Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Duş Perdesi

için 1,133 sonuç bulundu.
Ölçüler seçiniz
 • 189,99 TL 149,99 TL
  % 21
  (1)

  zethome
  %100
 • 139,90 TL 94,90 TL
  % 32
  (2)

  ceydatekstil
  %100
 • 139,99 TL 105,99 TL
  % 24
  (185)

  zethome
  %100
 • 120,00 TL 93,99 TL
  % 22
  (13)

  zethome
  %100
 • 299,00 TL 206,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  191,90 TL

  % 31
  (1)

  CBTXGlobal
  %100
 • 119,90 TL
  (1)

  Neoclik
  %100
 • 129,90 TL 69,90 TL
  % 46
  (22)

  ceydatekstil
  %100
 • 99,90 TL 69,90 TL
  % 30
  (2)

  ceydatekstil
  %100
 • 69,99 TL
  (19)

  a-kalite
  %100

Duş Perdesi

Evin her bölümünün şık ve kullanışlı şekilde olması hemen hemen herkesin istediği bir durumdur. Evlerin en sık kullanılan ve gerçekten de evin en çok kullanılan bölümlerinden birisi banyolardır. Banyolar, ihtiyacı gidermek ve duş almak gibi durumlarda kullanıcılarına büyük oranda fayda sağlaması bakımından son derece insan hayatında etkili bir yerdir. Her bölümde olduğu gibi banyolarında hem dekoratif açıdan hem de kullanışlılığı bakımından insan hayatında etkili olması önemlidir. Kişilerin temizlik ile ilgili ihtiyaçlarını gidermesi amacı ile tasarlanmış olan banyolar, içerisinde yer alan ürünler ile beklentileri fazlası ile karşılıyor. Daha etkili bir temizlik ve duş için ihtiyaç duyulan tüm ürünler bu bölümde bulunarak pek çok açıdan kullanıcıya kolaylık sağlamaktadır. Banyolarda en çok vakit geçirilen zaman dilimi duş alınan zamandır. Gün boyunca dışarıda geçirilen vakit süresince terlemiş ve kirlenmiş olunabiliyor. Bu durumu çözmek ve temizlenmek için de eve gelindiğinde çoğu kişi kendini duş almak amacı ile banyoya atar. Pek çok açıdan büyük kullanışlılık sunan banyo, içerisinde yer alan ürünler ile de sizlere büyük avantaj sağlıyor. Bu ürünler arasında yer alan ve kişilerin pek çok açıdan kendine kolaylık sağlamasına yardımcı olan ürünlerden bir tanesi de duş perdesi ürünleridir. Bu ürün, kişilerin duş alma işlemini daha kolay bir şekilde gerçekleştirmesine yardımcı olmaktadır. Kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilen bu ürün sizlere uzun süreli bir kullanım sunuyor. Her banyo ürününde olduğu gibi bu ürün de tamamen kişilerin işlerini daha pratik ve rahat bir şekilde gerçekleştirilmesi amacı ile üretilmektedir. Her dönem banyoda kullanılan ürünler değişiklik göstermektedir. Duş perdesi de sunmuş olduğu kolay kullanım ve birbirinden farklı renk ve model seçenekleri ile kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır. Oldukça pratik olan bu ürün uzun yıllar boyunca banyonuzda var olmaya devam edecektir. Boyut, renk ve desen bakımından farklı şekillerde üretilen bu perde, kişilerin zevkine ve ihtiyacına göre üretilmektedir. Özellikle eski zamanlarda çok sık karşı karşıya kalınan duş perdesi zaman geçtikçe kabin halini almıştır. Ancak günümüzde eski zamana dönüş ve eski zamanlardaki gibi ürün kullanımı moda haline geliyor. Bu bakımdan da perde kullanımı bu günlerde tekrar meydana çıkmış ve pek çok kişi tarafından da kullanılmaya başlanmıştır.

 Duş Perdesi Özellikleri

Duş Perdesi Özellikleri

Banyolar, kişilerin hem kendi temizliklerini hem de evlerin temizliğini sağlayan ürünlerin ve aksesuarların bulunması bakımından evlerde en çok kullanılan yerlerden bir tanesidir. Özellikle duş almak için kullanılan banyolar kişilerin en temel ihtiyaçlarını da gideriyor. Fonsiyonel bir kullanım sunan banyo ürünleri kişilerin beklentilerini ve ihtiyaçlarını oldukça iyi bir şekilde karşılıyor. Banyoda kullanılan her ürün, banyonuzun dekorasyonunu da son derece etkilemeyi başarıyor. Banyolarda yer alan araçlar ve aksesuarların her biri birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Bu özellikleri ile de kullanıcıların ihtiyacını karşılamaktadır. Bu ürünlerden bir tanesi de banyo duş perdesi ürünüdür. Banyolarda son zamanlarda sık sık görülen bu ürün duş aldığınızın zaman hem birinin sizi görmesini engelliyor hem de suların dışarıya çıkmasına engel oluyor. Bu özellikleri ile son derece kullanışlı bir üründür. Duş almak her insanın kendi beden sağlığını ve temizliğini sağlaması bakımından gerekli olan bir durumdur. Bu bakımdan her banyoda duş almak için bir duş yeri bulunmaktadır. Bu duş yerinde kullanılan olmazsa olmaz ürünler yer alıyor. Vazgeçilmez ürünlerden bir tanesi olan duş perdesi, kullanıcılarına sunduğu eşsiz rahatlık ile çok kişi tarafından tercih ediliyor. Kişinin isteğine bağlı olarak kolayca çıkartılıp takılabilen bu perdeler kullanıldığı alana farklı bir hava katıyor. Geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olan bu ürün ilk olarak eski zamanlardaki evlerde kullanılmıştır. Ancak zaman geçtikçe vintage bir görüntü moda haline gelmiştir. Bu nedenle de vintage bir havaya sahip olan bu ürün günümüzde de banyolarda kullanılır halde karşınıza çıkmaktadır. Vintage bir görüntüye sahip olan perde modellerinin yanı sıra daha modern ve şık görüntüye sahip olan duş perdesi modelleri de bulunmaktadır. Bu modeller arasından yapacağınız seçim tamamen banyonuzun dekorasyonuna ve sizin zevkinize göre değişmektedir. Bütün modelleri ile kullanıcılarına pratiklik sağlayan ürün, kendi tarzınızı yansıtabileceğiniz bir şekildedir. Herkes evinin dekorasyonunda kendi tarzını ve zevkini yansıtmaktadır. Evin bölümlerinden olan banyoda da kullanılan her bir ürün ev sahibinin tarzını ortaya koyuyor. Farklı desen ve renklerde karşınıza çıkan perde çeşitleri sizler için özel olarak üretilmektedir. Her türlü banyo dekorasyonuna kolay bir şekilde uyum sağlayabilen modeller bulunmaktadır. Banyonuza katacağı farklı görüntü ile dikkat çekici bir görüntü elde etmeniz mümkündür.

 Duş Perdesi Modelleri

Duş Perdesi Modelleri

Evlerin olmazsa olmaz bölümleri arasında yer alan banyolar ev sahipleri için son derece önemli yerlerden birisidir. Banyolarda gün boyunca yaşanılan stresi ve yorgunluğu atabilmeniz mümkündür. Konforlu ve şık bir şekilde sizlere sunulan duş yeri ile sıcak bir duş sayesinde rahatlayabilirsiniz. Evin salon, oturma odası ve yatak odası gibi bölümlerinde olduğu gibi banyolarda da şık bir görüntüye sahip olmak için emek harcamak gerekmektedir. Banyonuz için tercih edeceğiniz her bir ürün, banyonuzun görüntüsünü ve rahatlığını belirlemektedir. Banyoların en önemli ve en ihtiyaç duyulan aksesuarlarından bir tanesi duş perdesidir. Birbirinden farklı desen ve renk seçenekleri ile bu perdeler kişilerin tercihine göre değişiklik gösteriyor. Hem banyolarınızın temiz kalmasını sağlayan hem de daha şık bir görünüme kavuşmasını sağlayan bu perdeler sahip olduğu özelliğe göre değişiklik göstermektedir. Bu modellerden ilki raylı duş perdesi çeşididir. Bu çeşit, evlerde kullanılan perde tarzındadır. Perdenin uç kısımlarını ray kısmına geçirerek kolay bir şekilde duş yerini kapatabilirsiniz. Genel olarak demirden yapılan aparat kısmı metal bir görüntüde olması ile son derece şık bir görüntünün meydana gelmesini sağlıyor. Aynı zamanda paslanmaz çelikten üretilmesi ile uzun ömürlü bir kullanım imkânını sizlere sunar. Bir başka perde modeli de şeffaf duş perdesi çeşididir. Bu ürün sade bir görüntüden hoşlanan kişiler için son derece uygundur. Şeffaf bir görüntüye sahip olması bakımından banyonuza farklı bir hava da katmaktadır. Köşeli duş perdesi modeli de duş yerinizin modeline göre köşeli şekilde tasarlanmaktadır. Eğer duş yeriniz oval bir yapıda değil ise bu perde modelleri dışarıya suyun taşmasını daha iyi bir şekilde önleyecektir. Ancak oval yapıda bir duş yeriniz varsa bu modelden farklı olarak oval duş perdesi modelini tercih etmek hem sizler için hem de banyonuzun temizliği için daha uygun olacaktır. Su geçirmez duş perdesi modeli ise kullanıcıların en çok tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Bu ürün su geçirmeyen yapısı sayesinde duş alırken perdenin suyu emmesinin önüne geçer. Böylece hem banyonuz hem de perdeniz kuruluğunu korur. Tüm bu perde modelleri, sahip olduğu özellikler ile farklı ihtiyaçlara hitap etmektedir. Bu ürünler arasından sizler için en uygun olan modeli tercih ederek daha kullanışlı bir kullanım sağlayabilirsiniz.

 Dekoratif Duş Perdesi

Dekoratif Duş Perdesi

Bazı kişiler banyolarında duş yerleri için kabin yerine duş perdesi modellerini tercih ediyor. Asıl amacı duş alanının dışındaki yerlere suyu taşmasını ve ıslanmasını engellemek olan bu perdeler kişinin dışarıdan da gözükmesini engellemeye yaramaktadır. Tüm bunların yanı sıra farklı desenleri ve renkleri ile banyolarınıza farklı ve şık bir görüntü katıyor. Ergonomik bir yapıda olan banyo perdesi banyonuzda büyük değişikler yapmamanıza rağmen banyonuzdaki görünüme farklılık katıyor. Bu sayede ufak dokunuşlar ile büyük değişimler yapmanız mümkün oluyor. Daha modern ve şık banyo dekorasyonu için ilk olarak dikkate alınacak şey banyonuzun sahip olduğu genişliktir. Duş perdesi, banyoların olmazsa olmaz ürünlerindendir. Duş yerinin etrafını sağlaması bakımından son derece de işlevsel bir üründür. Perdeler yalnızca banyonun ıslanmaması için değil deseni ve rengi ile banyoya şık bir hava katması amacı ile de tercih edilmektedir. Bu ürünler banyonuzda bir bütünlüğün de oluşmasını sağlıyor. Desenli modellerden düz renklere kadar banyonuzun daha hareketli olmasını sağlayacak modeller bulunmaktadır. Banyonuz daha düz ve sade renklerden oluşuyorsa perdenizi daha canlı ve desenli modellerde tercih edebilirsiniz. Çizgili ve geometrik desenlerin yer aldığı modeller ile bir bütünlük oluşturabilmeniz mümkündür. Ancak banyo dekorasyonunuz daha hareketli ve canlı bir yapıda ise siyah duş perdesi , beyaz duş perdesi ya da gri duş perdesi modellerini tercih edebilirsiniz. Bu renklerin yanı sıra pembe duş perdesi ve saydam duş perdesi modelleri de bulunuyor. Tercih edeceğiniz modelin kaliteli olması, renginin canlı olması ve üzerinde bulunan desenin oldukça net olması son derece önemlidir. Desenli bir perde modeli tercih edecekseniz çiçek, ağaç ya da daha farklı motiflerin bulunduğu çeşitleri tercih edebilirsiniz. Eğer duş perdesini tekli bir şekilde satın almak yerine set şeklinde satın almak istiyorsanız duş perdesi seti bulunmaktadır. Desenli ürünlerde en önemli nokta ürünün üzerinde yer alan motiflerin net ve kaliteli olmasıdır. Son teknoloji ile birlikte bu kalite sağlanmaktadır. Bu sayede kullanıcıların sahip olmak istediği net görüntüyü elde ediliyor. Oldukça geniş bir desen ve renk seçeneğine sahip olan bu ürün, kullanıcıların isteğine ve tercihine göre değişmektedir. İsterseniz iki taraftan kapanabilen isterseniz de tek taraftan kapanabilen modelleri de aynı şekilde farklı renk ve desen modelleri ile sizlere sunuluyor.

 Duş Perdesi Kullanımı

Duş Perdesi Kullanımı

Evlerde bulunan odalarda kullanılan perdelerin evin içini gizlemesi ve güneşten koruması gibi banyolarda kullanılan duş perdesi de duş sırasında sizlerin dışarıdan görünmesini engeller ve duş alırken kullanılan suyun dışarıya ulaşmasının önüne geçer. Banyonuza renk ve canlılık katan bu perdeler tekstil ürünleri arasındaki modelleri ile farklı şekillerde karşınıza çıkıyor. Özellikle son zamanlarda oldukça popüler hale gelen 3d duş perdesi modelleri ile kendinizi farklı bir dünyada gibi hissedebilirsiniz. Üretiminde kullanılan su geçirmez malzeme ile suyu emmez ve böylece sizlere zorluk çıkarmaz. Bu ürün hem hijyenik olması hem de kolay bir kullanım sunması bakımından öne çıkmaktadır. Kullanımı ile kullanıcılarına büyük kolaylık sağlayan bu ürün son derece işlevseldir. Duş perdesinin takılması da her ürün de olduğu gibi önemli bir noktadır. Duş perdesini takmak için öncelikle duş perdesinin borusunu takmanız gerekmektedir. Eğer germe boru türü kullanacaksanız duvarınıza uygun olacak şekilde ayarlayarak duvara sıkıştırabilirsiniz. Bu sayede boru, duvarınızda sabit bir halde durur. Ancak bu boru çeşidinde değilse duvara monte ederek sabitlemeniz gerekir. Daha sonrasında duş yerinizin boyutuna uygun olacak şekilde bir duş perdesi tercih etmeniz gerekmektedir. Perde için gerekli sayıda bulunan kancayı da geçirdikten sonra bu kancalara tercih ettiğiniz perdeyi geçirebilirsiniz. Oldukça kolay bir kullanımı ve takılımı olan bu perde çeşidi ile kendinizi daha iyi ve rahat hissedebileceksiniz. Perde seçimi sırasında kalınlığına da dikkat edilmesi gerekmektedir. Kalın duş perdesi , dışarıdan bakıldığında görüntünüzü en aza indirgemektedir. Sahip olduğu modeller ve renkler ile dikkatleri üzerine çeken banyo perdesi ürünleri banyonuzun şekline göre yuvarlak duş perdesi ve kare duş perdesi modellerine de ayrılmaktadır. Ayrıca bu banyo perdeleri sahip olduğu kumaşa göre de farklılık gösteriyor. Bunlar arasında naylon duş perdesi , kumaş duş perdesi ve plastik duş perdesi çeşitleri yer alıyor. Bu modeller ile banyonuz için düşündüğünüz ve aradığınız görüntüyü kolay bir şekilde elde edebilirsiniz. Kolay bir kullanıma sahip olması ile de tamamen kendi banyonuzun dekorasyonuna uygun bir perde rengi, modeli ve tasarımı tercih edebilirsiniz. Gün geçtikçe daha farklı modellerin meydana gelmesi ile tercih edilen ürünler daha da ilgi çekici hale gelmektedir.

 Duş Perdesi Fiyatları

Duş Perdesi Fiyatları

Duş perdesi, her banyo için vazgeçilmez bir unsurdur. Yalnızca işlevsel bir amacı olmakla kalmaz aynı zamanda banyonuzun görüntüsüne de dekoratif bir dokunuş kata. Bir banyoyu dekore etmek oldukça zor olabilir. Bu nedenle de banyo perdesini doğru bir şekilde seçmek bu alanın tasarlanması sırasında büyük farklılıkların oluşmasına yardımcı olabilir. Yüzlerce çeşit perde modelleri bulunmaktadır. Hangi tarzda, modelde ve özellikte bir perde modeli aradığınızın bilmiyorsanız karar vermek son derece zor olabilmektedir. Bu nedenler bir perde satın almak istiyorsanız banyonuzun sahip olduğu dekorasyona uygun bir ürün seçmenizi gerekmektedir. Bir diğer dikkate alınması gereken nokta da perdenin sahip olduğu boyut, tarz ve kumaş türüdür. Sadece ve daha klasik renklerde olan modellerin yanı sıra daha canlı ve hareketli renklerde ürünler de bulunmaktadır. Ancak bu ürünler arasından banyonuza en uyum sağlayacak modeli tercih etmenizi gerekmektedir. Eğer riske girmek istemiyorsanız da düz renkteki modelleri tercih etmek daha uygun olacaktır. Bu sayede nasıl olması gerektiğini bilmediğiniz perde çeşidine daha kolay karar verebilirsiniz. Banyo perdesi kullanımı sırasında kafaları en çok karıştıran da nasıl temizleneceği ile ilgili bilgi sahibi olunmamasıdır. Banyoların hijyenik ve temiz olması son derece önemlidir. Bu nedenle banyonun temizliğini sağlamak için banyoda kullanılan ürünlerin temizliğinin de sağlanması gerekmektedir. Banyo perdeleri polyester malzemeden üretilmesi bakımından su tutmayan bir yapıdadır. Bu özelliği ile kullanıcıların ilgisini çeken bu perde modelleri son derece etkilidir. Farklı markalar tarafından üretilen banyo perdesi birbirinden farklı modeller ile banyonuzun dekorasyonunu tamamlıyor. Duş aldığınız saatleri daha eğlenceli hale getiren bu perde modelleri, sağladığı kolaylık ile sizlerin beğenisini kazanıyor. Banyonuzda bir değişiklik gerçekleştirmek istiyorsanız duş perdesi çeşitlerinden beğendiğiniz bir ürünü satın alarak ufak dokunuşlar ile büyük değişiklikler meydana getirebilirsiniz. Desenli ve renkli duş perdesi modellerinin renklendirilmesini sağlayan ürünler, kullanıcıların sağlığına zarar vermeyecek şekilde üretilmektedir. Kolay bir şekilde hareket edebilen bu ürün, istediğiniz gibi takılıp çıkartılmaktadır. Göz zevkiniz ile uyumlu bir hale getirebileceğiniz banyo perdesi ile duş alma işlemini daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Duş perdesi fiyatları satın almak istediğiniz ürünün markasına, modeline, tasarımına, kumaşına, özelliğine ve boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Sizler de oldukça geniş ürün seçeneğine sahip olan bu perde modelleri arasından kendi banyonuza ne uygun olan ürünü kolay bir şekilde seçebilirsiniz.

Banyo Perdesi Nasıl Takılır?

Duş perdesi için gerekli olan boruyu ilk olarak duvara sabitlemeniz gerekmektedir. Daha sonra tercih ettiğiniz perde için yeterli olacak kancayı geçirmeniz gerekiyor. Kancayı geçirdikten sonra da perdenizi bu kancalara takarak duş perdesi çeşidini kullanabilirsiniz.

Duş Perdesi Nasıl Temizlenir?

Duş perdesinin temizliği tercih ettiğiniz ürünün modeline göre değişmektedir. Tercih ettiğiniz ürüne göre elde ya da çamaşır makinesinde yıkanabilir. Eğer ürün plastik ise yapısının bozulmaması için elde yıkanılması tavsiye edilmektedir. Ancak çamaşır makinesinde yıkanması için uygun bir modelde ise sıkma işlemi yapılmadan yıkanabilmektedir.

Duş Perdesi Nasıl Olmalı?

Duş perdesi tamamen banyonuzun dekorasyonuna uygun bir modelde ve tasarımda olmalıdır. Bu sayede banyonuz ile bir bütün halinde görünebilir. Ayrıca su geçirmeyen bir yapıda perde tercih edilirse sizler açısından büyük kolaylık sağlanır. Bu da banyonuzun ıslanmasının önüne geçer.

Duş Perdesi Çeşitleri Nelerdir?

Duş perdesi çeşitleri pek çok farklı marka tarafından üretilmektedir. Bu markalar kendi içerisinde farklı özelliklerde ve modellerde ürünü sizlere sunuyor. Perde modelleri tamamen kişilerin ihtiyacına ve isteğine uygun olacak şekilde bulunmaktadır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Ölçüler

(110)
(18)
(10)
(5)
(3)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

henge (490)
Assos Home (291)
Jackline (61)
Evdy (56)
Tropik (46)
Primanova (42)
Zethome (40)
Günce (6)
Taç (3)
DAGE (2)
Gardenya (2)
Seral (2)
Evsay (1)
Gardinia (1)
Manolya (1)
ZS (1)
dekorasim (1)
(28)
(17)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(184)
ve üzeri (238)
ve üzeri (245)
ve üzeri (248)
ve üzeri (254)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL