TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Erkek İş Elbiseleri

için 2,139 sonuç bulundu.

Erkek İş Elbiseleri

Gelişen ve gelişmekte olan endüstri ve teknolojiyle beraber iş alanları da artmış ve genişlemiştir. Bu iş alanlarının ve iş ortamlarının bir tehlike sınıflandırması bulunmaktadır. Çok tehlikeliden az tehlikeli veya tehlikesize kadar birçok sınıfı mevcuttur. Bu tehlike gruplarının hangisine ait bir iş ortamında çalışıyor olursanız olun kaliteli iş elbiseleri giymeniz gerekebilir. Gerek işyerinizin kıyafet yönetmeliği gerek de sıhhi koşullardan ötürü iş elbiseleri önem arz etmektedir. İş elbiseniz normal kıyafetinizi koruyup temiz tutacaktır. İşiniz bittiğinde ise içindeki gündelik elbisenizi koruyan iş elbisenizi çıkarıp eve temiz kıyafetlerinize geri dönmenin vereceği huzur paha biçilemez olmaktadır. İşten çıkınca güzel bir şekilde sosyalleşmenizi de sağlayan bu kıyafetlerin önemi gözler önündedir.

 Her Alanda Gerekli İş Elbiseleri

Her Alanda Gerekli İş Elbiseleri

Hastaneler, sağlık ocakları ve poliklinikler sağlığımızı emanet ettiğimiz ve temizliğinden şüphe etmememiz gereken yegâne yerlerdir. Buraların sürekli temizlendiğinden ve sıhhi koşulların sağlandığı konusunda şüpheniz yoktur. Böylesine önemli mekanlarda kullanılan medikal iş elbiseleri, mekanı temizleyen emekçilerin giyim sorununu çözüp, sağlığa uygunluk koşulları içinde rahat bir şekilde çalışmalarını sağlamakta. Hastaneler çok kalabalık mekânlar olup sadece hastaların değil içindeki çalışanlarla birlikte daha kalabalıklaşıp karmaşık hale gelebiliyor. İşte bu karmaşayı bir nebze olsun engellemek için de her bir farklı mesleğin farklı renklerde giydiği iş elbiseleri imdadımıza yetişmekte ve bize çokça yardımcı olmaktadır. Özellikle yaz kış fark etmeksizin açık havada çalışması gereken işçilerin, kış aylarının dayanılmaz soğuğuna karşı inanılmaz derecede direnç ve koruma sağlayacak kışlık iş elbiseleri ve de yazın bayıltıcı sıcaklarına karşı ferah tutacak kumaşıyla yazlık iş elbiseleri oldukça önemli olmaktadır. Açık havada çalışmanın vardiyalı koşulları olduğunda, geceleri çalışanların karanlıkta daha rahat fark edilebilmesi ve kazaların önüne geçilmesi için gerekli olan reflektörlü iş elbiseleri bu bağlamda hayati önem arz etmektedir. En tehlikeli iş grubunda olan inşaat şantiyelerinde ise büyük bir özenle kurulmuş ve zor şartlarda çalışan ekiplerin, işlerini en güvenli şekilde icra etmeleri ve bizlere güvenli yaşam alanları üretmeleri için öncelikle kendi güvenliklerini sağlamalıdırlar. Zorluk seviyesi yüksek, tehlikeli koşullarda çalışmada en büyük destekçileri ve hayat kurtarıcıları olan iş elbiseleri, yine ekip kurmada olduğu kadar büyük bir özenle üzerinde durulması gereken ve tedarikleri ivedilikle sağlanması gereken ekipmanlardır. Hemen her iş alanında gerekli olan ve hem sağlık hem güvenlik için oldukça ehemmiyetli olan iş elbiselerinin tasarımları ve detaylandırması işçilerin ve personeller için rahat çalışma koşullarını sağlamalıdır. İş kıyafetleri, günden güne önemi ve kontrollerinin artmasıyla birlikte iş güvenliğinin en önemli parçası haline gelmektedir.

 İş Elbiseleri Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

İş Elbiseleri Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bugün iş ve ekonomi hayatının geldiği noktada profesyonellik ön plana çıkan ve şirketleri rakiplerinden öne çıkaran en önemli unsurlardandır. Bu profesyonelliği sağlamada işinin ehli ve uzman bir ekip ile birlikte, bu ekibin güvenli ve rahat çalışmalarını sağlayacak kaliteli iş elbiseleri olmazsa olmazdır. Tasarımları itibarıyla işçilerin ve personellerin hayatlarını güven altına alan iş elbiseleri, pratik kullanım ve rahat hareket edebilmeyi de sağlar. Böyle güzel bir ortam sağlamayı mümkün kılan iş elbiseleri ile çalışan ekiplerin motivasyonu ve buna bağlı olarak başarıyı da arttırdığını söylemek mümkündür. Bugün iş alanlarının büyük çoğunluğunda kullanılan iş elbiseleri birçok farklı modele ve özelliğe sahiptir. Örneğin baskılı iş elbiseleri ile işyerinizin kurumsallaşmasında önemli bir adım atmış ve marka değerinizi arttırmış olacaksınız. Soğuk ve yağmurlu kış günlerinde çalışma zorunluluğu olan bir sektördeyseniz sizi bu soğuktan ve yağmurdan koruyacak olan rüzgar ve su geçirmez iş elbiseleri ile personellerinizi düşündüğünüzü ve onlara önem verdiğinizi gösterebilirsiniz. Gece çalışma hayatına sahip iseniz ışık yokluğunda kolay fark edilmenizi sağlayacak reflektörlü iş elbiseleri ise tam size göre bir çözüm olacaktır. Pek çok iş alanına uygun ve farklı ihtiyaçları karşılama üzerine tasarlanan iş elbiseleri fiyatları itibariyle de ekonomik bir yatırım olarak düşünmenizi sağlayacaktır. Zira hem can güvenliği sağlayan bu ekipmanlar hem de ergonomik olmasıyla çalışanların işlerini yaptıkları sırada hareket alanlarını kısıtlamaz ve onların daha rahat çalışabilmesi için destek olmuş olur. İş başarılarının ve kalitesinin artmasına vesile olacak ekonomik fiyat avantajlarıyla iş elbiseleri sizin için güzel bir yatırım olacak ve karşılığını mutlaka alacaksınız. Yazlık ve kışlık seçenekleriyle yazın serin tutmayı kışın ise sıcak tutmayı sağlayan kaliteli kumaşlarla üretilen iş elbiseleri konforlu çalışma imkânı sunmaktadır. Sahada çalışma alanları ve meslekleri farklı olan grupları görüntü itibarıyla ayırmanızı sağlayan ekip iş elbiseleri ile iş disiplinini ve kontrolü daha rahat bir şekilde yapmanız sağlanmaktadır. Erkek Giyim & Aksesuar kategorisi üzerinden tüm iş elbisesi seçeneklerine ulaşabilir, beğeninize göre değerlendirebilirsiniz.

 Sağlık ve Güvenlik Uzmanı İş Elbiseleri

Sağlık ve Güvenlik Uzmanı İş Elbiseleri

ğş güvenliği ve işçi sağlığı konusu günden güne önem kazanmakta ve üstünde çokça durulmaya başlanan konulardan bir tanesidir. Özellikle tehlikeli iş yerlerinde çalışanların en büyük haklarından olan işçi güvenliği meselesinde firmalara ve personellere en büyük desteği iş elbiseleri sunmaktadır. ğyi iş kıyafeti tercihleri, bir şirketin kapsamlı bir çalışmayla ve özenle seçtiği personellerin ve işçilerin başarısını olumlu yönde etkilediği görülmektedir. İş kıyafetlerinde olması gereken birkaç önemli husus vardır. Bunların başında tabii ki güven ve sağlık gelmektedir. İşçi sağlığının tek tarafı fiziki değildir bunun bir de psikolojik boyutu vardır. Bugün fiziki anlamda bir çok tehlikeden koruyan kaliteli iş elbiseleri, psikolojik açıdan da çalışanları olumlu etkileyip motivasyon kaynağı sağlamakta. Çok tehlikeli iş gruplarından olan ağır sanayi endüstriside, madenlerde ve inşaat sektörlerinde güvenliği muazzam derecede arttıran kıyafetler mevcuttur. Baretlerden, emniyet kemerlerinden tutun da sert darbelere dayanıklı çizmelere kadar her şey düşünülmüş durumda. Bunlar işçilerin birçok kazadan yaralanmadan kurtulmasını sağlayacak önemli unsurlardır. Fiziki dayanıklıları mükemmel olan bu iş elbiseleri ile işçiler kendilerine değer verildiğini hissedip daha güvenli bir ortamda daha istekli çalışıp başarı düzeyini üstlere çekebiliyor. İşte işçi sağlığının psikoloji boyutunun büyük bir kısmını bu şekilde çözmeyi vaat eden iş elbiseleri bayan olsun erkek olsun herkese uygun olarak üretilmekte ve hizmetinize sunulmaktadır. Tüm bunlara ek olarak sınıflandırmayı kolay organizasyonu sağlayan ekip iş elbiseleri ile yönetiminizi güçlendirebilir, hizmet kalitenizi arttırabilirsiniz. Bu kıyafetlerin olmazsa olmaz bir başka özelliği ise üretimlerinde kullanılan kaliteli kumaşlarıdır. Bunun sağladığı fayda, çalışanların bu kıyafetler içinde gündelik giysiler gibi rahat hissetmesi ve rahat hareket etmesidir. Bunun yanı sıra birçok kirlilik ve mikroptan sizleri uzak tutmayı hedeflemektedir. Bütün avantajlarını düşündüğünüzde gözünüz kapalı almak isteyeceğiniz iş elbiselerini sayfamızdan inceleyebilir, bütçenize ve ihtiyacınıza uygun olanları seçip kolaylıkla satın alabilirsiniz. Daha fazla seçenek için Giyim & Ayakkabı kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Sezon

Sezonsuz (1483)
(3)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kalıp

Standart Fit (759)
Regular Fit (294)
Slim Fit (11)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Beden

(455)
(448)
(441)
(433)
(161)
(118)
(118)
(87)
(64)
(53)
(52)
(50)
(48)
(47)
(44)
(37)
(33)
(25)
(25)
(21)
(15)
(14)
(10)
(5)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Erkek (1292)
Unisex (797)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

İçerik

(345)
(271)
(209)
(100)
(100)
(37)
(24)
(22)
(20)
(19)
(16)
(11)
(8)
(7)
(6)
(6)
(5)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Desen

Düz (855)
Nakışlı (195)
Baskılı (17)
(9)
Çizgili (8)
(5)
(4)
(3)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Detayı

(428)
(106)
(75)
(56)
(55)
(34)
(28)
(7)
(7)
(7)
(3)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kol Boyu

(347)
(257)
(86)
(48)
(10)
Başka bir kelime deneyin

Yaka Tipi

(183)
(104)
(84)
(81)
(80)
(57)
(37)
(26)
(21)
(5)
(3)
(3)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(386)
ve üzeri (551)
ve üzeri (606)
ve üzeri (625)
ve üzeri (646)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL