TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kurulama Bezi

için 904 sonuç bulundu.

Kurulama Bezi

Mutfaklar genelde üç işleve hizmet eder; biri yemek yapmak, ikincisi yemek yemek, üçüncüsü de bütün bunlardan sonra çıkan bulaşıkları yıkamak. Hemen her zaman bulaşık makinesi çalıştırılamayacağı için mutfak tekstili ürünlerine, en başta da kurulama bezlerine başvurmak elzem olur.

Kurulama Bezi Hakkında Bilgiler

Kurulama Bezi Hakkında Bilgiler

Kurulama bezi amacını isminden belli eder. Bulaşıklarınızı veya ellerinizi kurulamak ya da yemek masasını silmek istediğinizde kurulama bezi imdadınıza yetişir. Peki, aynı boyutlarda el havlusu modelleri varken neden kurulama bezi kullanılır? Bu sorunun cevabı kurulama bezinin yapısında yatar. Piyasadaki birçok kurulama bezi mikrofiber kurulama bezi olarak üretilir. Mikrofiber, küçük sentetik elyafların genel adıdır. Çok ince liflerden dokunan ürünler de mikrofiber ürünlerdir. Silinen yüzeylerde tüy bırakmazlar. Kaliteli mikrofiber kurulama bezleri kendi ağırlığının sekiz katına kadar su ve hatta o kadar olmasa bile kayda değer ölçüde yağ emmesinin yanı sıra bakteri ve küf oluşumunun azalmasını da sağlar. Mikrofiber bezler hassas görünmelerine rağmen oldukça sağlamdır. Onları defalarca yıkayarak kullanabilirsiniz.

Kurulama Bezi Nerelerde Kullanılır?

Kurulama Bezi Nerelerde Kullanılır?

Mutfak için olan kurulama bezleri çok farklı şekillerde kullanılabilir. En başta kurulama işlevi gelir. Yemek masasını ıslak bezle sildikten sonra kurulama beziyle kurulayabilirsiniz. Bir yere içecek dökülürse bu bez onu sorunsuz emer. Onu bulaşık kurulama bezi olarak da kullanabilirsiniz. Bulaşıklarınızı yıkadıktan sonra onların kendi kendine kurumasını bekleyecek vaktiniz veya yeriniz yoksa bardak, tabak ve diğer parçaları kurulayıp direkt dolaplardaki yerlerine kaldırabilirsiniz. Kurulama bezini doğrudan temizlik bezi olarak da kullanabilirsiniz. Yemek masası veya ocak temizliğinde mikrofiber temizlik bezleri oldukça etkilidir. Ama cam kurulama bezi ve yer kurulama bezi olarak kullanılmazlar; bunlara özel bezler ayrı.

Kurulama Bezi Fiyatları ve Markaları

Kurulama Bezi Fiyatları ve Markaları

Kurulama bezi fiyatları oldukça ekonomik. Hatta genelde tekli değil en az birkaç parçadan oluşan setler halinde satıldığı için oldukça avantajlıdır. Mikrofiber kurulama bezleri çok yaygın ve yararlı ama onların dışında daha klasik olan keten veya pamuklu kurulama bezleri bulmanız da mümkün. Hatta bu bezler el kurulamak için mikrofiberden daha hoş bir his yaratır. Mikrofiberi cisimleri silmek için kullanabilir, elleriniz için ayrı bir bez alabilirsiniz. Kurulama bezlerini elde veya çamaşır makinesinde yıkamadan önce talimatlarına bakmayı ihmal etmeyin. Böylece aldığınız ürünü çok daha uzun süre kullanabilirsiniz. Begonville, Crate&Barrel, Cushion Design, Harmony, Mahir Havlu, Level Coton ve daha birçok markanın kurulama bezlerini burada bulabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

1Birhome (2)
2 Stories (1)
50x260 (4)
Abonna (1)
Aldore (1)
Alf (1)
Antik (1)
AquaHome (1)
Arte (2)
Açelya (1)
Baveno (4)
Bemucci (2)
Benisia (1)
Bulteks (4)
Class (1)
Cottonbox (3)
Diamond (1)
(569)
(153)
DURUL (1)
Elite (1)
Eponj Home (21)
Evneşe (1)
evpanya (1)
Flora (2)
Fushia (3)
Gözteks (23)
Idea (1)
Lady Moda (1)
Lia Store (3)
Melissa (1)
Misiny (20)
MK (1)
Myhome (1)
Nart Home (4)
Nurteks (1)
Propaks (1)
Qurdella (1)
Sab (3)
Sabia (9)
Shome (5)
Suvay (1)
UNICO (2)
Özde (2)
Özdilek (1)
Şelale (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(61)
ve üzeri (77)
ve üzeri (83)
ve üzeri (85)
ve üzeri (87)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL