Kurulama Bezi

için 119 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kurulama Bezi

Mutfaktaki en büyük yardımcılarınızdan biri de kurulama bezleridir. Kurulama bezi, yıkadığınız bulaşıkların suyunu almak için kullanılan bezlerdir. Genellikle küçük havlu görünümünde olan bu ürünler, suyu daha iyi emen malzemelerden üretilmektedir. Bulaşıkları kurulamadan dolaplara yerleştirmek, bir süre sonra küflenmeye ve kötü kokulara neden olabilir. Bu gibi istenmeyen durumların oluşmasının önüne geçmek için bulaşıklarınızı her yıkamadan sonra kurulayarak kaldırmanız önerilmektedir. Özellikle bardaklarda kalan su damlacıkları, su lekesinin oluşmasına neden olabilir. Su lekesi olan bardaklar da kirli gibi görünür. Evinize gelen misafirlerinize kirli görünen bardaklardan ikramlarda bulunmak istemezsiniz öyle değil mi? Çay bardaklarını, su bardaklarını ve diğer tüm bardaklarınızı yıkadıktan sonra kurularsanız, pırıl pırıl parlayan bardaklara kavuşabilirsiniz. Yeni bardaklar satın almak için bardak & kupa kategorisini inceleyebilirsiniz.

Chouchougo markası tarafından üretilen kurulama bezi 50X70 cm boyutlarındadır. Üzerinde bulunan desenleri sayesinde son derece şık görünmektedir. Jakarlı olduğu için mutfağınızda size yardımcı olurken aynı zamanda şıklık da katacaktır. % 100 pamuktan üretilen bu ürünün ipliği boyalı jakar desenlidir. Kaliteli yapısı sayesinde yıkamadan sonra renkleri solmaz. Suyu emiş gücü arttırıldığı için kurulama yapmak için idealdir. Oeko-Tex belgesine sahip olan bu ürünü evinizde güvenle kullanabilirsiniz. (Oeko-Tex belgesi, ekolojik dengenin korunması, çevre temizliği ve insan vücuduna zararlı kimyasalların kullanılmadığını gösteren belgedir.) Bu kurulama bezinin temizliğini sağlamak için renkli ürün deterjanı ile 60 derece yıkayabilirsiniz. Çamaşır suyu ya da ağartıcı deterjan kullanılması tavsiye edilmemektedir. Ürünün kullanma talimatlarına uyduğunuz sürece uzun süre boyunca kullanabilirsiniz.

Eviniz için yeni kurulama bezi satın almak istiyorsanız hemen kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilir ve dilediğinizi satın alabilirsiniz. Kurulama bezi fiyatları, ürünlerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Kategorimizde yer alan mutfak kurulama bezi modelleri arasında birçok farklı renkte ve modelde üretilen ürünler bulunmaktadır. Evlerde, iş yerlerinde, kısacası tüm mutfaklarda kullanılan mutfak kurulama bezi çeşitleri için kategorimize bekleriz. Bulaşık bezi çeşitleri arasında yer alan İkea kurulama bezleri, en çok arananlar ve tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

DİĞER (35)
(25)
The Mia (11)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(13)
ve üzeri (16)
ve üzeri (17)
ve üzeri (18)
ve üzeri (19)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL