TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Seccade

için 4.633 sonuç bulundu.

Seccade

Seccadeler hem geleneksel hem de günlük kullanım açısından pek çok fayda sağlıyor ve ibadete tat katarak farklı modellerini, göz alıcı tasarımlarını sizlerle buluşturuyorlar. Seccade kategorisinde bulabileceğiniz zengin çeşit modeller şık görünümleriyle ibadet esnasında derinliğini hissettiriyorlar. Temizlik ve hijyen bakımından pek çok insan tarafından tercih edilen seccadeler, namaz kıldığınız yer açısından güven veriyorlar ve dahası namazın gerekliliklerinden biri olarak, namaza durduğunuz yerin hijyeninden emin olmanızı sağlıyorlar. Yer ne kadar temiz olursa olsun başınızı güvenle koyabileceğiniz seccadeler hem ibadete verdiğiniz önemi gösterecek hem de temizliğiyle içinizi rahat ettirecektir. Tek olarak sipariş verebileceğiniz gibi ürünleri seccade seti olarak da bulabilir ve namaz için gerekli tüm ihtiyaçlarınızı Ev & Yaşam kategorisi üzerinden temin edebilirsiniz.

Seccade Seçenekleri ile İbadete Odaklanın

Seccade Seçenekleri ile İbadete Odaklanın

Seccadeler namazın ihtiyaçları arasında ilk aranan eşyalardan biri olarak hayatınızda yer alıyorlar. İbadetle meşgul olurken içinizi rahat ettiren seccadeler başınızı koyduğunuz ve ibadetinizi yaptığınız yer açısından güven veriyorlar. Namaz esnasında konfor veren seccade modelleri yeni tasarım ve tarzlarıyla ibadetinize kolayca odaklanmanızı sağlıyorlar. Kumaş yapısı ve diğer özellikleri bakımından da zengin seçenek sunan seccadeler hem bay hem de bayanlara özel tasarımlarını sizlerle buluşturuyorlar. Bunlardan biri olarak karşınıza çıkan halı seccade modelleri özellikle soğuk kış aylarında namaz kılarken yüksek seviyede konfor sağlıyorlar. Halı tarzı bu modeller kalın yapısı sayesinde namaz esnasında sizi rahatsız etmeyerek soğuk günlerde ayağınızdan olası üşümelere karşı fayda sağlıyorlar. Halı dokusunun verdiği rahatlığı namaz esnasında da hissedebileceğiniz bu ürünler ayrıcalıklı modellerini sizlerle buluşturuyorlar. Rengarenk tasarımları ile ibadet esnasında aradığınız konforu bulabileceğiniz halı seccade modelleri ile dört mevsim rahat edin. Yumuşak dokusu ile haz veren kadife seccade modelleri konforunuzu üst noktaya taşıyarak ibadet esnasında sizi rahat ettiriyorlar. Namaza başladığınız andan itibaren sizi alıp götüren kadife seccadeler ile ibadetlerinizi güven ile tamamlayabilirsiniz. Rahat ve konfor sunan yapısı ile kadife seccadeler kadifenin yumuşak dokusunu seccadelere taşıyorlar. Namaz kılarken rahat olmanız ibadetinize odaklanmanızı sağlayacaktır. Bu noktada önemini hissettiren seccade modelleri, ihtiyaçlarınıza yanıt veriyorlar. Konforunuzu üst noktaya taşıyan seccadeler ile ibadetlerinizi gönül rahatlığıyla tamamlayabilirsiniz. İbadetin kalitesi açısından fark yaratan seccadeler, yeterli kalitede olmadığında rahatsız edebilirler. Özellikle kumaş kalitesi bakımından beklentilere yanıt vermeyen seccadeler terletebilir veya üst yüzeyinde bulunan kumaş yapısı ile kaşıntı yapabilirler. Bu gibi problemlere yönelik tercih edebileceğiniz ipek seccade modelleri ile ipek kalitesini her anınızda hissedebilirsiniz. İpek yumuşaklığının verdiği his ile ibadetlerinizi güvenle tamamlayın. Kaliteli seccade modelleri farklı tarzlarıyla sizlere geniş bir yelpaze sunuyorlar. Her bir modelde kalitesini yansıtarak namaz esnasında konfor veriyorlar. Şık tasarımları ile göze hitap eden seccade modelleri farklı tarzlarıyla namazdan aldığınız hazzı katlıyorlar. Siz de seccade ihtiyacınız için ürünlere göz atabilir ve ekstra konfor veren modeller ile namazınızdaki kaliteyi üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

Seccade Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Seccade Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Seccadeler namaz açısından önemli bir değer olarak hayatınızda yer alıyorlar. Namaza tertip ve düzen açısından katkı sağlayan seccadeler ibadetlerin vazgeçilmez objelerinden biri olarak pek çok insanın tercihi oluyorlar. Geleneksel olarak da ağırlığını koruyan seccadeler damat bohçalarının gözde eşyaları arasındalar! Evlenirken tarafların birbirine hediye olarak sunduğu bohçalar hem bay hem de bayan tarafında önemli bir detay olarak kültürümüzde bulunuyor. Siz de alabileceğiniz bir damat seccadesi ile bohçanızı tamamlayabilirsiniz. Her biri birbirinden şık modeller bohçanızda ağırlığını hissettirecektir. Sade veya daha işlemeli olmakla birlikte modeline göre değişen ürün çeşitleri farklı tarzlara hitap ediyor. İşlemeli modelleriyle seccadelerde ayrıcalığını hissettiren damat seccadeler tasarımlarını rengarenk çeşitleriyle taçlandırıyorlar. Bohçanın olmazsa olmazları arasında yer alan seccadeler şık ve yumuşak dokusuyla aradığınız kaliteyi sizlerle buluşturuyor. Hem görünüm hem de tarz açısından zengin çeşitlerini sizlere sunan ürün modelleri arasından aradığınız seccadeyi kolayca bulabilirsiniz. Çeyizlik seccade modelleri püsküllü, püskülsüz ve envaiçeşit kumaş dokusu ile tamamen size özel! Cami, Kâbe gibi işlemeli ve resim detayları ürün modelleri arasında bulabilir veya kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz. Kabartmalı olarak da bulabileceğiniz ürün çeşitlerinin her biri konforunuzu ön planda tutacak şekilde dizayn edilmiştir. Namaz esnasında baş ve dizlerinizi koyduğunuz bölge bakımından seccadeler içinizi rahat ettirecektir. Yumuşak dokusu ile sizi alıp götüren seccade modelleri namaz esnasında herhangi bir yerinizi acıtmayarak namazınıza daha iyi odaklanmanıza yardım edecektir. Kullanımı oldukça basit ve rahat olan seccadeler günlük veya ibadet için her an ihtiyaç duyulan eşyalar arasındalar. İbadet esnasında daha rahat hissetmek için ürün modellerine göz atabilirsiniz. Seccade fiyatları ürün ve model bazında değişkenlik gösterebilmektedir. Eşyalarda olduğu kadar seccadelerde de işlenen kadife kumaş, ağırlığını ibadet alanında da hissettiriyor. Dokusu ile kol ve dizlerinizi rahat ettirerek daha yumuşak bir dokunuş sunan kadife seccadeler modeller arasında mevcuttur. Farklı renkleri bulabileceğiniz kadife seccade fiyatları ve ödeme seçenekleri için ürünlere göz atabilir ve tarzınıza hitap eden beğendiğiniz ürün model siparişini hızlı ve pratik bir şekilde verebilirsiniz.

Akıllı Seccadeler ile Namaz Kılmayı Öğrenin

Akıllı Seccadeler ile Namaz Kılmayı Öğrenin

Namazlık veya bir diğer isim olarak seccadeler namaz esnasında aranan temel eşyalar arasında yer almaktadır. Namaz ibadetinin temel direği olarak hayatınızda yer alan bu eşyalar pek çok açıdan kolaylık sağlamaktadır. Namaz kıldığınız yerin temiz olması açısından önemli bir eşya olan seccadeler, çamaşır makinesinde veya elde kolayca yıkanabilirler. Halı & Kilim gibi sürekli üzerinde gezinilen eşyaların aksine seccadeler bu açıdan temiz ve ferahlığıyla ibadetlerinize tat katıyorlar. Namaza verdiğiniz özenin bir göstergesi olarak da görülen seccadeler hem günlük hem de misafir kullanımı açısından oldukça kullanışlılar. Günlük veya misafir konseptlerine uygun seccade setleri her an yanınızdalar! Sevdikleriniz için alabileceğiniz hediyelik seccade modelleri Ev Tekstili kategorisinde zengin model seçenekleri ile sizleri bekliyor! Hac, umre gibi dini ziyaretlerin ardından sevdikleriniz için anlamlı bir hediye olarak alabileceğiniz hediyelik seccadeler sadece birkaç tık uzağınızda! Taşıma derdi olmadan sayfamız üzerinden seccade siparişinizi hızlı bir şekilde verebilirsiniz. Sevdiklerinizi düşündüğünüzün bir göstergesi olarak hediye verebileceğiniz seccadeler bu gibi özel anlarda aranan bir eşya olarak hayatlarınıza dahil oluyorlar. Aldığınız seccadeyi uzak mesafeler boyunca taşımanın aksine siz de zahmetsizce seccade siparişinizi vermenin keyfine varabilirsiniz. Küçükten büyüğe pek çok insanın aradığı bir ürün olarak piyasada yer alan seccadeler fonksiyonel özelliklerini genişleterek sizlere hizmet sunuyorlar. Bu alanda aranan bir ürün olarak namaz kıldıran seccade modelleri çocuk veya torunlarınızı namaz kılmaya alıştırmak için oldukça kullanışlılar. Namaz kılmayı öğrenmek istiyor fakat nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız sadece, alabileceğiniz bir akıllı seccade yeterli olacaktır. Sesli seccade teknolojiyi dini alana taşıyarak sizlere kolaylık sağlıyor. Yaşınız kaç olursa olsun namaz kılmayı öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Üzerinde pusula bulunan ürünler ile kıbleyi kolayca bulabilirsiniz. Ses açma azaltma tuş seçenekleri ile istediğiniz ses düzeyinde seccadenizi ayarlayabilirsiniz. Akıllı seccade içerisinde bulabileceğiniz Yasin, Tebareke gibi duaları dinleyebilir ve dahası namaz kılmayı kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Namazı yanlış kıldığınızdan şüphe ediyorsanız akıllı seccadeler bu konuda yol gösterici olacaktır. İçerisinde beş vakit namaza ulaşabileceğiniz ürün modelleri ile namaz kılmanın keyfine varmak için sadece akıllı seccade siparişi vermeniz yeterli. İstek kulaklık isterse hoparlör seçenekleri bulabileceğiniz ürünler ile her adımda kolaylık!

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3K Konsept (27)
Abalone (8)
Abend (8)
AKÇAĞ (1)
Alaca (1)
Alena (2)
Alpina (10)
Anadolu (1)
Angora (13)
Antik (1)
Artemis (1)
ASR (3)
Ata Halı (19)
Atlantik (1)
Azizler (1)
Badeli (11)
Bahar (1)
Begüldan (1)
BERSELÜX (1)
Bndeco (1)
Buldan's (1)
Bünyan (3)
Carpetica (1)
DAGE (1)
Dantelux (1)
Dcev (1)
Decoling (115)
Dinarsu (1)
(2573)
(1098)
Dofe (2)
Doksan (4)
Döpland (1)
Eko Halı (4)
estela (297)
EVAŞK (24)
Festival (7)
Feys (1)
Finezza (4)
Forfloor (1)
Gold Case (11)
Gökay (1)
Happylife (1)
Harem (1)
Home (1)
Jura (1)
Liviadora (19)
Nur Home (1)
Pekatherm (1)
Pratikser (3)
Royal (3)
Rugpage (1)
Saray (18)
Secdem (10)
Seral (7)
Sesli (1)
StyleArt (1)
Tengo (1)
Tiffany (1)
Veldana (1)
Visco (10)
Wow (1)
Yonca (1)
ZS (9)
Zümrüt (1)
Çarlez (1)
Çınar (12)
Şaheser (1)
Şimşek (10)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Üretim Şekli

(1057)
(91)
(36)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Halı Çeşitleri

Modern Halı (368)
(5)
(5)
(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ölçüler

(283)
(158)
(86)
(56)
(29)
(25)
(22)
(20)
(16)
(13)
(11)
(9)
(5)
(5)
(4)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(321)
ve üzeri (434)
ve üzeri (478)
ve üzeri (490)
ve üzeri (507)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL