Gelişen kas gücü ile aynı oranda artan enerji ihtiyacı için sporcular bu besin takviyelerini tüketmektedir. Amino asitler, kreatinler, proteinler bunlardan bir kaçıdır. Besin takviyeleri kasların gelişim oranına göre tüketilmelidir. Besin takviyelerinin iki ana işlevi bulunmaktadır: Yağ yakmak ve enerji sağlayıp, depolamak. Vücut geliştirme ve ağır kardiyo çalışması gerektiren sporlarda tercih edilen besin takviyelerinden L-Karnitin, vücudun kendi kendine üretebildiği bir amino asit türüdür. L-Karnitin bir amino asit türü olup vücut için gerekli olan enerjinin depolanmasına ve kasların oluşmasına yardımcı olmaktadır. L-Karnitin ve CLA besin takviyeleri beraber tüketilen ürünlerdir. CLA besin takviyesi yağ yakıcı özelliği ile tercih edilmektedir.

Güçlü bir antioksidan olarak da bilinen CLA hem yağ yakmaya hem de yağın vücutta depolanmasını önlemeye yardımcı olmaktadır. CLA, temelde bir yağ asididir. Omeaga-6 doymamış yağ asidi olan CLA’nın faydaları arasında kanser hücrelerini yok etmek yer almaktadır. İnsan vücudunun üretmediği bir besin olan CLA, mutlak suretle dışarıdan alınmaktadır. L-Carnitine yada L-Karnitin amino asidi, vücutta böbrek ve karaciğer organlarında üretilmektedir. L-Karnitin miktarı düşük olan sporcular bu besini dışarıdan besin takviyesi olarak alırlar. L-Karnitin ve CLA sadece sporcu besin takviyesi olarak değil birçok hastalığa karşı da vücudu dirençli hale getiren ürün olarak kullanılmaktadır.

L-Karnitin çeşitli sebeplerle vücutta oluşan hastalıkların hızlanmasına neden olan serbest radikal olarak da bilinen hücreleri deaktive etmektedir. L-Karnitin’in damar ve kalp hastalıklarının tedavi sürecine destek olmak gibi faydaları bulunmaktadır. Limon aromalı özelliği ile birçok sporcu tarafından tercih edilen Hardline L-Karnitin besin takviyesi ile sporcular daha kolay enerji kazanabilmektedir. Zero Shot L-Carnitine ürününün çilek aroması sayesinde daha lezzetli olan besin takviyenizi keyifle tüketebilir ve kaslarınızın gelişimi için ekstra güç depolayabilirsiniz. Tablet olarak tüketebileceğiniz Ultimate CLA kapsülleri ile vücudunuzdaki yağların yakımını kolaylaştırır ve metabolizmanızı kalp ve damar hastalıklarına karşı koruyabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(318)
Hardline (273)
Stacker2 (61)
Powerlife (39)
Bigjoy (24)
Muscletech (23)
Nutrend (23)
Olimp (23)
Grenade (21)
Multipower (19)
Balen (17)
Weider (15)
Nanobolix (12)
Dymatize (11)
Universal (11)
QNT (9)
Aktarzane (8)
SCI-MX (7)
Nutrade (6)
(5)
(5)
(5)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(202)
ve üzeri (277)
ve üzeri (291)
ve üzeri (296)
ve üzeri (300)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL