Termal

Erkek termal giyim ürünleri arasında; termal tişörtler ve termal içlikler yer almaktadır. Termal giysiler, vücut sıcaklığını uzun süre sabit tuttuğu için özellikle kış mevsiminde fazlasıyla tercih edilir. Erkek termal giysiler arasında en çok tercih edilen ürünler içliklerdir. Erkek içlik modelleri, eşofman gibi rahat bir tasarıma sahiptir ve pantolonların altına uyum sağlayarak rahatsızlık hissi yaratmazlar. Erkeklerin külotlu çorap giyme gibi bir seçeneği bulunmadığı için kışın genellikle içlik giymeyi tercih ederler. İçliklerin paça ve bel kısmı lastikli olduğu için sarkma gibi bir probleme neden olmazlar. Erkek içlik renkleri arasında, beyaz, siyah ve krem rengi olanları bulunmaktadır. Hangi rengi kullanmak size uygun olacaksa onu tercih edebilirsiniz. Kış mevsiminde kumaş pantolonlar ve kot pantolonlar sıcak tutmadığı için bacakların üşümesine sebebiyet verir. Bacakların sürekli soğuğa maruz kalması, ilerleyen yaşlarda birtakım hastalıklara neden olmaktadır. Bu nedenle kış mevsiminde erkeklerin bacaklarını koruması ve mümkün olduğu kadar sıcak tutması gerekmektedir.

Kış mevsiminde sadece bacakları değil bütün vücudu soğuktan korumak gerekir. Bunun için erkek içlik modelleri gibi, termal tişört modelleri de yer almaktadır. Çeşitli iç giyim markaları tarafından üretilen erkek termal tişörtleri arasında, kısa kollu olanları ve uzun kollu olanları bulunmaktadır. Uzun kollu giysiler giydiğiniz zaman, uzun kollu termal tişörtleri giyebilirsiniz. Kazaklarınızın ya da gömleklerinizin içine uzun kollu giysiler giymek sizi rahatsız ediyorsa, kısa kollu olanları giymeyi de tercih edebilirsiniz. Termal tişört satın alırken yakasına dikkat etmeniz gerekecektir. V yakalı tişörtler giymiyorsanız, bisiklet yaka termal tişört modellerini inceleyebilirsiniz.

Erkek termal giysileri arasında bir de termal atletler yer almaktadır. Normal atlet görünümünde olan termal atletleri soğuk havalarda tişörtlerinizin, kazaklarınızın ya da gömleklerinizin altına gönül rahatlığıyla giyebilirsiniz. Özellikle yün atletler, vücut ısısını sabit tuttuğu için soğuk havalara karşı etkilidir. Dışarıda çalışıyorsanız ya da motor kullanıyorsanız, vücudunuzu soğuktan ve rüzgardan korumak için mutlaka içinize termal atletler ya da yün atletlerden birini giymeniz gerekecektir. Motosiklet kullanıcılarının en çok soğuk aldığı bir diğer yer ise bacaklarıdır. Bacakları koruma altına almak için içlik modellerinden yararlanılabilir. Erkek içlik fiyatları için kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Termal

için 1,132 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(4)
Anıt (20)
Berrak (56)
Blackspade (42)
Bsm (6)
(2)
(1)
(1)
(5)
(2)
(78)
Donex (7)
(3)
Doozo (15)
Doreanse (43)
(3)
Erdem (13)
Eros (30)
FAİ (8)
Goldenbay (10)
Gümüş (7)
Hasyün (47)
(3)
(4)
Jiber (15)
(2)
Namaldı (39)
(1)
Obje (7)
(1)
(1)
(1)
(2)
(2)
(3)
Thermoform (12)
Tutku (51)
(4)
(1)
(5)
(5)
Şahinler (29)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Sezon

Başka bir kelime deneyin

Desen / Figür

Düz (223)
(7)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kullanıcı

Erkek (23)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(188)
ve üzeri (288)
ve üzeri (308)
ve üzeri (314)
ve üzeri (322)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL