TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Dış Filtre

için 1,518 sonuç bulundu.

Dış Filtre

Bir akvaryum satın alıp içine balıklarınızı koyduktan sonra sıra balıklarınızın ve içinde yaşayan diğer canlıların sağlıklı bir ortamda yaşamalarını sağlamaya gelir. Akvaryum bakımı ve temizliği hem estetik açıdan göze hitap etmesi konusunda hem de balıklarınızın ve diğer canlıların sağlıklı bir biçimde yaşamlarına devam etmeleri konusunda büyük önem taşımaktadır. Akvaryumunuzun bakımını ve temizliğini sağlayacak birtakım akvaryum malzemelerine ihtiyacınız olacaktır. Bu malzemelerden en önemlileri akvaryum filtre malzemeleridir.

Akvaryum Dış Filtresi Nedir?

Akvaryum Dış Filtresi Nedir?

Akvaryumunuzda kullanacağınız akvaryum filtre çeşitleri suyun temizliğini ve içinde yaşayan canlıların yeterli oksijeni almasında büyük rol oynarlar. Akvaryumunuz için tercih edebileceğiniz temelde iki tür filtre vardır: İç filtre ve dış filtre. Akvaryumunuzda dış filtre kullanımı uzmanlar ve deneyimli hobiciler tarafından kesinlikle tavsiye edilen bir uygulamadır. Bu nedenle, akvaryum aldığınızda ilkin göz atmanız gereken şeyler akvaryum dış filtre çeşitleri olarak karşımıza çıkar. Bu kategoride çok çeşitli akvaryum dış filtre markalarını bulabilirsiniz.

Dış Filtre Nasıl Kullanılır?

Dış Filtre Nasıl Kullanılır?

Akvaryum dış filtre malzemeleri çoğunlukla musluk ve süngerden oluşur. Bu malzemelerin etkin bir biçimde çalışmasını sağlamanız akvaryumunuzun daha temiz ve güzel görünmesine yol açacaktır. Aynı zamanda akvaryumda beslediğiniz canlılar için dış filtre kullanımı da önemli bir fark yaratacak, onların daha sağlıklı yaşamalarına olanak tanıyacaktır. Akvaryum dış filtreleri akvaryumunuzda sabit bir su sirkülasyonu sağlayarak sağlıklı bir akvaryum için çalışır. Aynı zamanda biyolojik filtrasyon özelliği ile akvaryum dış filtre çeşitleri ortamı temizlemeyi amaçlar. Balıklarınızın ve akvaryumda beslediğiniz diğer canlıların yeterli miktarda oksijene ihtiyacı olduğunu biliyoruz. İşte tam da bu noktada, yeterli oksijen sağlama işini akvaryum dış filtre üstlenmektedir.

Dış Filtre Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Dış Filtre Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Akvaryum dış filtre alırken nelere dikkat edilmeli derseniz, akvaryum dış filtre aparatlarının dolu olmasına dikkat edilmelidir. Daha verimli bir su temizliği için üç haznenin de dolu olması gerekir. Dolu hazneli akvaryum dış filtre çeşitlerine n11.com üzerinden hızlı ve kolay bir biçimde ulaşabilirsiniz. Musluklu dış filtre çeşitlerinden tercih etmeniz akvaryumunuzu daha temiz bir alan haline getirir. Ayrıca akvaryum UV dış filtre modelleri ve UV lambalı dış filtre modellerine de buradan ulaşabilirsiniz. Isıtıcılı dış filtreler de bir başka seçenek olabilir. Akvaryum ısıtıcılı dış filtre çeşitlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Eheim, Dophin, JBL, Tetra, Resun gibi markaların ürünleri ve en uygun akvaryum dış filtre fiyatları için seçkin ürün yelpazemize göz atarak sizin için en uygun ürüne hızlı, kolay ve güvenli bir biçimde sahip olabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1st Choice (10)
Aleas (2)
Aquael (1)
Aquanic (7)
Astor (27)
Astro (31)
Atlantik (8)
Atman (7)
Boyu (3)
(574)
Dophin (143)
E-Jet (3)
Eheim (127)
EJET (22)
Fluval (56)
Haqos (1)
Hopar (11)
Hydor (1)
Ista (1)
JBL (100)
Jebo (17)
Jet (12)
Lavtas (1)
Life Tech (6)
Lifetech (15)
Liya (1)
MACROAQUA (1)
Pet Garden (44)
Quik (7)
Red Sea (4)
Resun (25)
Rio (8)
Seachem (2)
Sera (41)
Sobo (11)
Sun Sun (9)
Sun-Sun (1)
Sunsun (40)
Tetra (50)
Tropical (1)
Xinyou (1)
Yaban (1)
Zoetis (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(130)
ve üzeri (162)
ve üzeri (167)
ve üzeri (169)
ve üzeri (177)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL