ERKEK İÇLİK & TERMAL İÇ GİYİM

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.
953 sonuç bulundu.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

Erkek Termal İç Giyim

Vücudun kuru kalmasını sağlayan ve vücut ısısını korumada etkili görev gören termal içlikler, sayfamızda geniş bir ürün yelpazesi ile beğeninize sunulmaktadır. Erkek kategorisinde yer alan erkek termal içlik ürün çeşitleri ise her aktivitenizde konforlu bir deneyim sunacak eşsiz tasarımlardan oluşmaktadır. Bu termal içlik modelleri oluşan teri bir üst katmanına taşımak suretiyle atmaktadır. Fonksiyonel yapısı sayesinde hiçbir surette rahatsızlık hissi yaşatmaz. Beğeninize sunulan ürün çeşitlerinden kısaca söz etmek gerekirse, ister sadece üst isterseniz de alt ile beraber takım olarak edinebileceğiniz bu ürünleri farklı renklerde tercih edebilmeniz mümkündür. Erkek termal içlik takım ürünleri başlıca siyah, haki yeşili, füme ve beyaz renklerde talep edebileceksiniz. Uzun kollu, kısa kollu veya atlet tarzı olmak üzere bedeninize en uygun tasarımlar bulunabilmektedir.

Termal İç Giyim Erkek Modelleri

Termal İç Giyim Erkek Modelleri

Soğuk havalarda ideal bir kullanım imkânı sunan kategorimizdeki termal içlikler, vücut ısı dengenizi en iyi şekilde muhafaza edeceklerdir. En zorlu kış koşullarında dahi üst düzey bir koruma fonksiyonu elde edebileceksiniz. Özellikle de dış mekânda bir işi olan ve fiziksel çalışmak zorunda olan erkekler için alt içlik modelleri bacaklarda kusursuz bir ısı dengesi oluşturmaktadır. Termal iç giyim ürünleri özellikle son zamanlarda oldukça popüler bir hal almıştır. Tayt gibi saran tasarımlar olmalarına nazaran, termal iç giyim erkek ürünleri herhangi bir sıkma hissi yaşatmamakta olup, pantolonlarınızı üzerine giymeniz ile hiçbir surette rahatsızlık hissettirmemektedir. Her koşulda sıcak tutabilen yapılarından dolayı bu ürünleri ince kumaş pantolonlarınızla dahi rahatlıkla giyebileceksiniz. İçlik tasarımları arasında paça ve bel kısmı lastikli olan ürün modelleri de herhangi bir sarkma probleminin önüne geçebilmektedir. Bu modeller termal yapılı olmalarından dolayı diğer içlik ürünlerinden farklı olarak koku da yapmamaktadır. İçliklerde koku oluşma durumu tamamıyla hava alabilirliğinin düşük olması ile alakalı bir durum olmaktadır. Micro Fliment ismindeki iplikler ile imal edilmiş olan içlik tasarımlarında böyle bir sorun söz konusu olmamaktadır. Kışları yalnızca bacakları değil vücudu soğuklardan komple koruyacak olan bu ürün modelleri arasında termal tişörtler de etkili bir fayda sunabilmektedir. Kazak veya gömlek tarzı kıyafetlerin içerisine rahatlıkla giyilebilecek bu tişört tarz ürün çeşitleri ister V yaka olarak isterseniz de bisiklet yaka biçimindeki ürün çeşitleri ile beğeninize sunulmaktadır. Ürününüzü talep ederken ayrı ayrı alabileceğiniz gibi, dilerseniz ikili termal içlik takımı olarak da tercihte bulunabilmeniz mümkündür. Alt ve üstten oluşan bir takımın özellikleri ele alınacak olursa, bu ürün modelleri %100 orijinal olup, ileri teknoloji ile üretilmişlerdir. Tamamıyla hijyenik yapıda imal edilen bu tasarımlar hiçbir surette cildinizde alerjik reaksiyon göstermeyecektir. İnsan sağlığına özen gösteren yapıları ile her yaştan her birey için maksimum faydayı sunabilmektedir. Cildinize nefes aldıran yapıları ile tüm gün boyunca aynı rahatlık hissi ile günlük faaliyetlerinizi sürdürebilirsiniz. Özellikle erkek spor termal içlik tasarımları ile kayak sporları gibi etkinliklerinizde terleme veya üşüme gibi olumsuz bir durumla karşılaşmazsınız.

Erkek Termal İç Giyim Ürünü Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Erkek Termal İç Giyim Ürünü Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İçlik bedenlerini genel itibariyle kolaylıkla S/M – M/L şeklinde elde edebilirsiniz. Hemen her markada bu bedenlerde termal içlik tasarımlarını bulabilmek mümkündür. Vücut yapınızı göz önünde bulundurarak içerisinde en rahat edeceğiniz bedende karar verebilirsiniz. İçliğin ne bol gelmesi ne de sizi sıkması gerekir. Yani bedeninize tam anlamıyla oturan bir modeli elde ettiğinizden emin olmanız önemlidir. Özellikle bedeninizi sıkan bir içlik sizleri faaliyetleriniz esnasında kısıtlar ve kuşkusuz sizlere engel teşkil eder. Bedeninize büyük gelen bir model ise de fonksiyonunu tam anlamıyla sergileyemeyecektir. Erkek termal iç giyim ürünlerinin içerik kısımlarında PP şeklinde belirtilen polipropilen miktarı içlik modelini tercihte bulunurken dikkat edilmesi gereken, önem arz eden bir ayrıntıdır. Termal içliklerden yüksek derecede bir verim elde edebilmeniz açısından bu oranın %30 ve üzerinde olması gerekmektedir. Genel itibariyle termal olarak satılan içlik tasarımlarında bu oranın %15 civarlarında olduğunu görebilirsiniz. Ancak etkili bir ürün modeli arıyorsanız sizin elde etmeniz gereken içlikler, PP oranı en az %30 olan tasarımlar olmalıdır. Tasarımların dikişsiz bir yapıda olmalarına da dikkat edilmesi daha rahat bir kullanım deneyimi açısından büyük önem arz edebilmektedir. Çünkü dikişsiz tasarımlar kaşınma gibi istenmeyecek durumların önüne geçebilen ürün modelleridir. Bu gibi rahatsız edici durumlardan korunabilmek adına termal içliklerde dikiş bulunmaması faydalı olacaktır. Kadınlar veya erkekler için termal içlik seçimi yaparken de genel itibariyle üç noktaya dikkat edilmesi gerektiği şart koşulmaktadır. Bunlardan ilki uygun beden, ikincisi malzeme ve sonuncusu ise kalınlık olmaktadır. Bu üçünden bedene göre olması gerektiği hususunun, içliğin bol olması durumunda nem transferi sağlayan bir kumaşın görevini tam anlamıyla yerine getiremediği bilinmektedir. Malzeme açısından değerlendirilecek olursa, ürün kumaşı ister sentetik isterse de doğal olsun, içliğin nemi transfer edebilecek yapıda olması şartı, olmazsa olmaz bir fonksiyondur. Ürünün kalınlığı olarak ise hafif, orta ve ağır olmak üzere üç grupta ele alınmaktadır. Kumaşın ağırlığının artması daha fazla sıcak tutabilecek bir ürün modeli olduğu anlamını taşır. Ancak ağır olduğu ölçüde de nem transferi özelliği zayıflamaktadır. Bu durumda kullanım elde edebileceğiniz hava koşulları doğrultusunda bir modeli tercihte bulunmanız gerekmektedir. Tutku termal giyim giyim ürünleri için de sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Her Bütçeye Hitap Eden Erkek Termal İçlik Fiyatları

Her Bütçeye Hitap Eden Erkek Termal İçlik Fiyatları

Bu fonksiyonel ürün çeşitlerinde kullanıcının sıcak kalmasını sağlayan şey vücut ve kıyafet arasındaki sıcak hava olmaktadır. Pamuk içerikli kıyafetlerden imal edilen giysiler bu havayı tamamıyla dışarıya iletmektedir. Bu bakımdan da kışın pek pratik bir kullanım sunmamaktadır. Ancak termal içlik tasarımları sayesinde kış mevsimlerinde dahi pamuklu kıyafetleri rahatlıkla giyebilmeniz mümkündür. Termal giysiler, vücut ısısının %80’ini içeride kolaylıkla muhafaza edebilir bir yapıya sahiptir. Ter tutmama özellikleri sayesinde de vücudun ıslak kalması engellenebilmekte olduğundan sizlere mükemmel bir konfor sunabilmektedirler. Erkek termal takım içlik alt üst uzun kol ürün modelleri, kışlık kıyafetler haricinde ince yapılı giysiler ile dahi güvenle giyilebilmektedir. Kullanıcısını rahatlıkla koruyabilecek fonksiyonu göstereceğinden emin olabilirsiniz. Termal içlikleri özellikle tercih etmesi gereken kişiler, başlıca kayak sporlarıyla ilgilenenler, dağcılar, koşu sporu yapanlar, bisiklet sürenler ve bilumum açık hava sporu yapan diğer kişiler olmaktadır. Bu gibi faaliyetler esnasında termal ürün modelleri eşsiz bir faydayı beraberinde getireceklerdir ve kişiye iyi bir performans ortaya koyma imkânı tanıyacaklardır. Termal içlikleri sportif faaliyetlerde bulunanların yanı sıra tabii ki de dışarıda çalışan ve dış mekânlarda çokça bulunması kaçınılmaz olan herkes de rahatlıkla kullanabilmektedir. Farklı yapılarda beğeninize sunulmakta olan bu ürün çeşitleri fiyatları bakımından da farklılık göstermektedir. Fiyatlarına etki eden faktörlerden ilkinin kalınlıkları olduğunu söylemek mümkündür. Kalın olduğu ölçüde maliyetinin arttığını söylemek yanlış olmaz. Bir diğer faktör ise tasarımıdır. Uzun kollu, kısa kollu veya atlet tarz olmasına göre değişmektedir. Son olarak ise üretimini yapan markadan kaynaklı olarak erkek termal içlik fiyatları üzerinde değişkenlik gözlenebilir. Kumaşının kalitesi doğrultusunda fayda sağlayacak olan bu tasarımlar, PP oranı ölçüsünde de mali açıdan değer kazanmaktadır. Sağlığınız açsısından anti bakteriyel ve anti alerjik özellikli, bambu ağacı liflerinden imal edilen ürün çeşitleri ise sizlere en etkili faydaları sağlayabilecek modellerden biri olması dolayısıyla daha yüksek maliyette bulunabilmektedir. Ancak genel itibariyle termal içlikler arasında büyük fiyat farkları olmadığını da belirtmek gerekir. Bu kapsamda bütçenize uygun kaliteli bir ürün çeşidini rahatlıkla bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Dilerseniz erkek giyim ve uyku giyim sayfamızdan bütün bu ürün modellerini hemen inceleyebilirsiniz.