Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Peçete

için 1,206 sonuç bulundu.

Peçete

Yemek masalarında, piknik masalarında, davetlerde ve her öğünde hijyenik amaçlarla kullanılan peçeteler aynı zamanda çok çeşitli model, baskı, desen ve renkleri ile göz zevkimize de hitap ediyor. Peçeteler günlük hayatımızın ve yemeklerimizin vazgeçilmez bir unsuru oluyor. Kahvaltı masalarında, öğlen yemeklerinde, beş çaylarında, ailece yenen akşam yemeklerinde, dostlarla içilen keyifli kahvelerde, ailecek gidilen pikniklerde, kalabalık kutlanan doğum günlerinde; nişan törenleri, söz törenleri gibi en özel günlerimizde peçeteler en büyük kurtarıcımız oluyor. Peçeteler ne kadar hijyen amaçlı kullanılsa da şekil, boyut, desen, baskı, renk bakımından çok çeşitlilik gösteriyor. Böyle olunca da yemek masalarını süsleyen çok şık bir unsur haline geliyor. Peçete modelleri tek kullanımlık kağıt peçetelerde ve çok kullanımlık kumaş peçetelerde bu değişkenlere bağlı olarak sayı da azalıp artabilir. Kumaş peçetelerde 4’lü ve 6’lı peçete takımları yaygınken, kağıt peçeteler 50’li, 100’lü gibi seçeneklere ayrılıyor. Peçete modelleri masa örtüsüne, göz zevkinize, bütçenize göre seçtiğiniz peçeteler en keyifli anlarınızda en zarif masa konseptlerini hazırlamanıza yardımcı oluyor. Özellikle masa örtüsüne, masa boyutuna, yemek takımlarınıza, misafirlerinize uygun olarak seçtiğiniz peçeteler şık bir davet için sizlere şık bir ambiyans sağlıyor. Renkleri, modelleri ve baskıları hariç ham madde ve kullanım ömrü olarak da farklı peçete modelleri seçenekleri var. Peçete modelleri kullanım ömrü olarak ikiye ayrılıyor; tek kullanımlık kâğıt peçeteler ve yıkanabilen ve tekrar tekrar kullanılabilen kumaş peçeteler. Peçete boyutları da diğer opsiyonlar gibi çok çeşitlidir.

En Şık Peçete Çeşitleri

En Şık Peçete Çeşitleri

Evlerde verilen davetlerin içeriğine göre peçete modelleri bulmak mümkündür. Çocuklar için yapılan doğum günü davetlerinde kullanılabilecek ve ortama uyum sağlayacak doğum günü temalı peçete çeşitleri parti ruhunu yansıtacak. Çocukların seveceği ve onlar için yapılan kutlamalarda kullanılabilecek peçete modelleri oldukça çeşitlidir. Animasyon figürlü peçeteler, en sevilen çizgi film ve çizgi dizi karakterleri, prenses ve süper kahraman temalı birçok peçete çocuklara hitap ediyor. Bahar ve yaz aylarında yapılan pikniklere çok yakışacak cıvıl cıvıl renklerde, kareli ya da ekoseli peçete çeşitleri pikniklerinize apayrı bir hava katacak. Yılbaşı yemeklerinde kullanılabilecek, yeni yıl ruhunu çokça yansıtan noel baba desenli ve yılbaşı temalı peçete çeşitleri yılbaşı yemekleri ve yeni yıl davetleriniz için birebirdir. Misafirlerinize verdiğiniz yemek davetlerinde kullanabileceğiniz sunum peçetelerinin yüzüklü modelleri ise çok zarif masalar oluşturmanızı sağlıyor. Kendinden cepli model peçeteler ise servis ve sunum yaparken pratikliği açısından kolaylık sağlıyor. Söz törenleri, nişan törenleri, düğün merasimleri gibi davetlerde ise kendi isteğiniz doğrultusunda isim, tarih gibi yazılar bastırabileceğiniz peçete baskı seçenekleri mevcuttur. Peçete baskı aynı zamanda kurumsal şirketler ve iş yerlerinin davetleri için çok şık düşünülmüş bir seçenek. Peçetelere kurum ve şirket isimlerinin bastırılması mümkün. Peçetelerin hediye olarak verilmesi dahi mümkün. Mutfaklar için vazgeçilmez olan ve çok işlevsel mutfak kurulama peçeteleri ya da 3’lü havlu peçete setleri hem çok şık ambalajlarda hem de birbirinden farklı renk, desen ve modelde olduğu için çok işlevsel bir hediye seçeneği olabilir. Bunların dışında zikzak desenli peçete, çiçek desenli peçete, düz ve desensiz peçete, yıldız desenli peçete, çok renkli peçete ve işlemeli peçete modelleri de mevcuttur.

İşlevsel Peçete Özellikleri

İşlevsel Peçete Özellikleri

Davetli sayınıza göre 4’lü model peçeteler, 6’lı peçeteler, 50’li paket peçeteler ve peçete 100’lü gibi seçenekler var. Peçete modelleri ham maddesine ve kullanım ömrüne göre de çok çeşide ayrılıyor. Kumaş peçeteler daha uzun kullanım ömrü sağlarken; keten peçeteler, organik kumaş peçeteler, dantelli peçeteler gibi opsiyonlara ayrılıyor. Kâğıt peçeteler ise tek kullanımlık olmakla birlikte çok fazla desene, renge, modele ve baskıya ayrılıyor. Kullanım ömrü dışında peçete desenleri de geometrik desenler, ekose desenler, kareli desenler, çiçek desenleri, çocuklar için özel üretilmiş animasyon figürleri içeren, kelebek, uğur böceği ve kuş gibi hayvan şekilleri barındıran desenler ya da tamamen düz olarak çok fazla opsiyona ayrılıyor. Aynı zamanda 50’li kâğıt peçete ve metal peçetelik setleri de mevcut ve bunlar birlikte set halinde satılıyor. Soft renklerden koyu renklere birçok renk seçeneği hem uzun vadede kullanabileceğiniz kumaş peçetelerde hem de tek kullanımlık kâğıt peçeteler de mevcut. Bordürlü peçete kenarı, overloklu peçete kenarı, dantelli peçete kenarı, biyeli peçete kenarı, nakışlı peçete kenarı modelleri de değişkenlik gösteriyor. Bu ölçütlerle bağımlı olarak peçete fiyatları da her bütçeye uyacak modellerden başlıyor ve şekilleniyor. Mutfakların belki de en işlevsel parçalarından biri olan peçete seti ise genelde havlu-peçete olarak geçiyor ve bu ürünlerde de çok geniş model, renk ve fiyat skalasına sahip. Peçetelerin ölçüsü, masanıza ve tercihinize göre seçebileceğiniz onlarca boyuta sahip. Peçete şekilleri ise kare, dikdörtgen gibi seçeneklere ayrıldığı için peçete boyutları da bu doğrultuda değişim göstermekte. Peçete boyutları 24x24, 31x33, 33x33, 40x40 gibi opsiyonlara ayrılıyor.

Peçete Fiyatları

Peçete Fiyatları

Hem hijyenik hem dekoratif amaçlar güdülerek kullanılan peçetelerde çok fazla renk, desen, baskı, yazı, kenar süslemesi seçeneği olduğu için peçete fiyatları da bu çeşitli seçeneklere göre şekilleniyor. Her bütçeye uygun bir peçete modeli bulmak mümkün. Büyük organizasyonlarda kullanılabilen, doğum günü partileri ya da yılbaşı partileri gibi kalabalık organizasyonlarda kullanılabilecek temalı peçeteler, animasyon figürlü peçeteler, süper kahramanlı peçeteler, çizgi film kahramanlı peçeteler veyahut kendi isteğiniz doğrultusunda kişi ismi baskılı peçeteler, kurum ismi baskılı peçeteler ya da tarih baskılı peçeteler gibi istediğiniz yazıyı bastırabileceğiniz peçete fiyatları sizin istekleriniz doğrultusunda ve sayısı doğrultusunda şekilleniyor. Şık davetlerinizde misafirleriniz için kullanabileceğiniz kumaş peçete fiyatları da kumaşın türüne ve markasına göre değişiyor ve tekli kumaş peçete, 2’li kumaş peçete, 4’lü kumaş peçete ve 6’lı kumaş peçete gibi opsiyonlar olduğu için paketteki adet fiyatına göre şekilleniyor. Tek kullanımlık kâğıt peçeteler farklı fiyatlarla çok fazla renk, çok çeşitli boyut ve değişik adet opsiyonları ile mevcut. Mutfakları ve yemek masalarını, kalabalık davetlerinizi en keyifli yemek vakitlerinizi renklendirecek peçeteler her zevke hitap edecek kadar çeşitli ve her bütçeye uyacak fiyat skalasında. En güneşli bahar ve yaz günlerinde en keyifli pikniklerinize eşlik edecek rengarenk peçeteler, en özel anlarınızda çok anlamlı yazıların ve tarihlerin yazılı olduğu baskılı peçetelere sizler de ulaşabilirsiniz. En özel misafirleriniz için en şık ve en çok göze hitap eden özenle hazırlanmış masalarınızı süsleyecek ve tamamlayacak peçete modellerine, renklerine ve fiyatlarına göz atmak için sayfamızdaki ürünleri inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Zebra Casa (32)
Goccia (24)
Else (20)
Misiny (17)
ÇizgiKare (13)
Gold (12)
MAKİ (6)
1Birhome (4)
Günce (3)
Lady Moda (3)
MY WORLD (3)
Bambu (2)
Bedinn (2)
Decoars (2)
Fushia (2)
Giz Home (2)
Taç (2)
50x260 (1)
Alpina (1)
Argisa (1)
Belenay (1)
Evteks (1)
FENERIUM (1)
Focus (1)
Home (1)
Ism (1)
MAVİ (1)
MG (1)
NAKKISH (1)
Nurteks (1)
OYA home (1)
POLSET (1)
Royal (1)
Seçkin (1)
THERMY (1)
Toprak (1)
ZS (1)
Zoom Home (1)
İpekçe (1)
Şirvan (1)
(729)
(156)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(50)
ve üzeri (60)
ve üzeri (62)
ve üzeri (63)
ve üzeri (64)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL