TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Derece

için 206 sonuç bulundu.

Derece

Bin bir emekle oluşturduğunuz, evinize çok güzel bir hava katan ve evde balık beslemenin tadına vardığınız akvaryumlarınızın sağlıklı ve güzel bir ortam halinde sürdürülebilmesi için birtakım temel akvaryum malzemelerine ihtiyacınız vardır. Bu malzemelerden en önemlileri, sağlıklı balıklar ve diğer canlılar için önemli olan akvaryum suyunun ideal sıcaklığını yakalamanız için gerekli ölçümleri sağlayacak olan akvaryum derecesi modelleridir.

Akvaryum Derecesinin Önemi

Akvaryum Derecesinin Önemi

Güzel ve sağlıklı bir akvaryum için derece kullanımı kesinlikle ihmal edilmemelidir. Akvaryumunuzun doğru ısıda tutulması balıklarınızın sağlıklı ve mutlu bir biçimde yaşamalarını sağlayacaktır. Aynı zamanda, eğer üretim yapıyorsanız, beslediğiniz ve ürettiğiniz balıkların türüne göre ideal bir sıcaklık tutturmanız gerekir. Yoksa üretim yapmakta başarısız olma ihtimaliniz oldukça yüksektir. Bu nedenle, akvaryum ısı derecesini sürekli kontrol etmelisiniz. Bunu yapmak için ise yapmanız gereken şey çok basittir: akvaryum derecesi çeşitlerinden bir tanesini alıp akvaryumunuzun içine yerleştirin. Akvaryum için derece modelleri temelde üç model olarak ele alınabilir: Akvaryum cam derece, akvaryum dijital derece ve akvaryum elektronik derece.

Akvaryum Derecesi Çeşitleri

Akvaryum Derecesi Çeşitleri

Akvaryum cam derece ya da akvaryum cam termometre olarak bilinen bu akvaryum derecesi modelleri genellikle 0 ila 40 derece arası sıcaklıkları ölçmek için tasarlanmıştır. Cıvalı ve cam modellerden olan akvaryum cam derece modelleri akvaryum sahipleri tarafından sıklıkla tercih edilen akvaryum dereceleridir. Askı ya da yapışkan modellerini bulabileceğiniz akvaryum cam derece çeşitlerinden satın almak isterseniz kategorimizi incelemeniz yeterlidir. Öte yandan akvaryum dijital derece modelleri akvaryum suyunuzun sıcaklığını hassas bir biçimde ölçmeye yarar. Akvaryum camına dışarıdan yapıştırılarak kullanabileceğiniz akvaryum dijital derece çeşitleri, akvaryum şerit derece ve akvaryum yapışkan derece arayanlar için üç özelliği de bir araya toplayan kullanımı kolay bir üründür. Özel tasarımları sayesinde ısıyı kolayca okumanızı sağlayan akvaryum dijital derece modellerini kategorimiz üzerinden satın alabilirsiniz. Akvaryum elektronik derece modelleri arasında ise güneş enerjisi ile çalışan modeller ilginizi çekebilir. Akvaryum suyunuzun ısısını hem santigrat hem de fahrenhayt olarak gösterme özelliği bulunan akvaryum elektronik derece modellerinden satın almak isterseniz, bu ürünleri de burada bulabilirsiniz.

Akvaryum Derecesi Fiyatları & Markaları

Akvaryum Derecesi Fiyatları & Markaları

Resun, JBL, Sera, Aquadine, Dophin, Boyu ve Ista gibi ünlü markaların ürettiği akvaryum derecesi modelleri için kategorimizi incelemeniz yeterlidir. Geniş ürün yelpazesi sayesinde istediğiniz ürünü kolaylıkla bulup sepetinize ekleyebilirsiniz. En uygun akvaryum derecesi fiyatları için n11.com’u seçin! Balıklarınızın ve akvaryumunuzun diğer ihtiyaçları için Balık kategorimize gecikmeden göz atın.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

8in1 (1)
AQUADINE (2)
Aquael (1)
Atlantik (2)
Boyu (25)
Chicos (5)
(85)
Eheim (2)
Fluval (2)
Ista (1)
JBL (16)
Liya (25)
Marina (5)
Minjiang (3)
Resun (3)
Roxin (1)
Sera (13)
Xinyou (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(29)
ve üzeri (39)
ve üzeri (45)
ve üzeri (46)
ve üzeri (49)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL