ERKEK TERMAL

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Erkek Termal

Termal giysiler, vücudun ısı dengesini sağlayarak soğuk havalarda ideal bir kullanım sunar. Vücut ısısını sabit tutarak ısınmanızı sağlayan erkek termal içlik ve atlet modelleri ile en sert geçecek kışa bile hazırsınız. Termal ürünler arasında içlik modelleri, termal atletler ve ikili alt üst takımlar yer almaktadır. Kategorimizden ihtiyacınız olan ürünü rahatlıkla seçebilirsiniz.

Bacaklarınızı Sıcak Tutacak Termal İçlik Modelleri

Bacaklarınızı Sıcak Tutacak Erkek Termal İçlik Modelleri

Son dönemde oldukça popüler olan termal ürünler, erkek iç giyim ürünlerinde de kendini göstermektedir. Vücut sıcaklığını uzun süreli olarak koruyan termal kıyafetler özellikle kış mevsiminde oldukça tercih edilmektedir. En çok kullanılan termal giysiler içinde bulunan termal içlikler, pantolonların altına uyum sağlamak üzere eşofman gibi oldukça rahat bir tasarımda üretilmektedir. Böylece kış mevsiminde ince kumaş pantolon ve kot pantolonların altına rahatlıkla içlik giyebilirsiniz. Paça ve bel kısmı lastikli olan termal içlikler sarkma gibi bir probleme sebep olmaz.

Termal Atletler ve Tişörtler

Termal Atletler ve Tişörtler

Kışın sadece bacak bölgesini değil vücudun tamamını soğuklardan korumak için üretilen erkek termal giyim ürünleri arasında, termal tişörtler ve termal içlikler yer almaktadır. Farklı renk seçeneklerine sahip termal atletler sıfır kollu olarak üretilmektedir. Termal tişört modelleri ise kısa kollu ya da uzun kollu olarak üretilmektedir. Kazak ve gömlek içine rahatlıkla giyilebilen termal atlet ve termal tişörtler, oldukça rahat bir kullanım sunmaktadır. Termal tişört seçiminizi V yaka ya da bisiklet yaka olarak tercih edebilirsiniz. Dilerseniz termal içlik ve tişörtleri ikili termal içlik takım halinde ya da ayrı ayrı satın alabilirsiniz.

Termal Giysi Özellikleri

Termal Giysi Özellikleri

Üzerimize giydiğimiz kıyafetlerin bizi sıcak tutmasını sağlayan şey vücudumuz ve kıyafet arasında bulunan sıcak havadır. Pamuklu kumaşlardan üretilen giysiler bu havayı tamamen dışarı ilettiğinden soğuk havalarda tek başına koruyucu değildir. Termal giysiler ise vücut ısısının yüzde 80’ini içeride muhafaza ederek vücudu sıcak tutarlar. Ter tutmama özelliğine de sahip termal giysiler, terin giysinin üst kısmına iletilmesini sağlayarak vücudun ıslak kalmasına engel olur. Soğuk havalarda sağlıklı bir kullanım sunan termal giysiler, özellikle koşu, yürüyüş, kayak, bisiklet, dağcılık veya açık hava sporları ile ilgilenen sporcular için ideal ürünlerdir. Termal giysiler, sportif amaçlı kullanımın yanı sıra dışarıda çalışanlar tarafından da tercih edilmektedir.

Termal Tişört ve İçlik Fiyatları

Erkek Termal Tişört ve İçlik Fiyatları

Erkekler için özel olarak üretilen termal içlik, termal atlet ve termal tişört modelleri farklı fiyat aralıklarında satışa sunulmaktadır. Vücudu saran bir kumaştan oluşan bu termal ürünler, oldukça rahat ve esnek bir kullanım sunarlar. Sağlığınız için anti bakteriyel ve anti alerjik özellikli bambu ağacı liflerinden üretilmiş modelleri de mevcut bulunan termal ürünler arasından ihtiyacınıza yönelik olanları kategorimizden inceleyerek seçebilirsiniz. Termal tişört, atlet ve içlik fiyatları, ürünün markasına, modeline, üretildiği malzemeye ve özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Pek çok markaya ait geniş ürün yelpazesini kategorimizden inceleyerek bütçenize ve ihtiyacınıza yönelik bir termal ürün satın alabilirsiniz. Ayrıca ihtiyacınız olan diğer ürünler için İç Giyim & Uyku Giyim kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.