TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Peçete

için 1,048 sonuç bulundu.

Peçete

Yemek odaları ve mutfaklar sadece yemek yemenin değil o yemekleri şık bir şekilde sunmanın da yerleridir. Mutfak tekstili ürünleri, bundan yola çıkarak uzun yıllar keyifle kullanabileceğiniz pratik ve dekoratif parçaları sofralarınıza ve mutfaklarınıza taşır. Yılların eskitemediği kumaş peçeteler de bu parçalar arasında.

Peçete Nedir, Modelleri Nelerdir?

Peçete Nedir, Modelleri Nelerdir?

Peçete, yemek yerken ağzınızda kalan yiyecek kalıntılarını silmek veya kıyafetlerinizi bu artıklardan korumak için kullanabileceğiniz küçük bez veya kağıt parçasıdır. Mutfak tekstilinde peçete, kumaştan yapılmış mutfak peçeteleri anlamında kullanılır. Kağıt peçetelerin aksine kumaş peçeteler kalıcıdır ve tekrar tekrar kullanılabilir. Ayrıca, yemek masası peçetelerinin daha seçkin bir havası vardır ve kullanıldığı sofraların atmosferini değiştirir. Kumaş peçete modelleri arasında en rağbet görenleri düz renkli olanlardır. Bunların kumaşları hafif parlak olabilir. Tek bir köşede bulunan bir desen de sadeliği bozmayacaktır. Başka bir model, işlemeli peçetelerdir. İşlemeler peçetenin tamamını da kaplayabilir. Bu tür ürünler, peçetenin işlevsel olarak kullanımını zorlaştırmasına rağmen estetik olarak göze müthiş hitap eder.

Sofralarınızı Şenlendirin: Peçete Sunum Şekilleri

Sofralarınızı Şenlendirin: Peçete Sunum Şekilleri

Kumaş peçete kullanmayı düşünüyorsanız muhtemelen misafir ağırlayacaksınız. Dolayısıyla, peçeteleri sunum şekliniz önemli. Temel olarak iki seçeneğiniz var; peçeteyi ya tabağın kenarına ya da içine yerleştireceksiniz. Peçeteyi tabağın yanına koyarken çatal, kaşık ve bıçağı da hesaba katarak yer tasarrufu yapabilirsiniz. Normalde çatal sol tarafta durur ama peçeteyi uygun şekilde katlayarak üç gereci de yan yana yerleştirebilirsiniz. Peçeteyi tabağın içine yerleştirdiğinizde onun yatık ya da dikey durmasını sağlamak elinizde. Peçete halkası veya peçete yüzüğü ile bunu zahmetsizce yapabilirsiniz. Peçete katlama ile uğraşmak isterseniz gül, lale, tavşan, kuğu ve taç gibi birçok peçete katlama modeli bulmanız mümkün.

Peçete Kullanırken ve Seçerken Bunlara Dikkat!

Peçete Kullanırken ve Seçerken Bunlara Dikkat!

Kağıt peçetelere alıştıktan sonra kumaş peçete oldukça değerli bir eşya gibi gelebilir ve kullanmaktan çekinebiliriz. Fakat aslında tam da onları kullanmamız için varlar. O yüzden üstünüze serdiğinizde veya ağzınızı sildiğinizde kirlenmeleri konusunda endişe etmeyin. Birçok peçete leke tutmayan ve yıkanabilen kumaşlardan yapıldığı için ev sahibinin onları, talimatlarda aksi belirtilmedikçe, çamaşır makinesine atmasında sakınca yok. Elbette peçeteleri uzun süre kullanabilmek için peçete fiyatları ile birlikte kalitesine de dikkat etmelisiniz. Peçeteleri tek tek almanız mümkün ama peçete takımı olarak almanız çok daha avantajlı. 3D Concept, Crate&Barrel, Dekorluk ve diğer markaların peçetelerini burada bulabilirsiniz. Diğer muftak tekstili ürünleri için bu kategorimizi ziyaret etmenizi öneririz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

1Birhome (4)
2 Stories (1)
ADAPTIVE (21)
Bambu (2)
Bulteks (3)
Decoars (2)
(568)
(173)
Dolce (1)
Else (20)
Evsay (1)
Evteks (1)
Focus (8)
Fushia (5)
Giz Home (2)
Günce (3)
Idea (1)
Işık (1)
MAVİ (1)
Misiny (17)
MY WORLD (4)
NAKKISH (1)
Nurteks (1)
OYA home (1)
Paradise (1)
Royal (1)
Taç (6)
THERMY (1)
Toprak (1)
Zoom Home (1)
ÇizgiKare (12)
Ödel Home (93)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(46)
ve üzeri (55)
ve üzeri (56)
ve üzeri (56)
ve üzeri (59)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL