ERKEK TİŞÖRT & ATLET

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Loft Erkek Tişört & Atlet

Loft markası uzun yıllardır moda ve giyim sektöründe varlığını sürdüren markalar arasında yer alır. Loft, kadın ve erkekler için çeşitli tekstil ürünleri tasarlar. Loft markası; giyim, jean ve aksesuar kategorilerindeki geniş ürün yelpazesi ile hizmet verir. Loft erkek tişört kategorisindeki ürünleri ile de ön plana çıkar. Marka, kullanıcı kitlesi olarak gençleri ve genç giyim tarzını seven kullanıcıları hedef alır. Loft markası daha yaşanılabilir bir dünya mottosuyla hareket eder. Loft marka çalışmaları ile yurt içinde ve uluslararası alanda kendini sürekli geliştirmeyi ve yenilemeyi hedefler. Loft markasının tüm erkek tişört atlet ürünlerini görüntülemek için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Loft Erkek Tişört & Atlet Çeşitleri

Loft Erkek Tişört & Atlet Çeşitleri

Loft markası erkek giyimde yaka tipi, renk, desen ve kalıp özellikleri olarak birbirinden ayrılan geniş bir ürün skalasında ürünler sunar. Loft erkek tişört modelleri; polo yaka, bisiklet yaka ve sıfır yaka çeşitleri ile kullanıcıların karşısına çıkar. Tişört ürünlerinde erkek kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen beyaz, antrasit, lacivert, bordo ve indigo renkler kullanılır. Loft markasının erkek tişört ürünlerinde puantiyeli, düz ve çizgili desenler kullanılır. Tişörtler erkek kullanıcıların beden tiplerine ve zevklerine göre tercih edebilecekleri slim fit, regular fit ve standart fit kalıplarda üretilir. Ürün bedenleri S bedenden 3XL bedene kadar olan bir beden skalasında kullanıcılara sunulur. Loft tişörtlerinde yarım pat düğmeli ve çift düğmeli modeller bulunur. Loft erkek atlet kategorisindeki ürünler slim fit ve super slim fit kategorilerinde üretilir. Atlet modelleri S bedenden XL beden kadar olan geniş bir beden skalasında sunulur. Atlet çeşitlerinde erkek kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen haki, antrasit ve gri melanj renklerin yanında askeri desenler de kullanılır.

Loft Erkek Tişört ve Atlet Seçerken Öne Çıkanlar

Loft Erkek Tişört ve Atlet Seçerken Öne Çıkanlar

Erkek tişört Loft markasının ön plana çıkan ürün grupları arasına girer. Tişört ve atlet seçimi yaparken öncelikle seçilecek ürünün hangi yaka tipine sahip olması gerektiğine karar verilmelidir. Bisiklet yaka ve sıfır yaka tişört ve atletler daha çok günlük kullanıma ve spor tarza hitap ederken, polo yaka tişörtler ile şık bir görünüm yakalamak daha kolay hale gelir. Yaka tipine karar verildikten sonra dikkat edilmesi gereken tişört ve atlet yakalarının sizi rahatsız etmeyecek özellikte konforlu bir yapıda olmasıdır. Tişört seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli nokta da seçilen tişörtün kumaş yapısıdır. Terletmeyen, koku yapmayan ve rahatsız hissettirmeyen kumaş dokuları size daha konforlu bir tişört deneyimi sunar. Tişört seçimi yaparken diğer kullanıcılardan fikir edinmek için Loft erkek tişört kullananların yorumlarına göz atabilir ve sonrasında tercihinizi yapabilirsiniz.

Loft Erkek Tişört  veAtlet Fiyatları

Loft Erkek Tişört ve Atlet Fiyatları

Loft markası, erkek kullanıcılar için farklı kalıp, renk, model ve desenlere sahip geniş bir ürün yelpazesinde tişört ve atletler sunar. Loft markasının tişört ve atletleri kumaş yapıları ile kullanıcılara işlevsel ve konforlu bir tişört deneyimi sunar. Loft markasının %100 pamuk atlet ürünleri, yaz mevsiminin sıcak hava koşullarında rahat hissetmenize olanak tanır. Atletler, modaya uygun tarzları ve rahat kullanımları ile erkek kullanıcılar için tercih edilebilir seçenekler arasına girer. Loft erkek tişört fiyatları tüm bu özelliklerinin yanı sıra ürün özellikleri, ürünün üretildiği kumaş ve üretim maliyeti göz önünde bulundurularak belirlenir. Loft, marka hedefi olarak kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla kullanıcılar ile buluşturmayı hedefler. Siz de tişört ve atletler hakkında kullanıcılardan fikir edinmek için Loft erkek tişört yorumlarını okuyabilir, Loft erkek tişörtleri arasından beğendiğiniz ürünlere en uygun fiyatlarla sayfamızdan sahip olabilirsiniz.