Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Eklem Sağlığı

için 1.354 sonuç bulundu.

Eklem Sağlığı

Eklem sağlığı sporcular da dahil olmak üzere pek çok kişinin dikkat etmesi gereken, sağlığımızın ve vücut esenliğimizin önemli bir parçası. Hareketsiz bir yaşam ya da hareketli olsa dahi eklemlere zarar verecek aktivite ve kazaların yaşanması, eklem sağlığı konusunda birtakım takviye ve tedavi edici ürünlere yönelmemizi gerekli kılıyor.

Eklem Sağlığı Neden Önemli?

Eklem Sağlığı Neden Önemli?

Eklemlerimiz, hareket etmemizde yani gündelik hayatta hareket ederek yaşama karışmakta, işlerimizi halletmekte kısacası yaptığımız her şeyde devrede olan parçalarıdır vücudun. Dolayısıyla, hareket etmeden yaşamanın mümkün olmadığını bilen herkes için eklem sağlığı oldukça hassas ve dikkat edilmesi gereken bir mesele. Günümüzde yetişkinlerin en çok şikayette bulunduğu konular arasında eklem ağrıları geliyor. Bunu hareketsiz bir yaşam biçimine ve doğru beslenmemeye bağlıyor uzmanlar. Kısacası eklem sağlığı tek başınıza, ağrısız, sorunsuz bir biçimde hareket edip gündelik işlerinizi tamamlamanız için oldukça hayati. Spor yapıyorsanız da aynısı geçerli. Daha verimli bir spor için sağlıklı eklemler gerekiyor.

Eklem Sağlığı İçin Ne Yapmalıyız?

Eklem Sağlığı İçin Ne Yapmalıyız?

Eklem sağlığı için öncelikle hareketli bir yaşam tarzını benimsemek elzem. Masa başı işlerde çalışan günümüz insanı için hareket etmek zaman ve kaynak isteyen bir iş. Yine de olabildiğince hareket etmeniz gerekiyor. Eğer fazla kilolarınız varsa, her bir kilonun eklemleriniz üzerinde yük demek olduğunu aklınızda bulundurmalısınız. İdeal kilonuza ulaşmak için gerekli hareket ve beslenme programını hayatınıza dahil etmeniz gerekiyor. Kimi zaman tüm bunları yaptığınızda dahi hâlâ eklem ağrıları çekiyor olabilirsiniz. Bu durumda besin takviyeleri işe yarayacaktır. Eklem sağlığı ürünleri takviye olarak kullanıldıklarında eklem sorunlarınız için gözle görülür bir olumlu etki yaratırlar. Kategorimizde sizler için sunduğumuz bu eklem sağlığı besin takviyeleri doğrudan eklemlerinizi hedef alarak daha güçlü eklemlere kavuşmanızı sağlar.

Eklem Sağlığı Ürünleri

Eklem Sağlığı Ürünleri

Eklem sağlığı için kullanabileceğiniz ürünler, eklem sağlığına doğrudan destek veren glukozamin ve kondroitin adı verilen bileşenleri içerir. Kıkırdağın oluşmasına ve güçlenmesine yarayan glukozamin, vücudun ürettiği bir bileşendir ancak kimi zaman yetersiz seviyelerde kalabilir. Kondroitin ise eklem ağrılarını tedavi eden bir maddedir. Bu madde de vücut tarafından eklemlere sağlanır ancak bu da bazen yetersiz kalabilmektedir. Kategorimizde bu temel iki bileşeni eklemleriniz için sağlayan besin takviyeleri ve eklem sağlığı ürünleri yer alıyor. Balen, Osteocare, NBL, OsteoBiFlex gibi ünlü besin takviyesi markalarının en kaliteli ve en iyi formüllerle üretilmiş besin takviyeleri için kategorimizde bulunan ürünlerimizi incelemeniz yeterli.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

İçerik Tipi

(878)
(185)
(171)
(48)
(9)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(223)
ve üzeri (314)
ve üzeri (329)
ve üzeri (333)
ve üzeri (337)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL