Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Yastık & Kırlent

için 30.037 sonuç bulundu.

Yastık ve Kırlent

Ev dekorasyonu; her bir ürün ve aksesuarı gerek bulunduğu kullanım alanı ve kullanım şekliyle gerekse sunduğu görünüm farklılıkları ile çok geniş bir alan olarak bilinmekte olup bu nedenle de uzun süreli ve emek isteyen bir süreç olarak bilinmektedir. Ev dekorasyonunda kişiler kendi istekleri ve estetik zevkleri doğrultusunda mevcut ürün seçenekleri arasında bir seçim gerçekleştirir ve diledikleri doğrultuda ev dekorasyonlarını oluşturarak kusursuz tema ve görünümler elde edebilmektedir. Ev ve yaşam alanlarında kullanımı hem sunduğu konfor ve pratiklik ile hem de görünüm seçenekleri ile eşsiz tasarım incelikleriyle geliştirilmiş birçok ürün seçeneği bulunduğu bilinmekle beraber yastık kullanımı her evde gözlemlenen ürün modelleri arasında yer almaktadır. Kişilerin uyku, dinlenme anlarında gereksinim duyduğu yastıklar konfor ve rahatlığı bir arada vadederek oldukça geniş ürün seçenekleri de sunmaktadır. Yatak içerisinde kullanımının yanı sıra yastıklar dekoratif amaçla da birçok alanda tercih edilmekte olup kullanımı dahilinde estetik görünümler elde edilmesine olanak sunmaktadır. Yastık kullanımı her ev ve yaşam alanında gözlemlenen ve güvenle tercih edilen ürün seçeneklerinden oluşmakta olup kişilere hem ortopedik hem de rahat bir kullanım sunmayı hedeflemektedir. Yastık ürünleri her ne kadar tek bir başlık ve kategori adı altında toplanıyor olsalar da kullanım seçeneklerine, özelliklerine ve estetik görünümleri gibi unsurlar dahilinde birbirinden farklı binlerce salon tekstili ürün seçeneği sunmakta ve kullanıcılara oldukça geniş bir ürün portföyü sunmaktadır.

 Konforlu Bir Dinlenme Süreci İçin Yastık Modelleri

Konforlu Bir Dinlenme Süreci İçin Yastık Modelleri

Kaliteli bir uyku ve dinlenme süreci içerisinde kişilerin kendini rahat hissetmesi uyku kalitesi de başta olmak üzere; kas ve kemik gelişimini, fiziki ve psikolojik halleri doğrudan etkileyen bir durum olarak bilinmektedir. Kişilerin uyku ve dinlenme süreçlerinde ise konforlu bir alanda bulunmasının hiç şüphesiz en önemli etkenler yatak ve yastıklarının taleplerine uygun ve konforlu ürün seçenekleri olmasıdır. Yastıklar direk olarak kullanımı dahilinde kişilerin boyun boşluklarını dolduran ve başlarının altında yer alan ürün seçenekleri olması sebebiyle sertlik seviyesi kişiden kişiye talepler doğrultusunda değişkenlik göstermekte olup bu durum kişilerin kendi konfor alanını yaratmasında büyük bir rol oynamaktadır. Yastık modelleri birbirinden farklı birçok kriter dahilinde çeşitlilik göstermektedir. Yastık takımı ürün seçeneklerinin bu denli geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet veriyor olması her kullanıcının istekleri ve fiziki özellikleri doğrultusunda bir seçim gerçekleştirerek en yüksek verimlilik, konfor ve rahatlık ile kusursuz bir uyku ve dinlenme süreci geçirmesinde etkili bir rol oynamaktadır. Yastık takımı ürün seçenekleri içerisinde hem tekli hem de çiftli veya çoklu kullanıma uygun olarak geliştirilmiş bir veya birden fazla yastık ürünü bulunduğu bilinmekte olup kullanıcılar gereksinimleri doğrultusunda bir seçim gerçekleştirebilmektedir. Yastık çeşitleri temel olarak üretiminde kullanılan malzeme, boyut ve ölçü özellikleri, yastık seti içerisinde bulunan yastık sayısı, renk, desen ve model seçenekleri gibi kriterler dahilinde çeşitlenebileceği gibi aynı zamanda günlük kullanıma göre geliştirilmiş ürün seçenekleri ve dekorasyon ürün seçenekleri olarak da kullanıcılara farklı görünüm özellikleri ile hizmet vermektedir. Sayfamızdan Aliz yastık ve kırlent modellerine bakabilirsiniz.

 Bir Dekorasyon Ürünü Olarak Yastık Modelleri

Bir Dekorasyon Ürünü Olarak Yastık Modelleri

Teknolojinin her geçen gün değişim ve gelişim gösterdiği mevcut yeni Dünya düzeninde sürekli olarak hayatlara giren yenilik ve güncellemelerden hiç şüphesiz evler de üstlerine düşen payı almaktadır. Geçmişten günümüze evlerin genel görünümü, dekorasyonu ve tasarımları ciddi şekilde değişim göstermekte olup muhtemelen zaman içerisinde sürekli olarak bu değişim devam edecektir. Ev dekorasyonlarında kullanılan temel ürünler ve ekstra aksesuar seçeneklerinin tamamı teknoloji ile direkt olarak bağlı olan ve bu doğrultuda geliştirilen ürün seçenekleri olmasıyla beraber evlerde oluşturulması hedeflenen görünüm ve trend tasarımlar da her dönem için farklılık göstermektedir. İçinde bulunduğumuz dönemde kullanıcılar ev dekorasyonlarında genellikle konforu ve şıklığı bir arada hedeflemektedir. Sade fakat özenilmiş, temiz ve ferah bir görünüm, konforlu ve pratik bir kullanım kişilerin dekorasyon süreci boyunca asıl hedeflediği unsurlar olmakla beraber bu kriterler kişiden kişiye estetik zevkler ve beğeni talepleri doğrultusunda değişkenlik göstermektedir. Her kullanıcının mutlaka hayatında olan fakat geçmişte daha çok yalnızca yatak odalarında ve uyku, dinlenme anlarında kullanımı gözlemlenen yastık modelleri günümüzde ev ve yaşam alanlarının her yerinde bir dekorasyon ürünü olarak da görev almakta ve şık görünümler oluşmasına neden olmaktadır. Dekoratif yastık ürün seçenekleri genellikle oturma odaları, salon ve çalışma odaları gibi konsept alanlarda gözlemlenen aksesuarlar olarak bilinmekte ve koltuk üstlerinde çoklu yastık kullanımı sık sık tercih edilmektedir. Yastık minder adıyla da bilinen dekoratif yastık çeşitleri kendi içlerinde; renk, desen, model, işleme ve nakış eklentisi, boyut ve ölçü özellikleri, doku ve görünümü gibi birçok önemli kriter dahilinde çeşitlenerek kişilere her dekorasyon ve tema görünümüne uygun olarak geliştirilmiş bir ürün portföyü sunmaktadır. Gerek ev ve yaşam alanlarında gerekse kafe, restoran, ofis gibi alanlarda kullanımı dahilinde çok şık görünümler elde edilmesine neden olan yastık dekoratif ürün seçenekleri arasından kişiler hedef görünüme uygun tercihler yapabilmektedir. Dekoratif yastık model seçenekleri sadelik ve şıklığı bir arada hedefleyen kullanıcılara düz renk, nostalji seven kişilere etnik desenli veya işlemeli seçenekler, göz alıcı ve iddialı parçalar seven kullanıcılara ise parlak, pullu veya taşlı Jakist yastık ve kırlent seçenekleri sunabilmekte olup bu durum nedeniyle de kullanıcılara özgür bir seçim şansı tanımaktadır.

 Koltuk Yastığı ve Kırlent Model Seçenekleri Nelerdir?

Koltuk Yastığı ve Kırlent Model Seçenekleri Nelerdir?

Koltuklar her ev ve yaşam alanında kullanılan ve kullanımı dahilinde kişilere konforlu bir dinlenme alanı sunan ürün seçenekleri olarak bilinmektedir. Yalın halde kullanımı da tercih edilebileceği gibi ev dekorasyonunu renklendirmek ve geliştirmek isteyen kullanıcılar ise koltuk üzerlerinde koltuk yastığı ürünleri ile farklı görünümler elde etmeyi hedeflemektedir. Temel olarak koltuk yastıkları ve kırlent ürün seçenekleri aynı kullanım gösteren ürün seçenekleri olarak bilinse de görünüm anlamında küçük detaylar ile farklılığa neden olmaktadır. Kırlent modelleri de tıpkı koltuk yastıkları gibi genellikle koltuk, zemin minder, bench gibi oturma alanlarının üzerine yerleştirilen ve şık görünümler elde edilmesinde kullanılan aksesuarlar olarak bilinse de koltuk yastıkları genellikle daha sade, düz ve tek renk ile geliştirilmiş seçenekler olarak bilinmektedir. Koltuk yastık modellerinin aksine kırlent modelleri genellikle daha desenli, renkli, etnik desen ve motifler ile geliştirilmiş olan ve kullanıldığı ortamda nostaljik görünümler elde edilmesine neden olan ürün seçenekleri olarak bilinmektedir. Kırlent yastığı dekorasyon ürünleri kullanımı dahilinde gerek koltuk üzerlerinde gerekse diğer alanlarda göz alıcı parçalar olarak bilinmekte ve kullanıldığı ortamın havasını, mevcut atmosferini büyük ölçüde değiştirerek estetik bir görünüm oluşmasına neden olmaktadır. Tekli kullanım seçenekleri bulunan kırlentlerde kişiler kişisel zevk ve beğenileri doğrultusunda adet halinde istedikleri kırlent modelini tercih ederek kullanabileceği gibi kırlent seti ve kırlent takımı gibi ürün seçenekleri ise kişilere çoklu kullanım imkanı sunmaktadır. Birden fazla kırlent modeli ile koltuk üstlerinde veya herhangi bir alanda kullanım gerçekleştirmek isteyen kişiler estetik zevk ve talepleri doğrultusunda diledikleri kırlent seti ürün seçeneklerini tercih ederek güvenle kullanmaya başlayabilmektedir. Ev dekorasyonunda kontrol ve karar mekanizmasının tamamen ev içerisinde yaşayan ve dekorasyon sürecini yöneten kişilerin beğenileri, talepleri ve kişisel zevkleri olması kullanıcılara özgür bir alan ve geniş seçim olanakları sunmakta olup kırlent ve koltuk yastığı ürün seçeneklerine duyulan ilgi, ev dekorasyonlarında kullanımı da her geçen gün yaygınlaşarak popülerliğini arttırmaktadır.

 Birbirinden Farklı Kırlent Modelleri

Birbirinden Farklı Kırlent Modelleri

Kırlent kullanımı geçmişten günümüze kadar uzanan ve her dönemde kullanımı gözlemlenen ürün seçenekleri olarak bilinmekte ve birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Kırlent modelleri her ne kadar tek bir başlık adı altında toplanıyor olsalar da üretiminde kullanılan temel malzeme ve doku seçenekleri, ölçü ve boyut özellikleri, renk, desen ve model seçenekleri, görünümleri gibi belirleyici birçok kriter dahilinde çeşitliliğe neden olarak kullanıcılara geniş seçim olanakları sunmaktadır. Kırlent çeşitleri ve ürün seçeneklerinin bu denli farklı görünümler sunuyor olması her kullanıcının ev dekorasyonuna ve mevcut dekor görünümüne uygun olarak geliştirilmiş kırlent modelleri tercih edebilmesine olanak sunmakta ve kullanımı dahilinde ortam ile uyum ve bütünlük gösteren tasarımlar oluşmasına neden olmaktadır. Kırlent modelleri arasında sade ve şık bir görünüm hedefleyen kişilere genellikle düz renk kırlent modelleri önerilmekte olup kırlentler istenilen birçok renk seçeneğinde tercih edilebilmektedir. Düz renkli kırlent modellerinde seçim yapılırken kullanılacağı alana ve yere uyumluluk göstermesi büyük bir önem arz etmekte olup pembe kırlent, siyah kırlent, beyaz kırlent, renkli kırlent modelleri kullanıcılar tarafından sık sık tercih edilmektedir. Kırlent modelleri dokularına göre de farklı ürün seçeneklerine ayrılmakta olup bu noktada üretiminde kullanılan kırlent kumaşı belirleyici olmaktadır. Kırlent kumaşları birinci kalite kumaşlardan geliştirilen ve ürün seçeneklerine göre farklı kumaş türlerinden tasarlanmış olan ürün seçenekleri olarak bilinse de farklı görünüm ve kullanım sunan peluş kırlent modelleri de hem farklı hem şık tasarımı hem de yumuşak dokuları ile kullanımı dahilinde büyük bir beğeni görmektedir. Kullanıcılar mevcut kırlent modelleri ve ürün seçenekleri arasında hem kullanacakları ortamın tema, renk skalası ve dekorasyonuna hem de kendi kişisel zevklerine, renk, doku ve kumaş taleplerine göre bir tercih yapabilir ve konforla kırlent kullanımına geçiş yapabilmektedir.

 Yastık ve Kırlent Fiyatları Nelerdir?

Yastık ve Kırlent Fiyatları Nelerdir?

Ev ve yaşam alanlarını güzelleştirmek, kişilere ferah ve yenilik içeren bir atmosfer sunmak ruh haline oldukça iyi gelen ve ev dekorasyonunun tasarım seviyesini bir üst noktaya taşıyan bir durum olarak bilinmektedir. Ev dekorasyonun hem insan zihni ve psikolojisine bu kadar iyi gelen bir süreç olması hem de büyük bir keyif ile gerçekleştirilmesi, her geçen gün binlerce yeni dekor ürün ve ekipmanının gelişmesi ise gerçekleşme sıklığını arttırmaktadır. Uzun süreli uğraşlar, emek ve küçük ama önemli detaylardan oluşan ev dekorasyonunda yastık ve kırlentler her ne kadar küçük detaylar olarak gözükse de kullanımı dahilinde mevcut ortamın ambiyans ve atmosferini büyük ölçüde değiştiren ve kişilere yenilik sunan ürün seçenekleri olarak bilinmektedir. Neredeyse her dekorasyon ve yenileme işleminde gözlemlenebileceği gibi günlük hayatta da görünümleri yastık, kırlent, pelüş kırlent, koltuk yastığı gibi ürün seçenekleriyle geliştirmek ve kişiselleştirmek oldukça pratik bir yöntemdir. Yastık fiyatları ve kırlent fiyatları; ürünlerin üretim aşamasında kullanılan ana temel malzeme, ölçü ve boyut özellikleri, model, renk ve desen seçenekleri, yastık veya kırlent seti içerisinde bulunan ürün adedi gibi birbirinden farklı ve çeşitli birçok etken unsur dahilinde değişkenlik göstermekte ve bu doğrultuda yastık- kırlent fiyatları kullanıcılara geniş bir fiyat aralığı ile hizmet vermektedir. Kırlent ve yastık ürün seçeneklerinin fiyatlarının bu denli geniş bir aralığa sahip olması her kullanıcı tipinin, ekonomik sınıf, durum ve bütçe skalasında bulunan kişilerin kendilerine ve ev dekorasyonlarına, temalarına uygun bir yastık veya kırlent modeline erişebilmesine imkan sunmaktadır. Yastık ve kırlent modelleri kişilerin kendileri için tercih edebileceği ürün seçenekleri olmasının yanı sıra şahane bir ev hediyesi olarak da tercih edilebilmektedir. Yastık hediye ve hediye kırlent seçenekleri arasından kullanıcı bir seçim gerçekleştirerek; hediye ettiği kişiye hem şık ve estetik bir görünüm hem de oldukça konforlu ve pratik bir kullanım imkanını bir arada sunma şansı yakalamaktadır.

Yastık Nasıl Yıkanır?

Yastıklar her evde şüphesiz kullanımı gözlemlenen ve temel ekipman olarak adlandırılan ürün seçenekleri olarak bilinmektedir. Kişilerin uyku ve dinlenme işlemlerini gerçekleştirdiği yatak ve yastıkların konforu; uyku kaliteleri başta olmak üzere fiziki ve ruhsal birçok durumu da etkilemektedir. Uyku kalitesi yalnızca yastık ve yatak konforuna değil aynı zamanda bu ürünlerin temizliğine de doğrudan bağlı olan bir durum olarak bilinmektedir. Hijyenik ve temiz bir kullanım hedeflenmesi sebebiyle tam da bu noktada kişilerin akıllarına yastıklar nasıl yıkanır sorusu gelmektedir. Yastıkların yıkanma işlemi her ürün seçeneği için değişiklik göstermektedir. Bu değişikliğe neden olan etkenler ise yastık modellerinin üretiminde kullanılan temel malzeme, yastıkların yüzeyinde bulunan kumaş türleri olarak bilinmektedir. Her yastık modeli için belirlenmiş olan yıkanma talimatları olduğu bilinmekte ve kişiler bu yıkama talimatları doğrultusunda yastıklarını sterilize ederek temiz ve konforlu bir kullanım geçirebilmektedir.

Kırlent Ne Demek?

Kırlent ürünleri; kelime anlamı olarak koltuk üstü yastıklar olarak bilinmektedir. Genellikle günümüzde dekorasyon ürünü olarak tercih edilen kırlentler çoklu kullanım göstermekte ve koltuk üzerlerinde birden fazla kırlent ile oluşturulan görünümler hem oldukça şık ve estetik dekorlar elde edilmesine imkan sunmakta hem de kişilere ev ve yaşam alanlarında konforlu ve özel bir alan oluşturma olanağı sağlamaktadır. Kırlentler aynı ürün adı altında bulunsa da kumaş türleri ve dokuları, renk, desen ve model seçenekleri, motif, işleme ve nakış eklentiler, boyut seçenekleri gibi unsurlar dahilinde çeşitlilik göstermekte olup kullanıcılara oldukça geniş kırlent model seçenekleri sunmaktadır. Kırlentler genellikle çiçek veya yaprak işlemeli yastık modelleri olarak bilinmesinin yanı sıra günümüzde birçok görünüm ve desen seçeneği ile de hizmet vererek çeşitli bir kullanım olanağı sunmaktadır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

1Birhome (46)
2 Stories (3)
3K Konsept (43)
50x260 (5)
A2 Decor (2)
Abonna (1)
acelya (5)
ADAPTIVE (2)
AdaWall (73)
Adetto (1)
Ak Home (2)
Alaca (6)
Alessia (1)
Aliz (199)
Allmode (709)
AnnRoss (1)
ANTIC (1)
Arko (5)
Artemisia (819)
ASR (134)
Ayd Home (12)
AYZE HOME (18)
Açelya (5)
Bahar Oya (39)
Bambi (17)
Bedinn (8)
Benisia (1)
Bienna Fur (12)
Biggshop (3)
Bndeco (1)
Bobaringa (4)
Boo (2)
Brillant (11)
Buffer (1)
By Nihalce (33)
Cango Home (663)
Carali (23)
CestelBox (32)
Cici Halı (580)
DAGE (49)
Dantela (44)
Decoars (143)
DecoHome (30)
Dessen (31)
DeVor (4)
(13380)
(3108)
Doqu Home (33)
DP Home (5)
Duck (144)
Elart (20)
Elenor (4)
Else (875)
Else Halı (97)
Erenev (1)
Eveteks (8)
Evimstil (604)
Evperest (222)
Evsay (6)
Evteks (2)
eyastık (284)
FIESTA (1)
Finezza (44)
Giz Home (31)
Goccia (210)
Gonk (3)
Gravel (14)
Gözteks (1)
Hamur (107)
Handy (2)
henge (8)
Home (21)
hug me (10)
ikinciTEN (9)
ipekyolu (41)
İşbir (1)
Jakist (26)
Kardeşler (100)
kırlentim (61)
Kiğılı (4)
Kozzyhome (104)
kumasci (5)
Kuştulli (4)
Lady Moda (4)
Lia Store (397)
Madaline (16)
MADALYON (4)
MAIN (27)
Maison M (5)
MAKİ (31)
Maxmillen (1)
Melodie (13)
MG (6)
minderlan (1)
Minimal (1)
Mira (5)
Miss Gaya (2)
Mlstil (1)
Modafabrik (10)
Modastra (2)
MOLLIA (1)
Monohome (80)
Mrs.Gugar (92)
Mrs.Pillow (25)
Mürdüm (9)
NevresimEv (52)
NİVATEKS (7)
Nurteks (20)
Odeon (19)
Onda10 (161)
Ottoson (7)
Pamuklu (8)
Perdante (64)
Pivoine (1)
Planet (7)
Qurdella (167)
Romans (5)
Safiray (3)
Sakallı (1494)
sarehome (1)
Sertex (21)
Sinay (1)
Softline (5)
Tabba (1)
Tasarım (34)
Taç (109)
Tende (5)
Textilla (133)
The Mia (102)
Thefabric (25)
UNICO (11)
Uğurlu (3)
Varol (2)
Vienna (2)
Viola (26)
WELLMOP (1)
Woodesk (23)
Yataş (4)
Yes Home (34)
Yorka (1)
ZS (11)
Özdilek (1)
Özenev (33)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Tema

Antik (1098)
Modern (1081)
Çiçek (996)
Düz/Sade (681)
Çocuk (649)
Geometrik (478)
Osmanlı (477)
Emoji (434)
Etnik (367)
Yılbaşı (298)
Doğa (288)
Retro (261)
Aşk Temalı (173)
Kedi (128)
Marin (125)
Aşk (122)
Vintage (108)
Hayvan (105)
Pop Art (102)
Fantezi (99)
Baykuş (62)
Kelebek (57)
Kuş (55)
El Örmesi (50)
Lisanslı (47)
Şehir (42)
Damask (37)
Köpek (27)
Leopar (23)
Cozy (14)
Boncuklu (10)
Gypsy (6)
(5)
(4)
(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(1.321)
ve üzeri (1.635)
ve üzeri (1.741)
ve üzeri (1.771)
ve üzeri (1.814)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL