Amino Asitler

için 1,986 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Amino Asitler

Fitness ve vücut geliştirmede beslenme büyük bir yer tutuyor. Protein ve amino asit bazlı beslenmenin yetersiz kaldığı yerde amino asit takviyesi yapmak gerekebiliyor. Kategorimizde yer alan amino asit besin takviyeleri en uygun amino asit fiyatları ile vücudunuza yaptığınız yatırımı kolaylaştırmak için kapınıza kadar geliyor.

Amino Asit Nedir?

Amino Asit Nedir?

Biliyorsunuz ki vücudumuzdaki kas oranı yağ oranından daha fazla olduğunda hem daha zinde hem de daha sağlıklı bir vücuda ve güzel ve şekilli bir beden görünümüne kavuşuruz. İşte vücudumuzdaki kaslar için gerekli olan protein tam da adına amino asit dediğimiz bu bileşenlerden oluşur. Yalnızca kaslar değil, vücudumuza aldığımız amino asitler aynı zamanda gözler, cilt, kalp sağlığı gibi alanlarda da çalışır. Dolayısıyla bütüncül bir esenlik ve fitlik için amino asitler olmazsa olmazdır. Fitness, sağlıklı beslenme veya vücut geliştirme ile ilgilenen kişiler için ise besin takviyeleri, özellikle de amino asit kullanımı kas gelişiminde büyük farklar yaratır.

Fitness ve Amino Asit Kullanımı

Fitness ve Amino Asit Kullanımı

Fitness aslında vücuttaki yağ oranını düşürüp, yani yağ yakıp, vücudun kas kütlesini artırmak amacıyla yapılır. Böylece şekilli ve daha güçlü bir bedene sahip olursunuz. Kaslar ise tamamen proteinle beslenen dokulardır. Proteinin yapı taşı olarak bilinen amino asitler ve amino asit kullanımı da tam olarak burada devreye girer. Gündelik beslenme rutinimizde yeterince protein ve amino asit alamıyoruz. Bu yüzden besin takviyeleri kullanımı fit bir vücut için önem kazanıyor. Vücut geliştirme için BCAA adı verilen dallı zincirli amino asitler, antrenman esnasında yorulan ve yıpranan kas dokusunun onarımı ve gelişmesi konusunda en etkili amino asitler olarak tercih ediliyor. BCAA, lösin, izolösin ve valin adı verilen amino asitlerden oluşuyor ve yalnızca kas gelişimi için değil, diğer vücut ve beyin fonksiyonları için de ideal takviyeler olarak görülüyor.

Amino Asit Fiyatları

Amino Asit Fiyatları

Eğer fitness ve vücut geliştirme hedefleriniz için haftanın pek çok gününde ağır ve yoğun antrenmanlar yapıyorsanız, beslenme uzmanlarının ve yapılan araştırmaların açığa çıkardığı üzere, amino asit takviyesi almanız kas dokunuzu korumak ve gücünüzü yeniden kazanmak adına oldukça faydalı olacaktır. Kategorimizde yer alan amino asit çeşitleri sayesinde vücudunuzu güçlendirerek daha verimli antrenmanlar geçirebilirsiniz. Hardline, BSN, Optimum Nutrition ve Sci-MX gibi vücut geliştiriciler ve fitness yapanlar arasında popüler markaların en iyi formülleri sunan amino asit çeşitlerine kategorimiz üzerinden erişebilirsiniz. Bütçe konusunda, amino asit besin takviyeleri gerçekten uygun bir fiyat eğilimi izler. Genelde, 100-200 lira civarı bir bütçeyle uzun süre kullanabileceğiniz amino asit bazlı ürünler satın alabilmeniz mümkün.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Aminoasit Türü

(294)
(180)
(139)
(112)
(98)
(20)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

-Aroma-

(291)
(186)
(65)
(65)
(52)
(46)
(39)
(29)
(28)
(25)
(23)
(19)
(18)
(18)
(13)
(11)
(10)
(8)
(6)
(5)
(5)
(5)
(4)
(4)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

İçerik Tipi

(567)
(118)
(69)
(36)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(382)
ve üzeri (474)
ve üzeri (491)
ve üzeri (496)
ve üzeri (506)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL