TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Dip Süpürgesi

için 185 sonuç bulundu.

Dip Süpürgesi

Akvaryum temizliği içinde yaşayan canlılar için hayati önem taşır. Bunu her bilinçli akvaryum sahibi bilir ve uygular. Ancak bazen akvaryum içini temizlemek için su değişimi yapmak kolay olmayabilir. Bu nedenle, akvaryumunuzun dibine çöken artık ve pislikleri temizlemek ve akvaryum suyunu tazelemek için elverişli bir kullanım sağlayan çeşitli akvaryum malzemeleri üretilmiştir. Bu akvaryum malzemelerine akvaryum dip süpürgesi ya da akvaryum dip sifonu adı verilir.

Akvaryum Dip Süpürgesi Nedir?

Akvaryum Dip Süpürgesi Nedir?

Akvaryum dip çekimi için özel olarak tasarlanan bu kullanışlı ürünlerden satın almak istiyorsanız, kategorimizde bulunan akvaryum dip süpürgesi çeşitlerini ve akvaryum dip sifonu model ve markalarını inceleyebilirsiniz. Eheim dip süpürgesi ve Sera dip süpürgesi gibi birçok markanın akvaryum dip süpürgesi ürünlerine en uygun fiyatlarla ve diğer avantajlarla sitemiz üzerinden ulaşabilir, hızlı ve kolay bir biçimde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Akvaryum dip süpürgesi çeşitleri arasında en çok tavsiye edilen ve en çok kullanılan ürünler teknolojinin gelişimi ile birlikte pilli akvaryum dip süpürgesi çeşitleri olmuştur.

Pilli Akvaryum Dip Süpürgesi

Pilli Akvaryum Dip Süpürgesi

Pilli akvaryum dip süpürgesi de tıpkı teknolojik olarak daha düşük seviyede olan akvaryum dip sifonu gibi akvaryum diplerinde biriken pislikleri temizlemeye yarar. Ancak pilli dip süpürgesi alarak harcayacağınız emek ve zamanın gözle görülür bir biçimde azaldığına ve daha iyi bir temizlik sağladığınıza tanık olursunuz. Akvaryum temizliği için filtre kullanıyor olsanız bile, belli aralıklarla dip çekimi yapmalısınız çünkü filtreler dipleri her zaman tamamen temizleme görevi görmezler. Oysa pilli akvaryum dip süpürgesi çeşitleri sayesinde tertemiz bir akvaryuma kavuşacaksınız. Dilerseniz haftalık olarak dilerseniz 10 günde bir yapacağınız dip çekimi sayesinde akvaryum suyunuz ve akvaryum tabanınız her zamankinden temiz ve sağlıklı olacaktır.

Akvaryum Dip Süpürgesi Fiyatları

Akvaryum Dip Süpürgesi Fiyatları

Kategorimizde Haqos pilli akvaryum dip süpürgesi, Eheim pilli dip süpürgesi, Marina pilli dip süpürgesi, Haqos hec-600 pilli dip süpürgesi gibi en çok tercih edilen pilli dip süpürgesi çeşitlerini bulabilir, hemen sepetinize ekleyerek kolayca satın alabilirsiniz. Pilli dip süpürgeleri iki adet pille çalışır ve kullanım açısından sizlere büyük kolaylık sağlar. Eğer akvaryum temizliği konusunda oldukça titiz davranmak istiyorsanız, mutlaka satın almanız gereken akvaryum malzemeleri arasında yer alan akvaryum dip süpürgesi ürünlerini en uygun fiyatlarla sitemizde bulabilirsiniz. En kaliteli ve en ucuz akvaryum dip süpürgesi fiyatları ve pilli dip süpürgesi fiyatları için kategorimize göz atmanız yeterlidir. Balıklarınızla ilgili tüm diğer gerekli malzemeler için Balık kategorimizi ziyaret edin.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aleas (4)
Boyu (3)
Chicos (8)
(97)
Dophin (4)
Eheim (5)
Hagen (1)
Haqos (1)
Ista (2)
JBL (15)
Jeneca (2)
Liya (6)
Marina (8)
MYYEM (1)
PetBul (1)
Resun (12)
Sera (9)
Tetra (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(28)
ve üzeri (41)
ve üzeri (45)
ve üzeri (47)
ve üzeri (48)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL