ORTOPEDİK ÜRÜNLER

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Ortopedik Ürünler

Günümüzdeki ileri teknik ve bilimsel birikim sayesinde erkek iç giyim ürünlerine daha gelişmiş ve faydalı özellikler eklenmektedir. İhtiyaçlara odaklı olarak geliştirilen ürünler kullanıcılara büyük katkılar sağlamaktadır. Kategorimizde yer alan erkek ortopedik ürünleri, günlük kullanımlarda erkeklerin daha rahat ve konforlu bir kullanım elde etmeleri için özel olarak tasarlanmıştır. Korse atletlerden, sıkılaştırıcı boxer modellerine kadar birçok ortopedik ürün arasından ihtiyacınız olanı seçebilirsiniz.

Erkek Korse Atlet Modelleri

Erkek Korse Atlet Modelleri

Erkekler için özel olarak tasarlanan ortopedik ürünler arasında en çok tercih edilen erkek korse modelleridir. Kullanım amaçlarına göre üretilen erkek korseleri, kendi içinde farklı modellere ayrılmaktadır. Özellikle masa başında sürekli kambur pozisyonda çalışan erkekler için üretilen dik duruş korsesi, duruşunuzu dikleştirerek, dimdik omuzlara sahip olmanızı sağlar. Kıyafet altından belli olmayan kamburluk önleyici korse çeşidini iş ortamında rahatlıkla giyebilirsiniz. Göbek kısmındaki fazlalıklardan rahatsız olan erkekler için üretilen erkek göbek korsesi ise fit ve sağlıklı bir görünüm sunar. Erkek korse atlet modelleri, tişörtlerin ya da gömleklerin altına rahatlıkla giyilebilir. Sıkı yapıdaki korse atletler özel panelleri sayesinde kaslarınızın da sıkılaşmasına yardımcı olur. Erkek ortopedik ürünleri arasında bulunan göbek fıtık korsesi ise hava alabilen elastik kumaştan üretilmektedir. Silikon desteğine sahip fıtık korseleri fıtık olan bölgeye kompresyon sağlar.

Vücut Şekillendirici Boxer

Vücut Şekillendirici Boxer

Erkekler için üretilen vücut şekillendirici boxer modelleri, vücudunuzun daha sıkı görünmesini sağlar. Sıkılaştırıcı boxer modelleri, iç giyim olarak da kullanılabilir. Düğün, nişan ya da özel bir davete katılırken takım elbiseniz içine rahatlıkla giyebileceğiniz sıkılaştırıcı boxer modelleri sayesinde daha fit bir görünüm elde edebilirsiniz. Pamuklu kumaştan üretilen bu kullanışlı ürünler, gün boyunca vücudunuzun nefes almasını sağlayarak oldukça rahat bir kullanım sunar. Konforlu bir şekilde hareket edebilmenizi sağlayan sıkılaştırıcı boxer modelleri beyaz ve bej renk seçeneklerine sahiptir. Pek çok markaya ait geniş ürün seçenekleri arasından bütçenize ve ihtiyacınıza yönelik olanı satın alabilirsiniz. Erkek boxer korse ve atlet korse fiyatları ürünlerin markasına, modeline, üretildiği malzemeye ve özelliklerine göre değişiklik gösterebilir.

Korse Neden Kullanılır?

Korse Neden Kullanılır?

Korseler, bazı durumlarda şıklık ve ince görünmek için, bazı zamanlarda ise sağlık için kullanılmaktadır. Göbek fıtığı tedavisinde özel olarak tasarlanmış fıtık korseleri kullanılabilir. Kilo fazlası olanlar beden inceltici özelliği bulunan sıkılaştırıcı korseler ise daha ince ve fit bir görünüm için tercih edilir. Terletme yolu ile zayıflatıcı özelliği bulunan korseler, zayıflama nedeni ile sarkmış deriyi toparlamada da kullanılır. Spor yaparken de kullanılabilen korseler bel ağrısı tedavilerinde de kullanılabilir. Korse alırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta kullanacağınız korsenin bedeninizle uyumlu olmasıdır. Kişinin bedeni ile korse arasında sadece bir beden fark olması gerekmektedir. Aksi takdirde vücudu fazlasıyla sıkan korseler dolaşım sistemini ve bağırsak sistemini olumsuz etkileyebilir. Aynı zamanda korsenin vücudun nefes almasını ve rahat hareket etmesini sağlayan elastik ve pamuklu kumaşlardan üretilmiş olması gerekmektedir. İhtiyacınız olan diğer ürünler için İç Giyim & Uyku Giyim kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.