TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Halı Örtüsü

için 4,533 sonuç bulundu.
Ölçüler seçiniz

Halı Örtüsü

Bazı ürünlerin, hem dekorasyon için hem de yarattığı yararlar için kullanılması önerilir. Bu ürünlerden biri, halılardır. Halıların daha iyi korunması için de kullanılacak olan en kolay çözüm halı örtüsü seçenekleridir. Birçok çeşide sahip örtünün hem evlerde, ofislerde, nerede kullanılıyorsa dekorasyonu tamamlayıcı bir etkisi vardır. Oldukça güzel bir şekilde örtülerle ortamı sakinleştirebilir, ortama uyum sağlayabilir veya ortamı daha renkli hale getirebilirsiniz. Bunun yanı sıra halı örtüleri ile daha yumuşak bir zemine basmak mümkündür. Bu örtülerle daha konforlu adımlara ulaşılabilir. Aynı zamanda ses yalıtımı konusunda da oldukça etkili olan ürünler sayesinde, etraftaki komşuların sizi duyma olasılığını azaltmış olursunuz. Her zevke hitap edebilecek birçok halı örtüsü modeline halı, kilim ve ev tekstili sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Halı Örtüsü ile Evinizi Tamamlayın

Halı Örtüsü ile Evinizi Tamamlayın

Her birey, hayatını geçireceği alanı, evini içine en sinecek şekilde oldukça fazla vakit harcayarak tasarlar. Eşyaları, dekorasyonu kendi içine sinecek şekilde yapmaya çalışır. Halı da her evin olması gereken bir parçasıdır. Halı örtüsü modelleri sayesinde, her ev kendi dekorasyonunu istediği ölçüde tamamlayabilir. Mevcut olan halınızın modelinden sıkılma gibi sebeplerden dolayı ekstra bir masrafa girip tekrar yeni bir tane almaya gerek duyulmaz. Bu ürünler, tamamen yeni almışsınız gibi halınızı komple değiştirir. Aynı zamanda halınızın uzun dönemli kullanılması için onu korur ve yıpranmasını, kirlenmesini engeller. Eve veya mevcut ortamlara uyulmadığı düşünülen halılar, halı örtüleri sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde değiştirilir. Çok sevilen ve çok fazla satın alınan modellerden biri; 4 metrekare ve 6 metrekare olmak üzere 2 adet boy için üretim yapmaktadır. 4 metrekare için üretilen ürünlerin ölçüsü; 160x230 ölçüsüne sahip olanlar için, 150x233 ölçüsüne sahip halılar için ve 150x220 ölçüsüne sahip modeller için uygundur. 6 metrekare olarak üretilen alternatiflerin ölçüsü ise; 200x300 ölçüsüne sahip olan halılar için, 200x290 ölçüsüne sahip olanlar için ve 200x280 ölçüsüne sahip olan modeller için uygundur. Bu halı örtüsünün, yaklaşık 35 tane model seçeneği mevcuttur. Her ev aynı olmadığı için ve herkesin zevki benzer olmadığı için, 35 farklı model ve tasarım ile her talebe karşılık vermek amaçlanmıştır. Bu halı örtüsü kaymaz özelliğine sahiptir. Böylelikle olası düşme gibi durumlar ile karşılaşılması oldukça zordur. Bunun yanı sıra; örtünün alt kısmında takviye lastikler olduğu için, halı ile adeta bir bütün haline gelir. Özel süngeri sayesinde bozulmaz, örtü olduğunu dışarıya göstermez. Bu seçenek hem halınızın yıpranmasını azaltarak onu korur hem de kendini belli etmez. Halı ile bütün olduğu için, süpürme işlemini de oldukça kolay ve pratik bir şekilde yapmanıza olanak sağlar. İnsan sağlığını olumsuz etkileyen bütün ürünlerden kaçınıldığı için; antibakteriyel bir üründür ve anti alerjiktir. Birinci sınıf hammadde ile kaliteli üretim şartlarında üretimi gerçekleştiği için, toza sebebiyet vermez ve toplanma yapmaz. Kalitesinin yarattığı sonuçlardan biri de bu modelin leke tutmayan, rengi bozulmayan bir model olmasıdır. Dilerseniz Armada halı örtüsü modellerine sayfamızdan göz atabilirsiniz.

Her Zevke Uyan Hali Örtüsü Seçenekleri

Her Zevke Uyan Hali Örtüsü Seçenekleri

Her bireyin beğendiği şeyler aynı olmadığı gibi fikirleri de aynı olmayabilir. Bunun dışında bir ürünü beğendikten bir süre sonra kişi, aynı ürünü artık beğenmeyebilir. Bu gibi durumlar oldukça normaldir. Halı için bu olay gerçekleştiğinde, eskisini atıp yenisini almak gibi bir zahmete gerek yoktur. Halı örtüsü çeşitleri ile artık beğenilmeyen halıyı, yenisiyle değiştirmekten çok daha az maliyet ve az uğraş ile beğendiğiniz bir görüntüye çevirebilirsiniz. Çok sevilen modellerden biri; 55’e yakın seçenek ile piyasada bulunmaktadır. Her ortama ve her zevke uyum sağlamak için, 55’e yakın model ve tasarım seçenekleri ile üretimi gerçekleşmektedir. Aynı zamanda oldukça kaliteli hammaddeler ile üretilen bu örtü, uzun yıllar kullanımı mümkün olan bir üründür. İnsan sağlığına zarar verme olasılığı olan hiçbir hammadde içermez. Toz yapmaz ve oldukça kolay bir şekilde temizlenebilir. Bundan dolayı kullandığınız süre boyunca kolaylıkla makineye atıp yıkayabilirsiniz. Kolay temizleyebilme özelliği de beraberinde hijyenik kullanımı getirir. Normal bir halıyı temizlemek, daima kişisel olarak yapılamayabilir. Kimi zaman; normal bir temizlik için yıkamacılara başvurulabilir. Bu ürünler kendi temizliğinizi kendiniz yapabilirsiniz. Aynı zamanda leke tutmayan ve anti alerjik bir yapısı mevcuttur. İpeksi, özel, inci bir kadife kumaş ile üretilen bu halılar, oldukça yumuşaktır. Bu halı modelinin 2 çeşit ölçüsü mevcuttur. 6 m2 ve 4 m2 halı örtüsü olarak piyasaya sunulur. Tasarımlardan birinin renk ağırlığı; pastel tonlardır. Pembe, krem ve yeşilin birlikte olduğu bu tarzlar ile sade ve asil bir görünüm sağlamak mümkündür. Bunun yanı sıra daha renkli modeller de mevcuttur. 55’e yakın tasarımına sahip ürünlerin birkaçı çocukların ilgisini çekecek şekilde tasarlamıştır. Bunlardan biri; seksek görüntüsü olan pembenin ağırlıkta olduğu bir halıdır. 1’den 10’a kadar seksek oyunundaki gibi sayıların sıralandığı bu örtüde kelebek, yıldız gibi farklı ve tatlı semboller de mevcuttur. Bu örtü sayesinde daha uzun zamanlı halı sahibi olmanız mümkündür. Çocuğunuzun sade modellerdense bu ürünü tercih etmesi olasıdır. İstenildiği takdirde yeni halı almaktansa bu örtü ile çocuğunuzu mutlu edebilirsiniz. Sayfamızdan uygun fiyatlı Meka Home halı örtüsü ürünlerine ulaşabilirsiniz.

Farklı Özelliklere Sahip Halı Örtüsü Modelleri

Farklı Özelliklere Sahip Halı Örtüsü Modelleri

Her halı örtüsünün özellikleri ve üretilme şartları bir değildir. Bazıları welsoft kumaş ile üretilirken, bazıları ultrasoft veya kadife kumaş ile üretilir. Bu da örtülerdeki farklılığa neden olur. Halı örtüsü kumaşı her modelde farklılık gösterebildiği için satın almadan önce ürün hakkındaki açıklamaları okumak gerekir. Çok sevilen çeşitlerden biri; düz ve sade bir tasarıma sahiptir. Kırık beyaz rengi ile her eve ve her alana kolaylıkla uyum sağlayabilir. 100x150, 80x180, 120x400 gibi her halıya uyacak çeşitli ölçü seçeneklerinden birini seçerek bu ürüne sahip olmak mümkündür. Kumaşının welsoft olmasından dolayı; oldukça sıcak bir kullanımı söz konusudur. Normal halılara ve diğer kumaşlara nazaran daha sıcak bir örtü seçeneğidir. Yumuşacık dokusu ile adımlarınızı daha konforlu atmanıza olanak sağlar. Bunun yanı sıra tüylenme yapmaz ve yemek, içecek gibi farklı şeylerin dökülmesinden kaynaklı olabilecek lekelerin temizliğini mümkün kılar. Ütü gerektirmeyen, pratik bir kullanım ile taktığınız anda, halınız ile bütünleşerek onu daha iyi bir şekilde korur, kirlenmesinin önüne geçer. Aynı zamanda nefes alabilen bir örtü modeli olduğu için bakteri oluşumu gibi insan sağlığına zararlı olan olasılıkları ortadan kaldırır. Oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü olmasının yanında, hızlı temizliği ve kolay temizliği sayesinde uzun yıllar ilk günkü gibi kullanmak mümkündür. Yıkama talimatı ile yanı 30 dereceden daha düşük veya 30 derecede yıkanması ile halı, şeklini ve rengini bozmaz. Çok fazla seçeneğe sahip ölçü modelleri ile bu örtüyü kullanabilirsiniz. Halı örtüsü kadife kategorisinde yer alan bir halı modeli ise; kadifenin yumuşaklığı ile attığınız adımları daha yumuşak, daha rahat hale getirir. Bunun yanı sıra ideal şekilde bütünleşir. Bu halı modelinin lastikleri sayesinde, çıkma ihtimali veya kayma, toplanma ihtimali minimalize edilir. Bu kadife modelin de 25’e yakın tasarım seçeneği mevcuttur. En çok sevilen tasarımlardan biri; krem rengi bir arka plana sahiptir. Mavi ve açık krem deniz yıldızları ile süslenen bu halı, oldukça tatlı ve güzel bir seçenek olacaktır. Büyüklü küçüklü birçok deniz yıldızı mevcuttur. Çok sevilen tasarımlardan bir diğeri ise yine krem rengi bir arka plana sahiptir. Tatlı, orta boy kelebekler ile renklendirilen bu tasarım oldukça fazla olumlu yorum almaktadır.

Ses Yalıtımını Arttırmak İçin Halı Örtüsü Tercih Edin

Ses Yalıtımını Arttırmak İçin Halı Örtüsü Tercih Edin

Halıların dekoratif ve estetik görünümünün dışında ses yalıtımı özelliği de vardır. Halı örtüsüyle beraber kullanıldığında daha da iyi ses yalıtımı yaptığı söylenilebilir. Böylelikle komşulara gidebilecek konuşma ve adım sesleri de azalmış olur. Aynı zamanda yumuşacık örtü seçenekle ile oldukça konforlu bir kullanıma sahip olabilirsiniz. Halınızın tiftiklenmesinden, tozlanmasından bıktıysanız; bu ürünler sizler için en ideal seçenekler olacaktır. En fazla sevilen ve çok fazla talebi olan seçeneklerden biri; çocukların oldukça beğenisini toplayan bir üründür. Lastikli halı örtüsü olarak piyasaya sunulan bu ürün, lastikli olması sayesinde halıyla bir bütün oluşturur. Topaklanma ve bir yerde toplanma yapmadığı için oldukça kaliteli bir kullanım söz konusudur. Kayma yapmaz ve çocukların güvenliği garantiye alınmış olur. Bunun yanı sıra 170x240, 200x295, 150x235 gibi birçok ölçüye uygun olarak örtünün üretimi gerçekleşmektedir. Bu örtü, araba yolu desenleri ile tasarlanmıştır. Çocukların üzerinde oyun oynaması mümkündür. Oldukça dikkat çekici ve özellikle çocuklar için oldukça eğlencelidir. Bunun yanı sıra çocukların bazı durumlarda halı çizmeleri oldukça normaldir. Normal halıyı çizmeleri olasılığından; temizlik işlemi çok daha zorlu olacaktır. Oysa bu örtü; oldukça kolay bir şekilde temizlenebilmesi ve leke tutmaması ile oldukça kullanışlıdır. Yumuşak, cildi rahatsız etmeyen bir kumaşı vardır. Çocukların üstünde oynaması mümkün kılınsın diye, insan sağlığına olumsuz etki edebilecek hiçbir hammadde kullanılmamıştır. Antibakteriyel ve anti alerjik bir şekilde üretildiği için, gönül rahatlığı ile kullanmak mümkündür. Oldukça kolay süpürülür. Aynı zamanda mevcut halınızın yıpranmasına da engel olur. Nefes alan kumaş ile üretildiği için asla bakteri üretimi gerçekleşmez ve hijyenik bir kullanım söz konusu olur. Bu örtü modelinin yorumlarına bakıldığında, çocuklar için oldukça iyi bir deneyim olduğu görülebilir. Çocukların yol gibi olan yerlerde araba kullanması veya oyuncakları ile oynaması; hem öğretici hem de eğlenceli bir etkiye sahiptir. Halı örtüsü fiyatları genel olarak modelden modele göre değişmektedir. 3 kumaş mevcut olduğu için; her kumaşın aynı maliyet ile yapılmamasından dolayı her kumaşın aynı fiyata sahip olması düşünülemez. Bunun yanı sıra herkesin daha rahat bir alana sahip olması ve halılarını yeniden değerlendirmesi için, her bütçeye ve her zevke uyabilecek modeller mevcuttur.

Halı Örtüsü ile Kayma ve Düşme Olasılıklarını Minimalize Edin

Halı Örtüsü ile Kayma ve Düşme Olasılıklarını Minimalize Edin

Halı, evlerde, ofislerde ve kapalı alanlarda oldukça fazla kullanılan bir üründür. Ayakkabı ile yüründüğünde bile halıyı tercih eden çok insan vardır. Bunun asıl nedeni; halının yerde olabilecek, gerçekleşebilecek kazaları minimalize etmesi, engellemesidir. Bazılarının alt kısımları oldukça fazla kayma yapmaktadır. Bu da evde veya halının kullanıldığı alanda istenmeyen kazalara sebebiyet verebilir. Kayan halınızı düzeltmek için başvurabileceğiniz yöntemlerden biri; kaymaz örtülere sahip olmaktır. Bu ürünler hem kaymaları minimuma indirger hem de halının kirlenmesine, yıpranmasına engel olarak onun daha uzun yıllar kullanımına olanak sağlar. Çok sevilen örtülerden biri; 3d halı örtüsü kategorisinde yer alan bir modeldir. Welsoft kumaş ile üretilen bu ürün, doğanın güzelliklerine sahiptir. Bir ağaç görüntüsüne sahip olması ve bunun 3d olmasından dolayı, gören herkesi kendine hayran eden bir görünüşü vardır. Bu örtü modeli, polar gibi bir kumaşa sahip değildir. Oldukça yumuşak ve sıcak tutan bir kumaşı vardır. Kıl ve tüy gibi istenmeyen şeyleri toplamaz, leke tutmaz bir yapısı vardır. 4 tarafı da lastikli olduğu için, takıldığı anda halı ile adeta bir bütün olur. Potluk yapmadığı gibi büzülme, toplanma da yapmaz. Aynı zamanda 30 dereceye kadar oldukça kolay yıkanabilir. Uzun yıllar rengi, deseni ve ölçüleri değişmeden kullanımı mümkündür. İnsan sağlığına zarar verebilecek hiçbir hammadde kullanılmadan üretilmiştir ve nefes alabilen kumaşı sayesinde; bakteri üretiminde bulunmaz. 200x300, 145x233, 155x235 gibi birçok ölçüye uygun şekilde sipariş verilerek satın alınabilir. Kayan bir halıya kullanılabilen bu örtüler, aynı zamanda halıyı korumak amacıyla veya değişiklik yapmak amacıyla da kullanılabilir. 3D şekilde üretilen tasarıma sahip olan bu örtü seçeneği; evde değişikliğe gidilmesi takdirinde en ideal tercih edilebilecek örtülerden biridir. Kullanıldığı alandaki kaza oranlarını minimalize eden kaymaz tabanlı örtüler, evlerde kullanıldığı kadar ayakkabı ile girilen alanlarda da kullanılmaktadır. Bunun nedeni ise zemine daha güvenli basılmasına neden olmasıdır. Sayfamızda, herkesin kendi zevkine göre bulabileceği birçok seçenek mevcuttur. Bütçenize, zevkinize ve istediğiniz örtünün özelliklerine göre filtreleme yaparak, tek tık ile satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Halı Örtüsü Nasıl Takılır?

Halı örtüsünün arka kısmı lastikli olduğu için, çarşaf geçiriyormuş gibi geçirildiği, takıldığı takdirde oldukça ideal bir sonuca ulaşmak mümkündür. Lastikleri sayesinde mevcut halıyı iyice kavrar ve kaymadan, sabit bir şekilde, topaklanma yapmadan koruma sağlarken aynı zamanda farklılık da getirir.

Halı Örtüsü Kaç Derecede Yıkanır?

Halı örtüsü, 30 dereceden daha yüksek bir ayarda yıkanmadığı sürece daha iyi sonuç verebilecek bir üründür. Örtünün ilk halini, kendi halini ve en verimli halini bozmamak için, örtünün güzelliği ile oynamamak için 30 derecenin altında yıkamak gerekmektedir fakat bazı alternatifleri 40 dereceye kadar yıkamak da mümkündür. Her örtüde yıkama talimatları mevcuttur.

Halı Örtüsü Hangi Programda Yıkanır?

Halı örtüleri, hijyenik bir şekilde kullanmaya devam etmeniz için makinede kolaylıkla yıkanabilen ürünler olarak piyasaya sunulmaktadır. Makinede kısa program varsa, onunla yıkanılabilir. Renkliler için kullanılan deterjanın kullanılması önerilirken, yumuşatıcı lastiklere zarar verme ihtimali olan bir ürün olduğu için; kullanılması önerilmez.

Halı Örtüsünde Hangi Kumaş Kullanılır?

Halı örtüsünde birçok kumaş kullanılabilir. Bunlara örnek olarak kadife kumaş, welsoft kumaş ve ultrasoft kumaş verilebilir. Kadife kumaş, oldukça yumuşak olması ile ünlüyken welsoft kumaş, sıcak tutması ve alev tutmaması ile ünlüdür, ultrasoft kumaş ise çabuk kuruması ve alerji yapmaması ile ünlüdür.

Halı Örtüsü Nasıl Kullanılır?

Halı örtüsünü kullanmak için öncelikle bir halınız olması gerekir. Halınızın deseninden sıkılma, pislenmesini istememe veya evinizde değişiklik yapma gibi çeşitli nedenlerle değiştirmek isteyebilirsiniz. Bunun için halı değiştirmekten daha düşük maliyet ile örtü satın alıp, bu örtüyü geçirerek kullanım sağlayabilirsiniz.

Hangi Halı Örtüsü Kaymaz?

Halı örtüleri, halıları tamamen sardığı için pek kayma yapma olasılıkları yoktur. Lastikleri ile sıkıca tutunur ve bozulma, kayma yapmaz. Buna rağmen kaymaz taban özelliğine sahip örtüleri seçerek, kayma riskini sıfıra indirgeyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ölçüler

(662)
(562)
(536)
(310)
(68)
(50)
(48)
(41)
(8)
(8)
(7)
(4)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Achell (1)
Aksu (5)
Always (2)
Armada (38)
Artemis (1)
Belemir (9)
Clasy (1)
Cocatex (7)
Dinarsu (2)
(1745)
(120)
Else Halı (252)
Ev+ (1)
Evneşe (71)
Evvin (1)
Gold (1)
Kristal (1)
Latuda (15)
Linea (1)
Liviadora (8)
Meka Home (59)
MyHalı (1)
Nur Home (27)
POLSET (2)
Prado (1117)
Prizma (1)
Rugpage (1)
Sarar (80)
Seral (172)
Serstil (50)
Suave (1)
Velsoft (559)
Welsoft (4)
Yünteks (2)
Zümrüt (31)
Çınar (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Üretim Şekli

(1113)
(86)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Halı Çeşitleri

Modern Halı (345)
(4)
(3)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(300)
ve üzeri (517)
ve üzeri (596)
ve üzeri (617)
ve üzeri (651)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL