Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Materyal

Mdf
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Marka

Parça Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Şekil

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ölçüler

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Amerikan Servis

için 2,943 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Amerikan Servis

Mutfaklardaki ürünlerin hazırlanması kadar onları ne şekilde ve nasıl sunulduğu oldukça önemlidir. Özellikle son yıllarda yiyecek ve içecek sunumları gerek ev gerek restoran ve kafelerimizde birçok kesim tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Her türden ürünün kendine özel bir sunumu olduğunu düşünüldüğünde sunum için gerekli olan ekipman sayısı her geçen gün artmaktadır. Amerikan servis ilk olarak Amerika’da Amerikan yemek kültürü fastfood ile özleşen bir sunum çeşididir. Bu sunumun amacı fastfood gibi hızlıca tüketilen yemek türü için pratik ve aynı zamanda şık bir servise sebep olmasıydı. Günümüzde dünyanın birçok noktasında yiyecek ve içecek sunumlarının gözdesi haline gelmekle birlikte özellikle gündelik yaşamlarında hem şık hem de kolay bir servis hazırlığı yapmak isteyen bireylerin ilk tercihlerinden biri haline gelmiştir. Ayrıca birçok ticari işletme geniş ürün yelpazesine ve farklı hammaddelerin işlenmesi ile üretilmiş bu servis tipini işletmelerinde sıklıkla tercih etmeye başlamışlardır. Aynı zamanda pratik olmasının ve ürün sunumunda şık bir görünüme sahip olunmasının yanı sıra ürün servis hijyeni açısından hem evde hem de restoran ve kafelerde sıklıkla kullanılmaktadır. Ürün sunumunda kullanıcılarına kolaylık ve şıklık sağlayan Amerikan servisleri, son dönemde tüm dünyada her kesimden birey tarafından tercih edilmektedirler. Yemek yenilen masaların üzerine konulan bu ev tekstil ürünleri gerek yemek sonrası sofra temizliğini kolaylaştırması gerek yemek esnasında yemek masasında oluşabilecek her türlü kiri ve lekeyi büyük oranda önlemesi sebebiyle birçok ev ve ticarethane tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Son yıllarda ise Türkiye’de özellikle yeni evlenen kadınların ve işletme sahiplerinin hazırlayacağı sunumlar için sıklıkla tercih ettikleri ev tekstil ürünlerinin başını çeken Amerikan servis modelleri hakkında daha fazla bilgi alabilmek için mutfak tekstili sayfamıza göz atabilirsiniz.

Pratik Sunumlar İçin Amerikan Servis Özellikleri

Pratik Sunumlar İçin Amerikan Servis Özellikleri

İlk olarak fastfood kültürünün hakim olduğu Amerika’da kullanılmaya başlayan bu ürünler üretildikleri hammadde sayesinde bizlere kolay bir temizlik imkanı sunmaktadır. Son dönemde en sık revaçta olan tipleri plastik, farklı türdeki ahşap ve kumaş türevlerinden oluşmaktadır. Ayrıca bazı türlerinde nano teknolojinin kullanılması sayesinde kir ve leke tutma oranlarını bir hayli düşürmektedir. Ayrıca bu denli fazla hammaddenin kullanılması sizlerin yapacağı sunumlarda fazlasıyla çeşitlilik sunmaktadır. Kafe, restoran ve ev dekorasyonuna uygun olarak seçilebileceği gibi kullanıcının zevki doğrultusunda bu servis çeşitlerinden seçim yapılabilir. Özellikle ürünlerin daha canlı ve kendini gösterecek şekilde tasarlanmaları sayesinde birbirinden farklı sunumlar ile ürünlerin daha hoş bir görünüm elde etmesine yardımcı olabilir; sofra düzeninize şık bir görünüm katabilirsiniz. Örneğin hasır Amerikan servis gerek kullanım kolaylığı gerek kir tutmayan yapısı ile Amerikan servis kullanmaya karar veren birçok kullanıcının ilk tercih ettiği türlerden biri olarak görülebilir. Ayrıca birçok sunuma uygun olarak kolaylıkla kullanabilirsiniz. Kolay temizlenebilir oluşu ile birçok restoran ve kafede servis ekipmanlarınız ile kolay ve hijyenik bir şekilde kullanma olanağı sunmaktadır. Farklı renklerde ve modellerde olan PVC Amerikan servis birçok ev kullanıcısı tarafından dayanıklı oluşları ve şık tasarımları nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedirler. Özellikle küçük çocukları olan anneler çizgi film karakterlerine sahip olan Amerikan servislerini kullanarak çocukları için yemek yedirmeyi daha eğlenceli hale getirebilirler. Tüm bunların yanı sıra birinci sınıf kalitede üretilmiş olan plastik kesinlikle kanserojen madde içermez hem yetişkinlerin hem de çocukların sağlığı için sorun teşkil etmez. Diğer yandan günlük kullanıma uygun oluşları nedeniyle sofra üstlerinde güvenle kullanabilir, sofra temizliği için vakitten kazanırsınız yemek sonrası ister elde ister bulaşık makinesinde sorunsuz bir şekilde yıkayabilirsiniz.

 Şık ve Dayanıklı Amerikan Servis Modelleri

Şık ve Dayanıklı Amerikan Servis Modelleri

Hem ev hem ticari işletmelerdeki sunumlar için sizlere farklı bir sunum farklılığı sunacak olan Amerikan servis modelleri sizlere günün her saatindeki ürün sunumunda kullanabileceğiniz şekilde birçok ürün sunmaktadır. İhtiyaçlarınız ve zevkleriniz doğrultusunda seçeceğiniz ürün ile birlikte sunumlarınızda farklılık yaratacak aynı zamanda masa örtüsü temizliği veya masa temizliği gibi zaman alan işlerden sizleri kurtararak pratik bir seçenek sunacaktır. Aynı zamanda birçok kullanıcı tarafından ev ve iş yeri dekorasyonu olarak sıklıkla tercih edilmektedir. Amerikan servisleri sadece sizler için hijyen sağlamaz; aynı zamanda üzerinde yemek yenen mobilyalarınızın deforme olmasını önleyerek kullanım ömürlerine katkıda bulunmaktadır. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Amerikan servisleri birinci sınıf farklı türdeki hammaddelerden üretilmiş olup her kesimden kullanıcı için oldukça pratik bir kullanım vadetmektedir. Bambu Amerikan servis son dönemde popülerliği artan modellerden bir tanesi olarak görülmektedir. Çevre dostu ve dayanıklı oluşu ile bilinen bambu ağacından yapılan bu model hem ev hem de ticari işletmeler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Suya ve ısıya dayanıklı oluşu sebebiyle sıcak servislerinizde sizlere kolaylık sağlar; içecek servisleriniz de ise sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Kir ve leke tutmayan yapısı sayesinde uzun ömürlü bir kullanıma izin vermektedir. Dahası bahçe ve balkon gibi açık mekanlarda güneş ışığından ve yağmurdan etkilenmez dilerseniz saksı altlarınız veya balkon ve bahçe mobilyalarınız için dekoratif bir ürün olarak kullanabilirsiniz. Yalnız günlük kullanımda değil özel günlerinizde ve vereceğiniz davetlerde birçok model sizlere şık ve zarif bir sunum yapmanıza olanak sağlayacak. Deri Amerikan servis gerek evlerinizde vereceğiniz davetler gerek restoran ve kafelerinizdeki sunum kalitesini arttırmak için sizlere birçok kolaylık sunmaktadır. Gerçek deriden imal edilmiş olup canlı ve benzersiz bir görünüme sahiptir. Koyu renklere sahip modelleri sizlerin davetlerdeki sunumunuza şık ve ağır bir görünüm katarak sofranız ile fark yaratabileceksiniz. Dahası birçok restoran için hem sunduğunuz ürünlerin görsel zevkini arttıracak ayrıca kolay temizlenebilir oluşu ile hijyenden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeyeceksiniz. Sunum sonrası hafif nemli bir bez ile sizlere hızlı ve pratik bir temizlik imkanı sağlamaktadır. Ayrıca birinci sınıf kalitedeki deriden üretilen bu model sıcaktan ve soğuktan etkilenmeyerek bozulma yaşamaz sizlere uzun süreli kullanım olanağı sunmaktadır.

 Amerikan Servis Fiyatları Hakkında

Amerikan Servis Fiyatları Hakkında

Her kesimden hem evleri hem de ticari işletmeleri için Amerikan servisi beğenerek kullanmaktadırlar. Sofra hazırlama konusunda bizlere kolaylık sağlayan bu ürünler farklı modelleri ve boyutları ile bizlere kullanım alanında büyük bir genişlik vermektedir. Kolaylıkla temizlenebilir oluşları ve üzerinde yemek yenen masa veya sehpa gibi ürünlere kırıntı veya leke bırakmayışlardan dolayı tercih edilmektedirler. Ayrıca çeşitli tasarımları ile bizlere geniş bir seçenek şansı tanıyan bu ürünler fiyatlar bakımından da ihtiyaçlar doğrultusunda her bütçeye hitap etmektedirler. Üretiminde kullanılan hammadde fiyatlarda değişkenlik göstermektedir. Örneğin plastik Amerikan servis sizler için günlük kullanımlarınızda oldukça kolaylık sağlayacaktır. Zamandan kazanmak isteyen birçok kişi sofra hazırlama derdine girmeden masada kolaylıkla kullanabilir ve temizlik konusunda da sizlere zamandan büyük tasarruf sağlayacaktır. Kaliteli plastikten olanlar farklı renk ve boyutlarda olup kolaylıkla mutfağınıza ve yemek odanıza uyumlu olan modellerden birini seçebilirsiniz. İşletmeler ise gerek hijyen gerek zamandan tasarruf açısından kağıt Amerikan servis modellerinden seçim yapabilirsiniz. Lokantalarda ve restoranlarda oldukça pratik bir kullanım sağlayan Amerikan servis farklı boyutları ve şekilleri ile masanıza uygun olan modelden seçim yapabilirsiniz. Kaliteli kağıttan imal edilmiş olanları kesinlikle olası sıvının kağıt altına geçmesini engelleyerek masalarınız temiz ve düzenli kalmasına olanak sağlamaktadır. Tek kullanımlık oluşları sebebiyle her müşteriniz için temiz ve hijyenik bir sunum yapmanıza olanak sağlamıştır. Farklı renk ve desenleri sayesinde lokanta ve kafeniz için uygun nitelikte olanı satın alabilir dilerseniz işletmenizin logosunu veya en sevilen ürünlerinin görselini kullanarak fark yaratabilirsiniz. Masa örtüsü kullanılan işletmelerde örtüye zarar verebilecek olası zorlu lekeleri üzerinde tutarak sizlerin kullandığı ürünlere ekstra koruma sağlamaktadır. İhtiyacınıza göre mutfak havlusu seçeneklerine de sayfamızdan bakabilirsiniz.

Niçin Amerikan Servis Kullanmalısınız?

Niçin Amerikan Servis Kullanmalısınız?

Yeni nesil servis ekipmanları arasında birçok modeli ile sahiplerine estetik ve pratik bir sunum olanağı veren Amerikan servisleri başta Türkiye olmak üzere tüm dünyada farklı gerekçeler ile kullanılmaktadır. Özellikle birçok gıda işletmesi temizlik ve kolaylığın yanı sıra şık sunumlar elde edebilmeleri sayesinde sıklıkla tercih etmektedirler. Evlerde yemek yerken kullanılan masa ve sehpaların ahşap veya plastik yüzeyleri belli bir süre sonra masaya konan sıcak veya soğuk bardak, tabak ve çatal bıçak neticesinde deforme olmaktadırlar. Özellikle ahşap sehpalarda sıklıkla karşılaşılan bu sorun çay ve kahve gibi sıcak ürünlerin üzerine konulmasından dolayı oluşmaktadır. Ahşap mobilyalardaki olması muhtemel çizikleri ve su lekelerini engelleyen bu ürünler sizlerin mobilyalarını korumaya yardımcı olmaktadır. Ahşap Amerikan servis ısıya ve suya dayanıklı ağaç türlerinden yapılmış olup sıcak yemekleriniz ve içecekleriniz için mobilyalarınız üzerinde tam bir koruma sağlamaktadır. Ayrıca kir tutmayan yapısı sayesinde sizlere kolay bir temizlik olanağı sunmaktadır. Farklı boyutları ve desenleri ile sunum konusunda sahiplerine ayrıcalık yaşatan bu ürünler iç ve dış mekan dekorasyonuna yüksek katkıda bulunmaktadırlar. Farklı renkleri ve kesimleri ile keten Amerikan servis modelleri içerdiği kaliteli kumaşı ile kir ve su lekesi tutmaz ayrıca farklı modeldeki kesimleri ile yemek odanıza veya mutfağınıza şık bir görünüm katabilirsiniz. Özellikle kalabalık davetlerinizde kullanacağınız zamanlarda yumuşak dokusu sayesinde olası tabak ve çatal darbelerinden oluşan sesi önleyerek yemeklerinizi sakinlik ve dinginlik içerisinde yemenize yardımcı olmaktadır. Birçok işletme tarafından adeta bir reklam panosu gibi kullanılan Amerikan servisleri sayesinde hızlı ve hijyenik bir masa düzeninin yanı sıra öne çıkarmak istediğiniz ürünleri veya işletmeniz hakkında bilgi verebilmek için sizlere kaçırılmaz bir fırsat yaratmaktadır. Dahası ev ve ofislerde masa başında çalışan birçok kişi için kolay ve hijyenik bir yemek alanı oluşturan bu ürünler bazı modellerinde bulunan kaydırmaz özelliği sayesinde kahve veya çay bardaklarınızı üzerinde tutunmasını sağlayarak olası kazaları önlemektedir.

 Amerikan Servis Satın Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Amerikan Servis Satın Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Gerek koruyucu bir ekipman olmaları gerek iç ve dış mekanlara kattıkları eşsiz hava ile basit ama kullanışlı bir dekoratif ürün olmaları nedeniyle adından sıkça söz ettiren Amerikan servisleri kullanıcılarına birçok açıdan hizmet sunmaktadır. Geniş bir kullanım yelpazesine sahip olan bu ürünlerin günlük kullanılan çeşitleri olduğu kadar özel günlerinizde ve özellikle davetleriniz için olan türlerinden de mevcuttur. Satın alacağınız Amerikan servisi ne amaçla ve ne sıklıkla kullanılacağınıza karar vererek daha sağlıklı ve isabetli bir seçim yapabilirsiniz. Öncelikle kullanmak istediğiniz masanın veya sehpanın ölçülerini göz önüne alarak seçim yapmanız sizin bu ürünü daha etkili kullanmanıza yardımcı olacaktır. Amerikan servis ölçüleri gerek önceden hazırlanmış olarak ve ya sizin isteğinize göre kestirilerek istenilen boyutlara ulaştırılabilirler. Diğer yandan sofralarında sıklıkla örtü bulunduranlar örtülerinin modelini ve rengini göz önünde bulundurmalıdırlar. Örneğin siyah Amerikan servis birçok farklı renkteki masa örtüsüne uyum sağlarken daha renkli ve desenli ürünler tercih ediyorsanız seçiminizi renk ve desen uyumunu göz önüne alarak yapmanız daha sağlıklı olacaktır. Ayrıca masanızın boyutu kadar şekli de seçeceğiniz Amerikan servisini seçmeniz konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Örneğin yuvarlak bir masaya sahipseniz dikdörtgen Amerikan servis sizin masanız için uygun bir seçim olmaktan çıkabilir. Masaya tam oturmayan bir Amerikan servis olası kırıntı ve su dökülmelerine karşı koruma sağlayamaz ayrıca göz zevkine uyumsuz bir duruma sebep olabilir. Kullanmak istediğiniz servisin mutlaka nasıl bir günde kullanılacağına karar vermeniz gereklidir. Özel günlerde özellikle nişan söz gibi etkinliklerde daha ağır ve dikkat çekici bir görünüme sahip olan gold Amerikan servis sizler için çok daha uygun bir masa düzenine sahip olmanıza yardımcı olacaktır ayrıca misafirlerinizin ve ortamın havasına uyum sağlayarak hoş bir ahenk yakalamanıza yardımcı olacaktır. İşletmenize otantik bir görünüm vermek istiyorsanız keçe Amerikan servis gibi farklı türdeki kumaşlardan yararlanıp farkınızı yaratabilirsiniz.

Amerikan Servis Nasıl Kullanılır?

Sunumda ve yemek yerken hijyenin sağlanmasına olanak sağlayan Amerikan servisleri ev, kafe ve restoran mutfaklarında sıklıkla kullanılmaktadırlar. Genel olarak yemek yenen masa veya sehpanın üzerine serilerek kullanılan bu ürünler farklı boylara sahip oluşları nedeniyle çay veya kahve altlığı olarak da kullanılabilmektedir. Diğer yandan dekoratif bir malzeme olarak da kullanılan bu ürünler saksı altlıkları olarak kullanılabilir.

Amerikan Servis Nasıl Açılır?

Sunum konusunda tüm dünyada çığır açan Amerikan servis temiz ve şık bir kullanım tarzını benimsemiştir. Birçok restoran ve kafe bu sunum sayesinde hem ürünlerinin daha kendini gösterir bir biçimde kullanılmasına olanak sağlamıştır hem de daha temiz ve düzenli bir masa düzenine geçilmesine olanak sağlamıştır. Amerikan servis ister masa örtüsünün altına ister masa yüzeyine örtülebilir. Burada önemli olan servisinizin renk uyumu ve hangi materyalden yapıldığıdır. Birçok kimse örtü üstüne Amerikan servis açmayı uygun görürken bazıları sadece masa üstünde kullanılması gerektiğini söylemektedir. Diğer yandan açılan Amerikan servisin üzerine tabak ve çatal kaşıklar masaya nasıl konuyorsa aynı o şekilde konulmaları gerekmektedir. Eğer açtığınız Amerikan servis sıcağa dayanıklı değilse açılan servisin altına sıcaktan etkilenmemesi için bir tabak daha konulabilir.

Amerikan Servis Nasıl Temizlenir?

Kolay ve konforlu bir yemek keyfi sürmenize olanak sağlayan Amerikan servisleri sizlerin zevk ve ihtiyaçları doğrultusunda seçebileceğiniz birçok maddeden imal edilmiştirler. Öncelikle aldığınız Amerikan servisinin modeli doğrultusunda temizliğini yapmanız gerekmektedir. Örneğin ahşap bir servis kullanıyorsanız ılık bir nemli bez yardımı ile temizleyebilirsiniz ancak üstünü kesinlikle fırçalamamanız gerekmektedir. Diğer yandan plastik Amerikan servis kullanıcıları daha soğuk bir su ile temizlik yapabilirler ancak sıcak su veya bulaşık makinesinde yıkanma yüzeylerinin yıpranmasına veya servisinizin bozulmasına sebep olacaktır. Kumaştan yapılan Amerikan servisleri elde yıkamak yerine söylenen kurallar doğrultusunda çamaşır makinesinde yıkayarak uzun süre kullanım olanağına sahip olabilirsiniz. Kağıt olarak kullanılan Amerikan servisler tek kullanımlık olup kesinlikle tekrar tekrar kullanılmamalıdır.

Amerikan Servisi Hangi Kumaştan Yapılır?

Amerikan servisleri birçok hammaddeden imal edilebilen şık ve pratik ürünlerdir. Her kesimden kullanıcı tarafından hem ev hem de ticari işletmelerde kullanılan bu ürün kumaştan yapılanları ile dikkatleri üzerine çekmektedirler. Farklı renk ve boyutlara sahip Amerikan kumaşları genel olarak kir tutmayan ve yıkanması kolay olan kumaşlardan yapılmaktadır. Keten türü Amerikan servis yapımında sıklıkla kullanılan kumaşların başında gelmektedir.