TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Duş Perdesi

için 2,496 sonuç bulundu.

Duş Perdesi

Günümüzde banyolarda küvetlerin yerini genelde duşlar almış durumda. Duş, küvet kadar büyük alan gerektirmemesi ve kısa sürede yıkanıp çıkmanızı sağlaması açısından avantajlı. Ama duşakabin yoksa banyo zeminin su basması kaçınılmaz. Neyse ki kurtarıcı bir ürün var: Duş perdesi.

Banyonun Renkli Yüzü: Duş Perdesi

Banyonun Renkli Yüzü: Duş Perdesi

Nasıl normal perdeler içeriyi dışarıdan gizliyor ve güneş ışığından koruyorsa duş perdesi veya banyo perdesi de banyoda bir nebze görünmez olmanızı sağlıyor ve duştan gelen suyu tutarak zeminin bir anda göle dönmesini ya da suyun dört bir duvara sıçramasını engelliyor. Duş perdesi banyonun renkli yüzüdür. Bütün banyo tekstil ürünleri arasında en canlı renkleri ve desenleri duş perdelerinde bulabilirsiniz. Özellikle deniz ve doğa desenleri duş perdelerinde oldukça yaygındır. Hele bir de 3d duş perdesi ise banyoya her adım attığınızda kendinizi egzotik bir ortamdaymış gibi hissedebilirsiniz. Duş perdeleri su geçirmez malzemeden imal edilir. Polyester olan perdeler daha yumuşak, kokusuz ve esnektir. PVC perdeler ise daha sert ve dayanıklıdır.

Doğru Duş Perdesini Seçmek

Doğru Duş Perdesini Seçmek

Duş perdelerinin cıvıl cıvıl renk ve desenleri ilk bakışta herkese çok cazip gelecektir. Fakat acele etmeden önce, perdenin banyonuzun genel dekorasyonuyla uyumlu olup olmadığını değerlendirmeniz şart. Ciddi renklerin veya sade mobilyaların olduğu bir banyoya çocuksu desenler olan fosforlu bir perde çok uymayacaktır. Ama makyaj malzemeleri ve kozmetik ürünlerinin bol olduğu bir banyoda benzer desenli bir perdeyle güzel bir konsept yakalayabilirsiniz. Riske girmemek için düz renkli perdeleri de tercih edebilirsiniz. Duş perdesinin kumaş kalitesi de önemli. Perdenin kumaşı ne kadar sık dokunmuşsa o kadar iyi. Perdelerin zamanla uçlarının kirlenmesi ve pas rengine bürünmesi kaçınılmaz. Bu durumda perde makinede yıkanabiliyorsa yıkayın veya yenisiyle değiştirin.

Duş Perdesi Nasıl Takılır?

Duş Perdesi Nasıl Takılır?

Duş perdesini takmanın birkaç aşaması vardır. Birincisi, duş perdesi borusu veya duş perdesi çubuğu takmaktır. Boru germe boruysa boyutunu banyo duvarlarınıza göre ayarlayıp sıkıştırın. Böylece boru duvarlara sabitlenmiş olur. Bu borular ortalama bir duş perdesini rahatlıkla taşır. Duvara vidayla monte edilen borular daha zahmetli gelebilir ama daha da sağlamdır. Boruyu taktıktan sonra ona uygun boyutta ve perde için yeterli sayıda kancayı geçirin. Bundan sonra perdeyi kancalara geçirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Parçaları tek tek birbirine uydurmayı denemek yerine duş perdesi seti ile meseleyi toptan çözmeniz de mümkün. Crate&Barrel, Evdy, Günce ve diğer markaların ürünlerini buradan inceleyebilir ve duş perdesi fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Tüm banyo tekstili ürünleri için bu kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Abalone (1)
Abend (2)
Airluks (1)
Allaturca (1)
Buffer (5)
DAGE (1)
DAGE HOME (1)
DIEN (1)
(62)
(19)
Evdy (42)
Günce (3)
henge (2188)
Jackline (32)
POLSET (2)
PRESTIGE (3)
Prestij (2)
Prima Nova (10)
Primanova (33)
Taç (3)
Tropik (37)
Zethome (34)
ZS (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ölçüler

(74)
(13)
(4)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(133)
ve üzeri (197)
ve üzeri (207)
ve üzeri (211)
ve üzeri (221)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL