Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Beden

Başka bir kelime deneyin

Marka

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ürün Detayı

Başka bir kelime deneyin

Kalıp

Başka bir kelime deneyin

İçerik

Başka bir kelime deneyin

Sezon

Kol Boyu

Başka bir kelime deneyin

Desen

Başka bir kelime deneyin

Yaka Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Erkek Hırka

için 665 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Erkek Hırka

Tekstil sektörü her geçen yıl gelişen teknoloji ile beraber ilerlemekte ve değişmektedir. Bu sektöre dahil olan erkek giyim de her geçen yıl değişen trendlerden ve durumlardan etkilenmektedir. Yılın her mevsiminde rağbet gören ve sık sık kullanılan kimi ürünler de bu sayede öne çıkmaktadır. Günlük kıyafetlere yönelik oluşan farklı ürünler karar sürecini de etkilemekte ve dolayısıyla da kişilerin seçim şansını artırmaktadır. Her birey kendi tarzına uygun modelleri kolaylıkla edinebilmekte ve stilini yansıtan kombinleri hazırlayabilmektedir. Erkek giyim sektörü de bu sürecin içerisindedir ve sürece dahildir. Her mevsim giyilmekte olan ve pek çok unsura yönelik koruma sağlayan erkek hırka çeşitleri de pek çok varyasyona ve bununla beraber de farklı renk ve desenlere sahiptir. Her kesimin ihtiyacını karşılamaya ve ideal ürün hizmeti sunmaya çalışan üreticiler de değişen trendler ve teknoloji eşliğinde yeni tasarımlar ve modeller ortaya koymaktadır. Her beden seçeneğine uygun bir ürün çeşitliliğinin sunulması da ürünlere yönelen rağbetin artmasında başat faktörlerden biridir. Triko kumaştan üretilmiş olan hırkalar da bu kategoriye dahildir. İlkbahar, sonbahar ya da kış gibi mevsimler esnasında kişinin üşümesine engel olan ve gerekli önlemleri sunan triko hırkalar, pek çok erkeğin tercih ettiği erkek hırka modelleri sınıfına dahildir. Her mevsime uygun olan pek çok çeşidi bulunan triko hırkalar ile özellikle bahar aylarında üstün korunma sağlanabilmektedir. Çünkü belirli bir süre soğuğa maruz kalmak ilerleyen zamanlar için kişiye çeşitli sağlık sorunlarını getirmektedir. Dolayısıyla da soğuktan korunmak ve ideal kalınlıkta giyinmek büyük önem arz eden noktalardan bir haline dönüşmüştür. Trikodan üretilmiş olan erkek uzun hırka modelleri ile hem bahar hem de kış aylarında soğuktan korunmak mümkündür. Aynı zamanda her tarza uygun olarak üretilmeleri sayesinde kişinin üşümemesi ile beraber zevkini yansıtması da sağlanmaktadır. Hem estetik açıdan hem de soğuğa karşı giyim için ideal bir konuma sahip olan triko hırkalar vesilesiyle kişi hem tarzını yansıtabilir hem de değişen hava koşullarına uyum sağlayabilir. Birbirinden farklı pek çok kesim türü ile üretilmiş olan modeller arasından bütçenize uygun olanları belirleyebilir ve tarzınızı yansıtmasının yanında sizi soğuktan da koruyacak bir ürün edinebilirsiniz.

Trikonun Hırkalardaki Önemi

Trikonun Hırkalardaki Önemi

Erkek triko hırka modelleri her mevsime uygun olacak çeşitli pek çok ürünü bünyesinde barındırmaktadır. Üreticilerin kişilerin beğenilerini, tarzlarını ve bununla beraber de bağışıklıklarını hesaba katmaktadır. Örneğin bahar aylarında ya da kış mevsiminde sık sık üşüyen bireyler için çift katlı olan triko hırkalar mevcuttur. Buna ek olarak daha az üşüyen bireyler için de ince ya da orta kalınlıktaki triko hırkalar mevcuttur. Bu sayede her birey kendisi için uygun olan modellere kolayca erişebilmektedir ve tarzını yansıtabilmektedir. Pantolon, gömlek ya da tişört ile tamamladığınız kombininizin üzerine giyeceğiniz bir triko hırka ile hem üşümemenizi sağlayabilir hem de tarzınıza uygun bir görünüm oluşturabilirsiniz. Özellikle bahar aylarında hırka bir dış giyim ürünü olarak kullanılmaktadır. Dolayısıyla görünüm konusunda büyük etkilere sahip olmaktadır. Geniş bir ürün seçeneği ile triko hırkalar dış giyiminize de katkı sunabilmektedir. Erkek hırka çeşitleri arasında yer alan triko hırkalar fermuarlı, düğmeli ya da önü açık olmak üzere birden fazla ile üretilmektedir. XS, S, M, L, XL ve XXL gibi pek çok beden ölçüsünde uygun bir biçimde tasarlanmış olan hırkalar ile hem rahat hem de şık olma şansı edinilmektedir. Triko kumaşı özellikleri itibariyle beden yüzeyini tahriş edecek ya da hasar verecek herhangi bir etkiye sahip değildir. Aksine, oldukça rahat ve yumuşak bir dokuya sahip olması en bilinir niteliklerinden biridir. Kişinin üst bedeninin hareket alanını kısıtlamamaktadır ve tam aksine daha konforlu hissedilmesini sağlamaktadır. Pürüzsüz dokusu ile triko hırkalar hem bir mont görevi görebilmekte hem de kişiyi soğuğa karşı koruyabilmektedir. Sık dokunmuş olan ipleri sayesinde iç kısma hava girişinin gerçekleşmesinin önüne geçmektedir. Aynı zamanda hava alan bir yönünün de olmasıyla terlemeyi de önlemektedir. Böylece kişinin terlemeden kaynaklı yaşayabileceği olası sağlık sorunları ihtimalini sıfır düzeyine indirmektedir. Erkek hırka kapüşonlu modelleri barındırdığı gibi kapüşonsuz modelleri de bünyesinde barındırmaktadır. Bu durum çeşitli bir ürün kategorisi sunmakta ve kişinin seçme özgürlüğünün olmasına imkan tanımaktadır. Özellikle yağmurlu havalarda triko hırkaların kapüşonu kişinin kafa yüzeyinin ıslanmasını engellemektedir. Bu sayede soğuk algınlığı ya da nezle gibi çeşitli sağlık sorunları ile kişinin yüzleşmesine gerek kalmamaktadır. Bunlarla beraber triko hırka modelleri her yaş grubundan erkeğe hitap edecek bir şekilde tasarlanmıştır. Klasik görünümü ile her ortama ve yaşa uyabilen bir niteliğe sahiptir. Sayfamızdan DeFacto hırka seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Erkek Triko Hırkaların Özellikleri

Erkek Triko Hırkaların Özellikleri

Erkek giyim sektörü bünyesinde pek çok çeşitliliği barındıran bir sektördür. Dolayısıyla müşterilerin kendilerine uygun ve aynı zamanda da tarzlarını yansıtabileceği her model üretim havuzu içerisinde yer almaktadır. Triko hırkalar da bu kategoriye dahil olan ürünlerden biridir. Triko sık dokunmuş olan kumaşı sayesinde soğuğun bedene temas etmesine engel olmaktadır. Bununla beraber suyu ve nemi emebilen bir yapıya sahip olması vesilesiyle de yoğun rağbet görmektedir. Triko hırkalar örgü erkek hırka modelleri kategorisine dahildir. Düğmeli, düğmesiz, fermuarlı ya da önü açık olmak üzere pek çok çeşidi bulunmaktadır. Bununla beraber çeşitli renk ve desenlere sahip olan modelleri de mevcuttur. Aynı zamanda mevsim normallerine uyum gösteren modelleri ile bir dış giyim kıyafeti niteliği de kazanmaktadır. Bahar aylarında mont ya da ceket giymeyi tercih etmeyen bireyler bir triko hırka ile pek çok sorununa çözüm getirebilmektedir ve tarzına uygun erkek hırka kombinleri hazırlayabilmektedir. Triko hırkalar soğuk havada kişinin vücut sıcaklığını korumasına ve üşümemesine olanak sağlamaktadır. Bol kesimin uygulandığı modeller kazak ile beraber giymek için uygun niteliklere sahiptir. Bununla beraber dar kesim modelleri de bulunmaktadır. Dar kesim triko hırkalar vücudu saran bir yapıya sahiptir. Dolayısıyla kişinin hareket alanının kısıtlanmasını önlemektedir ve rahatça hareket edilmesine olanak sağlamaktadır. Dar kesim modelleri ceket ya da kaban altına giyilmek için ideal konumdadır. Böylelikle kış aylarında üşümeyi ve dolayısıyla da hasta olmayı olanaksız kılmaktadır. Sık ve yumuşak dokusu ile triko model erkek hırka kalın giyinmeyi tercih edenlerin ilk tercihidir. Dileyen bireyler temel üst giysisi olarak da kullanabilirken dileyen bireyler de bir iç giyim unsuru olarak kullanabilmektedir. Sunulan ürün çeşitliliği ve farklı kombinler imkanı triko hırkalar ile kolaylıkla yapılabilmektedir. Klasik görünümleri sayesinde her kıyafete uyum gösterebilmekte ve bununla beraber de şıklık katmaktadır. Triko hırkalar yaka noktasında da değişkenlik gösterebilmektedir. V yaka, balıkçı yaka, bisiklet yaka ya da katlanabilir yaka şeklinde pek çok yaka modeli mevcuttur. Boğazlı kıyafetler giymeyi tercih etmeyen bireyler için kurtarıcı nitelikte olan V yaka triko hırkalar, duruş ve şıklık itibariyle rağbet görmektedir. Bu nedenle hem günlük giyim için hem de iş ortamında giymek için ideal ürünler arasında yer almaktadır. Gömleğiniz ile tamamlayacağınız bir triko hırka şıklığınızı artıracak ve sizi soğuktan koruyacaktır. Birçok farklı seçenekte yelek ve süveter modelleri de sayfamızda mevcuttur.

Ev Şıklığı Triko Hırkalar İle Mümkün

Ev Şıklığı Triko Hırkalar İle Mümkün

Triko hırkalar her hava koşuluna uyum sağlayabilecek pek çok modele sahiptir. Kapşonlu triko hırkalar rüzgar, yağmur ya da kar gibi hava olaylarının olumsuz etkilerini bertaraf etmekte ve ideal ürün hizmeti sunmaktadır. Klasik iyimden vazgeçemeyenler ya da sade bir görünüm elde etmeyi amaçlayan bireyler için uygun pek çok niteliğe sahiptir. Bununla beraber yalnızca işte ya da dışarda şık olmayı seçmeyip evde de belli bir şıklığa ulaşmayı hedefleyen erkek bireyler için de ideal model pek çok triko hırka bulunmaktadır. Pek çok renk seçeneği sunan triko erkek hırka mavi dahil olmak üzere birbirinden farklı birçok rengi bünyesinde barındırmaktadır. Seçeceğiniz bir triko hırka ile hem dışarda hem de evde dilediğiniz şıklığı yaşatabilir ve tarzınızı yansıtabilirsiniz. Çeşitli mevsimler için bir dış giyim unsuru olarak da giyilen triko hırkalar iş yaşamı dahil olmak üzere hayatın her alanında giyilmek için uygun standartlara sahiptir. Triko erkek fermuarlı hırka modellerinin yanı sıra fermuarsız modeller de sıklıkla üretilmektedir. Bu durumun sağlayıcılarından biri, triko hırkaların pek çok durumda kurtarıcı niteliklerini sergileyebilmesidir. Bahar aylarında ceket ya da kaban giymeyi tercih etmeyen bireyler triko hırkalar ile kendisini soğuktan koruyabilmektedir. Klasik ve şık görünümü sayesinde kombinin tamamlayıcısı olan triko hırkalar ile bir yandan sağlığınız da tehlikelere karşı korunmaktadır. Kumaşlar beden ile doğrudan ya da dolaylı yoldan bir temas halinde olduğundan bedeni tahriş etmeyecek, kaşındırmayacak ya da fazla terletmeyecek bir niteliğe sahip olan kumaşların seçimi büyük önem arz etmektedir. Aynı zamanda triko triko hırka ceket olarak da kullanıldığından dolayı, geniş bir kullanım alanı ve kombin imkanı sunmaktadır. Bu vesileyle giymiş olduğunuz triko hırka ile hem evde hem işte hem de çeşitli pek çok ortamda ideal görünümü yakalamanız mümkün bir durum haline dönüşmektedir. Bir ceket ya da kaban yerine kullanmayı tercih edenler için erkek hırka düğmeli ve aynı zamanda da fermuarlı olarak üretilmektedir. Böylece bir kaban ya da ceket mantığıyla aynı olacak düzeyde bir ürün hizmeti sunmaktadır. Sade ve şık görüntüsüyle kombinlerin tamamlayıcısı olmakta ve dilenen uyumun yakalanmasını sağlamaktadır. Dilerseniz erkek hırka fiyatları için sayfamıza göz atabilir ve hem tarzınıza hem de bütçenize uygun olan modeller ile kombinler hazırlayabilirsiniz.

Erkek Triko Hırka Modelleri

Erkek Triko Hırka Modelleri

Erkek triko hırka modelleri birbirinden farklı pek çok yaka şekline sahiptir. V yaka, bisiklet yaka ya da balıkçı yakası gibi modellere sahip olan erkek triko hırkaları hem ev hem de kurumsal hayat giyimine uygun ürünlerden biridir. Bununla beraber düğmeli, düğmesiz ya da fermuarlı modelleri de mevcuttur. Her mevsim geçişine ya da kış gibi soğuk hava koşullarının egemen olduğu mevsimlere yönelik ideal bir koruma hizmeti sunmaktadır. Özellikle bahar aylarında ceket ya da kaban yerine giyilmesi sebebiyle, kişinin ne çok sıcak ne de çok soğuk hissetmesini önlemektedir. Bu durum sağlık ve bağışıklık sistemi için de pek çok katkı sunmaktadır. Triko hırkaların birbirinden farklı pek çok kullanım alanı bulunmaktadır. Hem evde hem de iş hayatında dilediğiniz şıklığı yakalamanıza imkan tanıyan modelleri ile yoğun rağbet görmektedir. Kısa ve uzun modellere de sahip olan ürün varyasyonu ile, her kombine uyum sağlanmaktadır. Erkek hırka uzun ve kısa olarak üretildiğinden, kaban ya da ceket yerine kullanımı daha elverişli bir hale bürünmektedir. Bununla beraber kapşonlu ya da kapşonsuz olarak da üretilmektedir. Kapşonlu modeller rüzgarlı havalar için oldukça elverişlidir. Vücudun üst kısmının rüzgara karşı üstün koruma göstermesini sağlamaktadır. Bu durum soğuk havalarda yaşanabilecek çeşitli sağlık sorunları ihtimalini minimum bir düzeye çekmektedir. Dolayısıyla kişi hem sağlığını koruyabilmekte hem de giyimine uygun modeller ile şıklığını ve tarzını yansıtabilmektedir. Sık dokunmuş kumaşı ile iç kısma rüzgarın ya da soğuk havanın girmesini engelleyerek serin bahar akşamları zamanlarını daha konforlu bir hale dönüştürmektedir. Klasik duruşu ile giymiş olduğunuz pantolon ve gömlekle kolaylıkla özdeşleşecek ve kurumsal şıklığı yakalamanıza olanak sağlayacaktır. İşyerinde casual day zamanlarında bir dış giyim olarak kullanacağınız triko hırkalar ile kurumsal şıklığı yakalayabilir ve trendleri takip edebilirsiniz. Triko erkek şapkalı hırka modelleri arasından sizi rüzgardan koruyacak ek bir şapka ilavesi olanları seçebilir ve seçeneklerinizi bu doğrultuda oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda bütçenizi de hesaba katarak yapacağınız seçimler sizi hiçbir zaman için pişman etmeyecektir. Günün her anında hep şık kalabilir ve tarzınızdan ödün vermeyebilirsiniz. Bu amaç çerçevesinde klasik görünümlü bir triko hırka sizin destekçiniz olacaktır. Bir dış giyim unsuru olarak şıklığınıza katkı sunacak ve olumsuz hava koşullarından etkilenmemenizi sağlayacaktır.

Triko Hırka Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Triko Hırka Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Öncelikle tarzınızı ya da zevklerinizi göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Bununla beraber çoğunlukla bulunduğunuz ortamlar ya da mekanlar gibi detaylar da karar verme sürecinize eklenebilir. Çünkü kişi için ideal giyimi belirleyen unsur, ilk başta kıyafeti nerede giyeceğidir. Erkek triko hırkalar seçenek açısından oldukça büyük bir ürün havuzuna sahiptir. Bu sayede şıklığından ödün vermek istemeyen ve bununla beraber de kaliteli bir ürün kullanımını deneyimlemek isteyen her bireyin triko hırka edinmesi pek çok açıdan fayda sağlamaktadır. Öncelikli faydası, bahar aylarında gün içinde değişen hava koşullarına uyum sağlama konusudur. Triko yapısı gereği sık dokunmuştur ve kişinin üşümemesini sağlamaktadır. Sık örülmüş kumaşı sayesinde aynı zamanda da hafif bir üründür. Triko erkek hırka düğmeli düğmesiz ve de fermuarlı olarak üretilmektedir. Bununla beraber geniş bir renk seçeneği de bulunmaktadır. Bu nedenle bir dış giyim kıyafeti olarak kullanmanız durumunda, satın aldığınız modelin her kıyafetiniz ile uyum sağlayacağından emin olmanız gerekmektedir. Klasik görünümden vazgeçmek istemeyen her bireyin tercihi çoğunlukla siyahtan yana olmaktadır. Triko erkek hırka siyah renk ile hem günlük hem de gece giyimi için oldukça idealdir. Çünkü siyah her renkten kıyafet ile uyumluluk göstermektedir ve bir tamamlayıcı işlevi üstlenmektedir. Bununla beraber farklı renk seçeneklerinin sunulduğu klasik modeller de bulunmaktadır. Triko erkek hırka gri dahil olmak üzere her rengi bünyesine dahil etmektedir. Gri de siyaha benzer olarak pek çok rengin tamamlayıcısı görevini sergilemektedir. Bu nedenle bir dış giyim olarak gri triko hırkalar sıklıkla tercih edilmektedir. Tüm bunlarla beraber triko kumaşının da kişinin üzerinde bıraktığı etkiler mevcuttur. Psikolojik danışmanlar yumuşak dokulu kıyafet giyen bireylerin gün içinde daha dinamik ve enerjik bir halde olduğuna yönelik pek çok araştırma ortaya koymuştur. Triko hırkalar da sundukları yumuşak doku ile gün içerisinde kişinin hareket alanını kısıtlamamaktadır ve bir özgürlük alanı sunmaktadır. Bu nedenle kullanım süreci oldukça rahat ve konforlu bir zamanı ifade etmektedir. Dilerseniz sayfamıza göz atabilir ve bütçenize de uygun olan triko hırkalar arasından tarzınızı yansıtabilecek seçenekler oluşturabilirsiniz.