Öne Çıkanlar

Seccade

için 1,259 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Seccade

Seccade modelleri arasında halı seccadeler bulunmaktadır. Cemil İpekçi, Secdem, Saray Halı, İpekyolu gibi çeşitli markalar tarafından halı seccade modelleri üretilmektedir. Halı seccadeler, özellikle evlerde daha çok tercih edilmektedir. Devamlı seyahat halindeyseniz, halı seccadeleri yanınızda taşımanız zor olacaktır. Bu nedenle daha ince tekstil malzemelerinden üretilen seccade modellerini tercih edebilirsiniz. Seccade modelleri arasında bir de kıbleyi gösteren seccade modelleri bulunmaktadır. Pusulalı seccade olarak bilinen bu ürünler sayesinde kıbleyi doğru olarak bulabilecek ve namazınızı kılabileceksiniz. Seccade çeşitleri arasında bir de renkli tasarımlara sahip olan çocuk seccadeleri bulunmaktadır. Goblen seccadeler de en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Kategorimizde yer alan ürünler arasında namaz öğreten akıllı seccade modelleri bulunmaktadır. Namaz öğreten seccadeler sayesinde çocuklarınız kolayca namaz kılmayı öğrenecek. İslam’ın beş şartından biri olan namaz ibadetini öğrenmek, akıllı seccadeler ile çok kolay. Cihaz üzerinde namaz öğrenmeye yardımcı olan cihaz bulunmaktadır. Kulaklıklı akıllı seccade modellerini incelemek için kategorimizi ziyaret edebilir ve dilediğinizi satın alabilirsiniz. Akıllı seccade nasıl kullanılır diye merak ediyorsanız, ürünlerin kullanım kılavuzundan ya da internette yer alan verilerden yararlanabilirsiniz. İslam’ın beş şartından biri olan namaz ibadetini öğrenmek, akıllı seccadeler ile çok kolay. Cihaz üzerinde namaz öğrenmeye yardımcı olan cihaz bulunmaktadır.

Akıllı seccade, ezan okuyabilir. Sabah, öğle, ikindi, akşam ve yatsı namazlarını, dualarını ve rekatlarını kolayca öğrenmenize yardımcı olur. Akıllı seccadeleri her yaş grubundan insanlar kullanabilir. Ezan okuma özelliği ile önce ezanı dinlemenize sonra ise namazınızı kılmanıza olanak sağlar. Namaza başlamak isteyenler ve nasıl kılındığını bilmeyenler, akıllı seccade satın alarak kolayca öğrenebilir ve İslam’ın beş şartından birini yerine getirebilir. Sesli seccadenin kullanımı çok kolaydır. Seccade yere serilir ve ses aparatı seccadenin üzerine konulur. Vakit namazlarından hangisi kılınacaksa o namazın tuşuna basarak tekbir ile namaz kılmaya başlanır. Akıllı seccadenin namaz esnasında söylediği duaları tekrar edere hatasız bir şekilde namaz kılabilirsiniz. Dua kitabı satın almak isterseniz, dua kitapları kategorisine bakabilirsiniz. En güzel seccade modellerini satın almak için kategorimizi inceleyebilirsiniz. Seccade fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve markalarına göre değişiklik göstermektedir. Konuşan seccade fiyatlarında, diğerlerine göre değişiklik olabilmektedir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

DİĞER (619)
(256)
Çeyizci (43)
Class (29)
Secdem (10)
ModaStra (9)
Bijarde (6)
ipekyolu (6)
(5)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Üretim Şekli

(35)
(7)
(4)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ölçüler

(24)
(7)
(5)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Halı Çeşitleri

(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(84)
ve üzeri (135)
ve üzeri (166)
ve üzeri (170)
ve üzeri (177)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL