Halı Örtüsü

için 5,545 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Halı Örtüsü

Halı temizliğine yepyeni bir boyut kazandıran halı örtüsü, sizleri hem sık sık halı yıkama zahmetinden hem de yeni bir halı alma masrafından kurtarıyor. Welsoft kumaş ile üretilen halı örtüleri; dört köşesinde bulunan lastik sayesinde kolayca halınıza geçirebileceğiniz bir üründür. Kategorimizde yer alan geniş boyut ve desen çeşitliliği sayesinde aradığınız örtü modelini kolayca bulabilirsiniz.

Halı Örtüsü Nedir, Ne İşe Yarar?

Halı Örtüsü Nedir, Ne İşe Yarar?

Halı örtüsü yumuşak dokulu welsoft kumaştan üretilen ve halıya lastikle geçirilen bir örtü çeşididir. Çay, yemek lekesi, evcil hayvan tüyü ya da çocuğunuzun olası yaramazlıklarından halınızı korumak için tasarlanan halı örtüleri son derece kullanışlı ürünlerdir. Lastikli halı örtüsü; dört köşesinde lastikler bulunan ve bu sayede halıya kolayca geçirilebilen ürünlerdir. Kolay takılıp çıkarılabilmesi ve temizlemebilmesi sayesinde kullanıcılara büyük kolaylık sunan hallı örtülerini kirlendiğinde çıkarıp yıkayabilir ve daha sonra tekrar kullanamaya devam edebilirsiniz. Ayrıca bu lastikli kenarlar sayesinde halıları tam olarak kavrayan halı örtüleri herhangi bir toplanmaya ya da kayma da yapmaz. Üstelik kumaş özellikleri gereği tüylenme yapmayan özel dokusu sayesinde uzun ömürlü bir olan halı örtüleri ile evinizdeki halıları çok uzun yıllar boyunca kullanabileceksiniz.

Halı Örtüsü Modelleri

Halı Örtüsü Modelleri

Halı örtüsü modelleri hayli çeşitlidir. Evinizin farklı odalarında kullanabilmeniz amacıyla farklı boyut ve desenlerde tasarlanan halı örtülerini salon, mutfak, koridor, çocuk odası gibi pek çok yerde kullanabilirsiniz. Halı üstü örtüsü çeşitleri arasında; 6 m2 halı örtüsü, 4 m2 halı örtüsü, 3d halı örtüsü, kadife halı örtüsü gibi farklı modeller yer almaktadır. Evinizin ve mobilyalarınızın rengine uygun olarak seçeceğiniz bir halı örtüsü ile odanıza şık ve zarif bir dokunuşta bulunabilirsiniz. Ayrıca halınız eski ise ya da artık beğenmiyorsanız dilediğiniz renk ve tarzda bir halı örtüsü satın alarak yeni bir halı masrafından kurtulabilirsiniz. Halıya yukarıdan bakıldığında üzerinde bir örtü olduğu belli olmadığından örtüyü her değiştirdiğinizde odaya yeni bir halı sermiş gibi hissedeceksiniz. Halı ile kusursuz bir bütünlük sağlayan halı örtüleri aynı zamanda ütü gerektirmeyen kumaşı sayesinde direkt yıkayıp serme kolaylığı sunar.

Lastikli Halı Örtüsü Özellikleri

Lastikli Halı Örtüsü Özellikleri

Halı kılıfı olarak da bilinen halı örtülerinin sahip olduğu özellikler her odada halı örtüsü kullanmayı çok daha cazip bir hale getiriyor. Halı örtüleri tüylenme yapmayan özel dokuya sahiptir. Dört köşesinde dört adet lastik bulunan halı örtülerini bu lastikler ile halınızın altına yerleştirmeniz gerekir. Halı ile mükemmel bir bütünlük sağladığından dışarıdan bakıldığında halının deseni gibi gözükür. Dolayısıyla yeni bir halı almak isteyen ancak bu maliyetin altına girmek istemeyenlerin tercihi de halı örtülerinden yana olmaktadır. Halı örtüleri ayrıca nefes alabilen yapıda olduklarından halının hava almasını da sağlar. Bu sayede ayrıca bakteri ve koku oluşmasını da engellemiş olur. Makinede yıkanabildiğinden temizliği son derece kolay olan halı örtüleri ayrıca renk atmaz ya da esneme yapmaz. Özellikle çocuklu aileler ve evinde evcil hayvan besleyenler tarafından hayli rağbet gören halı örtüleri sadece bir tık uzağınızda bulunuyor. Kategorimizden dilediğiniz ölçü, desen, renk ve modeldeki halı örtüsünü hemen sipariş edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ölçüler

(531)
(262)
(109)
(100)
(39)
(29)
(21)
(11)
(9)
(8)
(8)
(6)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Achell (1)
AkHome (1)
Aksu (8)
Always (2)
Armada (21)
Bahar (1)
Brillant (1)
Burgess (1)
Bünyan (1)
Carpetica (1)
Casandra (1)
Clasy (6)
Dc&Ev (1)
(2473)
(212)
Ev+ (5)
Evneşe (45)
Evvin (1)
Gold (1)
Kybele (1)
Lady Home (41)
Latuda (32)
Linea (1)
Liviadora (17)
Meka Home (52)
Merinos (1)
My Evilla (10)
Nur Home (146)
POLSET (3)
Pooly (1)
Post Halı (34)
Prado (1531)
Prizma (1)
Sarar (45)
Serstil (36)
Velsoft (521)
Welsoft (6)
Zümrüt (1)
Çınar (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Üretim Şekli

(1028)
(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Halı Çeşitleri

Modern Halı (105)
(4)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(301)
ve üzeri (507)
ve üzeri (572)
ve üzeri (589)
ve üzeri (617)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL