TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yüz Havlusu

için 2.390 sonuç bulundu.

Yüz Havlusu

Yüz, bir insanın temiz tutması gereken en önemli bölgelerden bir tanesidir. Güne başladıktan itibaren defalarca kullanılan yüz havlusu cildinizle sürekli temas halinde olacağından doğru kriterlere göre seçilmesi çok önemlidir. Bu sebeple isteklerinize uygun ve kaliteli bir havlu seçerken sadece rengine ve biçimine göre karar vermek, pek doğru bir seçenek olmayacaktır.

Yüz Havlusu Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yüz Havlusu Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kaliteli bir el yüz havlusu alırken dikkat edilmesi gereken ilk kriter, havlunun etiketini incelemektir. Havluda bulunan etiketler, ürünün içeriği hakkında net bilgiler vereceğinden, karar verme aşamanız hızlanacaktır. Havlular bambu, mikrofiber ve pamuk gibi materyallerden üretilerek piyasaya sunulmaktadır. Her materyalin kendine has özelliği ve alıcısı bulunmaktadır fakat en çok tercih edilen materyallerden biri şüphesiz pamuk olmuştur. Pamuk doğal bir lif oluşu, ekstra yumuşaklık sağlaması, hızlı kuruma süresi ve en önemli avantajı olan suyu emme gücü ile, özellikle banyo yüz havlusu ve bornozlarda çoğunlukla tercih edilir. Etiketi incelediğinizde ''%100 cotton'' ibaresi gördüğünüzde o havlunun sadece pamuktan üretildiğini anlayabilirsiniz. Eğer yüzde gittikçe azalıyorsa bu durum, havlunun içerisine başka materyaller eklendiği anlamına gelmektedir. Pamuk havlular doğal içeriği sayesinde herhangi bir alerjik reaksiyona sebep olmaz, en hassas ciltli kişilerin bile rahatça kullanabilmesine yardımcı olur. Bu sebeple hemen hemen her gün kullanılan el ve yüz havlusu modellerinin pamuklu olması, size ve sevdiklerinize ekstra bir rahatlık sağlayacaktır.

Yüz Havlusu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yüz Havlusu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Havlu ve Setlerini seçerken dikkat edilmesi gereken noktalardan bir tanesi de havlunun dokumasıdır. Havlu dokumasının kaliteli olup olmadığını anlamak için, havluya el gezdirildiğinde pürüzsüz yumuşaklığın herhangi bir bölgede sertlikle yarıda kesilmemesiyle anlaşılabilir. Bir havlu ne kadar yumuşaksa, dokumasının o kadar sık bir şekilde yapıldığını gösterir. Yüz havlularında en çok kaçınılan durum, havlunun yıkama sonrasında sertleşip küçülmesidir. Yüz hassas ve kolay tahrişe müsait bir bölge olduğundan dolayı, bu tür sert havluların kullanılmaması çok önemlidir. Yüz havlusu tercih ederken ipliklerinin dik ve yumuşak olması çok önemlidir. İplikler basık ise bu durum, havlunun bir süre sonra sertleşerek küçüleceğini gösterir. Havlu seçiminde renk ve desen de önemli bir ölçüttür. Geleneksel beyaz yüz havlusu modelleri, temizliğin ve saflığın simgesi olarak her banyoyu süslemeye devam etmektedir fakat günümüzde Banyo Tekstili dekorasyonuna en çok uyan ve tercih edilen modellerden birisi de siyah yüz havlusu olmaktadır. Bu tür havluların en sevilen özelliği, kiri ve izleri kolay kolay belli etmemesidir. 40 derecede benzer renklerle kolayca yıkanabilir.

Kaliteli Bir Yüz Havlusu Yumuşaklığı ile Ayırt Edilebilir

Kaliteli Bir Yüz Havlusu Yumuşaklığı ile Ayırt Edilebilir

Çeyizlik el yüz havlusu modelleri, günlük modellere göre biraz daha özel günlerde kullanılan gösterişli ve dantelli havlulardır. Genellikle soft renkleri üretilen bu havlular, gelin adayları için sıklıkla tercih edilen ürünlerden biri olmuştur. Evlilik telaşına kapılan gelin ve damat adayları, bu tür ürünleri tek parça olarak almak isteyebilir. Bu tür talepler için özel olarak oluşturulan yüz havlusu seti özellikle yeni evlenen çiftler için oldukça pratik bir çözüm olmuştur. Genellikle 6'lı olarak satılan bu setlerin içerisinde 3 yüz ve 3 el havlusu bulunur. Bunun yanında daha kapsamlı bir paket tercih etmek isteyen kişiler, yüz havlularının yanı sıra bornoz, banyo havlusu, banyo terliği takımı ve mutfak havlusundan oluşan paketlere de göz gezdirebilir. Yüz havluları her ne kadar sıklıkla yıkansa bile, ıslak kaldığı sürece bakteri üretmeye meyillidir. Bu gibi durumlar için üretilen tek kullanımlık yüz havlusu kullan-at özelliği ile hijyen konusunda hassas kişiler için oldukça iyi bir tercihtir. Yüz havlusu fiyatları ile ilgili detaylı bilgiye sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ölçüler

(923)
(61)
(29)
(23)
(20)
(17)
(11)
(11)
(11)
(5)
(4)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

1Birhome (7)
2 Stories (1)
Abend (1)
Airycot (1)
Aslıhan (8)
Ayd Home (23)
Bahar (3)
Bamboo (3)
Bambu (2)
Bemucci (4)
Best Home (1)
Beğenal (3)
Bulteks (6)
Cottonbox (9)
day life (3)
(867)
(150)
Doqu (9)
Doqu Home (13)
Dost (5)
DURUL (1)
Eceyiz (1)
Ecocotton (112)
efabrika (2)
Eumenia (6)
Evimemoda (1)
Evra Home (1)
FELİSHOME (10)
Fermel (61)
Fibril (3)
Fiesta (18)
FIESTA (13)
Handy (1)
Hobby (16)
ipekyolu (1)
İrya (2)
İrya Home (107)
Jua (2)
Julie (3)
Kiğılı (5)
Kristal (1)
Lilamor (1)
LorenRosa (1)
Majeste (2)
Maribor (1)
Mary Case (1)
Maxstyle (7)
Moy Havlu (1)
Nazik Home (16)
Neva (4)
New Home (2)
Nirvana (1)
Nurpak (5)
OYA home (9)
Prelusive (1)
Prima Nova (32)
Primanova (31)
Pupilla (6)
Qurdella (4)
Sarar (3)
Sarev (8)
SCHAFER (21)
Seral (1)
Sermat (1)
Setay (1)
Sevim (1)
Shique (3)
Soley (1)
Taç (78)
Touchlove (1)
Varol (17)
Wake Up (1)
Yataş (2)
ZS (1)
Zümrüt (3)
Çapa Home (16)
Çınar (1)
Özdilek (331)
Şaheser (4)
Şelale (5)
Şıkel (6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(181)
ve üzeri (248)
ve üzeri (260)
ve üzeri (266)
ve üzeri (275)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL