TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Banyo Kaydırmazlar

için 154 sonuç bulundu.

Banyo Kaydırmazlar

Banyo zeminleri için kullanabileceğiniz birçok ürün var. Ama banyo halısı ve banyo paspası dekoratif ürünler olsa da en ıslak yerlerin dışında kullanılan banyo tekstilleri oldukları için kaydırmazlık konusunda yetersiz kalabilirler. Bu konuda çare, banyo kaydırmazı.

Banyo Kaydırmaz Nedir?

Banyo Kaydırmaz Nedir?

Banyo kaydırmaz, banyo halısı veya banyo paspasından farklı olarak pamuk veya başka bir tekstil ürününden yapılmaz. Genel olarak sert veya yumuşak plastikten ya da silikondan üretilir. Yuvarlak, oval, kare ve dikdörtgen gibi birçok şekli bulunan banyo kaydırmazların altında zemine tutunmalarını sağlayan vantuzlar bulunur. Bu vantuzlar onun küvet ve duşakabin gibi hat safhada ıslak bölümlerde bile sabit kalmasını sağlar, böylece ayaklarınızın kaymasını ve ciddi kazaların meydana gelmesini önler. Banyo kaydırmaz, halı kaydırmazdan da farklıdır. Halı kaydırmaz, kaydırmazlık özelliği bulunmayan halıların altına yerleştirilen takviye parçasıdır. Banyo kaydırmaz ise tek başına kullanılır. Banyo kaydırmazların birçok rengi ve boyutu bulunduğu için zevkinize ve tarzınıza uygun bir ürün bulmakta zorlanmazsınız.

Banyo Kaydırmaz Nasıl Kullanılır?

Banyo Kaydırmaz Nasıl Kullanılır?

Duşakabin ve küvet içi kaydırmaz paspas kullanımının amacı çok net: Islak banyo zemininde ayaklarınızın kaymaması. Sert mermer veya karolar, düştüğünüzde size ciddi zararlar verebilir. Tutunacak bir yer veya yardım isteyeceğiniz birileri yoksa sıkıntı daha büyük. Banyo kaydırmazı bu riski epey azaltabilir, üstelik kullanımı da çok kolaydır. Daha önce vantuzlu bir eşya kullandıysanız bunlar size yabancı gelmeyecektir. Öncelikle zemini iyice temizleyip silin, sonra vantuzları sıkıca yapıştırın. Bazen vantuzları hafifçe ıslatmak da işe yarar. Banyo öncesinde kaydırmazın sabit olup olmadığını kontrol etmenizde fayda var. Kaydırmazlar banyo halısı veya paspası gibi çamaşır makinesinde yıkanmaz ama zamanla ölü deri, sabun artıkları vb kirler birikebileceğinden duş başlığıyla ve deterjanla derin temizliği ihmal etmemek gerekir.

Banyo Kaydırmaz Fiyatları ve Alternatifleri

Banyo Kaydırmaz Fiyatları ve Alternatifleri

Banyo kaydırmaz fiyatları malzemesinden ve basitliğinden dolayı oldukça ekonomiktir. Hele de önüne geçtikleri riski hesaba katarsanız banyonuzda en bir iki adet banyo kaydırmaz bulundurmalısınız. Plastik banyo kaydırmazlara yakın alternatifleri de kullanmanız mümkün. Zeminin tamamının kaydırmaz özellik kazanmasını isteyenler sert plastik yer karoları ve zemin kaplamalarına başvurabilir. Zeminlerin kaymamasını sağlayacak bir yöntem de banyo kaydırmaz bantlar ve kaydırmaz sprey. Bu ürünleri stratejik bölümlere uygulamanız yeterli olacaktır. Banyo kaydırmaz paspas ve halılar ise küvet ve duşakabin içinde kullanılmaz ama banyonun geri kalanında yere daha sağlam basmanızı sağlar. Aksu, Cemil İpekçi, Primanova ve diğer markaların banyo kaydırmazlarını ve diğer ürünlerini burada bulabilirsiniz. Tüm banyo tekstili ürünleri için buraya tıklayın!

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

A-KÜP (1)
Abalone (1)
Adetto (26)
Açelya (1)
Basbas (8)
DAGE (1)
(74)
(20)
Eva Gold (1)
Gökay (2)
İrya (1)
POLSET (1)
Primanova (4)
Qurdella (1)
Sermat (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ölçüler

(6)
(6)
(5)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(23)
ve üzeri (39)
ve üzeri (46)
ve üzeri (48)
ve üzeri (49)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL