Plaj Havlusu

Havlular genelde banyo tekstili dahilinde düşünülür ve boy havlusu, ayak havlusu ve yüz havlusu gibi havlu modelleri gerçekten de banyoda kullanılır. Ama bir havlu modeli var ki banyoları, hatta evleri aşar gider; o da plaj havlusudur.

Tatilin Habercisi: Plaj Havlusu

Tatilin Habercisi: Plaj Havlusu

Plaj havlusu, ölçü olarak banyo havlusuna yakın olan ama havuz ve deniz kenarında kullanmak için üretilmiş havlulardır. El ve yüz havlusunu birbirine karıştırabilirsiniz ama banyo havlusuyla plaj havlusunu birbirine karıştırmanız neredeyse imkansızdır. Plaj havluları öncelikle desenleriyle dikkat çeker. Deniz ve tatil desenlerinden taraftar logolarına ve ünlü çizgi film kahramanlarına kadar oldukça renkli bir yelpazede plaj havlusu bulabilirsiniz. Düz renkli veya peştemal kumaşında plaj havluları da bulmanız mümkün. Plaj havluları ya şezlongların üstüne ya da direkt kuma serilir. Bu kadar renkli ve desenli olmalarına rağmen güneş, kum, klor ve tuzlu suyun yıpratıcı etkilerinden hemen zarar görmemeleri için üretimlerinde farklı bir renklendirme kullanılır.

Plaj Havlusu Seçerken Dikkat Edilecekler

Plaj Havlusu Seçerken Dikkat Edilecekler

Plaj havlularında renk ve desen sınırsızdır ama onlara sadece havlu gözüyle baktığınızda sizi iki seçenek bekler. İki tarafı da havlı, yani kabarık tüylü olan modeller ve bir tarafı havlı, diğer tarafı kadife olan modeller. İki tarafı havlı olan modeller, hele bir de yüzde yüz pamuktansa suyu verimli bir şekilde emer. Kadife olan taraf su emme konusunda verimli değildir ama daha şık bir görünüm sunar. Havluyu kullanma tarzınıza göre seçim yapabilirsiniz. Bazı plaj havlularının kenarında bordür vardır; bordür de şık görünür ama kurulama konusunda size bir yardımı dokunmaz. Denizden sonra plaj havlusuyla kurulanırsanız güneş lekesi oluşma ihtimalini azaltırsınız. Dolayısıyla, banyo havlusu kadar olmasa da emicilik plaj havlusu seçiminde önemli bir etmen.

Plaj Havlusunu Uzun Süre Kullanmak İçin

Plaj Havlusunu Uzun Süre Kullanmak İçin...

Plaj havlusunu uzun süre kullanmak için onu yıpratıcı unsurlardan mümkün olduğunca korumalısınız ama elbette her zaman güneşin veya klorun önüne geçemezsiniz. Plaj havlusunu uzun süre kullanmanın sırrı aslında kaliteli bir havlu almak. Kaliteli bir plaj havlusunda özel boyalar kullanılır ve güneşte hemen solmaz. Ayrıca, gramajı da daha ağır olur. Kalite arttıkça plaj havlusu fiyatları da artar ama havlunuzu uzun süre kullanmak isterseniz bunu göze almanız gerekecek. Zaten uzun süre rengini ve yumuşaklığını koruyacak bir havlu aldığınızda uzun vadede karlı çıkan siz olursunuz. Begonville, Biggshop, Disney, Hugo Boss, Pierre Cardin ve diğer markaların kadın, erkek ve çocuk plaj havlusu modellerini burada bulabilirsiniz. Diğer havlu ve banyo tekstili ürünlerimiz için bu kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Plaj Havlusu

için 2,829 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Marka

(3)
(1)
(1)
(1)
Begonville (16)
(1)
(5)
(1)
(1)
Dappy's (11)
(1)
(1)
(417)
(74)
(1)
(1)
(1)
ecemre (1597)
(1)
(1)
(2)
Firuze (22)
FromBazaar (13)
(1)
(1)
(1)
Hobby (11)
İrya (85)
İrya Home (122)
(2)
Justbohem (7)
Kristal (29)
(3)
(1)
(5)
(4)
Maxstyle (15)
Minteks (6)
MorKeçi (29)
(4)
(2)
(3)
(3)
(1)
Taç (107)
(5)
Yorka (125)
(3)
(2)
Özdilek (47)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ölçüler

(207)
(200)
(195)
(146)
(103)
(27)
(14)
(6)
(5)
(5)
(5)
(4)
(4)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(125)
ve üzeri (172)
ve üzeri (191)
ve üzeri (198)
ve üzeri (202)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL