İş Elbiseleri

Birtakım mesleklerde kullanılması gereken iş elbiseleri bulunmaktadır. Kategorimizde yer alan erkek iş elbiselerini inceleyerek gerek kendiniz için, gerekse çalışanlarınız için ihtiyacı olan iş elbisesi çeşitlerini satın alabilirsiniz. Erkek iş elbiseleri arasında: kaynakçı önlüğü, mutfak önlüğü, aşçı bonesi, mermerci önlüğü, avcı yeleği, hemşire önlüğü, doktor önlüğü gibi çeşitli ürünler yer almaktadır. Özellikle doktorlar, görevlerini yerine getirirken doktor önlükleri ve ameliyat önlükleri kullanmaktadır. Ameliyat sırasında, hastalardan mikrop kapmamak ve hastalara mikrop bulaştırmamak için mutlaka ameliyat önlüğü kullanılması gerekmektedir.

Özellikle aşçıların en çok kullandığı iş önlükleri arasında; mutfak önlüğü ve aşçı bonesi yer almaktadır. Erkek mutfak önlüğü modelleri oldukça sade tutulsa da, erkek aşçıların baş kahramanları arasındadır. Yemek yaparken üzerine yemek sıçramasını ya da yemek malzemelerinden birinin kıyafetlerini kirletmesini istemeyen erkek aşçılar, mutfak önlüklerini kullanmayı tercih ediyor. Özellikle restoranlarda ve hotellerde yemek yapan aşçılar, yemeklere saç kılı karışmasın diye erkek aşçı bonesi kullanmayı tercih ediyorlar. Şef aşçıların genellikle kullandığı ürünler ise aşçı mantar kepleridir. Aşçı bonesi ve aşçı önlükleri gibi malzeme ihtiyaçlarınızı kategorimizden kolayca satın alabilirsiniz. Erkek işçi kıyafetleri arasında bir de garson kıyafetleri yer almaktadır. Garson kıyafetleri, çeşitli renklerde ve desenlerde üretilmektedir. Beyaz, siyah, kırmızı gibi çeşitli renklere ve desenlere sahip olan garson kıyafetlerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Restoranınızda görmek istediğiniz renklerin neler olduğuna karar verdikten sonra kategorimizde yer alan garson kıyafetlerinden dilediğinizi satın alabilirsiniz

Yağlı ve kirli işlerde çalışıyorsanız, üzerinizin kirlenmesini engellemek ve rahat rahat çalışabilmek için işçi tulumlarından yararlanabilirsiniz. Fermuarlı yapıları olan işçi tulumlarının giyilip çıkarılması son derece kolay ve rahattır. Bazı işçi tulumlarının üzerinde çeşitli reflektör bulunmaktadır. Özellikle gece içlilerinin dışarıdan fark edilebilmesi için bu tür işçi tulumlarının tercih edilmesi tavsiye edilir. İş elbiselerinin fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve çeşitliliklerine göre değişiklik göstermektedir. Erkek iş elbiselerini, mağaza mağaza gezerek aramak yerine, istediğiniz ürünlerin birkaç tık ile kapınıza gelmesini sağlayabilirsiniz. İş elbiselerini online olarak satın almak için kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilir ve dilediğinizi kolayca satın alabilirsiniz.

Öne Çıkanlar

İş Elbiseleri

için 1,949 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Desen / Figür

Düz (837)
(16)
Çizgili (10)
MOTİF (6)
(5)
(4)
(4)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Sezon

Başka bir kelime deneyin

Marka

(1)
(1)
(1)
(1)
(3)
(2)
(4)
(3)
İşmont (140)
(2)
(2)
Portwest (43)
Public (19)
Thermoform (10)
UNİPROM (10)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Erkek (69)
Unisex (6)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(199)
ve üzeri (277)
ve üzeri (299)
ve üzeri (311)
ve üzeri (321)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL