Kategoriler

Marka

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Tırmalama Tahtası ve Evi

için 435 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Tırmalama Tahtası ve Evi

Kediler doğaları gereği kendileri ile ilgili olan bir kokuyu herhangi bir eşyaya bırakma isteğindedir. Kediler, koltuk, ahşap, yüzey, perde, halı gibi çeşitli eşyalara farklı davranışlar sergiler ve yer belirlemesi yapar. Bunun yanında kedi özellikle tırnaklarını rahatlatmak amacıyla etrafındaki eşyaları tırmalayan canlılardır. Bu nedenle kedilerin ev içindeki eşyaları tırmalamaması için çeşitli aksesuarlar bulunmaktadır. Tırmalama tahtası ve evi modelleri kedilere yönelik özel ihtiyaçlar doğrultusunda tasarlanan bu ürünler arasında yer almaktadır. Tırmalama tahtalı kedi evi ürünleri ile kedilerin rahatlaması amaçlanır ve böylece eşyaların zarar görmesi engellenir. Tırmalama tahtası modelleri birbirinden farklı renklerde ve farklı boyutlarda satışa sunulur. Kediler tırmalama tahtası ve evi sayesinde gün içerisinde huzur ve sakinliğe kavuşur. Evcil kediler değişken davranışlar sergiler. Bu yüzden de tırmalama tahtaları oldukça önemlidir. Tırmalama tahtaları ihtiyaca uygun tercihler doğrultusunda satın alınır. Kedinize en uygun olan tırmalama tahtası ve evi ürün modelleri arasından tercih yapabilmek için sayfamızı inceleyebilir, evcil dostunuzun farklı ihtiyaçları için evcil hayvan ürünleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Tırmalama Tahtası ve Evi Ne İşe Yarar?

Tırmalama Tahtası ve Evi Ne İşe Yarar?

Tek bir düzenek halinde satışa sunulan tırmalama tahtaları bulunduğu gibi tırmalama tahtalı oyun evi gibi aparatlı ürünler de bulunmaktadır. Eğer kedi çok hareketli ise ve bulunduğu yerde daha çok oyun oynaması istiyorsa yataklı kedi tırmalama tahtası ve evi modelleri tercih edilebilir. Tırmalama tahtası ve evi ürünü, kedilerin rahatlığı amacıyla özel şekilde tasarlanır ve ve bulunduğu ortamda yer kaplamamasına dikkat edilir. Evde beslenen kedilerin ev ortamına uyumlu hareket etmeleri amacıyla tırmalama tahtası ve evi üretilir. Tırmalama tahtası ve evi ürünleri renk bakımından farklılık gösterir. Bu da kedilerin dikkatlerini tahtalar üzerine yönlendirmesini sağlamayı amaçlar. Mor, mavi, kırmızı, sarı gibi birçok farklı renk seçeneği ile satışa sunulur. Bu tırmalama tahtası ve evi ürünü ile evde bulunan eşyalar zarar görmez. Tırmalama tahtası ve evi ürünü ikili, tekli ya da üçlü gibi farklı modeller de tasarlanabilir. Bununla birlikte, tırmalama tahtalarında kaşıyıcı özelliği bulunan modelleri vardır. Bu modeller kediler için ayrı bir keyif ortamı yaratır. Özellikle kediler oyun oynamayı seven canlılardır. Bu yüzden tırmalaması tahtalarına kolay bir şekilde adapte olurlar. Tırmalama tahtası ve evi gibi ürünlerin uzun süre kullanımı önemli olduğu için yüksek kalitede olmasına dikkat edilir. Ayrıca tırmalama tahtasının etrafında bulunan kumaşın kedinin sağlığına zarar vermeyecek bir yapıda tasarlanmış olması önemlidir. Malzemelerle parçalar birleştirilirken ve halat sarılırken kaliteli uygulamaya özen gösterilir. Kedilerin mutlaka ihtiyaç duyduğu tırmalama matları ile birlikte özellikle oyun oynamayı seven kediler için her gün daha farklı ve eğlenceli geçer.

Tırmalama Tahtası ve Evi Modelleri Nelerdir?

Tırmalama Tahtası ve Evi Modelleri Nelerdir?

tırmalama tahtası ve evi modelleri, kedilerin oyun ve yaşam alanı alışkanlıklarına göre değişiklik göstermektedir. Eğer evde halılar hasar görüyor ise halıların hasar gördüğü yere tırmalama tahtalı kedi evi modeli konumlandırılabilir. Bunun için yatay tahta terci edilir ve kedilerin dikkati bu oyun alanına çekilir. Tırmalama tahtasında bulunan mat 2 adet makaraya sarılır ve bunun dönmesi ile eğlenceli bir ortam oluşur. Kediler tırmandıkça tırnaklarda rahatlama hissi ortaya çıkar. Kediler eğlenceli vakit geçirirler. Oyunlarla eğlenceli vakit geçiren kediler kediler için özel tasarlanan kedi tırmalama tahtaları yumuşak kumaşla kaplı farklı modellerde de satışa sunulur. Yumuşak kumaşla kaplı oturaklı olan kedi tırmalama tahtaları kediler için ayrı bir keyif verir. Çift renkli tırmalama tahtası ve evi modelleri farklı renkleri ile birlikte pozitif etki yaratan bir güce sahiptir. Özellikle turkuaz ya da pembe renkler kedi severlere sunulan en önemli seçenekler arasında yer alır. Ayrıca canlandırıcı kontrast uyumlu renkleri kedilerin dikkatini bulunduğu ortamdan uzaklaştırır ve tırmalama tahtasına doğru yönlendirir. Böylece bu modelde üst kısımda yer alan aksesuarlı ipler, kedilere farklı bir etkinlik alanı yaratır. Kediler için özellikle gün boyunca eğlenceli bir alan oluşturmak amacı ile tırmalama tahtalı katlı kedi evi olan ya da yataklı olanı tırmalama tahtası ve evi modelleri sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer alır. Çok katlı ve yataklı tırmalama modelleri bütün ihtiyaçlar dikkate alınarak üretilen özel ürünlerdir. Evdeki kedi sayısının çokluğuna uygundur. Hijyenik ve sağlam malzemeler tercih edilerek tasarlanmıştır. Ayrıca kolay temizlenebilme özelliği ile sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yerini alır. Kedilerin sabit bir alanda uyuması için özel olarak tasarlanan kedi ev modellerinde kedilerin tırnaklarını törpülenmesi için gereken dikey tahta mevcuttur. Kediler özellikle sahipleri tarafından kaşınmayı seven sıcakkanlı hayvanlardır. Tırnak törpüleme tahtası ile birlikte kaşıma aletinin de bir arada satışa sunulduğu matlar tercih edilen ürünlerdendir. Bununla birlikte, kedilerin rahatlamasına yardımcı olan ve oyun oynarken farklı bir performans alanı yaratan farklı boyutlarda tasarlanan modeller de vardır. Kedi tırmalama tahtası boyutu tercih yaparken önemlidir. Tırmalama tahtası 30 cm boyutunda olan ürünler özellikle yavru kediler için ideal bir tercih olur. Çok fazla hareketli olan ve enerjisini dışa vurmak isteyen kediler için kedi tırmalama tahtasının 100 santim boyuttaki modelleri tercih edilebilir.

Kedi Tırmalama Tahtası ve Evi Modellerinin Seçimi ve Fiyatları

Kedi Tırmalama Tahtası ve Evi Modellerinin Seçimi ve Fiyatları

Kedi tırmalama tahtası ve evi fiyatları bu ürünlerin aparatlarında kullanılan malzemelerin türüne, kalitesine, çeşidine, modelinin tasarımına, boyutuna, ürünlerin kalitesine ve işçiliğine göre değişkenlik gösterir. Kedi köşe tırmalama tahtası gibi modeller belirli alanlar için tasarlanmış çeşitler olduğu için farklı fiyatta bulunmaktadır. Öte yandan kaliteli malzemeler kullanılarak tasarlanan ürünler daha uzun süreli kullanım sağlar. Ürünlerdeki ip ve kumaşların evcil dostunuzun bulunduğu ortamı sahiplenme sürecine katkı sağladığı için dayanıklı ürünlerden seçilmesi gerekmektedir. Böylece kediler tırmalama hareketini evdeki eşyaların üzerinde devam ettirmez. Evdeki eşyalar zarar görmez. Kedi sahipleri genellikle kaşınma matlarını kaliteli ürünlerden tercih ederler. Buna göre de fiyatlar değişkenlik gösterir. Kaşıma tahtası seçiminde farklı fiyat seçenekleri vardır. Bununla birlikte, özellikle evlerde tercih edilen tırmalama mat tasarımında kullanılan ürünler fiyatların belirlenmesinde önemli bir rol oynar. Tekli tahtaların fiyatları diğer modellere göre farklı belirlenir. Evcil hayvanların dikkat dağılmasını önleyen ve hareketlerini arttıran kedi evleri şeklindeki platform tahtalar ilgi gören ürünlerdendir ve fiyatları daha farklı belirlenir. Kedilerin dolaşması, zıplaması, yatması, tırnak törpülemesi gibi özellikleri ile donatılan özel bir tasarımdır. Bu tasarımlı ürünler de fiyat belirlenmesinde etkilidir. Kedilerin keyif aldığı bir üründür. Bunun yanı sıra, kedi kaşınma tahtası oyun oynarken kedinin iki farklı eğilimini yapmasına fırsat veren özel bir üründür. Oyuncak içeren ahşap iki direkli tırmalama tahtası olan modeller kediler için dikkat çeken tasarımlardandır. Kedi evleri ya da merdiven evleri sevimli dostların rahat vakit geçirmesini sağlayan modeller olup sıklıkla tercih edilir. Yataklı olan modellerinin fiyatları farklı belirlenir. Kedi tırmalama tahtası ve evi ürünlerinin dokusu uyum sağlama sürecinde oldukça etkilidir. Kedi tırmalama tahtası ve evi modelini seçerken kedilerin davranışları dikkatlice incelenerek kedilerin hareket etme kabiliyetlerinin derecesi öğrenilebilir. Kedilerin hareket etme derecesine göre uygun olan bir model seçilmelidir. Kediler kilolu oldukları zaman uzun bir aparat uyum sağlama sorunu ortaya çıkarabilir. Bu yüzden bu gibi durumlarda kedileri zorlayarak tırmalama tahtasına alıştırmaya çalışmak doğru değildir. Bu tarz kediler için yatay tırmalama tahtaları sıklıkla tercih edilir. Bunun yanı sıra kilolu olan kediler için tasarlanan karton kedi tırmalama tahtası ve evi ürünleri sıklıkla tercih edilen ürünlerdendir. Bu ürünler kedilerin tırnaklarındaki uzatmaların önüne geçen bir üründür. Birbirinden farklı modeller arasından kedinize en uygun olan ürünü kolayca seçerek sipariş verebilirsiniz.