TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Çocuk Odası Halısı

için 14.490 sonuç bulundu.

Çocuk Odası Halısı

Her ebeveyn için çocuklarının odalarında onlara özel bir atmosfer yaratmak, dekorasyon oluşturmak ayrı bir heyecan yaratır. Bu nedenle de çocuğunun ilgi alanlarını keşfetmesini sağlayacak ve yanı sıra kendi zevklerini belirlemesini teşvik edici olacak çocuk odası dekorasyonuna her zaman önem göstermektedir. Çocuk odası dekorasyonlarında da hem işlevsellik hem de dekoratif açıdan en önemli tamamlayıcı ise çocuk odası halısı olarak kabul edilir. Çocuk odalarında kullanılan renklerden, temalara kadar her bir detay, oda içerisinde kullanılan halıyla uyumlu olmadığı takdirde oda genelindeki bütünlüğün bozulması gibi bir sonuç ortaya çıkabilmektedir. Bu nedenle de çocuk odalarında Halı & Kilim seçimlerinin hem görsellik hem de güvenlik açısından son derece hassas şekilde yapılması gerekmektedir.

Kız ve Erkek Çocuklar İçin Çocuk Odası Halısı Tasarımları

Kız ve Erkek Çocuklar İçin Çocuk Odası Halısı Tasarımları

Erkek ve kız çocukların ilgi alanları, sevdikleri renk ve şeyler birbirinden tamamen farklı ve hatta zıt olabilmektedir. Kız ve erkek çocuklarının bu farklılıkları nedeni ile de sadece onlara özel olarak hazırlanan odalarında kullanılan dekorasyonda da önemli farklılıklar söz konusu olabilmektedir. Hem erkek çocuklar hem de kız çocuklar için çocuk odası dekorasyonlarında kullanılan mobilya ve araçlar aynı olsa da görsellikleri ve renkleri açısından birbirinden tamamen farklıdır. Bu durumda ortaya son derece cıvıl cıvıl ve rengarenk bir mobilya ve eşya ürün çeşitliliğini çıkartıyor. Kız çocukları için kendi odalarında pembe, beyaz ve sarı gibi daha şirin ve daha naif renk tonlarının ağırlıklı olarak kullanıldığı temalardaki ürünlerin kullanılması çok daha iyi bir seçim olacaktır. Bu nedenle de kız çocuk odası halısı modellerinde de bu renk tonları öne çıkıyor. Kız çocuklarının en çok sevdikleri animasyon ve çizgi film karakterleri, prenses temaları ve çiçekler gibi temalardaki desenlere sahip olan çocuk odası halıları tasarlanmaktadır. Bu şekilde kız çocuklarının odalarındaki halıların, diğer mobilyalar ile bir bütün içerisinde uyumluluk göstermesi sağlanabiliyor. Kız çocuklarının en sevdikleri karakterlerden oluşan desenlerin yanı sıra çiçek ve doğa temaları da yoğun olarak kullanılıyor. Erkek çocuk odaları için yapılan dekorasyon çalışmalarında ise daha ağırlıklı olarak mavi, kahverengi, turkuaz ve siyah gibi renk tonları öne çıkıyor. Bu renk tonlarını içerecek tasarımlarla üretilen erkek çocuk odası halısı modelleri de erkek çocuk odası dekorasyonlarında bütünleyici bir görüntü sağlamaktadır. Erkek çocuklarının en sevdikleri animasyon ve çizgi film karakterlerini içeren desenli halı modellerinin yanı sıra araba, futbol ve basketbol gibi farklı desenlere ve temalara sahip olan halı modelleri de bulunuyor. Bu tip çocuk odası halısı modelleri ile erkek ve kız çocuklarının odalarında hem görsel açıdan hem de ruhsal açıdan onları mutlu ve memnun edecek bir dekorasyon atmosferi yaratılabilmektedir. Farklı tasarım özellikleri ile de çocuk odalarının mimari özelliklerine göre en uyumlu olan halının kullanımı gerçekleştirilebilmektedir.

 Çocuk Odası Halısı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Çocuk Odası Halısı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Çocuk odalarında oluşturulan dekorasyon, çocukların kendilerine özel bir alana sahip olmalarına yardımcı olmanın dışında gelişimlerine destek verme açısından da çok önemlidir. Çocuk odalarında etkileyici bir atmosfer yaratmak için günümüzde kullanılabilecek birbirinden farklı pek çok mobilya grubu bulunmaktadır. Bu mobilyalar çocukların ilgi duydukları unsurları içeren tema ve renklerden oluşur. Bununla birlikte çocuk odalarında güvenlik son derece hassas bir konuyu oluşturmaktadır. Çocukların gün boyunca odalarında geçirdikleri vakitlerde her türlü riske karşı koruma altında tutulması için çocuk odası için mobilya seçiminde mutlaka dikkatli ve hassas bir şekilde hareket etmek gerekir. Antibakteriyel çocuk odası halısı modelleri de bu konuda son derece işlevsel bir avantaj sağlamaktadır. Yapısal özellikleri nedeni ile halı dokusu içerisine toz partikülleri, yemek artıkları vb. zararlı maddeler birikebiliyor. Gün boyunca halı üzerinde sürekli oyun oynayan çocukların bunlarla teması, henüz gelişmemiş bağışıklık sistemleri nedeni ile hayati risk oluşturabilecek sağlık sorunlarına mahal verebilir. Bu nedenle çocuğunuzun odası için seçeceğiniz halılarda mutlaka antibakteriyel özelliğinin bulunması gerekir. Antibakteriyel özelliğe sahip olan çocuk odası halıları, her türlü bakteri oluşumunu önleyerek, çocukların üzerinde rahat ve güvenli şekilde hareket etmesini sağlar. Bu noktada yıkanabilir çocuk odası halısı modelleri de hijyen açısından önemli bir avantaj sağlar. Antibakteriyel, yumuşak ve dolgun yapılı çocuk odası halıları ile çocuğunuzun her zaman güvenle oyun oynayabileceği bir oyun alanına sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Çocuk odalarında kullanım için tasarlanan halılarda zengin desen çeşitliliği ile de birbirinden farklı ve özel çocuk odası atmosferi yaratabilmenize yardımcı oluyor. Yıldızlı çocuk odası halısı modelleri de çocukların gökyüzüne olan ilgi ve merakını arttırmaya yardımcı olarak, gelişimine destek verir. Bu şekilde özel desenlere sahip olan çocuk odası halıları sayesinde çocuğunuzun ilgi alanlarını ve yeteneklerini dahi keşfetmesini sağlayabilirsiniz. Böylelikle de çocuğunuzun gelişimine sadece odasında kullanacağınız bir halı ile bile destek olabilme avantajından faydalanabilirsiniz. Kız ve erkek çocuklarının farklı ilgi alanlarına hitap edecek zengin çocuk odası halı çeşitleri ile de daha özgürce hareket edebilirsiniz.

Çocuklara Özel Çocuk Odası Halısı Desen Çeşitliliği

Çocuklara Özel Çocuk Odası Halısı Desen Çeşitliliği

Ev Tekstilinde kız ve erkek çocukları için özel olarak tasarlanmış olan çocuk odası halılarında zengin bir model çeşitliliği bulunuyor. Bu şekilde çocukların renkli ve geniş dünyasında hayal gücünü genişletecek bir atmosfer yaratabilirsiniz. İsimli çocuk odası halısı modelleri ile çocuğunuzun odasında oluşturmak istediğiniz sadece ona özel atmosferi pekiştirebilirsiniz. Çoğunuzun isminin işlenmiş olduğu bir halı deseni ile çocuğunuzun kendisini odasında daha rahat ve daha özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Kelebekli çocuk odası halısı modelleri son derece şirin ve rengarenk kelebek desenleri ile ağırlıklı olarak kız çocuk odası dekorasyonlarında tercih edilmektedir. Kelebeklerin rengarenk, naif ve etkileyici dünyasını, çocuğunuzun odasının dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Kız çocuklarının pembe renginin tonlarına olan ilgisi herkesçe bilinmektedir. Kız çocukları, pembe renge sahip olan her türlü eşya, ürün ve oyuncağa büyük bir ilgi duyar. Bu doğrultuda da kız çocuğunuz için halı seçiminde bulunurken pembe çocuk odası halısı modelleri arasında seçim yapabilirsiniz. Farklı desen ya da şekiller ile tasarlanmış olan pembe renkli çocuk odası halıları sayesinde kız çocuk odası dekorasyonunda son derece dikkat çekici ve şirin bir atmosfer yaratabilirsiniz. Sadeliğe daha fazla önem veren ve seven çocuklar içinde gri çocuk odası halısı modelleri tasarlanmıştır. Ağırlıklı olarak erkek çocuk odası dekorasyonu için kullanılan renk tonlarından birisi olan gri ile beğeneceği bir dekorasyon atmosferi yaratılabilmektedir. Erkek çocuk odaları için ayrıca arabalı çocuk odası halısı modelleri de bulunuyor. Farklı türlerdeki ve renklerdeki arabalardan oluşan desenlere sahip çocuk odası halılarıyla, erkek çocuk odalarındaki halı seçimlerini daha rahat ve daha kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Çocuk odalarının mimari özelliklerine göre farklı şekillerde çocuk odası halıları da bulunmaktadır. Özellikle hem çocukların oyunlarına eşlik edecek bir alan oluşturacak hem de odanın mimari ölçülerine göre en işlevsel şekilde halı kullanımı sağlayacak yuvarlak çocuk odası halısı modelleri bulunmaktadır. Çocuk odası halı fiyatları da bu model çeşitliliği nedeni ile birbirinden farklıdır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Ölçüler

(5462)
(3331)
(2680)
(2306)
(2112)
(1949)
(1937)
(1866)
(1670)
(1624)
(1594)
(1412)
(1364)
(1356)
(1275)
(1249)
(1154)
(956)
(826)
(691)
(604)
(511)
(493)
(483)
(422)
(416)
(407)
(398)
(390)
(388)
(387)
(385)
(385)
(322)
(233)
(228)
(216)
(208)
(193)
(168)
(148)
(144)
(144)
(136)
(136)
(122)
(120)
(120)
(113)
(102)
(93)
(71)
(57)
(52)
(51)
(48)
(39)
(36)
(36)
(35)
(34)
(29)
(24)
(23)
(21)
(17)
(12)
(11)
(8)
(8)
(8)
(7)
(6)
(6)
(6)
(5)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Abalone (1)
Abend (1)
Achell (1)
Aksu (5)
Angora (11)
Ayyıldız (250)
AYZE HOME (426)
BayKilim (5)
Belemir (17)
Bellona (20)
Beurer (1)
Brillant (30)
Caricia (1)
Chilai Home (287)
Cici Halı (873)
Concepta (1)
Confetti (762)
consepthome (184)
DAGE (2)
DecoHome (2)
Dinarsu (3)
(5342)
(1321)
Dofe (8)
Eko Halı (145)
Else Halı (241)
estela (222)
Eurobano (2)
EVAŞK (39)
evpanya (150)
Evperest (167)
Festival (6)
Frenda (8)
Galeria (1)
Giz Home (26)
Halı Vagonu (142)
Home (21)
Idea (1)
İnci Halı (115)
İvi (37)
Jua (1)
Jungle Halı (522)
Kardeşler (27)
Kaşmir (9)
Kenzo (20)
Koyunlu (1)
Kozzyhome (1)
Liviadora (38)
Meka Home (1)
Melidia (1)
Merinos (10)
Model Halı (105)
Nurteks (10)
Odeon (3)
Padişah (7)
Pamuklu (8)
Pastel (1)
Payidar (4)
Post Halı (40)
Poypoy (3)
Poyraz (1)
Puremodule (14)
Ranuna (3)
RotaHome (1)
Royal (9)
Rugpage (1)
Rugrita (9)
Sanat (5)
Sarar (1)
Seroni (13)
Soft Halı (91)
Soley (16)
Taç (16)
Vinosa (55)
Zethome (1)
Özdilek (6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Üretim Şekli

(10572)
(195)
(24)
(20)
(7)
Başka bir kelime deneyin

Halı Çeşitleri

Modern Halı (2521)
(5)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(910)
ve üzeri (1.164)
ve üzeri (1.250)
ve üzeri (1.275)
ve üzeri (1.315)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL