İş Elbiseleri

Günümüzde artık hemen hemen her işe ayrı işçi kıyafeti üretilir. Bu erkek iş elbiseleri gerekli yerde titizliği temsil ederken gereken yerde güvenliğinizi sağlayarak hayat kurtarıcı olabilir. Siz de mesleğinize uygun iş kıyafetlerini kategorimizden inceleyebilirsiniz.

Erkek İş Elbiseleri Modelleri

Erkek İş Elbiseleri Modelleri

Erkek iş elbisesi modelleri farklı faktörlere göre değişiklik gösterir. Kargo pantolon, kaynakçı önlüğü, mutfak önlüğü, aşçı bonesi, mermerci önlüğü, avcı yeleği, hemşire önlüğü, doktor önlüğü, iş tulumu, yıkamacı tulumu, ikaz yeleği bu kıyafetlerden birkaçıdır. İş kıyafetlerinde en önemli nokta dayanıklı ve kaliteli olmasıdır. İşin zorluğuna göre yapılacak en ufak bir harekette yırtılan, kopan veya kullanılamaz hale gelen kıyafetler kullanım açısından tehlike oluşturabilir. Örneğin soğuk havada giymek için bir kargo pantolon alacaksanız rüzgâr geçirmeyen ve iç dizaynı yünlü olan modeller seçilmelidir. Yine aynı şekilde kargo pantolonu kullanan kuryeler için de pantolonun niteliği trafiğin güvenliği ve kendi güvenliği, sağlığı açısından son derece önemlidir.

İş Elbisesi Alırken Dikkat Edilecekler

İş Elbisesi Alırken Dikkat Edilecekler

İş elbiselerinin seçiminde de dikkat edilmesi gereken birkaç husus bulunur. Kişilerin kendilerini rahat hissedecekleri ve iş yoğunluğuna göre tercih ettikleri modeller doğru bir seçim olurken çalışma hayatınızdaki motivasyonunuzu da arttırır. Örneğin yıkamacı tulumunun üretiminde su geçirmeyen kumaşın kullanıldığından emin olunmalıdır. Aksi halde su fabrikaları, araç yıkama şirketleri gibi sektörlerde kıyafet giymeniz ıslanmanızın önüne geçmez. İkaz yeleği ise dikkat çekmek amacı ile kullanıldığı için fosforlu, karanlıkta bile net bir şekilde görülebilecek renkler seçilmelidir. Ayrıca erkek doktor önlükleri gün boyu üzerinizde olacağı için terletmeyen pamuktan üretilmiş olmalıdır. Bunların dışında bahçıvan tulumlarının kolay giyilebilmesi için bel kısmı lastikli ve yan tarafı düğmeli olmalı, çalışma esnasında rahat edilebilmesi içinse omuzlardaki askılığın içerisinde lastik kullanılmalıdır. Dizlerinizin korunmasını istiyorsanız da ilave dizlikli bahçıvan tulumları tercih edilebilir. Yağlı kirli işlerde çalışırken de üzerinizin kirlenmesini önlemek ve konforlu bir çalışma gerçekleştirmek için rahat giyilip çıkarılabilen fermuarlı işçi tulumları seçilebilmektedir.

İş Elbise Fiyatları ve Modelleri

İş Elbise Fiyatları ve Modelleri

İş elbise fiyatları üretimde kullanılan materyallere, sektöre ve meslek gruplarına göre değişiklik gösterir. Bu noktada kıyafetin fonksiyonelliği, işçilik ve kalitesi ne kadar artarsa maliyeti de aynı oranda artar. Tabi sağlığınız için önceliğiniz size tam koruma ve kolaylık sağlaması olmalıdır. Ayrıca kalitesiz bir iş kıyafeti çabuk yıpranarak kısa sürede yenisini almayı gerektirebilir, bu yüzden fiyatından önce dayanıklı ve uzun ömürlü olmasına dikkat edilmelidir. Bunun yanı sıra her bütçeye uygun bir erkek iş elbisesi olduğu da unutulmamalıdır. Geniş ürün çeşitliliği sayesinde siz de sektörünüze uygun iş kıyafetini rahatlıkla bulabiliyorsunuz. Dilerseniz iş elbisesi dışında tüm erkek giyim ve aksesuar ürünlerini Erkek Giyim & Aksesuar kategorimizi ziyaret ederek inceleyebilir, modelleri ve fiyatları hakkında fikir edinebilirsiniz.

İş Elbiseleri

için 2,291 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Desen / Figür

Düz (947)
(22)
Baskılı (19)
Çizgili (11)
MOTİF (7)
(5)
(4)
(3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Sezon

Başka bir kelime deneyin

Marka

(1)
(1)
(4)
(1)
(1)
(1)
(7)
(6)
(4)
(3)
İndirim (19)
İşmont (140)
Makara (86)
(2)
Portwest (43)
(4)
Thermoform (11)
UNİPROM (18)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Unisex (255)
Erkek (139)
Başka bir kelime deneyin

Malzeme

Pamuk (129)
Polyester (13)
Kot (7)
(4)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(231)
ve üzeri (312)
ve üzeri (339)
ve üzeri (352)
ve üzeri (366)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL