GÖMLEK

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.
54 sonuç bulundu.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

D'S Damat Erkek Gömlek

Erkek giyim denilince akla gelen ilk markalardan biri olan D’S Damat, ürün çeşitleri ve her sezona uyum sağlayabilecek şekilde oluşturulan kreasyonlarıyla öne çıkar. Erkek giyimin olmazsa olmaz parçaları gömlekler de D’S Damat kalitesiyle üretilerek D’S Damat erkek gömlek kategorisi altında kullanıcıların beğenilerine sunulur. Gömlekler, erkek kullanıcıların gardıroplarının değişmeyen parçalarıdır. Şıklığınıza şıklık katacak ve gireceğiniz ortamda dikkat çekmenizi sağlayacak D’S Damat erkek gömlek modelleri, sadece tarzlarıyla değil kalite ve kullanım rahatlığıyla da kullanıcılarından tam not alır. Erkek giyim sektörünün öncülerinden olan D’S Damat, bünyesinde barındırdığı gömlek çeşitlerine her yıl trende uygun modeller üreterek yoluna devam eder. Siz de aradığınız her model gömleği trende uygun olarak sayfamızda bulabilir, en uygun DS gömlek fiyat seçenekleriyle aradığınız ürüne sahip olabilirsiniz.

D’S Damat Erkek Gömlek Çeşitleri

D’S Damat Erkek Gömlek Çeşitleri

D’S Damat mevsimlere, hava koşullarına, trendlere ve kullanıcı taleplerine göre güncel kreasyonlar oluşturur. Üretimde her tür kumaşı kullanarak her tarza hitap etmeyi ve daha geniş kitlelere ulaşmayı hedefler. Aradığınız her tür kumaştan üretilerek kullanıcıların beğenisine sunulan gömlekler kalite güvencesi de sağlar. Damat erkek gömlek çeşitleri arasından tarzınıza göre renk ve kalıp aramaları yaparak size en çok yakışacak gömleği bulabilir, kıyafetinizi DS gömlek şıklığı ile tamamlayabilirsiniz. D’S Damat, her sezon yenilenerek yoluna devam ettiğinden modayı takip etme sıkıntısı yaşamazsınız. D’S Damat, gömlek üretiminde tercih ettiği kumaşlar ile kullanım kolaylığının yanında sizlere ürün temizleme kolaylığı da sunar. Bu sayede kullandığınız ürünü rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Kullanımla birlikte kalite güvencesi de verdiğinden gireceğiniz her ortamda tercih ettiğiniz markanın gömlekleriyle fark yaratabilirsiniz. D’S Damat, size en çok yakışacak parçaları bir araya getirmenize olanak sağlar. Stilinize ve modaya en uygun gömlekleri bulabileceğiniz gibi erkek klasik gömlek Damat çeşitlerine de ulaşabilirsiniz.

D’S Damat Erkek Gömlek Seçerken Öne Çıkanlar

D’S Damat Erkek Gömlek Seçerken Öne Çıkanlar

Gömlek alırken dikkat edilmesi gereken faktörlerin başında gömlek üretiminde kullanılan ipliklerin ham maddesi gelir. Doğal ham madde olarak en çok pamuk kullanılır. Pamuk (koton) kumaşlar hava alabilme özellikleri sayesinde size ferahlık hissi verecektir. Damat erkek gömlek modelleri arasından yüzde yüz pamuk gömleklere ulaşabileceğiniz gibi polyester koton karışımı ile üretilen gömleklere de ulaşabilirsiniz. Polyester, tek başına kullanılabildiği gibi genellikle kotonla karışık olarak tercih edilir. Polyester lifleri sayesinde hem ıslaklık hem de kuruluk bakımından dayanıklılığı güçlü bir maddedir. DS Damat gömlek modelleri genellikle koton ve polyester birlikte kullanılarak üretildiğinden kotonun hava alabilen yapısı polyesterin şık görünümü ile kullanımınıza idealdir. DS Damat erkek gömlekler yapı olarak hafif olduklarından ve yıkandıkları zaman çabuk kuruyabilen kumaşlardan üretildiklerinden her anlamda hayatınızda fark yaratacaktır.

D’S Damat Erkek Gömlek Fiyatları

D’S Damat Erkek Gömlek Fiyatları

D’S Damat, çeşitliliği ile her tarza hitap eder. Bu sayede hitap kitlesini artırmayı hedefleyen marka, her bütçeye ulaşabilmesiyle de ön plana çıkar. Belirleyeceğiniz bütçeye göre D’S Damat erkek gömlek fiyatlarına sayfamızdan ulaşabilir, D’S Damat kalitesi ve güvencesiyle rahatlıkla alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Alışveriş yaparken alacağınız ürünün fiyatının yanı sıra daha önceden o ürünü kullananların yorumlarına da sayfamızdan ulaşarak size en uygun modeli D’S erkek gömlek yorumlarıyla da kıyaslayarak seçebilirsiniz. D’S Damat erkek gömlek kullananların görüşlerini değerlendirerek alışverişinizi gerçekleştirmeniz gömlek seçiminizi kolaylaştırmanın yanı sıra ürünle ilgili fikir oluşumuna da yardımcı olur. Daha önceki kullanıcı görüşlerini bu sayfada bulabilir, DS Damat gömleklerinizle tarzınızı konuşturabilirsiniz. Farklı renklerde bulabileceğiniz gömlekler arasından kendiniz için en uygun olanı satın alabilirsiniz.