Kategoriler

Marka

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ölçüler

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Banyo Kaydırmazlar

için 178 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Banyo Kaydırmaz

Banyolar ev kazalarının en çok yaşandığı noktalardır. Özellikle kış aylarında normalden biraz daha yüksek ısılarda duş aldığımızda ya da banyo yaptığımızda aniden farklı sıcaklık değişimleri oluşturan banyolarda bu sıcaklık değişimlerine bağlı olarak buharlaşma ve nem meydana gelir. Bu da zaten kaygan zemin ya da ıslak zemin adı verilen genelde fayans olan banyo zeminlerin daha kaygan olmasına ve ev kazalarının oluşumuna sebep olur. Tam bu noktada banyo kaydırmaz ürünlerinin kullanılması böyle kazaların engellenmesi açısından oldukça faydalıdır. Genel ürün grubu adı banyo kaydırmaz paspas olan bu faydalı ürünlerin çok sayıda çeşidi bulunur. Banyo tekstili ürün çeşitleri arasından seçim yaparken tercihinizi ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmanzı yeterlidir.

Kaydırmaz Paspas Nedir?

Kaydırmaz Paspas Nedir?

Kaydırmaz paspaslar serildikleri yüzeye sıkı şekilde tutunma özelliğine sahiptir. Ayrıca sahip oldukları özel dokular nedeni ile üzerinde durduğunuzda sizin kaymanızı da önleyebilen yapıları vardır. PVC, akrilik ve çeşitli plastikler kullanılarak üretilirler. PVC hammaddesi ile yapılan paspaslarda bulunan ana madde, polivinil klorid ve monomer halde bulunan ana maddeye vinil kloridin polimerizasyonu eklenmesi ile üretilir. PVC yapı itibari ile oldukça sert bir plastik türüdür. Banyo kaydırmaz plastik ürünlerinin kullanıma uygun hale dönüşmesi için daha yumuşak ve daha esnek hale getirilmesi gerekir. Bunun için ana maddesine plastifiyanlar ilave edilir. Bu sayede daha yumuşak olan PVC’den banyo yer kaydırmaz paspasları üretilir. Ana maddesi akrilik olan banyo halısı ve paspas çeşitleri ise normal plastiklere göre daha dayanıklı ve uzun ömürlü şekilde kullanılabilir. Akrilik denilen malzeme asetilen ve karbon monoksitle suyun nikel katalizör ile birlikte tepkimeye girmesi sonucu oluşan polimer üretiminde de kullanılan maddedir. Pleksi gibi şeffaf renkte olan akriliğin genel olarak parlak bir görünümü vardır. Kullanım alanları plastiklere çok daha fazladır ve diğer bilinen tüm plastiklere ve plastik çeşitlerine göre çok daha uzun ömürlüdür. Bu nedenle uygulama alanları da oldukça fazladır. Banyo duşakabin kaydırmaz ve banyo kaydırmaz zemin için kullanılan paspasların bazıları akrilik kullanılarak üretilir. Plastik olan paspasların ise ana maddesi plastik maddesidir. Organik şekilde üretilebilen plastiklerin üretiminde kömür, doğal gaz, ham petrol ve selüloz gibi maddeler kullanılır. Kullanışlı hale gelmesi için üretilen plastiğin farklı şekillerde işlenmesi ve bunun için de farklı aşamalardan geçmesi gerekir. Banyo paspasları modelleri kaydırmaz özellikli olanların çoğu ise plastik kullanılarak üretilir. Ayrıca farklı şekillerde kullanılan ve son zamanlarda oldukça popüler olduğu için sıklıkla tercih edilen banyo kaydırmaz bant da plastik kullanılarak üretilen diğer bir üründür. Çok fazla rengi, deseni, boyutu ve modeli olan bu kaydırmaz adı verilen paspas çeşitlerinin üretim şekilleri de değişkenlik gösterir, içeriğinde farklı maddeler kullanılarak ve farklı aşamalardan geçerek tüketicinin beğenisine sunulan ürünlerdir.

Banyo Kaydırmaz Paspasların Kullanım Alanları

Banyo Kaydırmaz Paspasların Kullanım Alanları

En önemli fonksiyonları evde mutfak, banyo ya da balkon gibi çeşitli ıslak yüzeylerde kaymadan ve düşmeden kaynaklanarak oluşabilecek muhtemel kazaları engellemek olan banyo kaydırmazı ürünleri ıslak zeminlerin tamamında kullanılabilir. Mutfakta, banyo da ya da su birikme ihtimali ile ıslanma ihtimali olan her alanda gönül rahatlığı ile kullanılır. Banyoda isterseniz küvet ya da duşa kabin içinde veya isterseniz lavabonun hemen önüne serilebilir. Banyo küvet kaydırmaz paspas ürünleri ise en sık yaşanan küvette ayağın kayması sonucu oluşan kazaları önleme konusunda oldukça başarılıdır. Bu sebeple, hem banyo zemininde hem de sürekli ıslanan duşa kabin ya da küvet içinde kullanmak için birden fazla ürün tercih edebilirsiniz. Banyo duş işi kaydırmaz paspas üzerinde istediğiniz gibi rahatlıkla hareket edebilirsiniz. Daha doğrusu serilen her zeminde rahatlıkla hareket etme şansına sahip olursunuz. Paspaslardan farklı olarak kaydırmaz bantların da çok sayıda kullanım alanı bulunur. Banyo yer karosu kaydırmaz bantlar oldukça popüler ürünlerdir ve son zamanlarda en çok tercih edilen ev ürünleri arasında bulunur. Ayrıca banyo için kaydırmaz bant ürünlerini diğer ıslak zeminler içinde kullanabilirsiniz. Mutfakta banyoda ya da ihtiyacınız olan tüm zeminlerde bu bantlardan faydalanabilirsiniz. Özellikle banyoda kullanılan bu kaydırmaz ürünler belirli bir yaşın üzerindeki kişiler için büyük bir gerekliliktir. Belirli bir yaşın üzerindeki kişiler bu şekilde ıslak zeminde kayıp düşme kazalarını çok daha fazla yaşamaktadır. Bu nedenle bu ürünler özellikle banyolarda alınabilecek en iyi güvenlik önemlerinden biridir. Eğer sadece bira adet paspasa sahipseniz tercihen ıslak banyo zemini gibi zeminlerdense duşa kabin ya da küvet içinde kullanılması önerilmektedir. Banyo yaptığınız sırada şampuan ya da sabun artıkları nedeniyle yüzeyin çok daha kaygan hale geldiği zeminler normalden daha büyük risk teşkil ederler. Bu sebeple, paspas türünün banyo yapılan bölümlerde kullanılması önemlidir. Kaydırmaz paspasların farklı renk ve model seçenekleri bulunur. Banyonuzun ölçülerine göre farklı ebatlarda üretilirler. Şekil ve renk yönünden oldukça farklı olan bu ürünler herkesin zevkine hitap edecek şekilde üretilmişlerdir.

Kaydırmaz Paspas Modelleri ve Fiyatları

Kaydırmaz Paspas Modelleri ve Fiyatları

Kaydırmaz paspaslar farklı modellerde ve şekillerde üretilirler. İstediğiniz her ebatta paspas kolaylıkla bulunabilmektedir. Yuvarlak kesim, kare kesim, dikdörtgen kesim gibi farklı şekillere de sahiplerdir. Bu nedenle ihtiyacınız olan yüzeye en uygun olan paspası kolayca edinebilirsiniz. Ayrıca farklı renk ve desen seçenekleri de bulunur. Ortak özelliği bulunduğu ve serildiği yüzey her ne olursa olsun tam ve sıkı şekilde yere yapışmak olan bu paspasların düz desenli ve delikli seçenekleri de mevcuttur. Çok çeşitli renklere sahip paspaslardan banyonuzun renklerine uygun olanlardan birini rahatlıkla seçebilirsiniz. Aynı zamanda dekoratif amaçlı da kullanabilirsiniz. Banyo duş kaydırmaz paspasların temizliği de oldukça basit şekilde yapılır. Özellikle banyo sırasında paspasın üzerinde biriken su ve sabun artıklarını temizlemek paspasın daha uzun süre kullanılmasını sağlar ve deforme olmasını engeller. Banyo kaydırmaz taban olarak da bilinen bu ürünler çamaşır makinesinde de yıkanabilirler. Düşük ısılarda ve kısa program kullanılarak ve sıkma yapmadan yıkanmalıdır. Yüksek ısı ve sıkma gibi programlar paspasın üzerinde deformasyona ya da özelliğini kaybetmesine neden olabileceğinden bu konuda titiz davranılmalıdır. Banyolarda kullanılan bu paspasların fiyatları da ürünlerin türüne, ebatlarına ve şekillerine göre değişkenlik gösterir. Her bütçe için uygun bir paspas mutlaka bulunur. Bütçenize uyum sağlayabilecek fiyat seçeneklerine sahip modeller bulabilmeniz mümkündür. Siz de kolaylıkla ihtiyaçlarınız dahilinde olmasını istediğiniz şekilde, renkte ve modelde ve bütçenize uygun bir paspas alabilirsiniz. Banyo kaydırmazları her evde olması gereken önemli ürünlerden biridir. Kazaları en aza indirir, şık görünüm ve tasarımı ile dekoratif amaçlı olarak da kullanılabilir, farklı şekilleri ile ürün seçme özgürlüğü sunar, banyo, mutfak, balkon, lavabo önü, duşa kabin içi ve küvet içi gibi farklı yerlerde rahatlıkla kullanılabilir. Güzel ve en uygun banyo kaydırmaz paspas modelleri için ürünleri inceleyebilirsiniz. Kendinize en uygun paspası uzun süre boyunca ilk günkü gibi güvenilir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.