Kategoriler

Marka

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Çanta&Taşıma

için 279 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Kedi Çanta Taşıma

Kedileri evden dışarı çıkarıp başka bir ortama götürmek çok zor olabilmektedir. Çünkü kediler çabuk sıkılmalarıyla bilinen hayvanlar arasında yer almaktadır. Kucakta taşınan bir kedi sıkıldığından aniden etrafa sıçrayıp kaçma riski taşımaktadır. Kedilerin evden dışarıya güvenli ve rahat bir şekilde çıkarılması için kedi çantası ürünleri üretilmektedir. Dayanıklı ve kaliteli malzemelerden üretilen kedi taşımayı kolaylaştıran çanta modelleri kedilere yolculuk boyunca konforlu ve havadar bir taşıma alanı sağlamaktadır. Kafes model olarak bilinen plastik malzemelerden üretilen kedi çanta taşıma modelleri hem sağlam bir yapı sunmakta hem de sık ve parmaklıklı yapısı sayesinde güçlü bir hava sirkülasyonu oluşmasına imkan tanımaktadır. Ayrıca hijyen konusunda hassas olanlara kolay temizleme imkanı sunmaktadır. Kedi çanta taşıma modelleri arasında sırt çantası formatında olan modeller de bulunmaktadır. Kedi çanta taşıma sırt modelleri dolgulu ve ergonomik yapısıyla çantayı taşıyan kişiye kolaylık sağlamaktadır. İçerideki kediye geniş bir alan sunmasının yanı sıra hava delikleri sayesinde başarılı bir hava geçirgenliği sağlamaktadır. Kedi çanta taşıma modelleri kapsül ve astronot adıyla bilinen şeffaf tasarımlı modelleriyle öne çıkmaktadır. Kedi çanta taşıma şeffaf modeller kedinin etrafı izleyerek huysuzlanmadan yolculuk yapmasını sağlamaktadır. Veterinere, misafirliklere, işe ve çeşitli seyahatlere çıkılırken kedilerin rahat bir şekilde yolculuk yapmasını kolaylaştıran kedi çanta taşıma modelleri hakkında bilgi almak için sayfamızdaki ürünleri inceleyebilirsiniz. Ayrıca diğer ihtiyaçlarınız için kedi sayfamıza keyifle göz atabilirsiniz.

Kedi Çanta Taşıma Ürünleri Nedir, Ne İşe Yarar?

Kedi Çanta Taşıma Ürünleri Nedir, Ne İşe Yarar?

Kedi çanta taşıma modelleri olarak bilinen ürünlerin temel amacı, kedilerin ev ortamından başka bir dış ortama götürülürken güven ve rahatlık içinde taşınmasını sağlamaktadır. Kedi çantası modelleri hem kullanıcılara kolaylık sağlayan ergonomik bir taşıma yapısı hem de kedilere huzurlu bir yolculuk ortamı sağlamaktadır. Kedi taşımaya yönelik olarak tasarlanan çantalar kullanıcı tercihine göre kedi çantası sırt veya elde taşımalı modeller olarak üretilmektedir. Kedisini sırtında taşımak istemeyen, elinin altında olmasını ve her an onu görmeyi isteyenler için elde taşımaya uygun kulplu kedi çanta taşıma modelleri üretilmektedir. Bu modeller genellikle plastik kafes yapılı veya hem kumaş hem de şeffaf tasarımlı modellerden oluşmaktadır. Bu sayede kullanıcılar ellerinde taşıdıkları kedi çanta taşıma ürününü göz hizasına kaldırdıklarında içerideki kedilerini rahatlıkla görebilmekte ve ihtiyaçlarını anlık olarak tespit edebilmektedir. Ellerinde herhangi bir şey taşımak istemeyenler için de sırt çantası şeklinde kedi çanta taşıma modelleri üretilmektedir. Tıpkı normal bir sırt şeklinde tasarlanan kedi çanta taşıma sırt modelleri, kedi için geniş bir oturma alanı sağlamaktadır. Ayrıca birçok kedi çanta taşıma sırt modelinde şeffaf tasarım kullanıldığı görülmektedir. Bu sayede kedi, yolculuk sırasında kapalı ve karanlık bir alanda kalmak yerine etrafını gözlemleyerek oyalanabilmektedir. Şeffaf tasarımlı sırt çantalarında kedinin dışarıya çıkamayacağı ancak içeriye havanın rahatlıkla girip çıkabileceği hava kanalları bulunmaktadır. Hava kanalları sayesinde kedi seyahat sırasında hiçbir şekilde oksijen problemi yaşamamaktadır. Ancak çantayı gözetim altında tutup hava kanallarının herhangi bir dış nesneyle kapanmamasına dikkat edilmesi önemli bir ayrıntı olarak öne çıkmaktadır. Kedi taşıma çantası hava delikli modeller kedinin rahatlıkla hava almasını sağlamasının dışında güvenlik önlemleriyle de dikkat çekmektedirler. Plastik yapılı kafes tasarımlı kedi taşıma çantalarında kapak kısmının sıkı bir kilit sistemiyle kapatıldığı görülmektedir. Bu sayede herhangi bir kaza veya çarpma olduğunda kapağın aniden açılmasının önüne geçilmektedir. Kedi taşıma yönelik olarak tasarlanan sırt çantalarında görülen dayanıklı ve güçlü fermuar sistemi, kedinin içeriden baskı yaparak çantayı kolayca açabilmesine engel olmaktadır.

Kedi Çanta Taşıma Çeşitleri Nelerdir?

Kedi Çanta Taşıma Çeşitleri Nelerdir?

Aklı sürekli minik patili dostlarında kalan ve kedilerinin çanta içindeki durumunu sık sık kontrol etmek isteyen kişiler için özel olarak tasarlanan şeffaf tasarımlı kedi çanta taşıma modelleri üretilmektedir. Kapsül kedi çantası olarak da bilinen şeffaf yapılı çantalar kedilerin durumunu her an göz önünde tutmak isteyenler için vazgeçilmez bir ürün çeşidi olarak öne çıkmaktadır. Plastik yapılı şeffaf yüzeyde yer alan minik hava halkaları kedinin içeride hava sıkıntısı çekmesine engel olmaktadır. Bu sayede hem kedi rahat bir şekilde hava almakta hem de sahibi şeffaf yapı sayesinde onu sürekli izleyebilmektedir. Kedi herhangi bir sıkıntı çektiğinde veya huysuzlandığında kolaylıkla fark edilmesini sağlayan şeffaf yapılı kedi çanta taşıma modelleri, kullanıcılarına büyük bir denetim kolaylığı sağlamaktadır. Kedi çanta taşıma şeffaf modelleri kullanıcıların tercihine göre sırt çantası veya el çantası şeklinde üretilmektedir. Bu sayede kullanıcılar hem tarzlarına uygun hem de kedilerine en rahat yapıyı sunabileceğini düşündükleri modelleri kolaylıkla tercih edebilmektedirler. Kedi çanta taşıma çeşitleri arasında dikkat çekici bir yere sahip olan astronot görünümlü kedi taşımaya yarayan çanta modelleri sıklıkla tercih edilmektedir. Astronotların uzay giysilerinden ilham alınarak tasarlanan çantaların dış yüzey kısmı tıpkı uzay astronotlarının kasketini andıracak şekilde tasarlanmaktadır. Şeffaf yapısı sayesinde hem kedinin görülmesini hem de kedinin dışarıyı izlemesini sağlayan modeller en pratik kedi taşımaya yarayan sırt çantası modelleri arasında bulunmaktadır. Astronot tasarımlı kedi çanta taşıma modellerinin geniş bir alan sağlayan file destekli modelleri de bulunmaktadır. File destekli astronot tasarımlı kedi taşımaya yarayan çantalar, en geniş kedi taşıma çantası modelleri arasında yer almaktadır. Çantanın sırt kısmında yer alan file özelliği, çanta yere konulduğunda tercihe bağlı olarak açılabilmektedir. File destekli kısım açıldığında çantanın iç hacmi neredeyse iki katı kadar büyüyebilmektedir. Bu sayede seyahat sırasında file destekli astronot tasarımlı kedi çanta taşıma modeli düz bir zemine konulduğunda file kısmı açılarak kediye çok daha geniş bir alan sunulabilmektedir. Dar alanda uzun süre yolculuk yapmayan kedilere sahip olan kişiler için file destekli astronot tasarımlı kedi taşımaya yönelik çanta modelleri tavsiye edilmektedir. Genellikle karanlık ve kapalı alanlardan hoşlanan kediler için kafes yapılı kedi çanta taşıma modelleri üretilmektedir. Kafes modeller boşluklu ve sık tasarımlı yapısı sayesinde kedilerin rahatlıkla nefes alıp verebilecekleri güçlü bir hava sirkülasyonu sağlamaktadırlar. Kafes tasarımlı kedi çanta taşıma modelleri kare, dikdörtgen ve silindir gibi birbirinden farklı şekil ve tasarımlarda üretilmektedir. Bu sayede kullanıcılar beğendikleri ve kedilerine en uygun tasarım olabileceğini düşündükleri kafes yapılı kedi çanta taşıma modelini satın alabilmektedir.

Tarzı ve Şıklığıyla Öne Çıkan Kedi Çanta Taşıma Modelleri

Tarzı ve Şıklığıyla Öne Çıkan Kedi Çanta Taşıma Modelleri

Kedi taşımaya yarayan özel tasarımlı çantalar arasında öne çıkan şeffaf yapılı modeller, kullanıcılarına kedilerini kolayca gözlemleme imkanı sunmasının yanı sıra büyük bir şıklık da ortaya koymalarını sağlamaktadır. Elinde veya sırtında şeffaf bir kedi çantası taşıyanlar içerideki kedi sayesinde dikkat çekici bir estetik görsellik ortaya koymaktadırlar. Yaratıcı tasarımlardan hoşlanan kişiler için astronot kedi çanta taşıma modellerinin tavsiye edildiği bilinmektedir. Klasik modellerden çok daha farklı bir yapı sunan astronot tasarımlı kedi çanta taşıma modelleri, kedi başını astronot kaskının olduğu bölmeye uzattığında çevredekilere eğlenceli ve farklı manzara sunmaktadır. Astronot kedi çantası modelleri okul, iş, piknik, misafirlik ve seyahat gibi durumlarda kedilerin şık görünümlü ve modern yapılı bir çantada taşınmasını sağlamaktadır. Astronot kedi çantası kullananlar hem kedilerini güvenli bir çanta ortamında taşımayı hem de kendi tarzlarına estetik bir dokunuş katmaktadırlar. Sırt çantası modellerinin yanı sıra modern ve kompakt bir görünüm sunan elde taşıma imkanı veren kedi çantaları da öne çıkan modeller arasında yer almaktadır. Canlı renkleri ve birbirinden yaratıcı tasarımları sayesinde dikkat çekmeyi başaran kedi taşıma çantası box modelleri en çok tercih edilen modeller arasında bulunmaktadır. Ayrıca model ve tasarımın dışında renkler de kedi taşımaya imkan veren çantaların kişinin tarzına ve beğenisine uygun olmasını sağlamaktadır. Beyaz, gri, sarı, mavi, lacivert, pembe, kırmızı, mor, yeşil ve siyah gibi birçok renge sahip kedi çanta taşıma modelleri üretilmektedir. Bu sayede kedi sahipleri, tarzlarına tarz katacak en sevdikleri renge sahip kedi taşıma çanta modelini seçme şansı elde etmektedirler.

Kedi Çanta Taşıma Özellikleri ve Avantajları Nelerdir?

Kedi Çanta Taşıma Özellikleri ve Avantajları Nelerdir?

Kedi taşıma amacıyla özel olarak tasarlanan çantalar arasında öne çıkan kedi çantası şeffaf modeller, kullanıcılarına büyük bir kontrol avantajı sağlamaktadır. Şeffaf tasarıma sahip yapı sayesinde çantanın herhangi bir kapağını veya bölmesini açmak zorunda kalmadan çanta içerisinde yer alan kedi kolaylıkla görülebilmektedir. Şeffaf tasarımlı kedi çanta taşıma modelleri kullanan kişiler her istediklerinde kolaylıkla kedilerinin durumunu gözlemleyip ihtiyaçlarını saptayabilmektedir. Özellikle henüz yavru olan veya herhangi bir rahatsızlığı bulunan kediler için kolaylıkla kontrol imkanı sunan şeffaf özellikli kedi taşıma çantaları tavsiye edilmektedir. Ayrıca şeffaf özellikli kedi taşımaya yarayan çanta modellerinin önemli bir avantajı içerideki kedinin her istediğinde kolaylıkla etrafı seyrederek oyalanabilmesidir. Bu sayede karanlık ve boğucu bir alanda kalmayıp şeffaf yapılı çanta sayesinde dışarıyı izleme imkanı bulan kedi, strese girmeden rahat bir yolculuk deneyimi yaşayabilmektedir. Aynı şekilde bazı kediler de çok fazla insan ve hareket eden nesneler görmekten hoşlanmamaktadır. Yoğun ilgiye maruz kalan bazı kedilerin kendilerini huzursuz hissedip strese girdikleri bilinmektedir. Daha çok gözden uzak, kapalı alanlarda varlık göstermeyi seven kediler için kafes tasarımlı veya kumaş yapılı kedi çanta taşıma modelleri üretilmektedir. Şeffaf modellere oranla çok daha az bir görünüm sağlayan plastik malzemeden üretilen kafes tasarımlı kedi çanta taşıma modelleri sadece dikkatli bakıldığında parmaklıkların arasından diğer tarafın görüntülenmesine imkan tanımaktadır. Bazı kumaş yapılı kedi taşıma çantası modellerinde tek bir tarafın şeffaf özellikli olduğu görülmektedir. Bu sayede kedi, gözlerden uzak olmak istediğinde kapalı kumaş tarafa giderek kendini daha rahat hissedebilmektedir. Hijyen konusunda hassas olanlar için leke ve kir tutmama özelliği barındıran kedi çanta taşıma modelleri üretilmektedir. Temizlik açısından daha verimli sonuç almak isteyenler için plastik modeller büyük bir avantaj sunmaktadırlar. Kolaylıkla su ve sabun yardımıyla temizlenebilen plastik yapılı kedi taşımaya yarayan çanta modelleri bir bez yardımıyla rahatlıkla kurutulabilmektedir. Bu sayede uzun bir temizlik ve kurutma aşaması beklenmeden kedi çanta taşıma ürünü tekrar kullanılabilmektedir. Haylaz ve çantadan sürekli kaçmaya yönelik davranışlarda bulunan kediler için ekstra güvenli kedi taşımaya yarayan çanta modelleri üretilmektedir. Dayanıklı malzemeden üretilen kedi çanta taşıma modelleri üst düzey güvenlik sağlayan kilit yapısıyla desteklendiğinde çantanın aniden açılması veya kedinin dışarı çıkmak için girişimde bulunması gibi hamleleri engellemektedir. Bazı kedi çanta taşıma modellerinde pratik cep yuvaları bulunmaktadır. Bu pratik cep yuvaları kedilerin bakımıyla ilgili ihtiyaç duyulabilecek ürünlerin kolaylıkla kedilere yakın bir yerde taşınmasını sağladıkları için önemli bir pratik avantaj imkanı sunmaktadır. Ayrıca kedi eşyalarının yanı sıra çantayı taşıyan kişinin anahtar, cüzdan, cep telefonu, kulaklık ve müzik çalar gibi çeşitli ürünlerini de çantada taşımasını sağlamaktadır.

Kedi Çanta Taşıma Ürünleri Satın Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Kedi Çanta Taşıma Ürünleri Satın Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Satın alınacak kedi çanta taşıma ürünü seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken birçok önemli konu bulunmaktadır. Öncelikle taşıma çantasına konulacak kedinin ağırlığı ve ölçülerine dikkat etmek gerekmektedir. Kedi taşıma çantası ölçüleri göz ardı edilerek yapılacak bir ürün seçimi olumsuz durumlara yol açabilmektedir. Yaşça büyük, kilolu bir kedi için küçük ebatlarda bir kedi seyahat taşıma çantası satın almak kedinin içeride sıkışıp kendini rahatsız hissetmesine yol açacaktır. Kilolu bir kedi dar bir kedi çanta taşıma ürününe konulduğunda yer olmadığı için hava kanallarını kapatarak nefes sorunu yaşayabilmektedir. Aynı şekilde yavru veya ufak boyutlu sıska kediler çok geniş bir kedi çanta taşıma ürüne konulduğunda seyahat sırasında çanta içinde oradan oraya savrularak zarar görebilmektedir. Bu sebeple kedi taşımaya yönelik olarak tasarlanan çanta modelleri satın alırken kedinin yaşına, boyutuna ve ölçülerine uygun olarak üretilen kedi çanta taşıma modelleri tercih etmeniz gerekmektedir. Fazla kilosu bulunan ve iri yapıya sahip kediler için üretilen kedi çantası büyük modelleri, kedilere geniş ve kolaylıkla rahat edebilecekleri konforlu bir alan sağlamaktadır. İri yapılı kediler geniş modellerde herhangi bir sıkıntı yaşamadan ve huzursuzluk çıkarmadan seyahat edebilmektedir. Yeni doğmuş veya yaşça küçük olan kediler için yeterli alanı sağlayan küçük ve orta boyutlu kedi çanta taşıma modelleri üretilmektedir. Hem kedinizin yaşına hem de ölçülerine göre yapacağınız kedi taşımaya yarayan çanta tercihi, evcil hayvanlarınızın rahatı ve güvenliği için olumlu sonuçlar verecektir. Kedi taşımaya yönelik olarak üretilen çanta modelleri satın alırken dikkat edilmesi gereken önemli konulardan biri de hava kanalları olarak öne çıkmaktadır. Yolculuk süresi boyunca çanta içinde kalacak kediler, rahatlıkla nefes alıp verebilecekleri havadar bir ortama ihtiyaç duyacaklardır. Bazı kedi taşımaya yönelik çantalarda kafes yapısı görülmektedir. Kafes yapı sayesinde yan taraflardan ve tavan kısmından rahat bir hava sirkülasyonu gerçekleştiği görülmektedir. Kedinizin boyutuyla orantılı olarak ne derece bir hava sirkülasyonuna ihtiyaç duyulacağını iyi kestirmeniz oldukça önemli bir konu olarak bilinmektedir. Özellikle uzun süreli yolculuklara çıkılacağı zamanlarda kullanılacak bir kedi taşımaya yarayan çantanın en iyi şekilde hava alması gerekmektedir. Şeffaf, astronot ve kapsül tasarımlı kedi taşımaya yarayan çanta modellerinde delikli hava kanalları bulunmaktadır. Bazı modellerde alt bazı modellerde ise üst kısımda yer alan hava kanallarının yapısına da dikkat etmek gerekmektedir. Çok uzun süreli seyahatlere çıkılacaksa küçük hava kanallı modeller yerine daha geniş ve büyük hava delikleri sağlayan modeller tercih edilmelidir. Kedi taşıma çantası plastik modeller hem fiyat avantajı hem de kullanım kolaylığı sunmasıyla öne çıkmaktadır. Ancak çok sık seyahat eden ve uzun yolculuklara çıkan biriyseniz kedinizin rahatını özenle gözetmeniz gerekmektedir. Plastik bir kedi taşımaya yarayan çanta tercih edildiğinde kısa süreli yolculuklar için çanta zeminine yumuşak yapılı bir minder yerleştirebilirsiniz. Bu sayede kediniz sert zemin yerine konforlu bir minder üzerinde daha rahat bir seyahat deneyimi geçirecektir. Uzun süreli seyahatler için kedi taşımaya yarayan kumaş yapılı çanta modellerinin daha çok daha rahat ve konforlu bir yapı sunacağını da unutmamanız gerekmektedir. Kedilerinizi çeşitli ve yolculuk ve seyahatlerde kedi çanta taşıma ürünleri yardımıyla taşıyarak hem kendinize hem de minik patili dostlarınıza kolaylık sağlayabilirsiniz. Sayfamızdaki kedi çantası fiyatı ve ürün çeşitleri arasından ihtiyacınıza en uygun modeli kolaylıkla sepetinize ekleyip güvenle sipariş edebilirsiniz.